Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) Djuree válasza hito (#9150) üzenetére


Djuree
félisten

annyira nem probléma, csak azt hittem nálam nem stimmel valami. a régi milestonomon forgott.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9152) hito válasza Djuree (#9151) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, de azon nem is TW launcher van :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9153) hito


hito
nagyúr

Nem akar valaki a fehér Note-ja helyett feketét? :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9154) Djuree válasza hito (#9153) üzenetére


Djuree
félisten

vegyél egy doboz fehér festéket és fesd át :DD

egy dolog hiányzik a telóból. a milestonomon volt egy kis led, ami különböző színekkel jelezte ha sms, email vagy nemfogadadott hívásom volt. így nem kellett nyomkodnom a telót hogy megtudjam volt-e valami esemény. ez egy nagyon jó dolog, nem tudom miért nem alkalmazza mindenki.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9155) hito válasza Djuree (#9154) üzenetére


hito
nagyúr

Szerinted ha működne nem esnék neki? :D

Led notification-re van regy halom alkalmazás play-en, szerintem az alsó érintőgombok villogással tudnak jelezni ha esemény volt. Ki kell próbálni.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9156) Leonardo91 válasza Djuree (#9154) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Próbáld ki a NoLED et
Többet hirtelen nem tudok mondani

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#9157) djapor96 válasza Djuree (#9154) üzenetére


djapor96
őstag

Ha cm9-en vagy, Thor kernellel működik a BLN.... Ez az alsó gombokat villogtatja....

Nem is értem, hogy egy 150eFt-os telefonon ez miért nem alap..... :Y

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9158) Hofeher válasza nggabi (#9144) üzenetére


Hofeher
aktív tag

Az 1. hsz. gondoltál

Az ICS rom el van írva LRQ

[ Szerkesztve ]

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#9159) nggabi válasza Hofeher (#9158) üzenetére


nggabi
nagyúr

de el ám, lrg akart lenni :)

"szenyor dzsíííí"

(#9160) hito válasza djapor96 (#9157) üzenetére


hito
nagyúr

Samunál sosincs LED. Motorola-ra és SonyE-ra jellemző a leginkább, ilyen téren figyelmesebbek mint a Samu.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9161) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Tudtok nekem ajánlani notehoz olyan tokot, vagy felfogatást, hogy kerékpárra tudjam rögzíteni? Gps miatt lenne fontos hoszabb turáknál.

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#9162) CHIPman válasza hito (#9160) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A "Samsung Sosincs LED" megtalálható a Galaxy S3-ban.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#9163) hito válasza RevolutioN2 (#9161) üzenetére


hito
nagyúr

Én is gondolkoztam hasonlóban, aztán rápróbáltam a bringára a Note-ot + elképzeltem, hogy egy perecnél mi történne és gyorsan elfelejtettem a dolgot :)

CHIPman: hihetetlen. Mielőtt elküldtem a hsz-t arra gondoltam, hogy tutti az S3-al megszakítja a samu ezt a hagyományt, csak azért, hogy én segget csináljak a számból :W :DDD Mondjuk az utánajáráshoz már lusta voltam, intuíció ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9164) hallerlaller válasza CHIPman (#9162) üzenetére


hallerlaller
addikt

És a Galaxy Nexus-on is van. :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#9165) hito


hito
nagyúr

Kurv@ idegesítő dologgal szembesültem. Használom a szókirakós nevű játékot, és bánatomra ezt tette az előző tulaj is. Mivel a romokat úgy pakolgattam, hogy nem kellett factory resetet nyomni csak wipe-olni, így benne maradt az előző tulaj profilja a játékban. Ez a szar meg úgy van megcsinálva, hogy nem lehet profilt se törölni, se váltani, se újat létrehozni. Próbáltam alkalmazások kezelése alól gyorsítótárat és adatokat törölni, de hiába, csak beteszi azt a szar profilt. :W Hogy tudnám FR nélkül törölni az adatokat a játékon belül?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9166) Kakumix válasza RevolutioN2 (#9161) üzenetére


Kakumix
senior tag

Én nem találtam jót. Ilyet vettem, de nem jó. Képernyő alatti gombok nem használhatóak, oldalsó gombok nehezen, csatlakozók szintén nem használhatók, mert nincs kivezetés, de a kijelző tapizható. A tok nagyon passzentos, szűk körbe, de a fólia attól még laza és hullámos marad, továbbá vastag is (több mint 2cm) vagyis ki kell tömni, hogy ne essen le az aljára a Note. Szóval Note-hoz nem jó, de a felfogatás és az eső és esés elleni védelem jó, ezért, ha valaki úgy gondolja tudja használni, jelentkezzen és odaadom.
Szerintem az ehhez hasonló tartók pedig a védelem (eső, nap, esés, de talán már a macskakő is kifog rajtuk) teljes hiánya miatt csak a kőgazdagoknak valók, de ők is inkább terveztessenek maguknak egyedi tartót.
Hosszabb túrán (Budapest-Velence, igen ez nekem hosszú volt :) ) egy ilyesmiben volt az oldalamra csíptetve és ha kellett megálltam, vagy csak lelassítottam és elővettem, de az útvonal eléggé egyszerű, így erre nem sokszor került sor.
Talán valami karra rögzíthető tok lehet a megoldás. Például egy ilyen. Jobban megnézve ez sem sokkal jobb, mint amit vettem (alsó, oldalsó gombok és csatlakozók nem használhatók, talán a jack-et leszámítva).

Ha találsz olyat, ami beválik oszd meg velünk! :)

Legyen szép napod!

(#9167) kazmerr válasza RevolutioN2 (#9161) üzenetére


kazmerr
aktív tag

Mindenféleképpen próbáld ki a tokot, tehát ne ebay-en vegyél vaktában.
Nekem a desire-m nyomott egy halál ugrást 50-es tempó környékén terepen. (Az utolsó rögzített sebesség 48kmh volt, de gyorsultam) :) Mák hogy volt rajta vékony tok, így sok baja nem lett, de a note szerintem megadná magát.

(#9168) Kapanyél válasza hito (#9165) üzenetére


Kapanyél
őstag

Akkor még nem találkoztál a folyton lefagyó szókirakóssal meg a nem ismerem föl a szavakat szókirakóssal... 2x adtam neki esélyt, azóta permanens kukalakó szar.

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#9169) hito válasza Kapanyél (#9168) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, párom meg ezekért anyázza :((( Pedig nagyon jó lenne.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9170) djapor96 válasza hito (#9160) üzenetére


djapor96
őstag

Nem is kell led, ha ott gomb... :(

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9171) sagit válasza djapor96 (#9170) üzenetére


sagit
addikt

de ( külön értesítő ledje van)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#9172) Polllen


Polllen
nagyúr

A samsung exchange kezelése a sírba tesz... ICS alatt eddig kétszer tűnt el a névjegyzékem, mindkét esetben manuális frissítés után újra letöltötte... Most pedig a naptáram tűnt el, csak a fiók eltávolítása és újrahozzáadása oldotta meg...

A névjegyzéknél nem túl funy, mert nem mindenhol jegyzi meg a profilképeket, így állíthatom be újra őket... :O

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9173) kazmerr válasza Polllen (#9172) üzenetére


kazmerr
aktív tag

Külön exchange névjegyzék? Nem online tölti le a szerverről?
Esetleg ez még jó ha van online névjegyzék, nekem maga volt a megváltás:
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.vivekiyer.GAL&feature=search_result
(Az exchangehez használt adatokkal tudsz rákapcsolódni.)

Ha valakinek sokat enne az ics és nem akar romokkal szórakozni:
http://www.allaboutgalaxynote.com/how-to-solve-battery-issues-after-ics-update-in-your-galaxy-note/#comment-1042

(#9174) Polllen válasza kazmerr (#9173) üzenetére


Polllen
nagyúr

Online tölti le a névjegyzéket, leveleket és naptár bejegyzéseket, de egyszerűen eltűnt minden. A névjegyzéknél a frissítés segített, a naptárnál nem... (és hozzá teszem, hogy ICS-ben ugye az e-mail-nél a kimenő nevet nem lehet változtatni, az ID névvel küldi el... talicska majom annak aki ezt így hagyta...)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9175) Djuree


Djuree
félisten

hmm, 48 óra után 44%-on az akksi :U :C el sem hiszem. pedig játék is volt, igaz nem sok...de akkor is durva.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9176) lajki7


lajki7
senior tag

Mi van fent neked??? Battery rom 1.0? :-D:-D

Bocs h meg kerdem de telorol irok es nem latom ha esetleg ki lenne irva:-)

iPhone 11 Pro

(#9177) Djuree válasza lajki7 (#9176) üzenetére


Djuree
félisten

sima gyári legfrissebb rom :K LPQ vagy mi.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9178) lefkosia


lefkosia
őstag

Igen hasznos kis alkalmazás X-ray for android.

The Truth Is Out There

(#9179) nggabi válasza lefkosia (#9178) üzenetére


nggabi
nagyúr

há, nem tudom :D sztem sok értelme nincs...

"szenyor dzsíííí"

(#9180) lefkosia válasza lefkosia (#9178) üzenetére


lefkosia
őstag

Szinte gondoltam, hogy ezt a választ kapom :P

The Truth Is Out There

(#9181) Everman


Everman
addikt

Jött új germán LRK.

(#9182) vakondvok válasza Everman (#9181) üzenetére


vakondvok
tag

kipróbálom meló előtt : )

(#9183) Everman válasza vakondvok (#9182) üzenetére


Everman
addikt

Én majd csak este :)

(#9184) nggabi válasza Everman (#9181) üzenetére


nggabi
nagyúr

én megvárom amíg valaki akinek függő a telefonja felrakja :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#9185) vakondvok válasza nggabi (#9184) üzenetére


vakondvok
tag

Oké, T-sre felment rendben. Felpakol pár német programot magától :D meg mintha máshogy nézne ki kicsit a billentyűzet, de nem vagyok benne biztos :D Többet nem tudok, csak most lett kész (mobil odin,root-tal).

(#9186) nggabi válasza vakondvok (#9185) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R

"szenyor dzsíííí"

(#9187) Polllen


Polllen
nagyúr

Én még 4.0.3-mal vadulok és mint látjátok, akad gondom az exchange-l.

Nem tudnátok kipróbálni 4.0.4-gyel? Legalább az e-mail-knél a nevet lehet már megadni? :U

Köszi!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9188) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Na tegnap óta kétszer indult újra a telefon. Egyszer a tokjában volt, és hallottam az üdvözlő dallamot, megnézem, újraindult. Ma pedig kora reggel Opera Mini böngészés alatt.

Az újraindulások után (most másodszor története során) így hozza be a háttérképet:

KÉP ITT

Másfél oszloppal el van csúszva. És csak akkor áll vissza, ha újra beállítom a háttérképet.

[ Szerkesztve ]

(#9189) hito


hito
nagyúr

Miért nem találni napok óta a NOVA launchert a playen? :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9190) Karma válasza hito (#9189) üzenetére


Karma
félisten

Nálam látszik, a Prime változattal együtt, sőt épp most jött frissítés hozzá. ICS-en vagy?

(#9191) hito: Nem, soha nem is volt, csak ICS-re.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#9191) hito válasza Karma (#9190) üzenetére


hito
nagyúr

Nem, GB. Lehet, hogy ez a baj. GB-re nem is volt Nova?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9192) Polllen válasza ROBOTER (#9188) üzenetére


Polllen
nagyúr

Újraindulásom nincs, de a háttérelcsúszás ismerős hiba. Eddig kétszer jött elő, általam indított restart után.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9193) Djuree válasza ROBOTER (#9188) üzenetére


Djuree
félisten

teljesen gyári a készüléked? gyári szoftot használsz?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9194) hito válasza Karma (#9190) üzenetére


hito
nagyúr

Akkor eriggyenek a sohivatalba :P Koszi!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9195) ROBOTER válasza Djuree (#9193) üzenetére


ROBOTER
addikt

Igen, ez a telefon nem látott még mást. Két OTA frissítés volt rajta, egyik a kézhezvételnél, másik pár hete az ICS frissítéskor.

(#9196) Djuree válasza ROBOTER (#9195) üzenetére


Djuree
félisten

értem. nekem még nem csinált ilyet, igaz még csak másfél hetes a teló.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9197) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Melyik a legutolsó 3 fájlos ROM?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#9198) nggabi válasza Kapanyél (#9197) üzenetére


nggabi
nagyúr

inkább az a kérdés h van e :)

mintha láttam volna xdan régebben.

"szenyor dzsíííí"

(#9199) nggabi


nggabi
nagyúr

felrakom az LRK-t, úgyis rég romoltam :DDD :(((

"szenyor dzsíííí"

(#9200) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Felmerült bennem, hogy lecserélem az xperia S-em egy Notera. Szerintetek érdemes?
Napi használatra mennyire alkalmas? Kényelmesen elfér egy zsebben? Tesztekben írják, hogy a ceruza nem pontos, azota ez javult?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.