Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) #24536576 válasza thedarkfox (#7848) üzenetére


#24536576
törölt tag

Hát, nekem a Samsung böngészőben is megmaradtak a reklámok. 🤔

(#7852) thedarkfox válasza #24536576 (#7851) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Azt passz. Egyrészt chrome-ot használok, ott azért a ~85-90% ban blokkolja a reklámokat + az általam használt appokban. Természetesen a lista is folyamatosan bővül, mint írtam EnterR kolléga tartja karban, nyilván amit tud megtesz, hogy minél teljesebb legyen a lista, és rendszeresen frissíti. :))

[ Szerkesztve ]

(#7853) apaszka válasza TODI1111 (#7850) üzenetére


apaszka
veterán

Köszi!

Ezek mehetnének a lenyílóba is akár?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#7854) TODI1111 válasza apaszka (#7853) üzenetére


TODI1111
addikt

Szerintem igen. Ezen kívűl én még itt be szoktam állítani, hogy lent legyenek a gombok a chrome-ban.

Mivel én asztali nézetben használom így még be kell állítani azt is , hogy ne dobálja fel örökké az " olvasási módot".
Ezekhez így kell beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#7855) #24536576 válasza thedarkfox (#7852) üzenetére


#24536576
törölt tag

Akkor a bixbyn kívül nem sokat nyújt(számomra). :/ Szerintem jobb a Samsung böngésző, a Chrome lagosabb.

De ami a legfontosabb, a Samsung teljes kijelzős.

[ Szerkesztve ]

(#7856) Anulu79 válasza #24536576 (#7855) üzenetére


Anulu79
addikt

Én is úgy vettem észre, hogy a Samsung böngésző "rendesebben" fut. Már jó ideje nem is használom a chrome-ot csak ha ott nyitok meg valami az email kliensből.

(#7857) Dzsur


Dzsur
tag

Sziasztok!Osztrák Drei firmware van a telón de a készülék független akkor melyik pitét rakhatom fel?Mehet bármelyik független vagy láttam hogy az íreknél már kijött a Drei-os pite akkor azt?

(#7858) Micimaci válasza Teal'C (#7494) üzenetére


Micimaci
csendes tag

Köszönöm szépen, sikerült!

(#7859) Joe_Muad_Dib válasza kali (#7569) üzenetére


Joe_Muad_Dib
tag

Beszéltem a Vodafone kiemelt ügyfélszolgálatával még kedden, hogy miért nincs frissítés október óta, miközben a vodás Note 8 már a januári biztonságit is megkapta, azt mondta a hölgy, hogy beszél illetékesekkel és visszahív. Ez pénteken meg is történt és azt mondta, hogy 2 héten belül kapják meg a magyar Vodás note 9-ek az Android 9-et.

(#7860) Joe_Muad_Dib válasza Anulu79 (#7856) üzenetére


Joe_Muad_Dib
tag

Van vélemény a Firefoxrol is? Én azt használom minden eszközömön, szinkronizálva.

(#7861) apaszka válasza Joe_Muad_Dib (#7859) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem a telekom ma ezt üzente!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#7862) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Az értesítések hangja nekem tűnik csak halknak? Maximum hangerőn van, és eléggé halk a Viber, meg a többi.

(#7863) iceQ! válasza Hauptmann (#7862) üzenetére


iceQ!
addikt

Én fél hangerőn használom a telót, így is tökéletesen lehet hallani, de max hangerőn rendesen megijedek :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7864) kali válasza Dzsur (#7857) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Bármelyiket, amelyik szimpatikus, ideális esetben maradva a CSC csoporton belül.

Joe_Muad_Dib: Jöhetne már, a többi hazaival együtt.

Hauptmann: Túl hangos lenne nekem maximumon, lejjebb van véve.

apaszka: A Samsung üzenete olvasható a képen, nem pedig a Telekomé.

[ Szerkesztve ]

(#7865) apaszka válasza Hauptmann (#7862) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem is! 8.1 van fenn még!

(#7864) kali

Bocs igen igazad van!
Ők is hasonlót küldtek,és rosszat raktam be!
Bocsánat munkában voltam! :R

De Samu se tud róla? :W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#7866) spawn21 válasza apaszka (#7865) üzenetére


spawn21
veterán

Meg sem lepődök rajta, valamiért mindeki tolja a telefonokat. De a frissítésekkel nem igen foglalkoznak komolyan. Szomorú

iPhone 13p

(#7867) kali válasza apaszka (#7865) üzenetére


kali
legenda

Nem gond, nem azért írtam.
Legtöbbször mindegy sajnos, hogy gyártói vagy szolgáltatói ügyfélszolgálat, csak a sablonos választ nyomják, rosszabb esetben még arról sem tudnak, ami már megtörtént, vagy épp semmi konkrét infót nem írnak, ráadásul kérdezni sem mernek házon belül, még ha lenne is rá lehetőség.

(#7868) Capella válasza #24536576 (#7855) üzenetére


Capella
senior tag

A Chrome-ot nem használom én sem. PC-n sem.
Androidon jó régen az Operát használtam, de ahogy verziót frissítettek inkább áttértem a Firefoxra. Azután ahogy megjelent a Samsung böngésző, az lett a kedvenc. Nekem összességében ez a legjobb most. Ehhez is van Adblock Plus reklámblokkoló bővítmény, bár 100%-ot valósznűleg semmi nem fog meg.
Az Adhell3-mal a Bixby teljesen letiltható, meg még amit akarunk. Arra tényleg figyelni kell, hogy ha vannak letiltott appok, és valamiért az Adhell már nem működik, mondjuk nem lenne már érvényes Knox kulcs vagy hasonló, akkor a letiltottak nem engedélyezhetők újra. Vagy az Adhellt kell működésre bírni, vagy FR. Ha nem akarunk semit újra engedélyezni, akkor persze maradhatna az Adhell akár kulcs nélkül is.

(#7869) apaszka válasza spawn21 (#7866) üzenetére


apaszka
veterán

Én egy ideje letöltöttem a 9 et. Viszont nem vagyok annyira ráizgulva.

Nem, az android verziója érdekel,hanem az előrelépés!
- Hoz több új dolgot,vagy nem?
[kép]
:W :Y
A beszélgetés felvétele nekem fontos! Ez miatt nem fogok még frissíteni. A fránya garancia jól jön egy 3 kilós dologhoz!
Viszont már rezeg a léc,.és másképp fogom megoldani ha behal a javítást szerintem! (nem nyivákolok!!!)
Olyan sok dolgot ad+ba egy rootolt telefon,hogy amit ez a cerkás mobil kér !
Aki soha nem használt egyedi főzeléket,nem tudja miről van szó! Ő maradjon biztonságos helyzetben ,tuti neki van igaza,ő a többség!

Ez az első olyan telóm mit első nap nem rootoltam. Miért? E-Fuse/gari? (Samsungnál)
De nekem hangosabb kell,hogy legyen. Nálunk a cnc gépek hangosak. A gyári hangerő kevés ahhoz,hogy meghalljam a csengést! A reklámok mentesítése root nélkül megvan oldva úgy ahogy mi igaz,de nem az igazi !
Dolby itt van mondta l...m ! De azért messze van a Viper4 android,de a Dolby Atmos tudásához így ahogyan van!
A portok ....
.nem untatlak benneteket ! Ez nem siránkozás "L..B......rm" hanem tény!

Fogom Rootolni szerintem a jövő héten!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#7870) TODI1111 válasza Anulu79 (#7856) üzenetére


TODI1111
addikt

Én is használnám a samsung böngészőt ha végre meg tudnák oldani, hogy rendesen tudjon szöveget tördelni.
A problémáról írtam itt pár szót.

(#7871) thedarkfox válasza #24536576 (#7855) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Bevan kapcsolva az adhell ?? :D (főoldal felső kapcsoló)
Kipróbáltam most a samsung gyári böngészőt, és nekem nincsenek reklámok. Jó nem mindenki ugyanazokat a weblapokat látogatja, de ugyanazokat nyitottam meg mint chrome-ba. Pl.: mobilaréna, prohardver

És csak beszélni kellett róla frissült a lista is: s8 topik
Frissíteni csak annyi, hogy belépsz a listához és lefele suhintással fríssíti a listát.

[ Szerkesztve ]

(#7872) #24536576 válasza thedarkfox (#7871) üzenetére


#24536576
törölt tag

(#7873) #24536576 válasza thedarkfox (#7871) üzenetére


#24536576
törölt tag

Elvileg be van kapcsolva:

Chromeon működik. 🤔

[ Szerkesztve ]

(#7874) Dzsur válasza kali (#7864) üzenetére


Dzsur
tag

Köszi akkor felrakom az íroszági drei-os pitét már csak az érdekelne hogy akkor majd később ota-n tudok frissíteni?

(#7875) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Azt lehet tudni, hogy az Android 9 mikor érkezik a telefonra?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#7876) pitweiler válasza kali (#7834) üzenetére


pitweiler
csendes tag

Köszi.Hiába próbálom letölteni a Samfirm-el nem látja.Valami szerver hiba van a Samsung mobile oldalon.(írja hogy holnap nézzek vissza),

(#7877) baladam86 válasza Ra's al Ghul (#7875) üzenetére


baladam86
aktív tag

Már kint van egy ideje, ha OTA-n szeretnél frissíteni, Telenor megjelent, Vodafone, Telekom és a független nemsokára. Odinnal viszont felteheted, ha nem akarsz OTA frissítésre várni.

[ Szerkesztve ]

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#7878) TODI1111 válasza Ra's al Ghul (#7875) üzenetére


TODI1111
addikt

Azt is tudni kellene milyen régiós a készüléked. Itt meg tudod nézni melyik régiókra jött már ki hivatalosan. Esetleg néha ellenőrizheted is a készüléken manuálisan mert gyakran előfordul, hogy hiába van bekapcsolva az automatikus ellenőrzés nem jelez.

(#7879) gyuri81 válasza TODI1111 (#7854) üzenetére


gyuri81
veterán

Hogyan kell beallitani a Chrome-ban hogy lent legyenek a gombok? Illetve vam arra megoldás, hogy a statusbar eltűnjön ergo teljes képernyős böngészés legyen? Csak ez miatt nem használom a Chrome-ot...

(#7880) TODI1111 válasza gyuri81 (#7879) üzenetére


TODI1111
addikt

A gombokat úgy tudod alulra tenni, hogy chrome-ban beírod a címsávba a következőt:
chrome://flags - itt megkeresed, hogy chrome Duet és ezt bekapcsolod.
kép
A statusbar eltüntetésének módjában nem tudok segíteni, mert azt még nem akartam eltüntetni, de biztosan van rá megoldás. Ha tudsz angolul akkor lehet, hogy az említett oldalon (chrome://flags) meg is lehet oldani

(#7881) Teal'C


Teal'C
addikt

Ma gyanútlanul nekiálltam sorozatot nézni ez kb 1,5 óra volt majd felhívtak hogy le kéne ugrani Kisvárdára kazánt javítani. Oda vissza ment a youtube igaz hazafelé csak fél fényerőn mert sötétben már zavaró a telefon vezetéa közben, volt kicsi navigáció is. Ez lett a vége. 3G upc mobil.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#7882) #24536576 válasza Teal'C (#7881) üzenetére


#24536576
törölt tag

Irigyelnélek, ha látnám a fogyasztók között a FB Messengert. :D

(#7883) kali válasza Dzsur (#7874) üzenetére


kali
legenda

Elvileg igen, de biztosra csak a gyakorlatban fog kiderülni.

pitweiler: Nekem látja rendesen: [kép]
Szükséges C++ verziók telepítve?

(#7884) pitweiler válasza kali (#7883) üzenetére


pitweiler
csendes tag

c++ verzió mit jelent?

(#7885) kali válasza pitweiler (#7884) üzenetére


kali
legenda

Más miatt az újabb verziókat is telepítettem, de ezekből a 2008 és 2010 kell az alkalmazásnak: [kép]

(#7886) Teal'C válasza #24536576 (#7882) üzenetére


Teal'C
addikt

Akkor fogsz ilyen szart latni nálam mikor piros hó esik :D

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#7887) pitweiler válasza kali (#7885) üzenetére


pitweiler
csendes tag

Köszönöm!Telepítettem és mindjárt látja!

(#7888) fRooStzzZ válasza Teal'C (#7886) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Na igen. Zuckenberg a battery killer :D
Mikor rájöttem pár éve, hogy ő miatta szar az üzemidőm, töröltem is magam arról a fosról :D

Nem is értem a sok zombit, aki reggeltől estig azon éli ki magát.
Ja, igen tudom.. kapcsolat tartás stb. Mintha nem lenne azon kívül élet. ja de, csak akkor nem tudnák az emberek posztolni a napi "aktivitásukat", meg a sok más szart.

Elkeseredve láttam, erre a telefonra is már alapba telepítve volt az a szar, emi egyből tiltásra is került.
Már az ember meg sem válogathatja, milyen programokat szeretne látni a telefonján? Még törölni sem lehet..

[ Szerkesztve ]

(#7889) kali válasza pitweiler (#7887) üzenetére


kali
legenda

Nincs mit, az a lényeg, hogy megoldódott!

fRooStzzZ: Nem kell/muszáj ahhoz a profilt törölni, böngészőből is használható telefonon is, nálunk legalábbis úgy megy, idővel megszokta mindenki, hogy nincs külön Messenger, nem lógunk ott egész áldott nap, így ha valami sürgős, nem ott keresnek.
Ettől persze váltódik ott sok üzenet, mert tényleg vannak olyanok, akikkel nem telefonálgatunk túl sűrűn, esetleg egyáltalán nem, de néhány üzenet nem rossz néha.

[ Szerkesztve ]

(#7890) Teal'C válasza fRooStzzZ (#7888) üzenetére


Teal'C
addikt

+1

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#7891) axlfsi válasza Teal'C (#7881) üzenetére


axlfsi
veterán

Autóvezetés közben dzsatubét nézel? Az igen! :U

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#7892) Plazmacucci válasza fRooStzzZ (#7888) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És tényleg csaknolyan ismerősöd van akit felhívsz vagy nem hívsz ha meg akarod kérdezni hogy van?
És az mit csináljon akinek az ismerősi kétharmada így érhető el a leg gyorsabban? Mi van azokkal akik csak facebookon keresztül érhetőek el mert nincs meg a száma?
Gyűlölöm a facebookot de használom a Messengert napi szinten mert egyszerűen nincs alternatíva. Nem kell átesni a ló túl oldalára és ész nélkül fosozni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7893) spawn21 válasza fRooStzzZ (#7888) üzenetére


spawn21
veterán

Bárcsak megtehetném, hogy leszedjem azt a hulladékot.
Sajnos kell, előttem is leirták hogy miért. Irígy vagyok arra akinek nincs. Ez van :DDD

iPhone 13p

(#7894) Anulu79 válasza Joe_Muad_Dib (#7860) üzenetére


Anulu79
addikt

Én azt csak talán egyszer próbáltam ki évekkel ezelőtt. De akkor nem jött be. Viszont nagyon sokáig az operát használtam. Az viszont tetszett nagyon. :)

(#7895) Anulu79 válasza TODI1111 (#7870) üzenetére


Anulu79
addikt

Most kipróbáltam, hogy a betűket a lehető legnagyobbra állítottam és nekem semmi ilyesmi bajom nem volt. Neked, hogy van beállítva?

(#7896) Teal'C válasza axlfsi (#7891) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem nézem konkrétan hanem csak arról megy a zene. Igy nem több mint egy multimédiás fejegység.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#7897) fRooStzzZ válasza Plazmacucci (#7892) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Mi ez a FB őrület?
Akivel én tartom a kapcsolatot, igen is felhívom ha érdekel mi van vele..
Ha meg nem tudom a telefonszámát, vagy ő az enyémet valószínűleg nem vagyunk olyan viszonyban.
Amúgy ott a line a külföldi ismerősökhöz, illetve a viber.
De nevetni fogsz, decemberbe kaptam egy levelet (igen, postai úton) attól, akinél 24 évvel ezelőtt dolgoztam, és reméli egészségben talál meg a levele stb.. egy telefonszámmal. Felhívtam, beszéltünk majd 1,5 órát majd egy megbeszélt időben pár nappal később találkoztunk. 60on túl van, érdekes módon neki sincs FB. De aki kíváncsi a másikra eléri ha esetleg nincs meg a telefonszáma és érdekli él e még az illető.
Tehát ahhoz hogy az ember beszéljen a másikkal, ahhoz nem kell FB. Se messenger, és semmi olyan ami Zuckenberghez kötődik.
Hidd el, sokan úgy vannak vele, hogy előbb felhívja az illető a másikat és 5 perc alatt több mindent tud meg, mint a fb-on 1 órát "beszélnek".

Elnézve rengeteg embert, mindegy melyik korosztályt nézve..
Kijönnek a suliból,, egész délelőtt együtt voltak, de estig még azon a szaron lógnak, mintha az életük függne rajta. Amit nem tudtak megbeszélni napközben, meg tudják FB-on? És az igaz a középkorúakra is, nyomják azt a vackot..

De hogy konkrét példát monjak. Anyu, 67 éves, szó szerint!! reggeltől estig azelőtt a mocsok előtt ül, és a "viruális barátnőjével" küldözgetik egymásnak a képeket, szeretetet, szivecskéket, veszekednek stb.
20 éve a házból nem mozdul ki, mert nincs ideje, mert 1 percenként frissíti az oldalt, kapott e üzenetet vagy épp ki osztott meg micsodát, és hogy hallottam e ezt meg azt. Mondom te minden ilyennek bedőlsz?
De főzni nincs ideje, max annyit amit egy reklám alatt meg tud csinálni.. A szomszéddal is ott beszélgetnek, ahelyett hogy kimenne a kapun, és elsétálna kb 32 métert. Ez szerinted normális dolog?

Én erről a fajta FB idiótaságra gondoltam, nem arra akit 30 év múlva felkeresel, mert vele jártál ovodába, és meg szeretnéd kérdezni hogy van.

Mint írtam, akivel nem vagyok kapcsolatban.. Akár telefonos, akár személyesen annak oka van.
Nincs 1891 ismerősöm, akiből 1788-ról fingom sincs hogy ki az, csak az utcán találkoztam vele vagy bejelölt mert látott a boltba.

De hidd el, előbb felhívom Kanadába az ismerősöket (van ott is mert dolgoztam kint egy ideig), mint írjak neki, hogy "szia, mi van veled, én ma voltam a kórházba bla bla bla.." és 4 úra múlva jön a válasz, és ezt folytatjuk hetekig, mire begbeszéljük kivel mi van.

Hidd el nem esek át a ló túlodalára. De akinek van FB-ja, annak van telefonszáma is. És innentől már megint halott ügynek nézem a FB-ot.
Mert nem érdekel, hogy csinált magáról a tükör előtt pózolva egy szelfit, vagy épp mit ebédelt vagy megosztotta, hogy egy szegény kutyust egy kerítés előtt látták, nem e tudja valaki ki a gazdája, mert bánatosnak tűnik.

De menjünk tovább. Egy volvo a bal oldali árokba, 15km-el odébb tőlem. Kiír egy rendszámot, egy kocsit megnevezve és a szitut ködösítve leírva, hogy besatuzott előtte bla bla bla. És írja, hogy nézzük meg milyen a FB ereje, osszátok minél előbb hogy megtaláljuk az "elkövetőt" (aki befékezett előtte, gondolom nem ok nélkül) és majd felelősségre vonjuk.
Mire van a rendőrség? Van kocsi tipus, van rendszám, a nagy FB társadalom mivel tud többet, mint egy rendőr? Vádaskodás? Senki nem tudja ki volt a hibás, de elképzelésem szerint aki más miatt balesetet "szenved", nem az az első dolog, hogy most ezt megosztom minden adat megadásával, és esetleg kellemetlen helyzetbe hozom a másikat mert én épp úgy látom a dolgot, hogy ő miatta volt..
Vagy hívom a rendőrséget ls majd ők igazságot tesznek, hamár megvan minden információ.

Igen, az ilyen embereknek kell a FB, akiknek feltűnési viszketegségük van, vagy elnyomva érzik magukat, és ezen tudják kiélni magukat. Nem azoknak, akik szeretnék másokkal tartani a kapcsolatot.

(#7898) TODI1111 válasza Anulu79 (#7895) üzenetére


TODI1111
addikt

Alap beállítás

Ha a böngésző saját beállításainál a weboldal szövegméretét átállítod például 150-re akkor már nem tud rendesen tördelni mint például a Chrome.

(#7899) Plazmacucci válasza fRooStzzZ (#7897) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Személyes élményeiden kívül még mindig demagóg és általánosítás amit írsz. Nem mindenki hülye és retardált aki tartalmat oszt meg a Facebookon, nem értem miért olyan nehéz ezt belátni. Felesleges ilyesmiket írni, mert nagyon rossz üzenete van rád nézve. Konkrétan az jön le belőle, hogy te többre tartod magadat mint a kétmilliárd másik mert szerinted "szociálisabb" vagy azzal, hogy te felhívod akire kíváncsi vagy. Ennek a témának is megvan a fóruma, de nem ez az, úgy hogy én elengedtem a témát.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7900) fRooStzzZ válasza Plazmacucci (#7899) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Te hoztad fel, hogy nincs más alternatíva.. Muszáj a FB, vagy messenger vagy nevezzük bárminek azt.. Miért lenne az? Nem feltétlenül kell az ahhoz hogy megkérdezzem a másiktól hogy van.. Vagy tévedek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.