Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) vlesi69 válasza madmike (#397) üzenetére


vlesi69
senior tag

Elvileg már minden készüléket függetlenül kell hogy árusítsanak, mindegyik szolgáltató.

(#402) Viktor0610 válasza vlesi69 (#401) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez gyakori félreértés, rossz információ.
Nem kell függetlenül árulják a készülékeket a szolgáltatók, csak a hűség nélküli vagy a lejárt hűséges telefonokat díjmentesen kell függetlenítsék.

Az más kérdés, hogy a Telekom csak független telefonokat árul.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#403) Fulár válasza racs81 (#400) üzenetére


Fulár
senior tag

Értelem szerűen csak a Note 10 pro-ho tudok hozzászólni.

1,Kamera elég jó mind képalkotás mind pedig videózás terén de attól,hogy 108 megapixeles képalkotót kapott ez a kamera rendszer nem összekeverendő egy csúcsmodell egységével!
2,Android autó támogatott!
3,Nfc van,működik.Melós kávégépen mindig azzal fizetek.
4,Wifivel semmi gond!
5,Van benne"Napfény mód".Azt bekapcsolva a fényerő szerintem kimagasló!

(#404) amadeus11


amadeus11
senior tag

Nos a legújabb 12.5-ös gyári rendszer van fenn. Nem működik az XMeye nevű alkalmazás. Kivetítés egy egyszerű Samsung tv-re szintén nem megy. Csak tölt és tölt és tölt... (minden engedélyezve). Nem akartam, de jövő héten teszek egy próbát a miui.eu ROM-mal. Hátha...

There is a star

(#405) Sanyikaaa


Sanyikaaa
csendes tag

Sziasztok!

Az egy hetes redmi note 10S telefon a lent csatolt képen látható jelenséget csinálja, ezzel kapcsolatba kérdeznék, mi okozhatja ezt? Csak billentyűzár feloldásakor csinálja, de akkor se minden esetbe. Ez a dolog minden háttérképnél jelentkezik, de szinte azonnal ahogy felold a telefon 1-2 másodperc után eltűnik. Alkalmazások fényképezés stb videónézés közben nem csinálja, kizárólag amikor feloldom a telefonon akár kóddal akár ujjlenyomattal.

Csatoltam egy videót is, ott jobban látható a hiba
https://www.youtube.com/watch?v=u4UOF9HXgIU

(#406) Richoo44 válasza Sanyikaaa (#405) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Ez szerintem valamilyen kijelzo csatlakozási hiba, legalábbis ez a jelenség akkor jön elő. Csīkozódás nem hiszem, hogy szoftveres lenne, en visszavinném gariztatni.
Richo

(#407) Sanyikaaa válasza Richoo44 (#406) üzenetére


Sanyikaaa
csendes tag

Gariztatás folyamatba van, számomra érdekes eset ez, mert semmilyen külső hatás nem érte a telefont, pont ezért vettem azonnal hozzá tokot s üvegfóliát is tetettem rá, és mégis 1 hét után ilyesmit produkál, és sajnos még mindig nincs nekik magyarországi szervizük.

(#408) vlesi69 válasza Viktor0610 (#402) üzenetére


vlesi69
senior tag

A A71 amit a Vodánál vettem, a kollégám Mi10T Pro-ja, a másik kollégám S21 Plus, Vodánál lettek vásárolva és függetlenek.

(#409) Viktor0610 válasza vlesi69 (#408) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem azt írtam, hogy nem árulnak független telókat.
Sok teló független mindhárom nagynál.
Azt írtam, nem kötelező nekik függetlenül árulni a készülékeket. ;)

Samsung Galaxy A54

(#410) Cranberries válasza Viktor0610 (#409) üzenetére


Cranberries
aktív tag

A Telekom CSAK kártyafüggetlen készülékeket árul legyen az hagyományos nyomógombos vagy okostelefon. A Telenornál és a Vodafone-nál előfordulhatnak kártyafüggetlen és függő telefonok is.

(#411) jimmedly


jimmedly
senior tag

Sziasztok! A tisztítót ki lehet valahol lőni hogy intézkedjen magától a háttérben? Már harmadszor törli le a beosztásomat a telefonról, mert az exel fájlt feleslegesnek tartja. Röhej hogy ennyire tudja mi kell nekem és mi nem!

(#412) vlesi69 válasza Viktor0610 (#409) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én úgy tudom hogy nem árulhatnak szolgáltató függő készülékeket, talán törvény is van erre.

(#413) jose999 válasza vlesi69 (#412) üzenetére


jose999
senior tag

Rosszul tudod.. Pl iPhone 12 Telenornál függő, Vodafonnál is, Telekomnál független..általában minden mobil, ami Dual Sim-es az független, ami nem, az a Telekomnál az csak.

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#414) jimmedly válasza vlesi69 (#412) üzenetére


jimmedly
senior tag

Én is így tudtam.

(#415) vlesi69 válasza jose999 (#413) üzenetére


vlesi69
senior tag

Az Iphone az nem telefon! Ezek szerint féltik a vackukat! Nem tehetnék meg hogy függő legyen!

(#416) novinyul válasza vlesi69 (#415) üzenetére


novinyul
veterán

Minden további nélkül megtehetik! 2 év után díjmentesen nyitják a tulajdonosnak.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#417) jose999 válasza novinyul (#416) üzenetére


jose999
senior tag

Pontosan! :R A "törvény" a hűség lejárta utáni függetlenségről szól. Egyáltalán nem kell függetlenül árulniuk, a Telekom "jófej", a többi is tartja magát a rendelethez, lejár a hűség, nyitja ingyen.

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#418) snecizero


snecizero
senior tag

Szevasztok ! Vettem egy redmi note 10 pro. Ez mondjuk 8/128 variáns. Euronics van lett véve 129990 Ft ért. Egy xiaomi mi note 10 lite váltott.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#419) madmike válasza jose999 (#417) üzenetére


madmike
őstag

Igen, de a Telenor tudtommal csak az előfizetőnek oldja. Ha már másodkézben van a telefon akkor bajos.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#420) Viktor0610 válasza madmike (#419) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, vagy meghatalmazással intézhető. :K

Samsung Galaxy A54

(#421) Gabica78


Gabica78
újonc

Hello!

Nálam az ujjlenyomat olvasó tökéletesen működik (valaki írta nemrég, hogy gondok vannak ), sőt néha még vizes kézzel is, ha épp olyan a helyzet. 10ből 10... ami zavar, hogy mindig rezeg ha épp úgy fogom meg, márpedig legtöbbször úgy.....

Ami nálam talán az egyetlen zavaró dolog eddig és elég sokszor, hogy az érintőkijelző akadozik... facebookot nem görgeti, képeket nem görgeti stb stb...nagyon lassan reagál nagyon sokszor és nem értem. Ha újra indítom akkor egy dbig jó, aztán újra.

A kamera mint általában mindegyik, nappal és jó fényviszonyoknál kiváló, a portré mód nagyon szép képeket csinál, benn nem ér sokat... festményszerű, elmosódott lesz legtöbbször a kép. A zoomot meg inkább hagyjuk,. az még mindig nem jó semmire, csak a marketing :) borzalmas...

A hívásnál mint már oly sokan írták,a kijelző fel-fel villan és nyomkod mindent összevissza, kihangosít stb, erre én is csak azt a megoldást találtam, hohy gyors le is zárom ha hívnak vagy hívok valakit...

Alapjából véve szeretem, jó telefon. Akksi nagyon jó, Nálam simán 2, 2 és fél napi is néha és még akkor sem merül le teljesen mikor töltőre teszem.

(#422) kisda


kisda
aktív tag

Ma jött trés készülékre V12.0.16 miui stabil, most 12.0.12 stabil van. Érdemes lefrissíteni? Van már ennél frissebb is nem? vagy az nem OTA-s?

(#423) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Most vettem ilyen telefont. Jól látom, hogy van a kijelzőn alapból fólia?

[ Szerkesztve ]

(#424) madmike válasza Mr.Wiking (#423) üzenetére


madmike
őstag

Igen, jó Xiaomi szokás :)

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#425) zkktib


zkktib
friss újonc

Sziasztok ! Azt olvastam, hogy a Redmi Note 10 Pro is újfajta Gorilla Glass Victus védöréteget kapott, mint a nagyok: https://www.origo.hu/techbazis/20210601-xiaomi-redmi-note-10-pro-stresszteszt.html A cikkben van róla videó is. Érdekes, hogy ezt nem reklámozzák a műszaki leírásokban. Tud még valaki róla infót? Egyébként hét elején jön az új a Redmi Note 10 Pro-m, mely a több, mint 3 éves Redmi Note 4-emet váltja. Szegénykét naponta már 2x-3x kell resetelnem, mert magától újraindul, de a folyamatot nem fejezi be. Reggel pár perces web-rádió hallgatásakor kezdi. Du. meg este nem csinálja. Valami bug lehet az oka, majd költöztetés után visszaállítom gyári alapra, hátha megjavul.

(#426) SsPL711 válasza zkktib (#425) üzenetére


SsPL711
őstag

Az a Redmi Note 10 pro (China) aminek Victus védő rétege van. Az nem ez a Note 10 pro.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#427) zkktib válasza SsPL711 (#426) üzenetére


zkktib
friss újonc

Szomorú vagyok, hogy csak kínaiaknak jár. Ma meg is jött a Redmi Note 10 Pro-m. Ki sem merem bontani (webáruházos). Megvárom az asszonyt, hogy videózza a kibontást, hátha valami gond lesz ... Az ördög nem alszik ! :o

(#428) Fulár válasza kisda (#422) üzenetére


Fulár
senior tag

Full független készülékeken a 12.5.1 a legfissebb rom!

(#429) jose999 válasza Fulár (#428) üzenetére


jose999
senior tag

Pont az imént frissült 12.5.3.0-ra 12.5.2-ről

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#430) Fulár válasza jose999 (#429) üzenetére


Fulár
senior tag

És tênyleg!Köszi az infót!

(#431) kisda válasza Fulár (#428) üzenetére


kisda
aktív tag

Ez mindig is így volt, hogy szolgáltatói készülékek lemaradnak frissítés szempontból?

(#432) zkktib válasza jose999 (#429) üzenetére


zkktib
friss újonc

Ma megjött reggel a Note 10 Pro-m. (tegnap hajnalban rendeltem) Nekem is 12.5.3.0-ra frissült. Megy a költözttés meg a próba ... Eddig OK. :C

(#433) namito válasza zkktib (#432) üzenetére


namito
csendes tag

Honnan rendelted, hogy ilyen gyorsan megjött?

(#434) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Tegnap óta van meg a telefon. Egyelőre nagyon tetszik.
Telekomos, 12.0.16.0 van rajta.
szerettem volna feltenni rá a 12.5.3 global-t. Recovery-t gondoltam feltenni (mondjuk azt nem is tudom, hogy miben más ha fastboot romot teszek fel).
Azt tudom, hogy a beállításokban az android verziónál, a 3 pontra nyomva kéne lennie egy lehetőségnek, hogy kiválaszthassam a telepítő csomagot. Nálam nincs ilyen.
Fel tudok valahogy tenni recovery-s romot vagy mindenképpen nyitni kell bootloadert és fastboot tudok csak feltenni?

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#435) Viktor0610 válasza madmike (#434) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fel tudsz tenni recovery ROM-ot is simán.
Kattints a frissítés ellenőrző oldalon a 12-es számra többször, ezután már megjelenik a jobb felső sarki menüben az "A frissítés beállításai" menüpont is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#436) madmike válasza Viktor0610 (#435) üzenetére


madmike
őstag

köszi, így már megvan.

Viszont nem megy fel a rom amit letöltöttem. Azt írja az ellenőrzés után, hogy más a hálózati szolgáltatóm mint a romé, töltsek le megfelelőt.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#437) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Ma lett egy ilyen telóm a Vodától, Global 12.5.3-ra frissült délután.

Z Fold 4

(#438) Viktor0610 válasza madmike (#436) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az is fontos, igen.
MIXM, EUXM, stb. Nálam (Poco X3 NFC): 12.0.8.0(RJGEUXM)
Amit látsz a készüléken lévő ROM nevében, olyan verziót szükséges letölteni, csak az fog feltelepülni.

Samsung Galaxy A54

(#439) madmike válasza Viktor0610 (#438) üzenetére


madmike
őstag

Köszi, az eu verzió felment.

Mi a különbség a között ha recoveryből vagy fastboottal telepítek fel egy romot? Nem a folyamatban, azt tudom, hanem a végeredmény tekintetében.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#440) bubus66 válasza madmike (#434) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia madmik!

Oké látom sikerült.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#441) gabor_01 válasza T0rnad0 (#437) üzenetére


gabor_01
senior tag

Egy hónapja figyelem a Vodát, még nem kapható náluk ez a készülék.
Erre várok én is.

(#442) T0rnad0 válasza gabor_01 (#441) üzenetére


T0rnad0
addikt

De már kapható, csak online nem. Árlistában is benne van, üzletben meg tudod venni.

Z Fold 4

(#443) gabor_01 válasza T0rnad0 (#442) üzenetére


gabor_01
senior tag

Köszi.

(#444) Fulár válasza kisda (#431) üzenetére


Fulár
senior tag

Igen!Az adott szolgâltatónak még jóvâ kell hagyni minden frissítést!

(#445) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

A közelségérzékelő nektek sem 100%-os? Kicsit mar megmozgatom a telefont, vagy minimálisan elemelem a fülemtől, és újra aktív lesz a kijelző, ami bosszantó, mert sokszor elnyomkodom a fülemmel a hívást. Az eddigi készülékeimen nem volt ennyire érzékeny

(#446) Viktor0610 válasza Mr.Wiking (#445) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez Xiaomi "feature".
Én ki szoktam tapasztalni, hogy nem kapcsol be a kijelző, és ha erre figyelve veszem a fülemhez, használom, 1000-ból 999-szer nincs ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#447) blueye válasza Viktor0610 (#446) üzenetére


blueye
veterán

Es mire jutottal? :)
Ha netan bekapcsol akkor elveszem a fulemtol es visszarakom, igy lekapcsol ujra (F3)

(#448) Viktor0610 válasza blueye (#447) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát arra, amit írtam. :D

Sok Xiaomim volt már, olyanok is, amikkel másoknak volt közelségérzékelő-gondja, nekem szinte sosem. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#449) blueye válasza Viktor0610 (#448) üzenetére


blueye
veterán

Ezek szerint egy adott szogben tartod? Vagy tavolsagra? Vagy? :)

(#450) Viktor0610 válasza blueye (#449) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Arra figyelek, hogy a közelségérzékelő takarásban legyen.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.