Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) gerner1 válasza tbc2 (#13200) üzenetére


gerner1
veterán

Nyugati-partról van infóm.

Telefonálni lehet a honos szolgáltató kinti partnerének halózatain. Nagyon más a lefedettség, mint itthon.
Amennyiben egyhelyben vagy (nagyobb város & annak közvetlen vonzáskörzete), akkor kb nem fognak érinteni a lefedettségi különbségek.

Amennyiben ez egy folyamatos mozgás (plö körút), akkor AT&T az, ami biztosan van mindenhol: telfonálni.

Onnan (értelemszerűen roaming alól) hívás ide=horror.
Kinti számmal ⇒ide= ~1/6 -a a roaming -os árnak.
NET nem nagyon lesz ( inkább csak az a WiFi , amit magadnak intezel ), de kérdezd meg az itthoni szolgáltatód, hogy a kinti partnernél mennyi ervényesíthető..... Ez utóbbi (WiFi), a legtöbb szállashelyen + díj: többlépcsős minőséggel, eltérő árakkal/nap. Amennyiben ez van célkereszteben, akkor jótanács : érdemes hotdpot -hoz közelu szobát kérni, mert egy drágább opciót fizetve is tré lesz, ha tavol vagyok attól...

Kinti SiM -et nemigen eszi egy global-piacos telö.

3 hétnél hosszabb tartózkodásnál már érdemes venni kinti hozzávalókat.Vannak automatak is (mint plö nálunk a KV,/ital automaták...) . Előfizu + társai: nemigen megy kinti okmányok nélkül.

(#13202) tbc2 válasza gerner1 (#13201) üzenetére


tbc2
tag

Köszönöm szépen, hasznos infók!

A lefedettségről tudtam, hogy lényegesen alacsonyabb színvonalon van, mint itt nálunk, de a kérdésem igazából az eltérő hálózati bandekre vonatkozott volna. Azóta gugliztam picit, és ugyanerre a végkövetkeztetésre jutottam, hogy kinti telót és kinti SIM-et kell venni. :( A Wifit pedig természetesen - ahol lehet - használni kell, ez nem kérdés :)

(#13203) brumicica


brumicica
tag

Tegnap óta nem működik a Google Wallet NFC fizetésre ("a készülék szoftvere nem felel meg a biztonsági feltételeknek"). Csütörtökön még fizettem vele. Próbaképpen feltettem az OTP Simple Classic-ot, azzal működik. Mi történhetett? Járt más is hasonlóan?

(#13204) gerner1 válasza brumicica (#13203) üzenetére


gerner1
veterán

Például.. : LINK

(#13205) Bogyi007 válasza brumicica (#13203) üzenetére


Bogyi007
veterán

Pár napja nálam is volt egy fura dolog e téren: ellenőrizte a Google Pay a Gránit Bankós kártyámat wes a Bankkal való kapcsolatfelvételre hibát dobott fel...

Mondjuk hiába erőlködik a Google és akár a Samsung is, nincs indokom lecserélni ezt a telefont, tudásra nekem megfelel még most is...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#13206) brumicica válasza gerner1 (#13204) üzenetére


brumicica
tag

Kösz, visszaolvastam - hát nem írtak a kollégák megoldást a problémára. Használnám én a Samsung Pay-t de nem letölthető nálunk. Valahol azt írták, hogy a Samsung új hitelesítő céggel szerződött le 2024-től, ezért a hiba. Soft reset, cache-ek törlése, egyelőre sikertelen. Nem gondoltam volna, hogy az OTP Simple Classic-ra kell visszatérnem 2024-ben :(

(#13207) gerner1 válasza brumicica (#13206) üzenetére


gerner1
veterán

Lehet. Amennyiben 'úgy' van, akkor biztosan érkezni fog (" ami késik, az még ⇒jön! " ) megoldás is.

Másutt pedig (többek között) írnak olyat is, hogy akinél a Fejlesztői beállítások aktíválva lett korábban, az próbálja meg kikapcsolni azt, és esetleg egy + restart .

stb.

Én nem tudom, mert nem használjuk egyiket se (Google Pay), és OTP se ...

[ Szerkesztve ]

(#13208) Apaxp válasza brumicica (#13206) üzenetére


Apaxp
senior tag

Csak egy tipp: Van a telódon bekapcsolva valamilyen védelem? (pin, minta, ujjlenyomat) Ha nincs, vagy kikapcsoltad, akkor azért nem enged a wallet.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#13209) Pietrosz válasza brumicica (#13203) üzenetére


Pietrosz
addikt

Nekem működik még, valami egyedi dolog lesz. Nálam meg a simple nem megy, érintéses fizetést nem engedi bekapcsolni benne :D

(#13210) Brekkk


Brekkk
senior tag

Visszajött a telóm belassulása. 80-88%-on pörög a CPU folymatosan.
Valami a Wifi-vel lehetett és a mobilnet kapcsolattal, mert ha ezeket kikapcsoltam akkor szinte alig fogyott az akku.
Minden programnál egyenként kiürítettem a cache-t
Most úgy néz ki jó lett. A korábban bő 1 napot bíró akku, most hirtelen 2 napra is elég.
Csak nem kerültek a rendszerbe lassító rutinok tucatjával, csakhogy mihamarabb új telót vegyen az ember. :(((

(#13211) skroy válasza Brekkk (#13210) üzenetére


skroy
senior tag

Mivel nem tömeges jelenség, a "lassító rutinok" elmélet felejtős.

(#13212) Aryes válasza Brekkk (#13210) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én 24 nap uptime után indítottam újra a telefont valamelyik nap, mert kissé belassult, vagyis az utolsó frissítés óta talán nem is volt újraindítva, mégis vagy 3 hétig gond nélkül ment. Ilyen évek óta nem volt. :)

(#13213) gerner1 válasza skroy (#13211) üzenetére


gerner1
veterán

+1👍

Illetve (továbbra is..), miféle(???) a firmware -ben lévő bug, lassiítás, avultatás, stb az, amely eliminálható holmi restart -tal, vagy a gy.tárak törlésével , FR -rel, stb .... ⇒ miközben, ezek semmiféle hatással nincsenek a fw tartalmára ...

[ Szerkesztve ]

(#13214) Aryes válasza gerner1 (#13213) üzenetére


Aryes
nagyúr

miféle(???) a firmware -ben lévő bug, lassiítás, avultatás, stb az, amely eliminálható holmi restart -tal

Ami restart után időzítve indul, hogy ne legyen feltűnő. :DDD

Merülés/CPU pörgés téma:
Tegnap videózni akartam kocsiban, bekapcsoltam a DIGI SIM kártyát (ami alapból ki van kapcsolva), mert azon van ugye nagyobb adatkeret. Már hazaértem és régóta nem is használtam a telefont, de csak feltűnt, hogy veszettül melegedett a SoC környéke lezárt képernyő mellett. Mi a fene van? 1 óra alatt 20%-ot merült a zsebemben. :F Deaktiváltam, megszűnt a jelenség. :W

[ Szerkesztve ]

(#13215) Brekkk válasza gerner1 (#13213) üzenetére


Brekkk
senior tag

Nekem már az is gáz, hogy közel 80 programot telepít alapból a rendszer.
Ilyen AR emoji, AR olyan emoji. mi ez ha nem lassítás.
Több gigányi "szemét" kerül gyárilag a telóra.
Eltávolítani nem merem mert ki tudja mi nem fog elindulni, mert csak ennek a kis vacak programnak a meglétét követeli.
Futó programokat lőttem ki developer módban.
Például a bluetooth tiltom, de a programja mégis fut. Minek?
Digitális jólét. Közeli eszközök keresése. Csak fut feleslegesen.
Csupa olyan amit nem használok, de legalább más programok sem mentek miatta, ha kilövöm.
Nekem össze vissza 10-12 programom van a telón ami tényleg az enyém.
Minden más Android, Felekom, és Samsung.

Nekem bőven elég lennne egy teljesen tiszta Android, amin semmi sincs előre telepítve.

Mindent majd feltszek magamnak ami kell.

Nem volt gondom eddig a telóval. Android 14 update óta vannak vele furcsaságok.

Illetve annyi, hogy most átváltottam Angol nyelvre, mert bármi után kerestem neten minden szinte angol. Így azért jóval könnyebb a menüben megtalálni amiről olvastam

Mind1 a lényeg most 33 % - 40% a CPU használat 80 helyett, hideg a teló és sokkal tovább tart az akku.
8-10 gyári program azért ment a levesbe. Remélem nem kavar majd be a hiányuk.

(#13216) Aryes válasza Brekkk (#13215) üzenetére


Aryes
nagyúr

Amikor egy brand telefont veszel, akkor nem csak hardvert veszel, hanem szolgáltatásokat is.

Ha szűz androidot akarsz, vegyél Google pixelt, vagy valami dzsunka kínai készüléket stock androiddal. Én részemről évek óta nagyon nagy részt a Samsung szolgáltatásai, bloatware-ei miatt veszek Samsung készüléket, ilyen is van ám. ;)
Többször írtam már arról, hogy szándékosan avultatják a készülékeiket a frissítésekkel (8-10 év tapasztalat / 5 Samsung készülék után vontam le ezt a következtetést, nem légből kapott ötlet), ez az elmélet megdőlni látszik az utolsó frissítés óta, vagy benéztek valamit, vagy még csak ezután jön a lassító csomag, nem tudom. :))

(#13217) D55 válasza falco1 (#13193) üzenetére


D55
aktív tag

Igen, sajnos ez user oldalon így tényleg gáz. A biztonsági probléma hátterében egyébként talán valamiféle spekulatív vagy gyorsítótárazott végrehajtási sebezhetőség állhat, mert azokkal függhet olyasmi össze, hogy a processek erőforráshasználatát figyelve próbál egy káros folyamat megtippelni egy másik process által "őrzött" helyes értéket. Legalábbis x86-on az elmúlt évtized hírhedt sebezhetőségei kapcsán ez a módszer szinte mindegyiknél kulcsfontosságú eleme volt a dolognak.

[ Szerkesztve ]

(#13218) gerner1 válasza Brekkk (#13215) üzenetére


gerner1
veterán

Pedig, az eddigi jelenléteddel is láthattad, hogy voltak, akik már a korábbi főverziók valamelyikével is furcsaságokat tapasztaltak. De, majd kiderül.

Ugyanakkor, ha neked is van (vagy másét használod) valóban kidolgozott tesztelési módszered (minden más: csupán wasserpistole...), akkor a korábbi eredményeiddel bármikor össze is tudod hasonlítani, hogy pontosan mennyi is az annyi "x"-évvel későbbi fw relese -zel, figyelembe véve az akku degradáció mértékét, vagy, akár később, egy új gyári akkuval mit lehet realizálni, stb -t is ..

Én, eddig, mindegyiknél benne voltam a ±3% -os hibahatárban, mint az üzemidőt, mint a teljesítményt mérve olyan módon, amellyel megpróbálom kizárni az esetlegesen felvett rossz felhasználói szokásaimat, és azokat a külső hatásokat is, amelyek a mindenkori üzemidőt, teljesítményt (és stb...), a legnagyobb mértékben befolyásolhatják, vagy befolyásolják.

Az ilyen előnye még, hogy nem az lesz a lényeg, hogy mások mit realizálnak [(plö: SOT ...) ?], mert tudni fogom, hogy a saját szokásaimmal, és körülményeimmel: mi az a legjobb eredmény (?) ⇒amelyet fel tudtam/ fel tudok írni . Ami: az enyém ...

[ Szerkesztve ]

(#13219) Apaxp


Apaxp
senior tag

Ahogy elnézem, az android 15 már nem fog megérkezni erre a telefonra. Vagy reménykedjünk hogy hátha?
[link]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#13220) gerner1 válasza Apaxp (#13219) üzenetére


gerner1
veterán

Szerintem nem. Már csak bizt. frissítések.

(#13221) Roxbury válasza Apaxp (#13219) üzenetére


Roxbury
őstag

A 14.-ig vállalta a gyártó.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#13222) brumicica válasza Apaxp (#13208) üzenetére


brumicica
tag

Egy képernyőzár PIN-kód változtatást csináltam. Erre az összes kártyám törlődött a Wallet-ből, de nem baj, most újonnan hozzáadva működik. Lehet, hogy a 4-számjegyű PIN kevés a Google Pay/Wallet-nek? Egyébként szerintem az a legvalószínűbb, hogy valami globális anomália is van a Google Pay-el, nem megy zökkenőmentesen az átállás a Wallet-ra.

(#13223) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Nekem kb. a legutóbbi frissítés óta éjszaka 10%-okat merül a telefon óránként...valamikor éjfél környékén, valamikor 3 órakor...de semmi alkalmazást nem ír a történetben, hogy használva lenne.
Safe mode-ban nem csinálja.

(#13224) falco1 válasza D55 (#13217) üzenetére


falco1
tag

Az x86/x64-es Meltdown és Spectre sérülékenységek 2017 elején derültek ki. Az Android 7 2016-os. Szóval nem valószínű, hogy a Google ezek miatt tiltotta le a processzek más processzekről való informálódásának lehetőségét. És ha ez is lenne az ok, ez még mindig nem magyarázná, hogy miért nem építettek be saját task manager-t, amelyik viszont a felhasználó felé biztonságos módon tudná megmutatni a processzek aktuális állapotát és CPU használatát. Ha engem kérdezel, ez inkább azzal magyarázható, hogy a Google nem nagyon szeretné lehetővé tenni annak követését, hogy a saját beágyazott folyamatai (GMS, AdMob, Analytics stb.), éppen mit művelnek a rendszeren :)

(#13225) Apaxp válasza brumicica (#13222) üzenetére


Apaxp
senior tag

Nálam 6 számjegyű pin kódot kért. Ujjlenyomattal használom. Fizetni feloldott képernyővel lehet. 3 kártya van regisztrálva a walletben különböző bankoktól. Ma is használtam és működött rendesen.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#13226) brumicica válasza tbc2 (#13202) üzenetére


brumicica
tag

Itthoni telefonnal az USA-ban csak olyan megoldásban érdemes gondolkodni, hogy több hálózatot elérj egy előfizetéssel (T-mobile, AT&T, Verizon). Akkor jó eséllyel lesz 4G-d bárhol. 5G-nek minimális az esélye európai telóval, mivel náluk az 5G az a mmWave (24-40 GHz). Gyakorlatilag én ezeket preferálom:
-Yettel Világ Net (3 GB, 10 ezerért - nekem ezt a munkahely szokta megvenni, néhány napra, max egy hétre bőven jó, AT&T és T-n roamingol, ezt teszem a céges mobilra (a52s5G - bár még sosem jelent meg az 5g jel)

-Airalo USA E-SIM, ezzel a legjobb a tapasztalatom, mindhálom hálót használja és USA IP-t kapsz (Bolti applikációk letöltése pl. CVS, Walgreens magyar IP-vel tiltott. Airaloval rendben.) Ezt teszem a szifonba, gyakorlatilag nem volt térerő nélküli terület (Floridában jártam júliusban)

[ Szerkesztve ]

(#13227) Energie X válasza Apaxp (#13219) üzenetére


Energie X
őstag

Nem fog több főverzió jönni. Kifutott széria már. :(

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#13228) tbc2 válasza brumicica (#13226) üzenetére


tbc2
tag

Köszönöm szépen a választ!

Ma éjszaka rászántam picit több időt, hogy utánamenjek a dolgoknak, és arra jutottam, hogy:

- TELLO lesz a szolgáltató (ő egy MVNO a T-Mobile hálózatán, szóval jó a lefedettség, és teljesen korrekt áron lehet különböző prepaid csomagokat összeállítani)
- és Google Pixel 6 lesz a telefon.

A kérdésem az, hogy a Google Pixel 6 itthon is fog majd működni, ugye?

(#13229) judas13 válasza brumicica (#13222) üzenetére


judas13
addikt

Ujjlenyomattal használva itt működik.

Apaxp

Nem is ígérték a 14-esnél tovább.
Itt a lista akik megkapják: [link]

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#13230) bul07


bul07
nagyúr

Én a Galaxy A72 csodálkozok, mert annak a hardvere gyengébb mint a A52S-nek
És ugyan úgy Android 11 kezdett mindkét telefon, lehet hogy a A7* széria több év támogatás kap

Egymás mellet az adatok[link]

A72
SoC/CPU: Qualcomm Snapdragon 720G (8 nm)
GPU: Adreno 618

A52S
SoC/CPU: Qualcomm Snapdragon 778G (6 nm)
GPU: Adreno 642L

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13231) gerner1 válasza bul07 (#13230) üzenetére


gerner1
veterán

Inkább elírás lesz az (A72), ahogy a beszúrt LINK -eden is elírás az SM-A528B piaci megjelenési dátuma ...

(#13232) bul07 válasza gerner1 (#13231) üzenetére


bul07
nagyúr

"Inkább elírás lesz az (A72),"
Eddig értem amit írtál
De hogy lenne elírás, A74 nincs, A71 meg még régebbi, akkor véletlen került volna be

"ahogy a beszúrt LINK -eden is elírás az SM-A528B piaci megjelenési dátuma ..."
De hogy ez a rész mire vonatkozik és mit akarnál közölni és miért szürke az eleje, nem értem
Nem vágom mit akarsz
És ez már nem az első eset hogy nem tudom dekódolni hogy mit is akarnál közölni a nagyérdeművel
Linkemen a dátumok A72-re vonatkozik

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13233) gerner1 válasza bul07 (#13232) üzenetére


gerner1
veterán

"Linkemen a dátumok A72-re vonatkozik"
- A posztodban beszúrt link -en ( " Egymás mellet az adatok[link] ), az SM-A528B , tehát az A52s piacra kerülési dátuma helytelen.

Tehát, a listán az A72 -szerintem- épp olyan elírás, mint az A52s dátuma a posztodba berakott link -en, mivel az nem tesz különbséget, így mindkettőre a ' Mar 17, 2021 ' lenne értendő. A szintén tesó SM-A525F esetében viszont: rendben lenne.
Tehát, az is pontatlan.

[ Szerkesztve ]

(#13234) bul07 válasza gerner1 (#13233) üzenetére


bul07
nagyúr

A52S-nek nincs meg ez az adat ezen a szájton, azért nem szerepel a táblázatba a saját oldalán
Azok a dátumok a A72 adatainál vannak, a A52S-nél meg üres

Ha megnézel más összehasonlításokat ott sincs adat a A52S-nél
Samsung Galaxy A52s vs Samsung Galaxy S24+ Specs Comparison

......

És megint furcsán formázod az írásodat, nem értem miért, de nyleg :)

(#13235) gerner1

Amúgy a megjelenési dátumnak max annyi jelentősége van hogy ép abban a pillanatban a Samsung mit vállal a telefonokra
És a A52S később jelentették be és kezdték forgalmazni mint a A72, így ha közben nem rontottak a feltételeken ugyan az a feltétel vonatkozik rá mint a A72-re
Így már tényleg csak az lehet hogy hibásan van a listán amit el tudok képzelni, vagy másik eset az hogy A7* szériára nem 3 android frissítés vonatkozik hanem mondjuk 4 (Mind a kettő 11-es androiddal indult)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13235) gerner1 válasza bul07 (#13234) üzenetére


gerner1
veterán

Nem mindegy a merítés.

Ez sem 100-as, de legalább a dátumok biztosan helytállóak ( ~ 'talán' az összes többi is..) : LINK

Hidd el, sokmindent én sem értek veled kapcsolatban sem. Lehet nekem is volna mit ilyenformán idevezetni, és azzal egyfajta hasonló 'ízt' adni, de nem teszem... Tudod: ***Buffon ....

[ Szerkesztve ]

(#13236) bence1024


bence1024
tag

Mostanában rendre ilyen 10-13%-ot merül éjszaka a telefon. Most kipróbáltam, hogy repülő üzemmódba raktam, így megszűnt a merülés.

Érdekes.
SIM-kártya meríti? (Mobilnet lelőve persze)

[ Szerkesztve ]

(#13237) razorka777 válasza bence1024 (#13236) üzenetére


razorka777
veterán

Nekem is 10% éjszaka, a repülőmód bekapcsolását én is kipróbálom.

SIM-kártya meríti?

Szerintem igen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#13238) ReSeTer válasza bence1024 (#13236) üzenetére


ReSeTer
senior tag

Írtam korábban én is, de nekem akár 20%-ot is. Én safe módban próbáltam ki de én bekapcsoltam a hálózatot. Így csak 2%-ot merült. A fura az, hogy nappal nem merül így, csak éjszaka.

[ Szerkesztve ]

(#13239) Brekkk


Brekkk
senior tag

Nekem folyamatosan 88%-on pörgött a CPU és meleg volt a teló meg lassú.
Safe módban nem volt szinte akkufogyasztás CPU nem pörgött.
Szerencsére már nem.
Az, hogy mi oldotta meg nem tudom.
Töröltem általam nem használt alkalmazásokat.
6-7 újraindítás is volt.
Nyelvet váltottam
Töröltem vagy 4 Gb cache-t

(#13240) djalmasi


djalmasi
tag

Sziasztok. Történt ma egy akku csere a telefonomban viszont nem hivatalos márkaszervizben, direkt kértem hogy saját szememmel bizonyosodjak meg róla, eredeti akkumulátor került bele. Tudom, hogy ha nem hivatalos szervizben javítják akkora Members app nem tud magával mit kezdeni. Afelől érdeklődnék, hogy tudnám e bárhogy nullázni a members ciklus figyelőjét anélkül, hogy lemarnának több ezerrel? :DDD

(#13241) D55 válasza razorka777 (#13237) üzenetére


D55
aktív tag

5G jobban meríti a 4G-nél, plusz ha csak 2G van valami árnyékoltabb helyen, nálam az is fel szokott tűnni az üzemidő szempontjából.

(#13242) PirosHello


PirosHello
senior tag

Csináltam recoveryben egy wipe cache törlést, mert mióta meg van a teló sose csináltam és már kezdett néha akadozni a rendszer Ezután rákerestem a google play frissítésre és 2024. februári 1.-i frissítést dobott fel, és az akadások is megszűntek. :R

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#13243) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Ha off, akkor törölje az admin!
Az A52S 5G-hez vettem egy FUNSNAP gimbalt.
Elég régi típus a Capture1, de az én célomnak megfelel(ne)
De!
Nem tudom sem a Capture Move, sem a Capture Move2-el társítani bluetoothon a gimbalt!
Valaki a csoportból nem használ ilyen szerkezetet?

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#13244) judas13


judas13
addikt

Biztonsági csomagok 25-ig jönnek majd vagy tovább?

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#13245) razorka777 válasza judas13 (#13244) üzenetére


razorka777
veterán

25-ig, akkor jár le a 4 év.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#13246) gerner1 válasza judas13 (#13244) üzenetére


gerner1
veterán

Az első 14 -es release -től (tehát jelenleg is..) még havi ütemezésben. Utána még egy évig: ¼éves ütemezésben.

(#13247) skroy


skroy
senior tag

Ez az első telefonom, amit nem cserélek le a támogatási időszak végéig, az tuti. :K

(#13248) Roxbury válasza skroy (#13247) üzenetére


Roxbury
őstag

Ez az első telefonom, amit nem cseréltem 2 év után, inkább kapott egy új akksit. Teljesen meg vagyok elégedve vele immár 2.5 éve. Karácsonyig tuti megmarad, de, ha nem hullik szét, akkor lehet átviszem 2025-be is. Igaz a kijelző már szénné van égve, de legalább nem kell vigyázni rá.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#13249) judas13 válasza razorka777 (#13245) üzenetére


judas13
addikt

Köszi! Jó éreztem. Családban több van és pont most jött szóba a főverziók, bizt. frissítések kérdése.

gerner1 thx ...itt jelenleg mind a 3 példány tökéletesen működik, maradnak is még egy darabig :)

szerk.

skroy, Roxbury itt is sanszos :K

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#13250) Aryes válasza csurgoi (#13243) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezek valami telefonos appok lennének? Nekem egy régebbi Aldi-s típus van, de mindenféle telepített app nélkül is teljesen jól használható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.