Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) palesz53


palesz53
senior tag

pár napra felfüggesztem a tesztelgetést... :((

telenor ma küldött 1 sms-t hogy az adatkeretem 80%-a elfogyott 7(!!!) nap alatt - a keret 500 Mb...
és ami a legérdekesebb! fb, e-mail (csatolmányostul!), google navi és az összes böngészés korlátlan e mellett!!!
magyarán az az 500 Mb van "minden" egyébre - pl időjárás widget frissítése stb... programfrissítést csak és kizárólag wifi-n csinálom! a szokásaimon semmit nem változtattam, semmi új - legalábbis mint az időjárásjelző - nem került telepítésre... szóval halvány elképzelésem nincs mi zabálja le azt az 500 Mb-t... ráadásul ilyen durván! :W
mondjuk nagyon nem érdekel, mert csak - persze a korlátlant nem! - lelassítják... de régen, amikor ez a limitált rész 90 Mb volt, soha nem jártam a közelében sem... most meg 7 nap alatt 410 Mb...

természetesen az ügyfélszolgálat nem tud segíteni - személyiségi jogokra hivatkozva ugyanis nem gyűjtheti, melyik progi, mennyit eszik... tudnak küldeni hívásrészletezőt, de azzal meg mit kezdjek?! látnám, hogy napi átlagban elmegy 60 Mb, de nem tudom mire? :W

marad az, hogy én szűrjem magamnak... bár ha így sem derül ki, akkor aztán tényleg nem tudom mi van! víruskeresőt már lefuttattam, semmi...
max arra tudok gondolni, hogy vmelyik böngésző (operát és chrome-ot használok) használatát valamiért nem a korlátlan részhez számolják...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.