Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) bebuci válasza ollie (#3650) üzenetére


bebuci
tag

Köszi.

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#3652) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Sziasztok!
Tudjátok mi lehet ez a jel? Valamit lehet bekapcsoltam, de már nem tudom mi volt az. :0 Köszi előre is!! :)

[ Szerkesztve ]

(#3653) ollie válasza Szoke1982 (#3652) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt hiszem a data saver.

***

(#3654) Szoke1982 válasza ollie (#3653) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Igen az volt ,köszönöm szépen!!! :)

(#3655) Memmaao válasza BeastMode (#3639) üzenetére


Memmaao
addikt

És a rhinoshield tokban? ;] Nekem ma hozta meg a postás. Nem vagyok 100% elégedett, a sarkai a kijelző felőli oldalon kissé sorjásak, nincs tökéletesen lecsiszolva a műanyag. Írtam is nekik. Amúgy meg állat jó. Nekem alig mozog a gomboknal, jó feszesen áll.

My name is Bond, James... Dean.

(#3656) BeastMode válasza Memmaao (#3655) üzenetére


BeastMode
őstag

Jó Neked.
Az enyém nem sorjás, cserébe nem feszes a gomboknál.

(#3657) Memmaao válasza BeastMode (#3656) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem amúgy nagyon bejön. Te használod, vagy így, hogy bántja a dbrand skint, nem?



Mondjuk ez a kis sorja a szélén elég érdekes egy 25 $ toknál.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#3658) kazanka válasza Memmaao (#3657) üzenetére


kazanka
őstag

Elég gagyinak tűnik.A gyártótól rendelted?

(#3659) F40


F40
csendes tag

Kedves Mindenki!

Több, mint hónapja használom a telefonomat, egyelőre tökéletesen működik, remélem így is marad...
Alapvetően mindennel elégedett vagyok, bár talán az előző telefonom fényképezője - Lumia 1520 - jobb volt egy kicsit.

Kérdezném, hogy a Ti készülékeitekre milyen gyakran érkezik frissítés?

Nekem tegnap jött egy kb. 350 MB-os csomag, aminek telepítése után ilyen lett a telefon állapota:

A Ti rendszeretek hol tart most?

A Clear Cover tokot használom, nekem bevált. Ez takarja el legkevésbé a telefont, bár azért a szép kék hátlap látványából ez is sokat elvesz. A felrakásnál és levételnél óvatosnak kell lenni, de egyébként nem karcolja a telefont.

A Xprotector fólia alapvetően jó, mert szilárdan ragad a képernyőre, nem vált le sehol és az SPen nyomai sem látszanak rajta. Problémája, hogy oldalra és felfelé lehetne hosszabb, illetve a felrakása kissé nehézkes, mert nincs rajta semmilyen jelölés és a védőfóliák nehezen jönnek le róla. Gond még, hogy a mikroszálas kendője nagyon "szöszöl", nekem ebből sajnos a fólia alá is került.

Már beszereztem egy újabb fóliát is, ami Nillkin 3D AP+ PRO típusú. Kinézetre jónak tűnik, profi a csomagolása. Fontos információ, hogy a magyar webáruházakban tévesen szerepel, hogy ez üveg, mert valójában "normál" fólia, ami teljes felületén ragad.

Vezeték nélküli töltéshez IKEA töltőt használunk, ami egyszerre 3 telefont tölt. Nekünk nagyon bevált a Galaxy S6 Edge és az S7 Edge telefonokhoz is, 2 éve tökéletesen működik. Mindegyik telefonhoz vékony tokot használunk, ezekkel jól ment a töltés.

Üdv,

F40

(#3660) BeastMode válasza Memmaao (#3657) üzenetére


BeastMode
őstag

A skin miatt inkább most hanyagolom, pedig nagyon jó kis bumper.

(#3661) Memmaao válasza kazanka (#3658) üzenetére


Memmaao
addikt

Csak onnan lehet. A fagyizó lehet azért nagyon távol áll. Még így is jobb, mint a Ringke tokom, vagy az öntéshibás UAG az s8ra

My name is Bond, James... Dean.

(#3662) bendegruz


bendegruz
őstag

na MOST értem a háromezervalahányszáz hozzászólás végére :D
annyi lenne a gondom, ha hivnak whatsapp-on lezárt kijelzőnél, csak egy kis csíkban jelzi a hivást
fel kell nyitnom a kijelzőt, hogy fel tudjam venni...
ez az s7e-nél nem így volt...lehet ezen állitani?

Asus Rog Strix Scar III

(#3663) Madi008 válasza bendegruz (#3662) üzenetére


Madi008
csendes tag

Ehhez kapcsolódóan nekem pedig a Messenger-el van bajom. Ha ír valaki, nem villan fel a kijelző. Csak a hangot látom és az értesítési led villog. Eddig ez nagyon szokatlan, bármelyik telefonon jó volt. Vagy valahol külön be kell állítani ?
Előre is köszönöm a segítségeteket :)

(#3664) Madi008 válasza Madi008 (#3663) üzenetére


Madi008
csendes tag

Bármilyen más értesítésnél, sms, aliexpressz, ebay stb.. felvillan a színes edge panel..

(#3665) bendegruz válasza Madi008 (#3664) üzenetére


bendegruz
őstag

igen, pont ez van nálam is ( meg gondolom mindenkinél)
elég fura az edge után :D

Asus Rog Strix Scar III

(#3666) kazanka válasza Memmaao (#3661) üzenetére


kazanka
őstag

Elég nagy szégyen,rájuk nézve hogy ilyen terméket kiadnak,jól tetted hogy megreklamáltad.Nekem Spigen tokom van de azon látszik a minőség.Ez meg úgy néz ki mint egy 2$-os kínai gagyi

(#3667) Winchester95


Winchester95
őstag

Nekem az Otterbox Defender tökéletesen véd. :)
Nagyon hasznos dolog. :)

(#3668) kirjak


kirjak
aktív tag

Sziasztok!

A héten megkapom én is a note8 -omat . Van vele valami gixi amire érdemes odafigyelnem?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#3669) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Üdv.!

Olyan kérdésem van, hogy a Note 4-nél a jegyzetet lehetett a kezdőképernyőre menteni, ott mindig láttam ha van valami fontos . Itt nem találom sehol, lehet ilyet csinálni a note 8-nál??

Zeee

Hala Madrid :)

(#3670) gyuri81 válasza kirjak (#3668) üzenetére


gyuri81
veterán

max arra, hogy fizetésig még próbáld meg kihúzni valahogy... :DDD

Viccet félretéve, a kijelző szélinél szokott fényszivárgás lenni, megoszlanak a vélemények hogy ez hiba vagy a gyártási technológiából fakad. De amúgy túl sok bajuk nincs :)

(#3671) tomi613 válasza szabozeee (#3669) üzenetére


tomi613
aktív tag

Itt már a Samsung Notes az amivel lehet!!

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#3672) TechRobot válasza gyuri81 (#3670) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Mondjuk az én note8am már volt szervizben hangerő gombok és bixby gomb elkezdett szorulni és nehezebb volt nyomni őket.. Erre úgy jött vissza a teló a szervizből, hogy a fél telót kicserélték. 1 hétig volt bent és kaptam addig egy S8at :D

Dikk egy százas...

(#3673) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok! Lg g5rol valtanek a telefonra. Van esetleg olyan aki hasonloan valtott? Illetve a szokasos kerdeseim lennenek... Gyerekbetegsege van, megbizhato, kamera mennyire eros? Illetve en speciel nem szeretem tokba rejteni a telefonjaimat. Ez a body mennyire birja a mindennapi hasznalatot? Arra gondolok, hogy en a telefont nem ugy rakom az asztalra, hogy unikornisok sorenyszorebol font szonyeget rakok le elotte a helyere...

Igazsag szerint a Huawei Mate 10 Pro es a Note 8 kozott vacilalok. A Note szeria mindig is vonzott, nagyon dogos vasak es egy telejesen mas brand mint az okostelefonok nagy tobbsege, viszont a Huvely is eleg komoly termekeket tesz le az asztalra mostanaban. Sok ismerosomnek van es mindenki elegedett veluk. A Mate 180ezerben allna meg, a Note pesig 250 korul. Ez az egy visszatarto ero van a dologban. Negyed millio forint.....Jeeeezusom. De annyira guszta! xD

Ps4, p30 pro

(#3675) Pepeninho válasza #45553408 (#3674) üzenetére


Pepeninho
őstag

Huha! Elegge kielegito a valasz! :) Hajlok a Huvely fele. Samum pedig majd 2-3 ev mulva lesz. En egyebkent az arat sokallom, meg most is erte.

Ps4, p30 pro

(#3676) TechRobot válasza Pepeninho (#3675) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Szerintem kifejezetten Note8, hogy miért? Próbáld ki majd meglátod. :D

Dikk egy százas...

(#3677) sanyijedi válasza Pepeninho (#3673) üzenetére


sanyijedi
őstag

toll, toll, toll.
ezt sokan elfelejtik. a legnagyobb ütőkártyája a note-nak a toll. ha ezt nem használod akkor egyértelműen van más alternatíva!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#3678) Pepeninho válasza sanyijedi (#3677) üzenetére


Pepeninho
őstag

Jogos, a lenyeget hagytam ki! De nem tudom, hogy a gyakorlatban mennyit hasznalnam. Napi szinten hasznalok Excel tablat, es a Keep-et is sokat hasznalom. De ugye most potyogok bennuk. Aaaa, nem tudom. Azt hiszem megyek a MediaMarktba, megtapicskolom mind ankettot es a pillanatnyi erzes fog donteni.

Ps4, p30 pro

(#3679) martinkeet válasza Pepeninho (#3678) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Amíg nem volt Note-tom mindent jegyzetfüzetekbe írtam. De mivel alapvetően szétszórt vagyok, itthon, és a kocsiban összesen hét jegyzetfüzetem van. Nem túlzok.
Eleinte megfeledkeztem Note "tolláról" , de ma már rutinos mozdulat a kikattintása, amikor eszembe jut valami, amit meg kell jegyeznem, vagy leírnom. Abszolút kiváltotta füzeteket.

(#3680) kentucky


kentucky
őstag

Azért az EMUI szerintem nagyon erős kontraérv a Mate 10 mellett, ezért ha nem lenne toll akkor is a Note-ot venném.

(#3681) csocsoszán válasza TechRobot (#3672) üzenetére


csocsoszán
őstag

Szégyen gyalázat, lehet tudni ez melyik szerviz volt?
Ezt a szervizvezető, hogy engedheti meg? Sőt a samsung remélem észreveszi ezt a "rablást"! Ezt egy garancia levélen nem lehet megmagyarázni! Komolyan fel vagyok háborodva!

Pepeninho : ha valakinek fontos a kijelző és a Vr szemüveg, a note 8 verhetetlen!

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#3682) kentucky válasza csocsoszán (#3681) üzenetére


kentucky
őstag

ez azt jelenti, hogy feketén kiviszi az alkatrészt?

(#3683) csocsoszán válasza kentucky (#3682) üzenetére


csocsoszán
őstag

Beviszem, hogy szorul a gomb, és kijelzőt meg aksit cserél! :Y Szervizt vezettem évekig! Botrány! Azonnal fegyelmit adnék!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#3684) Pottyke77


Pottyke77
újonc

Sziasztok!

Egy hete vagyok boldog tulajdonosa ennek a babynek. Kártyafüggetlen dual sim-es arany kivitelben. Előtte egy Note 4-es volt hű társam, szerencsére sikerült a családban tartani, jó gazdija lett. Csak erre cseréltem volna a Note 4-et. Kellett a toll, mert rendszeresen skiccelek (Autodesk SketchBook szépen fut rajta), kézzel írok inkább, még a qwertyt is a tollal nyomogatom, most is. Az egykezes használat nálam nem volt szempont, mert anyukám J3-asát sem érem át egy kézzel. Olixar flexicover 360 clear tokot használok (teljesen jó az apról pöttyök ellenére) valamint még egy bélelt bőr tokban tartom, kap majd egy sima fóliát is. Még tanácstalan vagyok milyet.???!! Üvegfóliát akartam, de egy megfelelőt sem találtam. Vagy fekete kerete van, vagy nem teljes ragasztós kivitelű vagy nincs kivágva az érzékelőknél, vagy ha minden klappol (mint a Whitestone dome glass-nál) akkor a felrakásához érteni kell a termonukleáris atomfizikához. Agyrém!

A vásárlás történetét meg kell osztanom veletek, ami egyszerre vicces és szomorú. A miskolci Media Marktban (nem tudom ezt leírhatom-e, most már mindegy) szerettem volna megvenni. Kértem a kedves illetékes fiatalembert, hogy egy dual sim-es note 8-ast vegyen már ki a szekrényből mert megvenném. Mire nagy szemet meresztve közölte hogy olyan nem létezik Magyarországon csak ha valami áfacsalt szürkeimportos módon hozzá nem tudok jutni. Ekkor az én szemem kerekedett ki és mondtam neki hogy a náluk minta darabként kiállított készülék is dual sim-es. Ezután már három másik kollégájával röhögtek körbe, hogy az kizárt. Az egyikük azt mondta olvasta ő is valahol de hülyeség, nem kell mindent elhinni amit az interneten írnak. Majd a szolgáltatóknál lesz dual sim-es. (Én pont úgy tudtam hogy a szolgáltatóknál nem lesz.) Már én éreztem magam kínosan, hogy ennyire hülye vagyok és a két heti utánnajárás, specifikáció olvasás, teszt videó bámulás semmit sem ért. Aztán csak megacéloztam magam, mondván lehet hogy nő vagyok a férfiak világában de olvasni azért csak tudok. Visszaslattyogtam a mintához, újra megnéztem a beállításokban, mit ad isten az ott bizony dual sim-es volt. Odahívtam a fiatalembert hogy megnézze. Ekkor elhatározta hogy felhívja a Samsung Magyarországot. Nem vették fel. Megnézte készleten van-e, majd halkan megkerdezte milyen színűt szetenék. Ekkor már tudtam nyert ügyem van. Kivett egy arany színűt, de a biztonság kedvéért ki akarta bontani és megnézni valóban dual sim-es e. (Ez egyébként tök rendes volt tőle.) Bontás után 3-an állták körbe piros pólósok, forgatták, nézegették, eject pinnel nyitották, már azt hittem MRI, CT és röntgen is lesz a diagnózishoz. Mind vártuk a nagy leleplezést. Dual sim-es volt! Hirtelen nagy lett a csönd. De nem szóltam egy szót sem, nem mosolyogtam szánakozóan, nem indiánszökdeltem végig az üzleten, csak kértem rá biztosítást és spuri a pénztár felé. Menetközben eszembejutott, hogy hány eladástól eshettek már el azért mert azt sem tudják mit kellene eladni, mi van készleten. Tudom sok a telefon, sok a specifikáció, és végülis nekem kell tudnom mit akarok venni. Ettől függetlenül nagyon kínos volt az egész szituáció és alig vártam hogy kiérjek az előtérbe.

Note 8, Wacom Intuos 4 L

(#3685) Mikulásbá válasza Pottyke77 (#3684) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én laptoppal jártam hasonlóképp. :B

[ Szerkesztve ]

(#3686) BeastMode válasza Pottyke77 (#3684) üzenetére


BeastMode
őstag

Hiába a sok készülék, ez nem magyarázat.
Ha valaki ennyire hülye hozzá, akkor ne dolgozzon műszaki áruházban.

(#3687) bobace válasza Pottyke77 (#3684) üzenetére


bobace
őstag

Üdv itt, Bodriknak hála én is beléptem a klubba. Note Edge után 2 hónap V20 kitérővel megjöttem. Nem volt rossz az LG, de csak a Note a legjobb még mindig, öregszem, már nem tudok mást megszokni :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3689) Misi1980 válasza Pottyke77 (#3684) üzenetére


Misi1980
senior tag

Nekem rá van írva a dobozra is és a telefon hátuljára is hogy DUOS és két kártya van előtte.Ebből talán lehet sejteni hogy dual simes.

(#3690) kovacs65 válasza Pottyke77 (#3684) üzenetére


kovacs65
senior tag

:DD :)) :DD

"Mert hülye azért nem vagyok."

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#3691) Luser2000 válasza Pottyke77 (#3684) üzenetére


Luser2000
addikt

Azt hiszem a SIM tálcában nincs különbség (ugyan olyan a DUAL és a SINGLE verzióban is).
A készülék tulajdonságok között két IMEI is látszódni kell DUAL esetén.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3692) kentucky válasza Luser2000 (#3691) üzenetére


kentucky
őstag

van a serial szám után egy /DS jelölés ha nem lenne elég egyértelmű, és még a dobozon is látszik

(#3693) OmniaI900


OmniaI900
tag

Szasztok

Találtam egy működő reklám blokkolót [link] még tesztelem de eddig jónak tünik..

(#3694) kirjak válasza gyuri81 (#3670) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ajándékba kapom az előfizetéhez (Svájc)

Köszi a segítséget. A fény kiszűrődik ha oldalról nézem? Vagy hogy van ez ? :Y

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#3695) Szoke1982 válasza Pepeninho (#3675) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Szia!
Nekem mate 1 ès mate 7 volt èvekig.. és mate 10 pro-t akartam, vagy a dràgàbb note 8 -at.
És jòl döntöttem ,hogy nem a mate 10 pro -t vettem.
Elsőre szokatlan volt a rendszer ,de egy nap útán, màr mindent tudtam.
Kijelzőben sokkal szebb, mint mate 10 pro, és jobb kamerában is, és az akku időben is hozza amit akartam. Nagy meglepetésemre :) pedig pont ettől féltem, de annyira jòl van optimalizàlva a rendszer, ami elképesztő!
Lènyeg.. hozta a 8+ òràt is a note 8, a 3300 akuval :) (böngésző,viber,facebook,youtube+kamera)

(#3696) TechRobot válasza csocsoszán (#3681) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Házhoz jövős megoldást választottam így hogy aztán hova került azt passzolom. De a gar jegyet se sikerult kitölteniük rendesen. A DEX garijegyére írták rá és bélyegezték le a telefon javítást.

Ami még érdekes valóban szoftverezték a telót.. és csomó gyári app eltűnt mint pl a gyári böngésző, gyári mail progi, számológép.. nos örülök is h ezek nincsenek benne mert előtte meg kiírthatatlanok voltak. De ez miért lett ilyen fw? Vagy mitől más.. csak úgy érdekel. :)

A 3 fw között mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

Dikk egy százas...

(#3697) janeszgol válasza csocsoszán (#3683) üzenetére


janeszgol
félisten

A kedvencem a GSM-es idióták. Beviszed a telót, akár a fenti példával is, majd kiveszik az eredeti kijelzőt (és esetleg mást, de a kijelző a nagy piac) és utángyártottat tesznek bele. Szerintem kevesen foglalkoznak vele, hogy ezt észre vegyék. Annyit vesznek észre, hogy a bemondott 1-2 hetes javítás 4-5 hét lett, mivel meg kell jönnie a rendelésnek (kijelző) külföldről.

kentucky, igen, itt papíron megfuttatták, így jutva "ingyen" alkatrészhez. Mehet ebayre vele vagy akár hova.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3698) BeastMode válasza TechRobot (#3696) üzenetére


BeastMode
őstag

XEH = független ROM, ilyennel kapod a telefont, ha olyan helyről veszed, mint például a Media Markt.
A többi (a VDH-t is beleértve) az adott szolgáltató szoftvere.
TMH = Telekom
PAN = Telenor
VDH = Vodafone

(#3699) gyurma888 válasza OmniaI900 (#3693) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Kipróbáltam, nekem is működik, viszont idegesít, hogy az értesítési sávban foglalja a helyet. Nem lehet valahogy onnan eltüntetni?

(#3700) Zolika08


Zolika08
tag

Sziasztok! Tudom lerágott csont de most vettem észre hogy egy vékonyabb tokot tettem rá... edge szélén fényszivárgás. Érdemes vele foglalkozni? Szervíz? Csere? Vagy hagyjam? Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.