Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) Kasya válasza BeastMode (#3848) üzenetére


Kasya
nagyúr

En ott annyiert nem talaltam. Ebay-en vettem.

(#3849) TODI1111: akkor "megnyugodtam". Az Oreot csak ne siessek el. De szerintem januarig megkapjuk, ha a korabbi rendszer szerint inditjak el a beta programot.

[ Szerkesztve ]

(#3852) TODI1111 válasza Kasya (#3851) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen, inkább jöjjön egy kicsit később az oreo de legyen tökéletes. Azért azt hozzáteszem, hogy elég lassúak, mert mi majd csak jövő év elején kapjuk meg a többi gyártó pedig már folyamatosan adja ki és szinte minden zászlóshajó még az idén frissül oreora csak a samsungok nem.

(#3853) bok92 válasza TODI1111 (#3849) üzenetére


bok92
addikt

A snapdragon verziók már megkapták a frissítést. ( lásd az amerikai szolgáltatók). A többi viszont sehol, semmit...

(#3854) thebear007 válasza cuebler (#3839) üzenetére


thebear007
aktív tag

Mondjuk érdekes, most, hogy mondod, nekem se volt újraindítva mióta megvettem és frissült.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#3855) kentucky


kentucky
őstag

Miért lett törölve a hsz-em?

(#3857) kentucky válasza #45553408 (#3856) üzenetére


kentucky
őstag

Ez fura, akkor nem tudom hova mehetett, de akkor nekifutok még egyszer, bocsi :B :

Sziasztok! Telekomos készülékeken van telekomos splashscreen? Ha minden igaz, jövő héten betársulok egy Duos-szal. Kicsit drágállom az árát, de a telefonom mindig nálam van és sokat használom, már nagyon várom.

[ Szerkesztve ]

(#3858) BeastMode válasza Kasya (#3851) üzenetére


BeastMode
őstag

Én a security patch kérdésre válaszoltam:)

(#3859) bok92 válasza kentucky (#3857) üzenetére


bok92
addikt

Nincsen.

(#3860) OmniaI900 válasza Kasya (#3846) üzenetére


OmniaI900
tag

Ebay ről [link]

(#3861) Memmaao


Memmaao
addikt

A rhinoshield oldalán még mindig 35% kedvezmény van a Note 8 bumperre, sőt, BFcM2839 kóddal további 10%! Én vettem mégegy bumpert, így szállítással 20$ volt. Én megtaláltam a tokot, amit kerestem.

My name is Bond, James... Dean.

(#3862) krob81


krob81
tag

Sziasztok Nálam a smart lock menüpont tök üres. Nem tudok beállítani semmit se eszközt se helyet. Mi lehet a gond? Koszi

(#3863) Silent77 válasza Memmaao (#3749) üzenetére


Silent77
veterán

Behúzva, köszi! :R
Vettem fóliát is, előre, hátra.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3864) Tense


Tense
őstag

Sziasztok, használja valaki a wqhd+ felbontást, van értelme, mennyivel merül jobban?

(#3865) BeastMode válasza Tense (#3864) üzenetére


BeastMode
őstag

Semennyivel.
Próbáltam pár napig FHD+ felbontáson, de sem sebességben, sem akksiban nem vettem észre változást.

(#3866) Tense válasza BeastMode (#3865) üzenetére


Tense
őstag

Akkor te wqhd-ban használod? Kipróbálóm én is akkor :)

(#3867) kkp900 válasza Memmaao (#3861) üzenetére


kkp900
senior tag

Sajnos a kód már nem jó!Nincsen másik véletlen?Meg annyi lenne még a kérdésem,hogy véded e valamivel a hátulját?Meg milyen szállítással rendelted?Mert ha DHL rendelném a bumbert meg a fóliát akkor tuti megvámolja a DHL.

(#3868) thebear007 válasza krob81 (#3862) üzenetére


thebear007
aktív tag

Be van állítva valamilyen zárolás? Az eszközt csatlakoztasd utána látnod kell.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#3869) hackeeeee válasza kkp900 (#3867) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A sarokban van egy kis ikon, hogy 10%.

Véleményem szubjektív...

(#3871) BeastMode válasza #45553408 (#3870) üzenetére


BeastMode
őstag

Pontosan.

(#3872) Kasya válasza BeastMode (#3865) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1

(#3873) cuebler válasza BeastMode (#3871) üzenetére


cuebler
senior tag

...amióta megvan :DDD

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#3874) hackeeeee válasza #45553408 (#3870) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A hW kicsit jobban szereti az alacsonyabb felbontást. S7E-nél lehet érezni, ha 1440p-ről vissza van véve 1080p-re. :)

De mivel itt combosabb a hw, nagyjából mindegy.

Véleményem szubjektív...

(#3875) Kasya válasza hackeeeee (#3874) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sebessegbeli kulonseget talan (toltesi idoben) csak ott erzek negativ hatasban, ha aktivalom a 4xMSAA-t az azt tamogato jatekok eseten.

(#3876) hackeeeee válasza Kasya (#3875) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az ugyan úgy fejlesztői beállításokban kapcsolható be, vagy így már van olyan játék, amiben engedélyezhető?

Én ezt még nem is próbáltam, hogy úgy van-e különbség. Vagyis, erre nem figyeltem, hogy a töltési idő változik-e.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3877) krob81 válasza thebear007 (#3868) üzenetére


krob81
tag

Igen be van állítva az írisz és a pin meg az ujjlenyomat is. Viszont ahova a smart lockba lépek csak egy üres menü vár. Nincs az se hogy kivalaszam hogy eszköz vagy hely stb.

(#3878) Memmaao válasza kkp900 (#3867) üzenetére


Memmaao
addikt

Én csak a széleket védem. Eddig minden telefonom ott sérült volna. De fólia se hátlap védő. DHL express volt az első, 33$ nem vámoltak. Most Standard shipping kértem, mert tartalék lesz, idő nem faktor.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#3879) bcl válasza BeastMode (#3848) üzenetére


bcl
senior tag

Én 39900-ért látom a T-nél.
Rossz helyen nézem? :)

(#3880) Kasya válasza hackeeeee (#3876) üzenetére


Kasya
nagyúr

Fejlesztoi beallitasokban. De a telefon ujrainditasaval ujra kell aktivalni.

Az ezt tamogato jatekokban eszreveheto a kulonbseg a vonalelessegben. Pl. saber's edge jateknal.

(#3881) kkp900 válasza hackeeeee (#3869) üzenetére


kkp900
senior tag

Köszi csak mostmár nincsen akció sajnos!Csak 3 dollár a temperedre.Így nem éri meg jelenleg.Köszi szépen még egyszer csak sajnos hajnalba nem vettem észre sajnos....

(#3882) akooos válasza bcl (#3879) üzenetére


akooos
veterán

Nem a dexre írta, hanem a biztonsági szintre a telekomot. Nincs dex ilyen olcsón itthon.

(#3883) BeastMode válasza akooos (#3882) üzenetére


BeastMode
őstag

Köszi;)

(#3884) bcl válasza akooos (#3882) üzenetére


bcl
senior tag

Uppsz, tényleg, lehet... :B

Csodálkoztam is, hogy nem ezzel van tele a topic, de manapság bármi megeshet, és az ellenkezője is... :)

(#3885) Memmaao


Memmaao
addikt

Szerintetek hol keressem a hibát? Otthoni UPC 500 mbit wifi. Érzem, hogy lassan tölt be mindent. Nézek egy speedtestet, 5-8mbit/sec. Wifi be-ki semmi javulás. Mellettem a tablet 260 mbit ugyan akkor. Telefon újraindítás oldja meg. Ismét mérve 520 mbit/sec. Hol lehet a hiba? A router 2,4G és 5G jelet is ad.

My name is Bond, James... Dean.

(#3887) Velocity


Velocity
aktív tag

Sziasztok! Tegnap déltől én is boldog tulajdonosa vagyok egy gyönyörű fekete Note 8-nak :) Én Note 5-ről jöttem, és nem bántam meg (bár ez nem meglepő :DDD). Bár az 5-öt is imádom, és eleinte kicsit szokatlan is volt a 8 (főleg a súlya és a csúszóssága), de ma reggel a kezembe vettem az 5öst és máris elavultnak tűnt a 8 mellett :) Egyébként eddig minden szép és jó, barátkozunk... kis gondom akadt a facebook korábbi verzió telepítésével, kicsit aggódtam, hogy nem engedi majd fel, de szerencsére sikerült megoldani azt is
(facebookból és messengerből is régit használok, amiben még nem voltak "napom" és hasonló marhaságok, amik miatt sokan sírnak is).

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#3888) kovacs65 válasza Velocity (#3887) üzenetére


kovacs65
senior tag

Grat. A helyes utat választottad. 😁

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#3889) Kasya válasza Velocity (#3887) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tegnap déltől én is boldog tulajdonosa vagyok egy gyönyörű fekete Note 8-nak
Üdv a sötét oldalon ;)

Nekem csak a Viber haldokol és zar be hibauzenettel hetente egyszer, de ez valami frissitesel jott.

[ Szerkesztve ]

(#3891) Kasya válasza #45553408 (#3890) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ma jött frissítés, megnézem.

(#3892) S e t h


S e t h
nagyúr

Haver másfél hete vette a telefont és vakarja a fejét mi foglal ennyi helyet a telefonon, de nem tudok neki tippet adni, mert bár nálam több hely van, de nálam sem reális amit foglaltnak jelez.
Van vmi módszer, hogy pontosabb képet kapjunk a tárhely állapotáról?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3893) bok92 válasza S e t h (#3892) üzenetére


bok92
addikt

Érdekes, mert nekem az alkalmazások 14GB helyet foglalnak, és még így is több helyem van... Viszont a rendszer 6GB-tal kevesebbet fogyaszt, mint neked. A jobb felső sarokban levő menüt próbáltad nézni? Ott egy kicsit több infó van a tárhelyről.

(#3894) S e t h válasza bok92 (#3893) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, itt már több infó van.
Haver iphoneról költözött át és ilyen fileok vannak a telón, megnyitni sem lehet őket, gondolom simán törölhetőek. Van vkinek tapasztalata ezekkel?
[link]

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3895) kazanka


kazanka
őstag

(#3896) bok92 válasza S e t h (#3894) üzenetére


bok92
addikt

Én is iphone-ról jöttem, de nincsenek ilyen fájljaim. Az a baj, hogy meg sem lehet nézni, mi is konkrétan az adott fájl.

(#3897) Taci


Taci
addikt

Lehet, buta kerdes, de megkapja majd a Note 8 az S8/S8+-nak "jaro" tamogatast? Vagy a gyartonak az S a fovonal, gyakrabban es hosszabban kapja a frissitest, a Note pedig bar csucs hardver, de sokkal kevesebb fogy belole, ezert ritkabban es rovidebb ideig is fog frissiteseket kapni?
Koszi!

(#3898) Kasya válasza Taci (#3897) üzenetére


Kasya
nagyúr

Fel évvel tovább fog kapni mindent.

(#3899) bok92 válasza Kasya (#3898) üzenetére


bok92
addikt

De úgy, hogy most fél évig nem kap semmit.... :(( :DD

(#3900) Kasya válasza bok92 (#3899) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igaz ;] :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.