Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) hito válasza DeathAdder (#9800) üzenetére


hito
nagyúr

Ha ez a elsődleges és legfontosabb szempont akkor S3-at vegyél. Egyébként a sebsség javult, viszont üzemidő picit csökkent. Összességében viszont vitathatatlanul jót tett neki az ICS.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9802) DeathAdder válasza hito (#9801) üzenetére


DeathAdder
veterán

Világos, köszi :R

(#9803) Cyberpunk válasza DeathAdder (#9800) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hajlamos, de főzelékkel, s valami jó kernellel eléggé smooth.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9804) Apika válasza DeathAdder (#9800) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Szerintem várd meg a Note 2 megjelenését. Augusztus végén fog debütálni. Akkor több telefon közül tudsz majd választani. Nem beszélve arról, hogy a Note 2 a megjelenésével biztosan lenyomja majd a Note 1 árát...

(#9805) hito válasza Apika (#9804) üzenetére


hito
nagyúr

Én nem tudom honnan veszik mindenki ezt ennyire biztosra. Mindenki ezt szajkózza. Eleve augusztus (ráadásul legvégén) még csak bemutatják, ha egyáltalán a Note 2-t mutatják be, mert lássuk be még az sem biztos, sehol nem állították biztos forrásból egyértelműen.

Te meg már egyenesen azt mondod, augusztus végén fog debütálni. Hát max a roadshow-n, üzletben szerintem legkorábban 1-2hónappal később.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9806) Apika válasza hito (#9805) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én is a bemutatóra gondoltam. Tudom, hogy nem azonnal ér el hozzánk. De én egy ilyen értékű telefon vásárlásnál kibírnám azt az egy-két hónapot.

(#9807) DeathAdder válasza Apika (#9804) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kérdés, hogy kap e nagyobb felbontást és mondjuk az s3 gpuját..? Mert ha igen, akkor megint ott leszünk mint a Note esetében :)

Lehet kipróbálok egy S3-at azt úgyis szinte azonnal el lehet adni, hogy ne is bukjak rajta, aztán meglátjuk mi sül ki a "Note 2" -ből :)

Mert a méret a lényeg! Lezsarom ki mit gondol, imádtam az 5.3 méretét is :R

(#9808) Cyberpunk válasza DeathAdder (#9807) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A pletykák szerint nő a felbontás ahogy a panel is 5,5"-ra, de kéretik fentartásokkal kezelni amíg le nem leplezik nem 100%-os az infó.

JB 100% lesz rá, attól kezdve meg nem lesz gond lagzás ügyileg sem. Bár most sincs, ha összevadászod a jó ROM+kernel kombót. ;) egyébként állítólag a Note is megkapja a JB-t.

A kérdés az, hogy kell e a nagyobb kijelző, avagy megelégedsz a kis egérmozival. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9809) kchris78


kchris78
veterán

az hogy annyira lenyomná a Note árát a Note2 nem hiszem.. használtan mennyi is az ára? 80-100? nem igazán rossz vétel egy ilyen telefonért...

(#9810) kchris78 válasza kchris78 (#9809) üzenetére


kchris78
veterán

én, meg, hogy notebook esetében átnyergeltem MacBook Air-re eladom a Note-omat és veszek majd egy iPhone5-öt :) :) :).

(#9811) DeathAdder válasza Cyberpunk (#9808) üzenetére


DeathAdder
veterán

4.8-tól mindenképp kell nagyobb, a Note utóda meg ne legyen már ugyanakkora (mert akkor csalódni fogok ;] ) kvázi jöhet az 5.5" :DDD

Ezekszerint megoldható simára keverni a Note szoftverért is :)

(#9812) Cyberpunk válasza DeathAdder (#9811) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Meg. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9813) KTTech válasza nggabi (#9796) üzenetére


KTTech
veterán

Megjelent, pörgős ez is... egyelőre minden működik vele (amit próbáltam), aztán majd látjuk :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#9814) Polllen


Polllen
nagyúr

Hali,

ha szeretnék egy stock rootolt 4.0.4-t mi a legegyszerűbb menet? 4.0.3 feltesz, utána CWM+root és rá CWM/mobil odin prob-ból 4.0.4?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9815) bidone


bidone
csendes tag

sziasztok, gyári UK LRI van a telón, melyik kernel a legjobb akkuidő szempontjából?

(#9816) bidone válasza bidone (#9815) üzenetére


bidone
csendes tag

UK LRK...

(#9817) Kenyeress


Kenyeress
csendes tag

Hat sracok nm tudom ti h vagytok vele de nezegettem a Sonytol ezt a smartwatchot es elegge bejovos nalam ugy h sanszos h berendelek egyett belole.Aki esetleg meg kedvet kapna jelezze mar es akk egyutt berendeljuk.Sztem nagyob kis popec cucc ezt legalabb sikerult a Sonynak eltalalnia:-D:-D

(#9818) winhelper


winhelper
tag

Én épp a hétvégén kaptam születésnapomra egy Sony Ericsson Liveview-t. :DDD
Teljesen jó kis cucc és hibátlan a Note mellé. Be van lőve Gmail, Facebook, Twitter és a legjobb, hogy látom mielőtt zsebből kivenném, hogy ki hív, sőt fogadhatom vagy ki is nyomhatom a hívást.
S persze a zenelejátszó irányítása a legpöpecebb. :DD

Az előzőre reagálva: úgy látom a Sony még tovább vitte a dolgot. Szóval a Liveview-ból kiindulva, mindenképp hasznos a cucc. :R

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#9819) Kenyeress válasza winhelper (#9818) üzenetére


Kenyeress
csendes tag

Most olvasgatok rola kritikakat es nem tudom...Tobban irjak h a kulso fenyviszonyoknal kb nm latod a kijelzot meg h nehez a kezelese....Es h folyton ledobja a telefont...Nem tudom erosen gondolkodom rajta mert megtetszett deee nm tudom:-\ Neked nagyon bevalt?kenyelmes?esonel mi van vele mert h ugye csak csepp es por allo...karcosodni nagyon karcosodik?

(#9820) bruti01


bruti01
őstag

na sajnos megváltam a notámtol :(( megkönnyeztem a széptelót :( de figyelmmel kisérem a topic-ot.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#9821) Cyberpunk válasza Kenyeress (#9817) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mennyiért szerzed be? Jöhet priviben is lehet érdekel. :K

bruti01: akkor marad az egérmozi. :DDD Majd a Nóta 2-nél találkozunk.;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9822) bruti01 válasza Cyberpunk (#9821) üzenetére


bruti01
őstag

az tuti! bár most kötöttem egy jó üzletet! one x a nota árába! megszorult a faszi.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#9823) winhelper válasza Kenyeress (#9819) üzenetére


winhelper
tag

Firmware-t frissítettem rajta, mikor megkaptam. Nem dobálja a kapcsolatot, az aksija sem merül, szerintem 4-5 nap a készenlétije, ha beáll.
Mivel sima OLED a kijelző, tűző napon valóban nem túl izmos, de még olvasható. Azért árnyékot nem kellett keresnem jártamban-keltemben, ha sms-t vagy Twitter-t olvastam.
Esőben még nem teszteltem, de szerintem a cseppállósága miatt nincs nagyobb veszélyben, mint egy átlag óra. A digitális vagy analóg óráim is levettem s zsebre vágtam, ha kinézett egy pacalra ázás. :D
Karc még nem került rá az elmúlt 6 napban, azért érdemes vigyázni rá, nem egy GorillaGlass.
Kényelmesnek kényelmes, bár én az elegánsabb órák híve vagyok, de mivel divat most ez a fekete műanyag, minimalista óra... Így belefér. :DD

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#9824) Kenyeress


Kenyeress
csendes tag

Na ezeknek orulek.Vegre egy hozzaerto tulaj aki hasznalja is es nm csak olvassa a hireket rola es ugy alkot elfogult velemenyt.Engem meggyoztel tuti beruhazok ra...mar csak kerdes honnan mert egyenlore itthon talatam a legolcsobban 28ert

(#9825) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
..látom átmegyünk Sony topikba....hmmm....szvsz ez az a kütyü ami hű de hyper,de igazából semmire sem jó.
Facebook,twitter,sms......nagy élmény ekkora méretben :C :C :C
Zene lejátszó...hmmm...a bluetooth fülesem szuperül kezeli,úgy mint a hívási lehetőségeket mellesleg bírja egy hétig és rádió is van benne (MW600) és Oled kijelző is sőt óra is!
Jaaa...és órának meg elég gagyin néz ki...30 ropiért :Y :Y
Persze ez csak egy vélemény :R :R

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9826) winhelper válasza Kenyeress (#9824) üzenetére


winhelper
tag

Mivel én ajándékba kaptam haveromtól, nyilván használom örömmel, nem azon filózok, hogy megérte e az árát. :) Eddigiek alapján kijelenthetem, hogy egy hasznos ajándék.
Sok sikert használd egészséggel.
Nem offolok tovább.

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#9827) winhelper válasza 206 cc (#9825) üzenetére


winhelper
tag

"Facebook,twitter,sms......nagy élmény ekkora méretben"

Nem, a Samsung X600-on volt nagy élmény, ugyan ilyen felbontáson, 8 éve... :DD
Nem a megjelenítés az élmény, hanem, hogy a zsebemben a teló, még is látom ki írt vagy mit írtak.
Szerinted Note tulajként mennyire tartom megalázónak és szánalmasnak, ha valaki 3,5 vagy épp 4,3 colon élvezi ugyan ezeket a szolgáltatásokat? :))
Tegnap hosszan nyomkodtam egy SII-t, az első benyomásom az volt, mikor kézbe vettem, hogy: a - nem is SII vagy b - hamisítvány a cucc. :DD Az emlékeimben az SII egy nagy telefon.
A Note kifordítja a világnézetet. ;]

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#9828) Kenyeress


Kenyeress
csendes tag

Latom nm nagyon neztel utanna...Nem ezen akarom elni az sms fb dolgokat...Csak hat ha a Note nincs epp elerheto tavolsagban pl metron villamoson buszon reggelente mert heringvan vagy csak mert nincs zsebkozelben akkor ez tokeletes...Vagy ha kirandulsz akkkis sporthoz is hasznalhatod...Mellesleg meg abszolut sportos kinezete van....Es azert mert megemlitek egy sony kiegeszitot nm lesz sonys topic..ha megemlitesz egy nm samsung noteos tok kieget akk meg mi van?SEMMI...Mivel ezek csak kiegek..

(#9829) Cyberpunk válasza Kenyeress (#9828) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pont ezért jó, nem tudod minden helyzetben, vagy nem akarod használni a Note-ot, de ha a legfontosabb infók ott vannak a karodon, akkor jó haszna van a dolognak. De ennyiért drága szerintem. Majd ha jó árusítva lesz valahol beszerzek egyet.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9830) nggabi válasza KTTech (#9813) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R mindjárt fel is dobom.

"szenyor dzsíííí"

(#9831) nggabi válasza nggabi (#9830) üzenetére


nggabi
nagyúr

felment, eddig minden okés.

más: mától beleférnek a nótások is [link] :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#9832) Polllen válasza nggabi (#9831) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pár nap múlva dobj már egy kis összefoglalót, hátha felrakom én is. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9833) nggabi válasza Polllen (#9832) üzenetére


nggabi
nagyúr

rakd fel bátran, max ha nem jön be visszarakod a gyárit.

"szenyor dzsíííí"

(#9834) Polllen válasza nggabi (#9833) üzenetére


Polllen
nagyúr

Most raktam fel a t-s 4.0.4-t, mert úgy néz ki júliusban valamikor kiadták ők is, de ugyanaz, mint ami eddig fent volt... nincs újdonság varázsa :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9835) Gloob


Gloob
addikt

Ngabi!
Ment egy PÜ!

Samsung Galaxy A52S

(#9836) nggabi válasza Gloob (#9835) üzenetére


nggabi
nagyúr

látom, figyelek :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#9837) Polllen


Polllen
nagyúr

Egy láma kérdés...

Ha fent van a root és cwm és tárcsázóból iemi szám megadásával tolok egy preconfigot újra rootolni kell? :F

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9838) nggabi válasza Polllen (#9837) üzenetére


nggabi
nagyúr

a root megmarad de az appjaid ugranak (már ha a prod code váltásra gondolsz, ahhoz kell imei)

"szenyor dzsíííí"

(#9839) Polllen válasza nggabi (#9838) üzenetére


Polllen
nagyúr

Köszi,

igen, a prod. code váltásra gondoltam. :)

Végül nekiálltam feltenni a notecore-t, de rootlatlan 4.0.4- volt. A triangle away annyira nem szimpi, uh gb->root>mobil odin-> stb-stb-t mókolom most

Csak nem akartam belecsúszni abba, hogy tolok egy preconfigot a végén és kezdhetem előről. Amúgy safe kernellel lehet már cwm-ből backup-t készíteni és visszaállítani?

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9840) lefkosia


lefkosia
őstag

2 hete nem voltam (szabi). Mi most a legújabb stabil gyári rom?

The Truth Is Out There

(#9841) nggabi válasza Polllen (#9839) üzenetére


nggabi
nagyúr

elvileg lehet de én nem tenném. inkább odin + titanium ;)

lefkosia: LRK van még mindig. ezt a classic V3-at megnézheted, egész stabil.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#9842) Polllen válasza nggabi (#9841) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kell a pro verzió a teljes mentéshez?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9843) kchris78 válasza Kenyeress (#9828) üzenetére


kchris78
veterán

nekem is van MW600-am mégis gondolkozom ezen a cumón... MW600 a fülemben, nyakamban az egység, egyszerűbb a karomra nyulkálni mint a nyakamból kiszedni, megnézni és léptetni, etc... Amúgy azon gondolkozom hogy mi értelme van a hívásfelvételnek ha a telefon meg el van téve (és nincs fülesem)??? Ha van füles akkor azon van hívásfelvevő gomb :). USA 110dodó még elfogadható lenne de ha vacak akkor az is csak kidobott pénz ha olcsóbb is...

(#9844) Cyberpunk válasza kchris78 (#9843) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Inkább a Pebble.:D Ami majd csak 2013-ban, ha lesz belőle valami.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9845) 206 cc válasza kchris78 (#9843) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Én is ezen gondolkoztam,hogy felvenni telefon nélkül minek??Ugyan ezen gond az sms,twitter,facebook....ha nem tudok válaszolni akkor az sem sokat segít??..jó persze elolvashatom,már ha látom :C :C :C
Mellesleg ez gondolom meríti a telefont eléggé a folyamatos infófrissítés miatt...vagy nem??....
Na mind egy szerintem nem sokat ér...persze látványos,bár a videóból az derül ki hogy elég keservesen kezelhető,sokszor megszakad a kapcsolat és nem lehet látni napfényben...szóval tutira felesleges a számomra :C :C :C

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9846) Cyberpunk válasza 206 cc (#9845) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Megvannak a helyzetek, mikkor jó egy ilyen. Persze nekem sem ez kéne. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9847) KTTech válasza nggabi (#9830) üzenetére


KTTech
veterán

Nálam 1 gond van: erősen merül, ha megy a kijelző. Egyébként a legpörgősebb kernel azok közül, amit próbáltam, nagyon gyorsan reagál. Kikapcsolt kijelzővel 1 éjszaka alatt 1-2% közt merült, ami kifejezetten jó (wifi nélkül), wifivel ez is eszik 5% körül is.
Várom a következő verziót, most ráfeküdt a fogyasztás csökkentésére :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#9848) 206 cc válasza KTTech (#9847) üzenetére


206 cc
senior tag

Szerintem is a legpörgősebb kernel amit valaha próbáltam!Az akku ideje sem olyan veszélyes,ha így kaptuk volna kézhez a gyárból bizony lent lett volna az állam a padlón! :C :C :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9849) KTTech válasza 206 cc (#9848) üzenetére


KTTech
veterán

Arról nem is beszélve, hogy nincs black clipping a tesztábrákon... szépen lépcsőzik 1-től felfele (ahogy a dark saturation-nál is minden rendben van) :) (a lejátszó programoknál se láttam), valamint tényleg 32 bit/57Hz-en (volt már 59-en is, de valamiért ezt visszavette) hajtja a kijelzőt (Display tester pro szerint).

Ha így jött volna ki a gyárból... hát, nem valószínű, hogy más kernel/rom párost néztem volna :DDD

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#9850) KTTech


KTTech
veterán

Nem tudja valaki, hogy mit kell módosítani az átlátszó status bar-hoz?

Ezt keresem már órák óta... (Criskelo v5-8-hoz van, de V9-11.2-n nem működik, sajnos...)

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.