Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Látom, hogy nincs reagálás. Ennyire nem érdekelné a fiatalokat a múlt?

Láttam én is "Janit" megszakadni.
Tudta, hogy kockáztat, tudta, hogy akár bele is halhat, mégis megtette azt, ami a közösség javára szolgált.
Hanyatt feküdt az asztalon, oda terítették ki azok, akik hazavitték.
Gyűltek a népek, ki sajnálkozott, ki csak illemből jött. "Jani" asszonya rítt, akadt pár vénasszony, aki vigasztalja.

Akkor még természetes volt a halál, így az összegyűltek "Janival" üzentek halottuknak.
- Mongya meg néki, hogy azóta sincs senkim, hűséges vagyok hozzája.
- Kérdezze mán meg, hogy hová gyugta a verem kúcsát...

A lábak közt kíváncsiskodtam, mert még az asztal lapját sem értem fel. Az egész csak egy álom volt, egy bizonyos mese. Az élet írta, és "Jani" a főszereplő. Értettem, és nem értettem.

"Jani" szusszantott egy nagyot, és meghalt.

Pont.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) potyautas válasza Vakegérke (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem vagyok elkényeztetve hozzászólásokkal, de a megnyitások számával nem vagyok elégedetlen. Ezeket az írásaimat egy másik fórumra is felrakom. Ott a szegénység ábrázolása fogja meg az olvasókat.
Reméltem, hogy valaki megemlíti majd a Jani halálát. Ezzel az esettel kapcsolatban nincs közvetlen élményem, az egyik barátom nagyapja halt így meg harmincvalahány évesen. (a felesége most töltötte áprilisban a 101-et) Szerintem nem gondolta meg mit kockáztat, egyszerűen csak ki kellett emelni a szekeret.

[ Szerkesztve ]

(#3) gaborbol válasza potyautas (#2) üzenetére


gaborbol
őstag

Jo lett, bar kicsit "ugralos" most.Az elozoek olyan folyamatosan lassan haladtak.

Volt melohelyemen huztuk be bekan a villamos eloszto szekrenyeket egyesevel, iszonyat nehezek. A targonca nem szokott beferni ezekre a helyekre, ezert az utolso metereket mindig kezzel kell megoldani.

Minden oldalon egy ember, es csak kiseri a kezevel hogy ne billegjen, ha elkezd dolni akkor ugrani kell, ez a szabaly az elet tobbet er mint a szekreny, mindig elmondta fonok.

Na fonok oldalan megbillent .Bumm radolt, mert meg akarta "menteni" a szekrenyt.

Azt hittuk hogy megolte a szekreny, alig birtuk leszedni rola hatan.1 heteig remegett mint a kocsona, kek zold fekete foltok voltak rajta, orvoshoz persze nem ment, de teljesen felepult.
Ez ilyen munka becsulet szeruseg, hogy akkor nem az eletere gondol az ember, hanem a munkara amit el kell vegezni.

[ Szerkesztve ]

(#4) potyautas válasza gaborbol (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Pedig a következőben 3 évet terveztem ugrani ;)

(#5) frescho válasza potyautas (#4) üzenetére


frescho
addikt

Ne ugorjal. Szepen, oregesen, csendben bologatva elolvasom amit irsz. Esetleg egy vicehazmester mellett csak annyit tehetnek hozza: "Hat igy megyen ez."

https://frescho.hu

(#6) Keresztapper


Keresztapper
senior tag

Minden nap, mikor megnézem a logout cikkeit, keresem a sorozat újabb darabját. Érzékletesen írsz le egy világot, amit nem ismerek és teret hagysz a képzeletnek is.

Köszönöm az írásokat!

http://palscoffeetech.com/

(#7) Vakegérke válasza Keresztapper (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én ismerem a leírt világot, és ha akarsz, akkor hiszel nekem. Az írás hiteles. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Toncsi


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

A Repáská 8.-at találtam meg először, beleolvastam és eldöntöttem, hogy mindet elfogom. Még aznap együltőbe végigolvastam az összeset. Nagyon jók, várom a következőt. :)

(#9) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Köszönjük az újabb részt, jó volt, bár kissé tényleg 'ugrált' :)

mp

(#10) potyautas válasza Toncsi (#8) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm. Ezért már megérte megírni ezt a történetet.

A következő folytatásban kissé visszafogtam a cselekmény sodrását.

(#11) Thunderzolee

Hmm... inkább visszament volna fát vágni.
Most mit fog kezdeni magával?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.