Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) aldebaran válasza htctopaz (#4000) üzenetére


aldebaran
őstag

A nova csak egy app, egy launcher... de mindegy.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4002) htctopaz válasza aldebaran (#3998) üzenetére


htctopaz
tag

Nekem tulképpen csak a last jedi rom ikonkészlete kellene, de sehol nem találom.

(#4003) htctopaz válasza aldebaran (#4001) üzenetére


htctopaz
tag

Volt régebben nova rom is, de mindegy.

(#4004) aldebaran válasza htctopaz (#4003) üzenetére


aldebaran
őstag

Hát, amire írtam ott a téma nem tetszett, ezért gondoltam, hogy egy launchert ajánlok. Ikonkészletet is lehet beletenni.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4005) htctopaz válasza aldebaran (#4004) üzenetére


htctopaz
tag

Köszönöm a segítséget, utánanézek. A nováról a launcher nem ugrott be hirtelen, pedig ismertem.

(#4006) Erikkk26 válasza Bajgunar (#3990) üzenetére


Erikkk26
tag

"Frissítés ellenőrzése sikertelen
Other Reason."

Az Xiaomi-nál angolra állítva a telefont egyenértékű a következővel:

[ Szerkesztve ]

(#4007) Bajgunar válasza Erikkk26 (#4006) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Na de akkor miért?
Mi a megoldás?
Nyitás meg szórakozáson, full adatvesztés, gyárira gyaluláson kívül?
Eddig ment, eddig frissített.
Állíthatom ezt indiaira, japánra, svájc, napokig semmi.... Letöltöm, másolom bármit, bárhova. Semelyik sem megy.
Legújabb frissítőfile letöltésével, újraindul, s lefrissíti ugyan ezt... Utána egyből kikeres következőt, bárhova másolva, semmi.
Feladtam.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#4008) banda1981 válasza Nxn908xxx (#3991) üzenetére


banda1981
aktív tag

Csak a többit nem tudod fel tenni mert ez készíti elő hogy a többi rom fel települhessen

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#4009) pch válasza Bajgunar (#4007) üzenetére


pch
aktív tag

Nekem se akar frissülni. Other reason hiba itt is.
Leszedtem a 7-est meg a 9-est is.

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#4010) Bajgunar válasza pch (#4009) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

De van egy Note 9 Pro-m is, az még a 13.0.16-nál van elakadva. Ugyanezzel a hibával.
Feladtam. Amíg megy banki app, addig ok. Megtartom őket.
Aztán ha azok nyifognak, mert nem frissült, akkor megy az albán használt gsm-be...

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#4011) Erikkk26 válasza Erikkk26 (#3986) üzenetére


Erikkk26
tag

Próbáld frissíteni ezzel: OTA letöltés


[ Szerkesztve ]

(#4012) banda1981 válasza Bajgunar (#4010) üzenetére


banda1981
aktív tag

Még próbáljátok meg ezt!
link
Minden le van írva!

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#4013) Gyula196906 válasza banda1981 (#4012) üzenetére


Gyula196906
senior tag

De szerintem ehhez bootloadert kell nyitni... Vagy tévednék?
A fastboot mód azt engedi kikövetkeztetni

(#4014) aldebaran válasza htctopaz (#4005) üzenetére


aldebaran
őstag

A Nova launcher most csak 19 Ft., ha valakit érdekel...

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4015) banda1981 válasza Gyula196906 (#4013) üzenetére


banda1981
aktív tag

MiFlashel is fastboot módban teszed fel a romot nem...........

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#4016) htctopaz válasza banda1981 (#4015) üzenetére


htctopaz
tag

Gyári romot nem

(#4017) ncc1701


ncc1701
veterán

OTA jött egy 14.0.9.0 (TKFEUXM) ROM, november 1 security frissítéssel. Meglepődtem. Semmi indiai bigyózás, semmi kavarás, egyszer csak szólt.

(#4018) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Nah a legújabb HyperOs listán már fennt sincs a Note 10 Pro? :F Nem fogja megkapni? De még a Miui downloader is azt írja, "Nem fogja megkapni a frissítést"...
PFf.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#4019) ncc1701 válasza Bajgunar (#4018) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha hosszan támogatott telót akarsz, akkor ott az iphone, samu, esetleg most még a fairphone-ra is igérnek 7 évet. Ez már 3 éves, én már a security frissítésen is csodálkoztam.

(#4020) Bajgunar válasza ncc1701 (#4019) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Csak azért írtam mert a múltkori listán rajta volt. Még downloader is írta zölden. Erre most kijött új lista, azon nem szerepel és downloader is pirosan írja, h mégse kapom meg.
Amúgy se akar ez tovább frissülni 06-ról.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#4021) Utka válasza htctopaz (#3995) üzenetére


Utka
tag

ÜDV!
Note 10 Pro; xiaomi.eu
.... xiaomi rom :
Megy már alatta a Google Wallet (Pay)?
Mi a megoldás?

Köszönööm.

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#4022) Moki2 válasza Utka (#4021) üzenetére


Moki2
aktív tag

Külön appal megy , ha rámész az updaterre az fel fog dobni egy linket a letöltéshez . Ahányszor google variál új app van az frissíti a rendszert, hogy menjen goggle fizetés

[ Szerkesztve ]

(#4023) Utka válasza Moki2 (#4022) üzenetére


Utka
tag

Köszönöm szépen! :R
Hol, mit keressek, milyen néven?
..
illetve.. melyik updaterre? :B

[ Szerkesztve ]

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#4024) Moki2 válasza Utka (#4023) üzenetére


Moki2
aktív tag

Ahol updateled a romot ott .
De itt egy link ha manuálisan akarod indítani a letöltést [link]

(#4025) Moki2 válasza Utka (#4023) üzenetére


Moki2
aktív tag

Természetesen a legfrissebb rom legyen fenn.

(#4026) Utka válasza Moki2 (#4025) üzenetére


Utka
tag

Köszönöm!

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#4027) Moki2 válasza Utka (#4026) üzenetére


Moki2
aktív tag

Szívesen :D !

(#4028) banda1981 válasza Bajgunar (#4018) üzenetére


banda1981
aktív tag

Hivatalossan sajnos nem........
link

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#4029) Gyula196906 válasza banda1981 (#4028) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Lehet nem is olyan nagy baj hogy nem kapja meg
A HyperOS-t Android 14 alapokra csinálták
Az android 13 alapokra kellene vissza kókányolniuk ahhoz hogy a telefonunk megkaphassa
Nem sok jót látok benne
Ismerve az utóbbi 3-4-5 év szoftveres támogatást úgy anblock az egész xiaomin belül
Több baj lenne belőle mint előny
Így is rengeteg a 🪲

(#4030) energiezolee


energiezolee
aktív tag

Sziasztok!

Kb 4 nap alatt elolvastam az elejétől a végéig az összes hozzászólást itt! Szeretnék én is egy bő véleményt írni:

Ha jól emlékszem kb március környékén vettem meg a telefont, de lehet korábban, tehát január. Én azonnal azzal kezdtem, hogy bl nyitás! Akkor ugye várni kellett 168 órát, és emlékeim szerint a 12.5-ös Miui volt akkor rajta és azzal használtam 1 hétig, míg a bl nyitás meg nem lett... Nem emlékszem az alatt egyetlen újraindulásra sem és fagyi sem volt! Miután letelt az idő és kinyitottam a bootloader-t azonnal xiaomi.eu-s romot toltam rá! Emlékeim szerint a 13.0.18.-as rom került rá. Mivel én még root-oltam is így utána le is tiltottam az updater alkalmazást, ami frissíteni szokta a ROM-ot és úgy használtam egészen november közepéig, de közben jött a Google féle Wallet-es szop@tás, ezért nagyon elgondolkodtam, hogy feltegyem a 14-es Miui-t, mert én szeretem használni a Wallet-et! Aztán néhány nap után rászántam magam a frissítésre bízva abban, hogy nem szívom meg és nem kell gyári visszaállítást sem csinálni... Tehát engedélyeztem a letiltott Updater alkalmazást és azonnal el is kezdtem letölteni a 14.0.9.0-ás ROM-ot, mely kb 5 perc alatt frissítette a jelenlegi szoftvert! Újraindítás után nagy meglepetésre minden működött! Azóta használom kb már 1 - másfél hónapja nagy megelégedéssel! A majdnem 1 éves használat alatt sosem volt egy fagyás és újraindulás sem, és most sem kellett ( ilyen nagy frissétés alkalmával sem) reset! A Messenger-es üzenetek nem megérkezése pedig nem telefon hiba, hanem Messenger hiba! Nagyon sokszor elb@sszák a frissítést! Én épp ezért egy régebbi verziót használok, szóval nekem kezdetektől fogva megjött minden üzenet! Kamera téren is nagyon elégedett vagyok, mert egy módosított appot használok amibe integrálva van a Leica mod, így gyönyörű képeket csinál! Frissítés utána már a Wallet is működik rendesen, szóval én maximális elégedett vagyok a készülékkel, pedig kb mindenre használom! Legalább 200 alkalmazás van rajta! Nekem a közelség érzékelővel sem volt soha problémám! Ez a nagy megelégedettség valószínűleg a xiaomi.eu-s romnak is köszönhető! Nekem 8/256-os verzió van és mindig is a virtuális gombos navigációt használtam a szoftveren és sosem volt bekapcsolva memória bővítmény!
Reklámok egyáltalán nincsenek, mivel a root miatt van blokkolóm is rajta és természetesen az összes banki app működik rendesen! Gránit, Raiffeisen, OTP és még a McDonald's app is, pedig az nagyon nézi a root-ot és a bl nyitást! Bízom benne, hogy hardveresen sem fog lehalni egyik pillanatról a másikra... :C

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#4031) enzahobi válasza energiezolee (#4030) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Lécci a módosított kamera appról mondj több infót, linket is küldj kérlek és configot is ha van 😅, - cserébe küldök én is saját spéci configot ha gcamról van szó 😉

Amugy ez a Leica mód nekem nem tűnik túl hasznosnak, ez inkább filter kategória, vagy rosszul használom/tudom?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#4032) energiezolee válasza enzahobi (#4031) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Ez a gyárit írja felül, tehát szerintem nem tudsz configot betölteni vele! Nekem bőven elég, nem tudom filter-e és nem is érdekel, mert nekem megfelelő! Én nem szeretem a kinézetét a Google cam-nak! Root kell hozzá, mert ez Magisk modul: Miui cam

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#4033) energiezolee


energiezolee
aktív tag

Bocs! Lehet rossz a link! Én EZT használom! A hozzászólásokban AOSP romokhoz is van külön...

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#4034) enzahobi válasza energiezolee (#4032) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Köszönöm!

Mi el nincs BL nyitva és rootom se, így én sajna nem fogom tudni összehasonlítani a saját configos Gcamommal, de szívesen elküldöm a configomat Gcamhoz, ha van kedved hozzá, kiprobálni, összehasonlítani.

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#4035) energiezolee válasza enzahobi (#4034) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Köszi, de nem áll szándékomban... Mivel nagyon ritkán fényképezek, így annyira nem mozgat a dolog!

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#4036) pingwin92 válasza energiezolee (#4030) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Esetleg megpróbálhatnál csak oda felkiáltójelet rakni, ahol tényleg indokolt. :U

(#4037) energiezolee válasza pingwin92 (#4036) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Ez így is történt... Te pedig esetleg megpróbálhatnál nem kötözködni! Itt rengetegen vétenek jópár helyesírási hibát, nekik miér nem teszel megjegyzéseket? Úgy tudom hibázni emberi dolog.

Üdv : Energie Zolee

(#4038) pingwin92 válasza energiezolee (#4037) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Na, most akkor próbáljak meg nem kötözködni, vagy tegyem szóvá az összes helyesírási hibát itt a fórumon? :))

Amúgy jó lenne, ha nem az lenne a reakciód reflexből, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is. Ez egy nagyon rossz világhoz vezet.

Egyébként meg valóban, hibázni emberi dolog, de szándékosan hibázni ördögi. :)

(#4039) energiezolee válasza pingwin92 (#4038) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Azt csinálsz amit akarsz, csak engem hagyj békén és kérlek ne döntsd el helyettem, hogy mi lenne jó! Ha van valami probléma, akkor gondolom a moderátor, vagy a topicgazda úgyis szól ( esetleg te vagy közülük valamelyik? ). Valószínűleg a fórumozókat sem érdekli a kötözködésed, itt ugyanis a telefonról kéne trécselni, nem pedig megjegyzéseket írogatni a másiknak! Rendesen rossz az ilyenek miatt, mint te fórumozni, mert egyszerűen nem bírnak magukkal! Az "ördögi" dologra a válaszom meg, hogy látod az avatarom nem!? ;] Én ezzel végeztem is, nem fogok válaszolni bármit is írj! Okos enged...
Innentől kezdve csak a telefonnal kapcsolatban fogok írni, illetve válaszolni.
UI.: Most is oda tettem a felkiáltójeleket, ahová véleményem szerint indokolt volt. Csak a lelki megnyugvásod miatt írtam le.

Üdv : Energie Zolee

(#4040) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Én elolvastam. Láttam, de ~nem érdekelt, hogy felkiáltójel van. (vagyis kijavítottam magamban, értelmeztem magamnak...).
Kijelentő mondat végén (én úgy tanultam) pont van. (pont, tehát kijelentettem valamit, és itt pont. punk-tum). Persze szabályos ahogy ő is írta. Csak hülyén néz ki.
De az h minden mondat végén! Felkiáltva mondok, teszek közzé, írok valamit, felkiáltva kijelentek? :F
KB MINTHA NAGYBETŰKKEL ORDÍTANÉK...
De sztem lapozzatok.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#4041) energiezolee válasza Bajgunar (#4040) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Természetesen igazad van, és pingwin92-nek is... Nekem nem azzal volt a bajom, hogy szólt érte, mert valóban hülyén néz ki. Hanem azzal, hogy nem láttam semmi olyat a mondataiban, hogy légyszi, vagy megkérlek. És mivel nem a főnököm, így nem igazán van joga utasítgatni. Ha nekem helyesírást, akkor neki illemet kell tanulnia. Amennyiben normálisan megkért volna, akkor még csak nem is tűnne kötözködésnek.

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#4042) konijani


konijani
csendes tag

Sziasztok!
Amióta frissített a teló erre az új biztonsági csomagos verzióra azóta nincs ujjlenyomat olvasó a telefonon, egyáltalán nem érzékel semmit a bekapcsoló gomb járt már így valaki rajtam kívül? Illetve van rá megoldás? Előtte tökéletesen működött!

(#4043) ncc1701 válasza konijani (#4042) üzenetére


ncc1701
veterán

Oszt factory reset vótmá?

(#4044) konijani válasza ncc1701 (#4043) üzenetére


konijani
csendes tag

Köszi a segítséget a factory reset megoldotta a problémát! :R

(#4045) ncc1701 válasza konijani (#4044) üzenetére


ncc1701
veterán

Az ilyen random idióta problémáknál sajna ez az első. Mert az nem segített volna, h nálam minden ok. Szerencsére. Utálok resetet nyomni a telefonon. :)

(#4046) FAPE_95


FAPE_95
újonc

Sziasztok. Szeretnék egy kis segítséget kérni. Nyitottam BL-t és szeretném root-olni a telefont, viszont a Magisk-es leírás nekem kicsit kusza, illetve írja a TWRP recovery-t a leírás, de twrp-t meg root nélkül nem tudok telepíteni. Valakinek lenne esetleg egy egyértelmű leírása vagy akár 1 linkje?
Előre is köszönöm a segítséget.

(#4047) aldebaran válasza FAPE_95 (#4046) üzenetére


aldebaran
őstag

Ez alapján meg tudod csinálni, amit írtam.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4048) energiezolee válasza FAPE_95 (#4046) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Szia!
A recovery telepítéséhez nem kell root, csak nyitott bl ahogy aldebaran linkjében a videó is mutatja. Csak fastboot-ba kell tenni a telót...

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#4049) Gyula196906


Gyula196906
senior tag

Ha vkinek esetleg nem frissítene a megszokott módon a telefon:
1.Miassist-t indítsd el gépen
2.Csatlakoztasd a telefont recovery módban (miassist kapcsolódás)
A miassist ha jelzi hogy van újabb rom verzió akkor válaszd a letöltés és telepítést
Ha 99%-nál megállna a letöltés hibaüzenettel akkor keresd meg a letöltött file-t
*****.zip a file név és a zip utan még valami sok szám meg betű
Na azokat töröld ki csak a ****.zip maradjon
Indítsd újra a telefon és a miassist közötti kapcsolódást
Miassist jelzi az újabb verziót
De most ne a letöltést és a telepítést válaszd hanem a rom betallózást
Elindítja a telepítést... happy...

Sok sikert

[ Szerkesztve ]

(#4050) Bajgunar válasza Gyula196906 (#4049) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

ÁHh... :R :R :R Hihetetlen ISTEN vagy!!!!!
Vicc, hogy sehogy sem lehet rábírni a frissítésre. S elakadt 14.0.6-nál.
Erre ez a 2 hót koki egyszerű lépéssel simán frissítette!
Köszönöm!!!! :R :R :R

Annyi szívás volt, hogy a letöltés bármeilyen oldalról, telón is, másik pc, stb... leesett 13.1 KB/s -ra ~2 napra. :Y Ennek a rom-nak! Miért??? Passz. Sehol nem akarta leszedni, semmilyen készülék, atom lassú volt.
Nah telón a MiuiDownoader meg lerántotta wifin ~1 perc alatt. Átmásoltam pc-re, s aztán azt tallóztam be Mi Phone Assistant-nak.
Jah, meg kínaiul volt miassistant. Ehhez meg találtam valahol English_mi_phone_assistant.res_ -t, amit bemásolva megfelelő (mi_phone_assistant.res) mappába, átváltotta angolra (nem tökéletes, de angol).
Pikk-pakk lefrissítette!
Köszönöm szépen!
:R :R :R

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.