Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) bruti01 válasza nggabi (#9550) üzenetére


bruti01
őstag

egy picit az is megázott de a jégböl nem kapott! hála égnek! erre nincs biztositás :S nincs semmi baja :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#9552) nggabi válasza bruti01 (#9551) üzenetére


nggabi
nagyúr

nah, legalább megúszta :D

más: [link] 7 millió nóta :))

"szenyor dzsíííí"

(#9553) trutyi válasza nggabi (#9552) üzenetére


trutyi
aktív tag

annyira nem rossz ez :C

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#9554) Cyberpunk válasza nggabi (#9552) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szép :C az utódod meg várjuk szeretettel. :K Csak könyörgöm ne úgy nézzen ki mint a természet ihlette SGS3. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9555) nggabi válasza Cyberpunk (#9554) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah azért én is szurkolok h ne s3 dizájn legyen. pedig esélyes h olyan lesz...

"szenyor dzsíííí"

(#9556) Cyberpunk válasza nggabi (#9555) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha nagyon tuti lesz, akkor még elképzelhető, hogy lenyelem, valami szilikonos nacival el lehet rejteni végül is, igaz én nem szeretem a tokokat, mert elcsúfítják. Fémre semmi esély szerintem sajnos.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9557) trutyi válasza nggabi (#9555) üzenetére


trutyi
aktív tag

akkor megvárom a nóta3-at vagy megmarad ez és egy 7-es tab lessz mellé mert azzal még "telefonálni" is lehet:D

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#9558) nggabi válasza Cyberpunk (#9556) üzenetére


nggabi
nagyúr

vegyél tőlem egy fekete tokot. garantáltan nem csúfítja el a telót ;)

"szenyor dzsíííí"

(#9559) trutyi válasza nggabi (#9558) üzenetére


trutyi
aktív tag

bőrtokot szeretnék venni rá olyan oldalranyitósfajtát...csak rohadt drágák. biciklitartó is jöhet és rábarkácsolom a motorra

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#9560) nggabi válasza trutyi (#9559) üzenetére


nggabi
nagyúr

azon kikopik a bőr a szélénél középen. nem ajánlom...

"szenyor dzsíííí"

(#9561) 206 cc válasza nggabi (#9560) üzenetére


206 cc
senior tag

Sziasztok!
A 10.6 -ról van már tapasztalat esetleg?..illetve a wifi fix minden esetben ajánlott,ez mit is csinál??(az xda-n mindenki mást ír)
A procit mivel nézitek hogy mennyit tölt pl.deepsleep-ben

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9562) Cyberpunk válasza nggabi (#9558) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van nekem is egy fekete Case-mate amit most használok is, a múltkor a gyári akkufedelet sikerült behorpasztanom egy kicsit, még szerencse, hogy másnak nem lett baja. :DDD

206 cc: CPU Spy

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9563) KTTech válasza 206 cc (#9561) üzenetére


KTTech
veterán

Van, jól működik, gyors...

A Wifi fix csak akkor kell, ha a korábban említett ROM-ok (LRK / LR1 / LRI) egyike van a telón, egyébként nem. Ez esetben lecseréli a wifi cuccait egy jól működőre (ami nem keresgél folyamatosan akkor is, ha nem kell neki...)

Ahogy korábban Cyberpunk is mondta: CPU Spy a barátod, ha tudni akarod, melyik frekin mennyi időt tölt a teló :)

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#9564) 206 cc válasza KTTech (#9563) üzenetére


206 cc
senior tag

Köszönet az infókért!
Meg kell mondjam én a wifi és a modem képességeivel nem vagyok túlzottan elégedett.Lehet persze csak nálam a hiba :F :F
A P1000 tabom a P7100 tabom vagy anno a HD2-őm sokkal biztosabban fog(-ott) jelet wifin pedig elég jó a routerem is (Linksys WRT610N).Az SGN pedig össze vissza ugrál a vételi szintja..igaz használja a 2,4GHz és az 5GHz tartományt is....ez most sem javult a LRK rom esetében.A 3G adatkapcsolata még csak csak elfogadható,bár a HD2 abban is jobb volt pedig az fém hátlapos.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9565) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Utálom ezt a szart, nem tudom felmásolni USB-n a letöltött ROM zip-et, bármi mást feltudok rá rakni, de azt nem, mert az eszköz nincs csatlakoztatva szöveget kivágja elém. Wifi-n meg felmegy, csak flash közben elhasal. :W Még az a szerencse, hogy mindig van fent egy jó rom. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9566) gyuri2008 válasza nggabi (#9558) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ha még lesz,én vásárolok tőled,hétfőn jön az új note.

(#9567) 206 cc


206 cc
senior tag

Na jön a v11 notecore még ma ,mert a 10.6-ban nem stimmel valami. :Y :Y :Y :C :C :C

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9568) Hofeher


Hofeher
aktív tag

wifi fixet hogy kell feltenni ?

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#9569) 206 cc válasza Hofeher (#9568) üzenetére


206 cc
senior tag

cwm-ből feltolod...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9570) Cyberpunk válasza 206 cc (#9567) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem eddig minden okés a 10.6-ban.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9571) 206 cc válasza Cyberpunk (#9570) üzenetére


206 cc
senior tag

Nálam nem igazán...merül eléggé!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9572) Cyberpunk válasza 206 cc (#9571) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Enyém most töltőn lóg, a 10.2-vel merült elég durván, majd délután kiderül, azt ha szar megy fel másik. Ja most az OC nélkülit raktam fel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9573) 206 cc válasza Cyberpunk (#9572) üzenetére


206 cc
senior tag

Nálam a 10.2 nél éjszaka kb 7órán át csak 2% ment le...ezzel meg amióta feltettem kb2óra alatt oda lett 17% és csak twittert+emailt olvastam kb 5 percig a többi készenlét volt.

Most feltöltődött 100%-ra és 30perc készenlét alatt odalett 3% :Y :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9574) Apika válasza 206 cc (#9573) üzenetére


Apika
Közösségépítő

A Wi-Fi be volt kapcsolva rajta?

[ Szerkesztve ]

(#9575) 206 cc válasza Apika (#9574) üzenetére


206 cc
senior tag

Az éjszakában a Green power kapcsolja 1óránként nappal meg megy 30p-es frissítésekkel.
Most 2ó30perc alatt 16%-al esett de csak készenlét volt +megnéztem kb félóránként a fogyasztást.
Az előző 10.2 esetében ez arányaiban 12óra alatt fogyott el.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9576) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nekem semmit nem megy deepsleep-ben 200MHz a minimum. Hmm szépen is merül.:(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9577) KTTech válasza 206 cc (#9571) üzenetére


KTTech
veterán

Nálam nagyon jól alakul a fogyasztás, 2 óra alatt 2%, ebből 45 perc Poweramp, kb. 8 perc kijelző, kb. 1 óra wifi keresés és 1 óra wifis terület (aktív wifivel). A teló lemegy deep sleepbe gond nélkül, sőt arányaiban többet tölt ott, mint a 10.2-vel.

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#9578) 206 cc válasza KTTech (#9577) üzenetére


206 cc
senior tag

Neked milyen rom van fent?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9579) KTTech válasza 206 cc (#9578) üzenetére


KTTech
veterán

Aláírás ;)

Criskelo v11.1 + 10.6 Notecore Uni + Wifi fix

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#9580) 206 cc válasza KTTech (#9579) üzenetére


206 cc
senior tag

Jaa...látom ,akkor nálad valószínűleg azért jó az akku fogyasztás....akinél gyári rom van ott mindenki panaszkodik..

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9581) trutyi válasza 206 cc (#9580) üzenetére


trutyi
aktív tag

Nálam 4.0.4 LRG +10.6 OC de valami brutál módon zabál... csak nyomkodom kicsit a telefont és mennek lefelé a százalékok. Felteszem a sima 10.6-ot hátha....

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#9582) bruti01 válasza trutyi (#9581) üzenetére


bruti01
őstag

normál álapotban is ugyanugy zabál! én azt használtam a nyaraláson! lq3 még mindig a legjobb!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#9583) Cyberpunk válasza 206 cc (#9580) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nálam CleanNote van fent, de szépen harabdálja lefelé.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9584) trutyi válasza bruti01 (#9582) üzenetére


trutyi
aktív tag

lehet visszateszem LQ3 és hagyom:D

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#9585) nggabi válasza bruti01 (#9582) üzenetére


nggabi
nagyúr

ez most egész jó, az lrg + notecore + wifix fogyasztásom.

de h nem lehet egy rendes kernelt összerakni. csak 1et kéne :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#9586) bruti01 válasza nggabi (#9585) üzenetére


bruti01
őstag

nálam a gyári egész jó meg igazábol szeretem az lq3-at attol függetlenül hogy erdélybe egy olyan faluban voltam 1,5 hétig ahol nem volt egyáltalán térerő ugyhogy repülöben volt! de!!! repülőben kibír 4,5 napot! a rossz az sajna az hogy 5 nap utánössze vissza szarta össze magát ugyhogy felraktam az lrg-t de most ment vissza a lq3.

az egész nyarat a notával fotózgattam. atom jó képek készültek. a facebook-os kéet amit kiraktam az a notával készült! egyébb infom nincs róla :D

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#9587) trutyi válasza nggabi (#9585) üzenetére


trutyi
aktív tag

LRG-hez nem kell wifix ha jól olvastam....

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#9588) nggabi válasza trutyi (#9587) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah, mert lrk-t akartam írni :DDD azé :)

"szenyor dzsíííí"

(#9589) trutyi válasza bruti01 (#9586) üzenetére


trutyi
aktív tag

nggabi értem... :Y én nem mertem még elkezdeni lrk-t feltenni:D gyáva vagyok vagy óvatos.
bruti:facén nem vagy meg hogy megnézzem de majd egyszer:D

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#9590) 206 cc válasza trutyi (#9589) üzenetére


206 cc
senior tag

a gyári (angol)LRK+corenote 10.2!+wifi fix úgy érzékelem jó lesz.Most kb 2,5 órája az van fent...frissít ami kell 30p-ként +olvasgattam kicsit kb.10p+12perc telefon volt és 10%-ot fogyott összesen idáig.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9591) KTTech


KTTech
veterán

Kint van a NoteCore v11... próba :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#9592) nggabi válasza KTTech (#9591) üzenetére


nggabi
nagyúr

szerinted lesz olyan notecore ami megél 1 töltésnél többet is? :DDD :W

"szenyor dzsíííí"

(#9593) KTTech válasza nggabi (#9592) üzenetére


KTTech
veterán

Kiderül :)

Ha nem válik be, megy vissza a 10.6...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#9594) 206 cc válasza KTTech (#9593) üzenetére


206 cc
senior tag

Teszteljétek csak...én még várok...nálam a 10.2 tökéletes most!!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9595) KTTech válasza 206 cc (#9594) üzenetére


KTTech
veterán

Első tapasztalatok: gyors... gyorsabb, mint a 10.6.

Viszont van egy probléma, amit nem értek... remélem ez a 10.x-hez volt köthető: néha elfelejtette a live wallpapert (újraindításkor/időnként visszaállt az alapra). Kiderül, ezzel mit csinál...

Update1:
A fogyasztás terén nagyon jól áll eddig. 1.5 óra alatt nem ment le 1% (wifi be, de csak itt pihen mellettem, kb. 15 percenként megnézve mit csinál).

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#9596) Cyberpunk válasza KTTech (#9595) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én meg szivok folyamatosan az akku miatt, egyszerűen nem megy el deepsleep-be sehogy sem. Holnap egy másik rom + kernel kombinációval próbálkozok.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9597) sagit válasza KTTech (#9595) üzenetére


sagit
addikt

Nálam is nagyon jó dz a 11-es kernel. Gyors, nem merül és sok okosság van benne. Quadrant is 4800 az oc verzióval.

Kár hogy nincs BLN

Am még 8.1el raktam fel a romot... Azóta rengeteget fejlődött a kernel.
Eddig a legjobb amit note-on használtam.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#9598) sagit válasza sagit (#9597) üzenetére


sagit
addikt

Van 11.1

Lool :DDD

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#9599) KTTech válasza sagit (#9598) üzenetére


KTTech
veterán

Szinte azonnal kijött a v11.1, én is cseréltem azonnal...

Az éjszakai tapasztalat (v11.1): bekapcsolt wifi, email lekérdezések, kikapcsolt kijelző stb.-vel 6 óra alatt 1%-ot merült. Ez eddig elég biztató, remélem így is marad a fogyasztás (bár az összes freki 1.4GHz-ig undervoltage, így a fogyasztásra jó hatással van).
Amíg beértem a céghez (kb. 40 perc) merült 4%-ot, Poweramp-al (kicsikarva mindent a végfokból, mert a mostani füles igényli ezt, az AKG-mhez meg még nem jött meg a kábelem) és Wifi kereséssel.

A sebességgel nincs gond, pörög rendesen a teló, amikor használatban van, gyorsabb, mint bármi, amit eddig rátettem.

Most SET CPU-val limitáltam 1.4GHz-re, így nincs OC, de UV van a többi frekire :)

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#9600) sagit válasza KTTech (#9599) üzenetére


sagit
addikt

Van 11.2 is de az csak a tollal csinál valamit. Ezt kihagyom

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.