2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Elég szomorú hogy pont a Telekomot hagyják utoljára.

(#8052) seger


seger
addikt

Szeretem, hogy mindenki felteszi ugyan azt a kérdést mikor megjön a pite......
Facebook csoportba is szintén.. .
Senki sem olvas???

(#8053) Plazmacucci válasza seger (#8052) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez lesz a sláger még egy-másfél évig.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8054) baladam86 válasza Teal'C (#8040) üzenetére


baladam86
aktív tag

Nem tudom milyen üveg, de vigyáztál rá :-)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#8055) icecave


icecave
nagyúr

Hm... van ahol már újabb build-el jött a pie, mint az első release: [link]

"The software version for the update for Nordic countries is N960FXXU2CSA7, which is a newer build than the one that rolled out to other countries when the Note 9’s stable Pie update was first released. It’s unclear if it brings anything new other than the software version, though."

Bár lehet semmi változtatás nincs benne, az még nem derült ki. :D

(#8056) sanyijedi válasza Dj.Mike (#8051) üzenetére


sanyijedi
őstag

miért kellene hogy a telekomosra hamarabb megjöjjön?! (azért mert arra szokott, semmivel nem több. egy szolgáltató.)
ha valaki, akkor a XEH-sek sírhatnának.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#8057) Dj.Mike válasza sanyijedi (#8056) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Azért mert a 3 szolgáltatóból az a legjobb.

(#8058) sanyijedi válasza Dj.Mike (#8057) üzenetére


sanyijedi
őstag

ezek szerint mégse.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#8059) Teal'C válasza Dj.Mike (#8057) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez azért elég nagy túlzás. Ha csak a számlázási szokásaikat nézzük, ha előfizetek egy 6500ft-os csomagra akkor az hó végén ne legyen 10-11e aztán még én járjak utána miért majd jóváírják aztan pár hónap és kezdődik elölről. Sajnos nem is egyedi eset. Azóta már otthagytam őket és érdekes módon azóta forintra pont ugyan annyit fizetek minden hónapban.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#8060) seger válasza Teal'C (#8059) üzenetére


seger
addikt

5év alatt szerencsére nem tapasztaltam ilyet

(#8061) kali válasza sanyijedi (#8056) üzenetére


kali
legenda

Valóban változó, jellemzően a XEH jött először, utána a Telekomos, ők nem is sokat hagytak ki - csak egy rémlik összesen -, a Telenor és a Vodafone sok verziót ki sem adott, de mint látszik is, néha változik a helyzet, bizonyos tényezők függvényében.

22 vagyok a Telekomnál (és jogelődeinél), több előfizetéssel is, rengeteg pozitív tapasztalatom van, semmi komoly negatívum, ami apróbb problémák meg voltak - Partner üzletben a szőke cica a saját zsebére akart hülyére venni például -, mindig megoldották és extra jóváírással kárpótoltak, valamint a szolgáltatások minősége is itt a legjobb, elsőnek vezetik be az újdonságokat is, így összességében nem lenne egyszerű másik szolgáltatóhoz átterelni - noha a maszek melóhoz használok másik szolgáltatós SIM kártyát is, de szerintem azt sem sokáig már.

A készülék frissítése tekintetében nem nézem a szolgáltatót, ha zavarna, akkor simán csak nem szolgáltatós készüléket vennék, bár erre volt is már példa sokszor, de ez gyártó függvénye is.

[ Szerkesztve ]

(#8062) foxymaci válasza Joe_Muad_Dib (#8050) üzenetére


foxymaci
senior tag

Köszi az infót már töltöm is lefele :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#8063) sanyijedi válasza kali (#8061) üzenetére


sanyijedi
őstag

teljesen egyetértek.
és a végén ahogy írod az eredeti téma lényege:

A készülék frissítése tekintetében nem nézem a szolgáltatót, ha zavarna, akkor simán csak nem szolgáltatós készüléket vennék, bár erre volt is már példa sokszor, de ez gyártó függvénye is.

azért írtam, ha valaki akkor ők reklamálhatnának, hogy hol van már.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#8064) Bilux válasza #24536576 (#8035) üzenetére


Bilux
veterán

:B

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#8065) #24536576 válasza Bilux (#8047) üzenetére


#24536576
törölt tag

Köszönöm. Ezek szerint Neked nincs rossz tapasztalatod ezzel a céggel. Nem rég volt róluk szó. 🤔

(#8066) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Sziasztok!

Rég olvastam a topikot. Telenor-os frissítésre keresve láttam, hogy már kijött. A megfelelő menüpontot ellenőrizte, automatikusan keresi a firssítéseket. Annak ellenére, hogy a telenoros már kint van, nem történt meg az értesítés. Kézzel rányomtam, hogy keressen frissítést, talált is.
Van valakinek ötlete, hogy ez miért történhetett?

(#8067) baladam86 válasza icecave (#8055) üzenetére


baladam86
aktív tag

#7973-as hozzászólásomban pont ezt írtam, hogy elképzelhető, hogy mi már az újabb buildet kapjuk, szerintem ez így is lesz :-)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#8068) fmfazekas válasza sanyijedi (#8063) üzenetére


fmfazekas
csendes újonc

És reklamálok is!!! :O Régebben mindig az volt a rizsa, hogy azért célszerű független készüléket venni, mert arra mindig sokkal hamarabb kijön minden frissítés. Most meg....Valljuk be, azért ez baromi idegesítő! :W

[ Szerkesztve ]

(#8069) kali válasza fmfazekas (#8068) üzenetére


kali
legenda

Pedig általánosságban régebben sem volt igaz, hogy minden frissítés a nem szolgáltatósra érkezett először.
A Note 4, S4...stb. telefonjaimnál is pont úgy változó volt, mint most, hogy a Telekomos érkezett előbb, hol meg a nem szolgáltatós, vagy épp másik szolgáltatóé.
Ez van, mert több tényező is befolyásolja, türelmesnek kell lenni, nem több hónapos eltérésekről van jellemzően szó, vagy ha annyira sürgős, akkor adott a lehetőség Odin által bármilyen firmware verzió felhúzására.

(#8070) freemanone


freemanone
őstag

Arra van valami mód pite alatt, hogy a "multitask view"-ból a korábbi megoldás legyen?
Szóval hogy ne az aktuális alkalmazás foglalja el az egész kijelzőt, hanem felsorolásként jelenjen meg minden alkalmazás.

(#8071) baladam86


baladam86
aktív tag

Ma lekerült a telefonról a harmadik Whitestone Dome Glass, az árát visszaadták egy szó nélkül Samsung Experience Store-ban.
Szerencsére tegnap megérkezett a rendelt Tozo üvegfóliám, amit fel is tettem, életem első fóliafelrakása, egyelőre úgy néz ki, hogy tökéletesen sikerült feltennem (kopp-kopp), bár 2 Youtube videó megnézése hasznos volt.
Ami a Tozo üvegfóliában tetszik, hogy a teljes kijelzőt lefedi, és nincs "notch"-os kivágás az üveg tetején. Tapintásra tökéletes, a koszt picit jobban gyűjti, mint a Whitestone, de ezen egy gyors törlés mindig segít. Figyelembe véve az árakat, sokkal inkább a Tozo, mint a Whitestone.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#8072) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Halo!

Lenne egy tök hülye kérdésem. Ha most frissítem Pie-ra a telót, és mondjuk megutálom, nem tetszik, stb, akkor mennyire lesz könnyű visszacsinálni előző verzióra? Mit kell csinálni? Ahhoz már mókolás kell?

Köszike!

(#8073) #24536576 válasza DDA40X (#8072) üzenetére


#24536576
törölt tag

Odinnal visszatehető a 8.1, nem nagy dolog.

(#8074) Teal'C


Teal'C
addikt

Feltettem a CSA7-et, semmit nem vettem észre egyenlőre.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#8075) apaszka


apaszka
veterán

Valaki össze tudná foglalni a pie elönyeit, és hátrányait?

Sajnos mindkettő van.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#8076) seger válasza apaszka (#8075) üzenetére


seger
addikt

Szerintem erre nehéz összefoglalót írni. Van akinek előny az, ami a másiknak hátrány.
Gondolok pl az ikonikra. Sokaknak nem tetszi, sokaknak meg igen....

(#8077) Teal'C válasza seger (#8076) üzenetére


Teal'C
addikt

+1

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#8078) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Nekem tök mindegy milyen ikonok kerülnek bele, mert úgy is a saját izlésemhez való témát használom, amibe ikonok is cserélve vannak.
Engem a hívásrögzítés aggat, addig várat magára a frissítés. Itt figyel nekem is a lehetőség, hogy frissítsek..
Majd.. egyszer...

Más.. viszont tegnap kocsiba ülve elkezdett engem is riogatni, hogy víz érte a telefont stb, azt ne használjak egy ideig töltőt stb.
Ez a telefon még esős napot sem látott, nem hogy vizet.
Próbáltam belekukucskálni a csatlakozóba, de nem láttam semmit. :((

[ Szerkesztve ]

(#8079) Dave69


Dave69
tag

Sziasztok egy kérdésem lenne ,vodába vásárolt készüléket ami hűség idős azt hogy tudnám hivatalosan függetleníteni? úgy garija meg mindene megmaradjon?

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#8080) kali válasza Dave69 (#8079) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az eredeti tulajdonos tudja ía szolgáltatónál a kapcsolódó hűség lejártát követően díjmentesen, vagy időközben kötbér és egyéb költségek kifizetése mellett.

[ Szerkesztve ]

(#8081) Dave69 válasza kali (#8080) üzenetére


Dave69
tag

Köszi az infot :)

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#8082) DDA40X válasza #24536576 (#8073) üzenetére


DDA40X
aktív tag

És az mivel jár? Rootolás és aztán gari vesztés nincs ugye?

(#8083) #24536576 válasza DDA40X (#8082) üzenetére


#24536576
törölt tag

Dehogy. Félhivatalos eljárás(Samsung szervizben is alkalmazzák).

Összefoglalóban van leírás, nagyon egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#8084) Joe_Muad_Dib


Joe_Muad_Dib
tag

Feladom, hogyan lehet visszavarázsolni a fenti órát jobbra? Pls Help!

(#8085) iceQ!


iceQ!
addikt

eMAG

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8086) HaliGab23


HaliGab23
senior tag

Feltettem a Telenor romot, de nincs nálam voLTE.
Ezek szerint Note9 romba nem rakták bele (még).

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#8087) #24536576 válasza HaliGab23 (#8086) üzenetére


#24536576
törölt tag

Én nem is értettem, hogy miért ROMtól várjátok. Szerintem ha engedélyezi a szolgáltató, akkor megjelenik. Nem 9.0 újdonság.

(#8088) zack válasza apaszka (#8075) üzenetére


zack
nagyúr

Én eddig hátrányokkal nem találkoztam, csak előnyökkel.
Az üzemidő brutális lett. Nálam nagyon nagy a különbség.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8089) HaliGab23 válasza #24536576 (#8087) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Korábban szó volt erről, hogy rom független, de mivel nem jelent meg nekem, viszont a telenor melldöngetve reklámozza, gondoltam megnézem, hogy hátha a saját Romján megy valamiért.
De nem, szóval a duma van csak, indítás semmi.

Félrevezető módon oda is írja, hogy szoftverfrissítés kell.

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#8090) HaliGab23 válasza zack (#8088) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Azt nem tapasztaljátok Pie-on, hogy a hívónál már 2-3-at búg, mintha kicsengene, mikor engem hív, de nálam még semmi.

Aztán a hívó azt hiszi 5 búgás után, hogy már csörtetett 5öt, és leteszi, mire nálam még csak 2őt csörgött, esélyem sincs sokszor felvenni!

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#8091) zack válasza HaliGab23 (#8090) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam semmi ilyen nincs.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8092) apaszka válasza zack (#8088) üzenetére


apaszka
veterán

Köszi.

Igaz más mond pár hibát, mint pl előttem szóló?
De lehet user gond, nem tudni miként frissült a készülékre.

De biztosan javítani fogják, ha nem is ma.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#8093) #24536576 válasza HaliGab23 (#8089) üzenetére


#24536576
törölt tag

Első körben Samsung frontról csak az S9-ek kapják meg a lehetőséget. Ezt is közleményében írták nem rég.

(#8094) HaliGab23 válasza zack (#8091) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Ok, köszi.

Most is kipróbáltam, mikor a 3at "búgja" a hívó telóban, a Note akkor kezd csak kicsörögni.

Teljesen tiszta ODINos telepítés nekem, FR is volt.

LosBlancosrm: Köszi az infót. Nem létszükség, csak pont az előbb leírt jelenség miatt lettem volna kíváncsi, hogy hamarabb kicsörög-e.

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#8095) front3r


front3r
őstag

Nálam annyi gond van Pie alatt, hogy:
- Ritkán jelentkezik: mikor az alkalmazás választóhoz felhúzom az appot, akkor kicsit laggosan csinálja
- A mozgó lock screen animáció is laggolni szokott néha
Nincs bekapcsolva a teljesítmény mód.
Amúgy nincs gondom, minden smooth, a memória kezelés is jónak tűnik, nem tölti újra az alkalmazásokat, jó az üzemidő. Odinnal feltett, független ROM-ot használok, 4 fájlos, sima CSC-vel.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#8096) HaliGab23 válasza front3r (#8095) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Nekem app váltáskor csinálja, hogy 1-2 másodperc mire átvált, (kb. 50 váltásból 1szer).

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#8097) TODI1111 válasza HaliGab23 (#8089) üzenetére


TODI1111
addikt

Azért nem igérnek fűt- fát mert a note 9 nincs az elsők között megjelenő listán.

"A 4G hanghívást elsőként a Huawei P20 és P20 Pro, Samsung Galaxy S9 és S9+, Huawei Mate 20 és Mate 20 Pro, illetve a Nokia 6.1 és 7.1 készülékeket használó ügyfeleink élvezhetik. Samsung Galaxy S9 és S9+ készülékek esetén Dual SIM használatával, illetve független szoftverrel egyelőre nem használható a szolgáltatás."

Külön ezért létre is jött a VOLTE topik

[ Szerkesztve ]

(#8098) HaliGab23 válasza TODI1111 (#8097) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Nem monitorozom realtime, hogy éppen mi a helyzet.
Megpróbáltam, leírtam, ennyi.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#8099) TODI1111 válasza HaliGab23 (#8098) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem akartalak megbántani. :) A hozzászólásod volt kicsit megtévesztő mert a szolgáltatót állítottad be egy sz@r hazudós bandánat miközben csak te voltál egy kicsit figyelmetlen a tájékozodásban. :)

(#8100) HaliGab23 válasza TODI1111 (#8099) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Oké :)
Remélem az S10-en már menni fog :D

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.