Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Rigormortiis válasza Kasya (#1) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ugyanez igaz volt a Final Fantasy III, IV. After Years részekre is. Anno ezek DS exkluzívok voltak, biztos nem keveset kellett a Square-nek csengetnie, hogy elhagyhassák a platformot (vagy említhetjük a Dragon Quest VIII-at, ami meg ps2 exkluzívként lépett kultstátuszba).

Viszont furcsa módon a "sóher" androidos közösség ellenére nagyon szép számban elkelnek ezek a játékok. Most néztem rá a DQ8-ra, valahol 50 és 100 ezer között lehet, holott ez is olyan ársávban mozgott, mint a Monster Hunter (én legalábbis anno még annyiért vettem, azóta nem látom, mennyibe kerül).

De a Final Fantasy-k is valahol 100 és 500 ezer között vannak (ugye csak annyit ír a store, hogy 100E+), de még a IX is, aminek az árát még én is húzósnak tartom (7500 Ft).

Ja, és ezek jó része még a KitKates időkben vagy korábban jelentek meg, és a mai napig, Oreón is működnek szemben pár nyugati társukkal (csak ami engem érint: Jade Empire, Fahrenheit, az előbbi Nugáton még elment, az utóbbi már azon sem, és egyik sem volt olcsó, hogy a nyakuk nyúlna meg)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.