Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) sxxorp


sxxorp
őstag

Upsz: Google to kill call-recording apps on Play Store on May 11 [link]
Mondjuk a Galaxy Store-on is találhatóak ilyen app-ok, ott vajon továbbra is támogatják ezeket?

[ Szerkesztve ]

(#3152) Apaxp válasza sxxorp (#3151) üzenetére


Apaxp
senior tag

Upsz

Akkor marad a virágbolt, az apkmirror és az appgallery.
Csak az a gond hogy már nem találni nagyon olyan call recordert, ami a másik oldal hangját ne halkan venné fel.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#3153) sxxorp válasza Apaxp (#3152) üzenetére


sxxorp
őstag

Csak legyen meg úgy, hogy karban is tartják azokat az app-okat. Ha bárhogy is hallható, érthető a másik fél az nekem elég, általában egy rövidebb részletre van szükség, nem hosszasan hallgatom audiofil módon élvezkedve :)

(#3154) gerner1 válasza sxxorp (#3151) üzenetére


gerner1
veterán

Akkor marad a gyári (+ ami azzal jár), mert itt még van rá lehetőség. A53 -ason (+sok újabb típus esetében) már az sincs...

[ Szerkesztve ]

(#3155) Sajti84


Sajti84
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap kaptam céges telónak, nagyon kíváncsi leszek. A speckó nem tűnik rossznak, nekem kicsit nagy, de sajna nem nagyon van kisebb ebben a kategóriában. S9-ről váltok, mert arra nem jön több update, a méretét és az anyagminőségét vissza fogom sírni már látom.

Volt korábban, de azért megemlítem hátha valakinek hasznos, aki még csak most szemezget a telóval:
Sajnos a keret nekem is "kotyog" kicsit pár ponton, lehet tizedmili sincs, de azért feltűnik, illetve ijesztő az is, hogy az ujjam legenyhébb nyomására is horpad befelé a hátlap (iszonyat vékony lehet az anyag)...

A fentebb említettek miatt egyelőre a SIM kártyát még nem pakoltam bele, megvárom míg megjön a megrendelt tok, nehogy összetörjem idő előtt. :D

(#3156) Aryes válasza Sajti84 (#3155) üzenetére


Aryes
nagyúr

Üdv a klubban! :)

a keret nekem is "kotyog" kicsit pár ponton

Azt csak beképzeled. :C ;]

horpad befelé a hátlap (iszonyat vékony lehet az anyag)...

Ezért speciel pont nem tudok haragudni a gyártóra, amiatt annál inkább, hogy bizonyos készülékekre üveg :Y hátlapot tesz, mert az teljesen feleslegesen növeli a készülék súlyát és vastagságát. A műanyag télen nem hideg, nem csapódik rá ki a pára, hogy csúszós legyen tőle a készülék stb.

a méretét és az anyagminőségét vissza fogom sírni már látom.

Az A41 után furcsa módon elég gyorsan megszoktam a méretét, talán közrejátszik az is, hogy nagyon kézreálló formája/vastagsága van. Egész jól megy a fél kezes használat, bár ehhez a Gboard fél kezes beállítása és a home gomb dupla megnyomására bekapcsolódó egykezes nézet is sokat segít (lásd a screenshotot)

(#3157) Jim74 válasza sxxorp (#3131) üzenetére


Jim74
nagyúr

Feleségemnek és nekem pár nap különbséggel lett meg a készülék. Különböző helyről, eltérő színekben.
Kipróbáltam, hogy egyik készülékről hívtam a másikat és fordítva. Mindkettőn egyformán hallható a "zaj". Szinte kizártnak tartom, hogy mindkettő egyformán hibás lenne. Én inkább a Yettel hálózatára gyanakszom, mert mindkettőnk előfizetése ott van.

(#3158) Aryes válasza Jim74 (#3157) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egyre gyanúsabb a Yettel... :U

(#3159) gerner1 válasza Aryes (#3158) üzenetére


gerner1
veterán

'Érdekes' posztok vannak a Yettel topikban is ...

(#3160) Jim74 válasza Aryes (#3158) üzenetére


Jim74
nagyúr

Jut eszembe... 4G dobálás... Ma voltam bent a munkahelyemen Óbudán. Erre a lokációra panaszkodtam, hogy leváltogat hívás nélkül 2G-re a készülék.
Ma is csinálta, de érdekes módon több helyen is voltam, amióta megvan a telefon és nem tapasztaltam ilyen jelenséget. Szóval valószínűleg itt is a hálózattal van valami és nem a készülékkel.
Cellmapperrel megnéztem és pont a cellahatáron vagyok, valószínűleg ez okozza a jelenséget:

MCC / MNC / Region 216 / 1 / 5812
Bands1, 3, 20
First Seen 2017. szept. 5., K
Last Seen 2022. ápr. 16., Szo
Approximate Address 72, Kunigunda útja, Gyógyszergyár utcai lakótelep, Kaszásdűlő, III. kerület, Budapest, III. kerület, Közép-Magyarország, 1037, Magyarország

[ Szerkesztve ]

(#3161) Jim74 válasza Aryes (#3158) üzenetére


Jim74
nagyúr

Már átmentem volna másik szolgáltatóhoz, mert ahol lakom, ott meg nincs szünetmentes a toronyhoz és, ha áramszünet van a környéken, akkor kb. az udvar végében lehet kínkeservesen telefonálni esetleg.
2022. Budapest agglomeráció... :U
Jeleztem már nekik, lesz@rják...
Viszont munkahelyi flotta nagyon kedvező, így maradok... :F

[ Szerkesztve ]

(#3162) Aryes válasza Jim74 (#3161) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én is náluk vagyok flottás :U

(#3163) Jim74 válasza Aryes (#3162) üzenetére


Jim74
nagyúr

Sajnos normális Telekom flottát nem találtam... :(

(#3164) sxxorp válasza gerner1 (#3154) üzenetére


sxxorp
őstag

Ahogy mondod. Bevallom őszintén a natív MIUI hívásrögzítőt is néhanapján használtam. Szökőévben jutott eszembe (ott híváskor egy rendes menüpont volt, de manuálisan kellett aktiválni). Annyian felvetették, hogy gondoltam felteszek egyet, de az biztos, hogy a hardcore-abb újra belakásos ROM-cserét nekem nem éri meg :) A53? Még egy hátrány többeknek? Nem lehet rárakni már az indonéz ROM-ot sem?

(#3165) mrgold


mrgold
tag

Sziasztok!
Nem vagyok mai gyerek... Ezen a telefonon rém kicsi a hívókép... hogy lehet ezt orvosolni - csak, ha nagyon muszáj külső appal - Eddigi más telefonjaimnál legalább 1/3-a volt a kijelzőnek...
Szemproblémám miatt kellene valami megoldás.
Köszönöm. :F

[ Szerkesztve ]

(#3166) osonte válasza gerner1 (#3154) üzenetére


osonte
senior tag

A53-nál nem megy fel az Indonéz rom? Nincs olyan telefonom, csak kíváncsi vagyok miért írtad. Hogyan tiltják ott a gyári hívásrögzítést?

(#3167) sxxorp válasza Sajti84 (#3155) üzenetére


sxxorp
őstag

Hello, azt hiszem méretváltásban autentikus vagyok számodra, szinte ugyanonnan váltottunk: [link] :D Hááát, szokni kell... A méret sem piskóta, de nekem a súlya ütős.
Én hetek után ma véglegesítettem a SIM-kártyát, mert megérkezett az övtok, amit rendeltem, élhetően hordhatónak tűnik, így kiderült, hogy hordozható ez méret is :DDD
Van néhány nem szerencsés fórumtárs, nekem atomstabil a keret, és a műanyag hátlap is. Bevallom én örülök, hogy nem üveg, de ez amúgy is az első tokig fog érdekelni :)

(#3168) sxxorp válasza Jim74 (#3157) üzenetére


sxxorp
őstag

Azért nem hiszem, hogy azért cserélt gazdát, mert minden szép harmonikusan történt a Yettelnél. Szerintem nem minden szükséges beruházás, fejlesztés történt meg a motorháztető alatt...
Egyébként "zaj alatt mit értesz: milyen? a beszédhang "zajos", vagy van egy alapzaj a vonalban ha szünet van, vagy mi? Megpróbálom holnap maxon meghallgatni...
4G-dobálás: szinte biztosnak tűnt, mikor mondtad, hogy ilyesmi lesz.
Yettel: szintén előnyös munkahelyi flotta...

(#3169) Jim74 válasza sxxorp (#3168) üzenetére


Jim74
nagyúr

Amikor kicseng a másik oldalon, akkor két csengés közötti csendben lehet jól hallani. Kb. olyan, mintha egy erősítőt feltekernél input nélkül maxra, és akkor a nem audofil cuccoknál hallható "súgás" a hangszórókból.
Érdekes módon a telefon hangerejét állítva, mintha ez a zúgás hangossága nem változna.
A beszédhanggal nálunk nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#3170) sxxorp válasza Jim74 (#3169) üzenetére


sxxorp
őstag

Köszi! Holnap megnézem maxon, az előzőtől eltérően ezt nem úgy kell használnom. Eddig a beszédhangra figyeltem, nekem az számít, de megnézem a csendet is :)

(#3171) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Frissítés jött, nem kaptam róla értesítést, csak megnéztem a Letöltést és telepítést, és ott volt. Ugye a hívásrögzítés tiltása nem az lesz, hogy egy frissítéssel kiütik majd őket?

(#3172) gerner1 válasza osonte (#3166) üzenetére


gerner1
veterán

Van OLE firmware, csak az "E" típusjelzésű készülékhez van. Nálunk meg, a "B" -st forgalmazzák (SM-A538B). Egymásközt nem cserélhetők.

(#3173) gerner1 válasza pinnacle (#3171) üzenetére


gerner1
veterán

"Ugye a hívásrögzítés tiltása nem az lesz, hogy egy frissítéssel kiütik majd őket?"
- A 3rd party, Play áruházból származóknál nem tartom kizártnak. A többi opcióval használhatókkal kapcsolatban pedig, majd 'kiderül' ...

(#3174) gerner1 válasza Jim74 (#3169) üzenetére


gerner1
veterán

Így van. Aki már csinált otthon pl avi audio-sáv erősítést utólag (hogy a VHS -ről felhegesztett 'hang' -ot 12-es helyett ne 45 -ösre állított hangerőn kelljen lejátszani..), mondjuk TFM A.T. -lal, annak ismerős, hogy ha plö egy 112Kbps hangsávot mondjuk +10db -lel megemelek, akkor mi(???) történik...
Hangosabb lesz, a bitrate is több lesz, de a minősége nem lesz jobb. Sőt, minden hiba is szépen felerősödik...

(#3175) Theorama válasza mrgold (#3165) üzenetére


Theorama
csendes tag

True Phone Dialer
Már sok éve alap minden telefonomon ,korrektül működik.

(#3176) trx001


trx001
csendes tag

Akkor lehet, hogy tényleg a szolgáltató általi erősítés, plusz minőségibb hangszóró lesz a gond. Emiatt lehet a fehér zaj. A beszédhangot már kezdem megszokni végülis...
A tárcsázó hangot is a szolgáltató adja? Az baromi hangos, eleinte el kellett vegyem a fülemtől tárcsázáskor... :D

(#3177) Aryes válasza trx001 (#3176) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csinálnál egy videót arról, ahogy a füleden tartott telefonon tárcsázol? :DDD

(#3178) pinnacle válasza gerner1 (#3173) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Én úgy emlékeztem, hogy Android 9-től már elve tiltott volt a hívásrögzítés EU-s törvények miatt, ezért is maradtam a J5 2017-nél. Úgy látszik valahogy mégis ki tudták kerülni a korlátozást, ezért újrakezdi a Google.

Theorama True Phone Dialer-el semmi gond, másik fél mindig tisztán hallható (akkor ez lesz a legjobb), alkalmazás alap beállításon használható vagy kell valami változtatni? Ha jól látom ez lecseréli a gyári tárcsázót?

[ Szerkesztve ]

(#3179) Angelina87


Angelina87
tag

Sziasztok,

Kinéztem ezt a típusú telefont, és az lenne a kérdésem, hogy most találtam az Xre.hu-n 106-ért 126-ról leakciózva..
Vásárolt már valaki innen? mert ezt jó árnak találom! :U

" A világon vendég vagyok."

(#3180) gerner1 válasza pinnacle (#3178) üzenetére


gerner1
veterán

A legtöbb Samu típus esetében, a gyári rögzítőre eddig is volt (/van) lehetőség. Vagy 'aktív-CSC' át-állítással, vagy firmware cserével.

[ Szerkesztve ]

(#3181) mghltm válasza Angelina87 (#3179) üzenetére


mghltm
addikt

~1 eve alapitott ceg, arukereso ertekelesek

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#3182) Angelina87 válasza mghltm (#3181) üzenetére


Angelina87
tag

köszönöm, nem is néztem... de így nem rendelek.. :U

" A világon vendég vagyok."

(#3183) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

Jelenleg egy Galaxy S10 Lite-om van és gondolkozok egy ilyen készüléken. Pár napja követem a topikot, meg nagyjából visszaolvastam.
Érdekelnének tapasztalatok, hogy megéri-e váltani erre a készülékre?
Amiket olvastam, egy kicsit elbizonytalanított, hogy érdemes-e ilyen telefont venni?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3184) sxxorp válasza Angelina87 (#3182) üzenetére


sxxorp
őstag

Normális helyről 130k-tól indul (ha esetleg a Telekom még előás pár példányt: 120), ha van kedved kockáztatni, akkor nézd a hasonlókat, mint amit találtál.

DrBubo77: konkrétan mi bizonytalanított el? több téma sokkal jobban fel van fújva, mint az a valós életben probléma.

[ Szerkesztve ]

(#3185) tbc2 válasza gerner1 (#3180) üzenetére


tbc2
tag

Szia Gerner1!

Most kezdtem el ismerkedni az új telefonommal, és a hívásrögzítés, mint hot topic nálam is elég fontos (főleg most, hogy a 3rd party progikat is kiírtják (?)). Megtaláltam ezt a leírásodat: https://logout.hu/tema/gerner1/hsz_132-132.html, ez alapján tervezem még 0 km-es állapotában, mielőtt belaknám, gyári hívásrögzítésre alkalmassá tenni.
Az első kérdésem a leírás alapján: van bármi előnye vagy hátránya az indonéz iránynak az izraeli irányhoz képest? Melyik lenne neked a "default"? :)

Más: írod, hogy nem feltétlenül kell firmware-t cserélni, elég lehet az aktív-CSC-t átállítani. Ez utóbbi egyszerűbb? Van hátránya?

Nem mélyedtem még el a leírásodban, csak megtaláltam, egyszer végigolvastam (nem értettem belőle mindent elsőre, de Google és a youtube segítségével fel fogom tudni gyúrni magam belőle), megörültem neki, hogy lehet, de nem szeretnék fölösleges vargabetűket tenni, ezért is kérdezek előtte. Ha van egy kis időd, szívesen venném (valószínűleg nem csak én, ha a 3rd party toolok elkezdenek nem működni, akkor sokan mások is érdeklődni fognak) ha egy picit bővebben is írnál a fenti pontról pontra leíráson kívül is a firmware-cseréről/aktív CSC átállításról. Esetleg ha valami változott augusztus óta, akkor azt is kiemelhetnéd.

Osonte, láttam, hogy te is első lépésként indonézesítetted, ha leírnád a tapasztalataidat, hogy mire kell odafigyelni, azt is örömmel venném/vennénk.

Köszönöm/jük szépen!

(#3186) gerner1 válasza tbc2 (#3185) üzenetére


gerner1
veterán

A leírásban minden benne van (az israeli vonal is..). Ami 'zavaró' lehet, arra is van 'opció' (PC -s progi: "ADB*.."), amit a topikban megtalálsz.
Ennél a típusnál (már), nincsen lehetőség más országból származó SiM -mel át-állítani az 'aktív-CSC' -t (és nincs is mire -ilyen célból- a firmware -ben..), csak a firmware cserés 'aktív-CSC' át-állítás van.

Teljesen mindegy, melyiket választod.

(#3187) Angelina87 válasza sxxorp (#3184) üzenetére


Angelina87
tag

Nincs kedvem kockáztatni, azért is tettem föl a kérdést.... inkább rászánom a rendes árát, és akkor így 130-at lövök be rá ideálisnak !!!

Köszönöm mindenkinek az infót!!!! :)

" A világon vendég vagyok."

(#3188) DrBubo77 válasza sxxorp (#3184) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Olvastam a keret lötyögését, a beszédhangszóró hangzását. Mintha a közelségérzékelővel kapcsolatban is írtak volna valamit.

Meg az kérdés, hogy az S10 Lite-hoz képest megéri-e az 5G?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3189) Aryes válasza DrBubo77 (#3188) üzenetére


Aryes
nagyúr

A keret semmit nem befolyásol, az ne tartson vissza. :N
A hangszóró szerintem ízlés kérdése, és ahogy a mondás tartja "de gustibus non est disputandum". ;)

(#3190) sxxorp válasza DrBubo77 (#3188) üzenetére


sxxorp
őstag

Keret: Igen, a keret lötyögésnek (angolul inkább flexing, bending jött fel) nyomoztam utána, mennyire lehet gyakori probléma. Aki ilyesmit felvetett nem volt olyan topik (reddit, samsung.com), ahol 10-nél több volt az össz-hozzászólásszám. Döntsd el, hogy ez így mennyire szériahiba, ahogy itt nevezik páran... Talán a legtöbbet itt beszéltek róla netszerte, de itt sem sokan. Csapd hozzá még az esetenként laza, akár kieső gombot - de ennél sem álltak sorban a szervizeknél, nem történt visszahívás.

Beszédhangszóró: erre sem én vagyok a legjobb példa, most hallgattam meg kihangosítva max hangerőn. Persze, hogy picit torzított, de semmi 'susogás' a csendes részeken, kivéve FŐTÁV ügyfélszolgálat, mikor kapcsoltak, de inkább a felvétel volt botrányos. Ja, egyelőre ügyfélszolgálatokat tudtam hívni, így még nem zártam le a vizsgálatot; a Yettel, Telekom teljesen jó volt.

5G: főleg Bp-en, néhány vidéki belvárosban van, de egyelőre inkább jövőállóság miatt érdemes 5G-képes telót választani, ha nem <1évre tervezel.

Botorság lenne, ha ezek miatt állnál el a vásárlástól. Egyszerű: ha neten rendeled 14 napod van megvizsgálni, hogy érint-e egyáltalán bármi, vagy mi a valós helyzet. Ahogy a forint és az infláció alakul nem biztos, hogy ilyen képességű telefont tudsz majd venni később.
A mi 2db A52s-ünk problémamentes (kopp-kopp).

[ Szerkesztve ]

(#3191) DrBubo77 válasza sxxorp (#3190) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A jelenlegi telefont is hosszabb távra terveztem, de a körülményeket látva én is attól tartok, hogy ha ez a telefon kifut, akkor hasonló tudásút csak jóval drágábban lehet majd beszerezni. Mint pl az A53 5G.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3192) Apaxp válasza DrBubo77 (#3188) üzenetére


Apaxp
senior tag

keret lötyögés

Úgyis teszel rá valamilyen tokot, máris megoldva "probléma"

beszédhangszóró hangzás

El nem hiszem hogy ez valós gond, de akinek ennyire vájt füle van az vegyen hozzá egy bt fülest. De könyörgöm ez egy telefon és nem a zenekonzervatórium hangversenyterme.

közelségérzékelő
Teszi a dolgát ahogy kell.

S10 Lite-hoz képest megéri-e az 5G
Ha olyan helyen laksz ahol stabil 5G van és mindenképpen használnád is, akkor igen. Ha nincs 5G nálad akkor csak a pénztárcád mondja meg hogy megéri-e.
A pénztárcádba meg nem kutakodnék.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#3193) sxxorp válasza DrBubo77 (#3191) üzenetére


sxxorp
őstag

Az A53-at hagyjuk, esetleg Xiaomi 12 Lite (de frissítések...), vagy Google Pixel 6a (ha jó lesz...) - a gazdasági trendek miatt inkább feladtam a kompaktságra várakozást, és a Samsung-hoz képest meglepően jó ár, és a frissítések miatt léptem.
Mindent tudsz, nekem és a páromnak azon kívül, hogy kissé nehéz (neked kb. ugyanaz, mint volt) nincs gondunk a telóval. Olvastál másokat, egyik sem kardinális probléma, ha mégis belefutnál, elállsz a vásárlástól. Már csak ezért sem érdemes húzni az időt, ha esetleg ilyen plusz kört kell futnod.

(#3194) gerner1 válasza DrBubo77 (#3191) üzenetére


gerner1
veterán

Én nem csérélném erre. A53 -ra sem, ami ~8-9 hónap múlva kb pont annyival lesz olcsóbb, mint most az A52s a megjelenéskori árához viszonyítva. De, a pénztárcádban, a saját gondolataid szerint matatsz.

(#3195) tbc2 válasza gerner1 (#3186) üzenetére


tbc2
tag

Köszi, akkor nincs más hátra, mint hogy megemésszem a leírást, felgyúrjam magam belőle, és indonéz firmware-t tegyek fel. Közben CubeACR-rel kísérleteztem egyet, és én is meg tudom erősíteni, hogy közel 100%-os minőségben lehet vele felvenni sima hívást (amikor a fülemen van) és kihangosított hívást (amikor a kezemben van a telefon). Amit nem próbáltam, hogy bluetooth kihangosítón keresztül (autóban) is működik-e (erre mintha azt olvastam volna, hogy nem).

Illetve nagy kérdés, hogy május 11-et követően a nem play store-ból beszerzett, hanem APK-ból telepített CubeACR működni fog-e tovább, vagy egyedüli megoldás az indonéz ROM lesz...

Más: a "virágbolt" kifejezés többször elhangzott, az melyik store slang-neve?

(#3196) sinick


sinick
senior tag

Sziasztok!

A családban ideje telefonokat cserélni és középkategóriában erre a modellre gondoltam. Négy darab kellene. Néhány kérdésem lenne:

1. Huawei P9 Lite/P Smart 2019/P10/P20 telókat váltanék. Ahhoz képest milyen az anyagminőség?
2. Egyiknek együtt kellene működnie egy Huawei Watch GT2 okosórával. Úgy tudom, hogy az ébtesztés funkció beállítása a két készülék között nem szinkronizál. Elvagyok nélküle. Más nyűgről tud még valaki valamit?
3. Mediamarktba venném online. Két év Samsung garanciát ad, ugye?
4. Itt a tesztbe olvasom, hogy "Készülékvédelem: IP67; Gorilla Glass 5 (előlap)". Akkor nem kell rá külön üvegfólia?
5. Szilikontok van benne? Ha nincs, akkor tudnátok ajánlani egy-két valami jóféle tokot?
6. Csukhatós tok is érdekelne?
7. Esetleg nagyobb hibák amik a megjelenés óta kiderültek? Vagy csalódások... nyilván ez kinek-mi, ami ugye szubjektív.

Köszi: sinick

(#3197) gerner1 válasza tbc2 (#3195) üzenetére


gerner1
veterán

"virágbolt' ? ... - plö: szűrkezóna

(#3198) sinick válasza sinick (#3196) üzenetére


sinick
senior tag

Még egy fontos dolog.

8. 2 teló 2 sim-mel is menne, egy telekomos és egy digis. Ezzel lehet gond?

Köszi: sinick

(#3199) Aryes válasza DrBubo77 (#3191) üzenetére


Aryes
nagyúr

A53 kevesebb egy jack csatlakozóval, akinek ez számít (nekem igen), plusz láttam már összehasonlító sebesség tesztet egymás mellé téve egy A52s-el, és utóbbi megverte kissé, pedig régebbi készülék... Snapdragon vs Exynos SoC.

(#3200) Dello79


Dello79
aktív tag

Benneteket nem zavar, hogy az ikonok tompák és homályosak ? Régi IPS telefonomon sokkal élesebb pl egy Google Hitelesítő ikon , de akár mondhatnám a gyári ikonokat is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.