Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-22 11:09:32

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-04-01 (Frissítés: 2024-04-11) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-04-01 (Frissítés: 2024-04-11) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) Krisztián12


Krisztián12
csendes tag

Úgy döntöttem maradok inkább ennél..
Kicsit "butább" de nincs reklám támogassa a nagyfelbontású videókat és hivatalos :)) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bimilyoncu.sscoderss.floatingminimizerforyoutube&pcampaignid=web_share

One Ui

(#13602) Aryes válasza Krisztián12 (#13601) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor jó, hogy megkérdezted :))

(#13603) Krisztián12 válasza Aryes (#13602) üzenetére


Krisztián12
csendes tag

Próbáltam "nem feladni" de inkább elfogadom ami van :)
Így is oké

One Ui

(#13604) adam1400


adam1400
tag

valaki tud segiteni hogy tudom titkos menuben novelni a beszed hangerőt?

(#13605) Krisztián12 válasza adam1400 (#13604) üzenetére


Krisztián12
csendes tag

Ez is egy jó kérdés...engem is érdekelne..így is hallható ,de azért nem valami bömbölő..

One Ui

(#13606) Krisztián12


Krisztián12
csendes tag

Van egy alkalmazásom ami háttérbe elindul mikor a telefon bekapcsol. Hol tudom kikapcsolni az automatikus elindulását?

One Ui

(#13608) crok válasza Krisztián12 (#13607) üzenetére


crok
nagyúr

Gratula! Látom Facebook-ról okosítottad már magát a linket is.. csak majd nem kell meglepődni mikor malware tevékenység lesz megfigyelhető a készülékeden, esetleg egy kis kriptobányászat, etc. gl;hf

(#13609) Krisztián12 válasza crok (#13608) üzenetére


Krisztián12
csendes tag

Soha nem volt gondom semeilyk telefonomon semmilyen "mod ,pro ,külső forrásból telepített appokkal.
Játékokat is sokat úgy játszottam

One Ui

(#13610) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Vasárnap zsebemben felefele volt a telefon, mert hallgattam, amikor esni kezdett az eső. Ilyen figyelmeztetés jött fel. Este probléma nélkül töltött. Ma viszont újrakezdte, nem is tudtam tölteni, egy kis idő múlva mégis sikerült. Mi lehet a probléma? Pár csepp esőtől tönkrement az USB-C csatlakozó? Egyébként ezt illetve a vezetékes részen lévő csatlakozót, hogy lehet tisztítani?

Krisztián12 ezt próbáld ki. Mondjuk tegnap pont nem működött. Legújabb verzió telepítése után sem. Csak azután, hogy a YouTube-ot, hozzáadtam a Soha nem alvó alkalmazásokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#13611) PirosHello válasza razorka777 (#13586) üzenetére


PirosHello
senior tag

+1 :R
Az RVX Music microG-vel perfekt :)

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#13612) dragon1993 válasza Krisztián12 (#13607) üzenetére


dragon1993
őstag

Persze, mert tegnap jött a revanced új patch.

(#13613) Aryes válasza crok (#13608) üzenetére


Aryes
nagyúr

+1

Jó lenne a linket/hsz-t is törölni, nehogy más is megtalálja véletlenül... :U

(#13614) szaboi6512


szaboi6512
őstag

Sziasztok!
Anno írta valaki, csak nem találom.
Hol lehet beállítani jogy a 2 fiókka tudjam használni pl a face-t?
Köszönöm

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#13615) Aryes válasza szaboi6512 (#13614) üzenetére


Aryes
nagyúr

(#13616) szaboi6512 válasza Aryes (#13615) üzenetére


szaboi6512
őstag

Köszönöm szépen 🙏

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#13617) bul07


bul07
nagyúr

Van egy furcsaságom

Kezdő lapon fent boríték [kép]
Lehúzva [kép]

És Törlés gomba nem tűnik el, és akár órákat is ott van
Oldalra húzva lehet eltüntetni, és egy két három nap múlva megint előjön
E-mailek szinkronizálva vannak Gmailt és a Samsung kliensét használom, mindkettő megnyitva rendesen az utolsó e-mailnél vannak

Valakinek hasonló, vagy belefutott már valahol és tudja miért jön ez elő?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13618) -B- válasza bul07 (#13617) üzenetére


-B-
senior tag

Ezt nálam is csinálja egy ideje. Az okát nem tudom.

(#13619) Aryes válasza bul07 (#13617) üzenetére


Aryes
nagyúr

A Samsung email kliens frissítése óta van ez, az alkalmazás váltó "Háttérbeli tevékenységek..." részén is látszik, hogy folyamatosan fut. A Samsung app store-ban is írnak róla. Azt az értesítést le lehet tiltani, a működést és a többi értesítést nem befolyásolja, egyéb anomáliát (merülés, lassulás) nekem úgy tűnik, hogy nem okoz. Talán a következő update-ben javítják. Vagy nem. :U

(#13620) judas13 válasza bul07 (#13617) üzenetére


judas13
addikt

A battery appnak mi a neve?

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#13621) bul07 válasza judas13 (#13620) üzenetére


bul07
nagyúr

GSam Battery Monitor [link]

(#13618) -B-
(#13619) Aryes

Akkor legalább nem egyedi hiba
Várok akkor frissítésre hátha megoldják

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13622) mrbego válasza Aryes (#13619) üzenetére


mrbego
aktív tag

+1 👍

Üdv, P

(#13623) Energie X


Energie X
őstag

Van már valakinek One UI 6.1 a telefonján?

>> Gyönyörű Huawei P10 Kék színben Új akksival és fóliás kijelzővel + bontatlan Mashup Case adatlapomon <<

(#13624) gerner1 válasza Energie X (#13623) üzenetére


gerner1
veterán

Másik típuson igen. Ezen, csak root -tal lehet esélye ...

(#13625) DrBubo77 válasza gerner1 (#13624) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Miért? A sima A52 5G most kapta meg.

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#13626) gerner1 válasza DrBubo77 (#13625) üzenetére


gerner1
veterán

Akkor Mea culpa (nem is figyeltem, hogy ami ma érkezett arra, az: az ..) , és akkor talán erre is osztásra kerül.

(#13627) Energie X válasza DrBubo77 (#13625) üzenetére


Energie X
őstag

Igen, ezért érdeklődtem én is. De lehet ezek szerint nem egy kaptafára veszik az A52 sorozatot:F

>> Gyönyörű Huawei P10 Kék színben Új akksival és fóliás kijelzővel + bontatlan Mashup Case adatlapomon <<

(#13628) judas13 válasza bul07 (#13621) üzenetére


judas13
addikt

:R

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#13629) gerner1 válasza Energie X (#13627) üzenetére


gerner1
veterán

Március végén, az egyik hivatalos samu oldalon már csevegőbe került, hogy 1-2 hónapon belül érkezhet az A52 5G -ra (mást nem említettek, de a két másik tesót -hivatalosan- nem is forgalmazták É-Amerikában)). Én plö, azt szkeptikusan szemléltem (ahogy általában a többi ~rumort -t...), mivel eddig, a több volt a "kacsa", mint az ellenkezője. Majd, most 19 -én kezdték el osztani annál, a három (*U,U1,W) észak-amerikai típusvariánsokra .

Hogy pontosan mi is érkezett ma az A526B hazai kódjaira... - azt nem tudom csekkolni, mert nincs most nálunk az a készülék és szokás szerint a hivatalos infó táblát is csak későbbi időpontban frissítik a *doc.sams..* oldalon, de a topikjában már jelzik, hogy a 6.1 érkezett.

Szóval, elképzelhető, hogy a többi variánsra is talán érkezik (525F, 528B) , ha az A526B -re is kapta/kapja ...

[ Szerkesztve ]

(#13630) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Várom, ezt a 6.1 frissítést. Mondjuk amennyit használom a telefont, kb. hetente töltöm, alig beszélek, néha fotó, net. De van egy dolog, ami rohadtul idegesít. Ha képernyőnél lehúzom a felső sávot, nem tudom mi a neve (gyorsindító talán..?), ugye ahol wifi, Bt..minden egy érintéssel ki-be kapcsolható. Nekem első a wifi, legtöbbet azt kapcsolom. Ha csak egy kicsit húzom le a sávot, akkor az első sor jelenik meg. Rábökök a wifire, és kapcsolódik. Ha teljesen lehúzom ezt a panelt, felül külön van a wifi gomb. Rányomok, bejön egy ablak, elhúzom a csúszkát hogy be....És nem csatlakozik. Keres..és semmi. Néha csatlakozik, de 90%-ban nem. Idegesítő. Most éppen kikapcsolni nem lehet, csak ha egy sort húzok le. :D
Nektek jól működik?

(#13631) Marci112233 válasza Zoli bácsi (#13630) üzenetére


Marci112233
őstag

Nekem működik rendesen az A52S 5G-n 6.0-ával, mert nekem még azt írja naprakész ha rákeresek van-e hozzá frissítés.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#13632) razorka777 válasza Zoli bácsi (#13630) üzenetére


razorka777
veterán

Nálam rendben működik.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#13633) Zssom válasza Zoli bácsi (#13630) üzenetére


Zssom
tag

Ha a wifi ikonjára nyomok, akkor rendesen kaocsol, ha wifi feliratra, akkor jön fel ez az ablak, esetleg próbáld a nyomást oda pozícionálni

(#13634) Aryes válasza Zssom (#13633) üzenetére


Aryes
nagyúr

Így van, ez nem bug, hanem feature.
De a kis méretű ikonokra hosszú nyomás után is előjönnek a beállítások, ha ez esetleg új lenne valakinek. :)

[ Szerkesztve ]

(#13635) Krisztián12 válasza pinnacle (#13610) üzenetére


Krisztián12
csendes tag

Szia. Érdeklődnék helyrejötte azóta a töltésed? Elég furának tartom pedig sok helyen olvasom ezt a jelenséget ennél a típusnál , holott elvileg vízállónak kéne ezeknek lenniük. Külföldi videókon néztem is teszteket akváriumba rakták fél órára és semmi baja nem volt. Elvileg ip67

One Ui

(#13636) gerner1 válasza Krisztián12 (#13635) üzenetére


gerner1
veterán

Azzal azért találkozol Te is (a többi ilyen IP* védettségű Samu tulajdonossal együtt), mert a készülék megpróbálja védeni magát, egy esetleges zárlattól . Bármi elegendő hozzá (pára kicsapódás, víz, statikus: kosz , por, stb..) amellyel a m-jack & USB-porton ennek meglétét érzékeli.

(#13637) Krisztián12 válasza gerner1 (#13636) üzenetére


Krisztián12
csendes tag

Köszönöm a választ :)

One Ui

(#13638) YLi


YLi
tag

Ide is beírom. Igaz tudom még csak a sima A52 5G kapta meg a One UI 6.1-et, de hátha valaki belefutott.
Az új soft óta (péntek) olyan van, hogy, ha hívnak, le van némítva és a zsebemben van a teló lezár és ma például fél órát kellett várnom amig újra használhattam a telómat. :((( Köcsögöm széken. Átnéztem mindent, de nem találtam rá megoldást. Valaki tud rá beállítást?

(#13639) gerner1 válasza YLi (#13638) üzenetére


gerner1
veterán

Voltak itt többen is az elmúlt években, akik, az ezt megelőző főverziókkal is hasonló élményeket szereztek.(olvass vissza, vagy kereső..) érdemes kerülni a farzsebben hordást, de ha már zseb... -akkor ajánlott kijelzővel kifelé tartani azt, mert úgy lényegesen redukálható az esetszám.

[ Szerkesztve ]

(#13640) Zssom válasza YLi (#13638) üzenetére


Zssom
tag

Én minden olyan lehetőséget kikapcsoltam, ami a zsebben lévő telefonnál problémás lehet, mint pl. az ujjlenyomat olvasó mindig aktív, meg a duplakoppos ébresztést, a véletlen érintések elleni védelem, az érzékenység növelését (fóliák esetére). Korábban volt egy-két zavaró esemény a témában, de mióta ezek ki vannak kapcsolva, azóta nincs ezzel gondom, ennek már több, mint egy éve. Egy próbát megér sztem

(#13641) YLi válasza Zssom (#13640) üzenetére


YLi
tag

Igen, köszi pont ezekkel próbálkozom.

(#13642) fjudors válasza gerner1 (#13636) üzenetére


fjudors
aktív tag

nem.
szoftveres hiba

illetve, pontosabban nem a nedvességet, hanem oxidációt érzékel.

[ Szerkesztve ]

(#13643) gerner1 válasza fjudors (#13642) üzenetére


gerner1
veterán

Akkor, nálunk is minden esetben úgy maradt volna, miután beázott, majd kiszáradt. De, minden kiszáradást követően, magától elmaradt a figyelmeztetés. Akárcsak, a jó tiszta zsebben hordás, majd alapos takarítást követően.

(#13644) fjudors válasza gerner1 (#13643) üzenetére


fjudors
aktív tag

#10390

nekem mind le van dugózva, vezeték nélkül töltöm, mégis kiírja, ha félévente rádugok valamit...

[ Szerkesztve ]

(#13645) gerner1 válasza fjudors (#13644) üzenetére


gerner1
veterán

Ennél a típusnál is, ott van a másik aljzat is.

De, tegyük fel, hogy szoft problem...
- Akkor miért válogat ?? ... mert, nálunk, megszűnik a jelzés, ahogy írtam., és csak akkor jelentkezett eddig, ha víz érte, vagy statikus mocsok. Note20, S23U, S24 U, Flip 3 :ugyan ez....

[ Szerkesztve ]

(#13646) fjudors válasza gerner1 (#13645) üzenetére


fjudors
aktív tag

nem tudok az elvet.
de az biztos, hogy nem közvetve nedvességet néz. valami mást figyel, abból következtet..
....néha, tévesen

nekem meg kontakt spray is megoldotta, másiknál meg csiszoló vászon...
:F

[ Szerkesztve ]

(#13647) gerner1 válasza fjudors (#13646) üzenetére


gerner1
veterán

Abban egyetértek veled, hogy valamely érintkezők közti, valamilyen elektromos tulajdonságot figyel. A szoft hibára szkeptikus vagyok ...

(#13648) bul07


bul07
nagyúr

Már kezdek őszülni

Üzenek app
Beállítottam egy sms-t hogy majd holnap küldje el
Aztán meggondoltam magamat és törölni akartam na innen jön az agyvérzés
Üzenet appba belépve még nincs gond, na de ha belépek bármelyik névhez akkor pár másodperc múlva bezáródik az app és néha írja hogy állandóan leáll

Nagy nehezen már sikerült törölni az időzített üzenetet de még mindig összeomlik
Üzenetek app gyorsítótár és adatok törölve
Többször újraindítva a telefon, közvetlenül gyorsítótár és adatok törölés után is

Mi franc lehet ez??????

Az egész Üzenetek app-ot nem akarom törölni mert a régi üzentekre szükségem van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13649) Aryes válasza bul07 (#13648) üzenetére


Aryes
nagyúr

Milyen adatok törölve?
Két üzenetek app van a telefonon, a Google-féle és a Samsung saját üzenetek app-ja. Egyik üzenetek, másik messages néven van nálam. Az app drawer keresőjébe írd be, hogy sms, az kihozza mindkettőt, nem tudom nálad melyik van beállítva, próbáld a másikat megnyitni.

[ Szerkesztve ]

(#13650) Mercutio_ válasza bul07 (#13648) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az egész Üzenetek app-ot nem akarom törölni mert a régi üzentekre szükségem van
Én emiatt is már rég az SMS Backup&Restore app-ot használom.
Minden üzenetet és/vagy híváslistát le lehet vele menteni, illetve konkrét feladókat (vagy azokat kihagyva minden mást) is tud menteni. Aztán az új telón (vagy újrarakott sms app-ba) vissza tudok tölteni mentésből mindent.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.