Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) ANDROID??? válasza Dimond G (#850) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ja bocs csak farmerzsebben. :B

(#852) ncc1701 válasza ANDROID??? (#851) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem kell leülni vele, annyi a titok. De ja, csakis hátra fér el. :)

(#853) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#847) üzenetére


ANDROID???
addikt

Esetleg másnak is tapasztalata? :F

ncc1701: leülni zsebben vele, nem persze, ez alap (már a nova 5t-vel sem, pedig ez kisebb és fémkeretes).

(#854) t.imi válasza Omis (#837) üzenetére


t.imi
addikt

Jól esne. Kicsit unalmas már, hogy bármiért fizetsz, valami nyűg van vele. Aztán lehet én lettem túl érzékeny :)

Atosan nekem is tetszett, G4 után, asztalon kényelmesebb így kezelni a telefont. Widget meg van, most én is azzal zárom. Illetve a Poco most átvette a helyét.

Viktor0610 köszönöm, a Poco pont tökéletes számomra :R

[ Szerkesztve ]

(#855) Jeffi válasza ANDROID??? (#847) üzenetére


Jeffi
aktív tag

Részemről abszolút ajánlott tok. [link] Ilyen volt az előző telefonjaimon is, ez is tökéletes. Ha leteszed, elől is, hátul is pont annyit lóg kijjebb hogy védi a kamerát/kijelzőt de egyébként nem zavaró. Az üvegfóliát sem tolja fel a kijelzőn, fogása is jó, tökéletes. Ebay/alin biztos olcsóbban is kapható, de nekem gyorsan kellett. :)

X1X

(#856) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Szerintetek a Telekomnál ki lesz futtatva a típus, vagy csak várják a szállítmányt?
1-1 darabok jelennek meg, így nem vagyok benne biztos, hogy meg kellene rendelnem, mert mi van ha visszaküldött példány van épp készleten? :F

Emellett, azt nem tudom, hogy a Xiaomi (szept. 15.) fogja bemutatni az új típusokat, ez befojásolja-e a vételárakat majd esetleg lefelé?

(#857) Ubulhun


Ubulhun
tag

Sziasztok!
Viszaolvasva úgy láttam, hogy a wifi probléma, amiről korábban többen is beszámoltak, már megoldódott?
Esetleg van valakinek tapasztalata, hogy a kamerái egy Poco X3 Pro-hoz képest tényleg annyival jobbak?
E között a két telefon közt vacillálok. Másutt a Pocot javasolták, az időtállóbb hardver miatt, csak egyelőre még annak a dizájnja és a gyengébb kamerái miatt nem döntöttem.
Egyébként egy Redmi Note 5 Prot szeretnék lecserélni, amit több mint három éve nyúzok, és szeretném, ha az utód is bírná legalább ennyi ideig, ha ez lehetséges.
Köszi a válaszokat!

"Ahogy bármit csinálsz, úgy csinálsz mindent."

(#858) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#856) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez csak nekem újdonság?

[ Szerkesztve ]

(#859) atosan válasza ANDROID??? (#858) üzenetére


atosan
addikt

Ebben az esetben a helyedben lecsapnék egyre amíg van.

Maine coon

(#860) novinyul válasza ANDROID??? (#858) üzenetére


novinyul
veterán

Már rég leállt a gyártás ;) Xiaomi mindig így csinálja.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#861) ANDROID??? válasza novinyul (#860) üzenetére


ANDROID???
addikt

Telekomék azt mondják, érkezik még belőle. 🙄
Onnan gondoltam beszerezni.
Sok tesztet olvastam néztem meg, mire találtam 3 külföldi oldalon normális tesztet, addigra a Telekomnál már csak az újabb készlet várható felirat lett jelen.

A Mi 11 lite 5G volt a másik befutó, de annak a lutri kijelzője, a kevésbé jónak mondott hangszóró, kisebb akksija, a fotók kékes /rózsaszínes árnyalata tántorított el az erősebb soc ellenére, emellett drágább is.
Nyilván aki rendelkezik a két típussal, természetes értékelhető tapasztalat megosztást keveset kaptam, ugyanarról fotókat a két. Típustól pedig egyáltalán nem könnyű találni, pláne nem hozzáértő kezek közül. 🙄

[ Szerkesztve ]

(#862) novinyul válasza ANDROID??? (#861) üzenetére


novinyul
veterán

Már csak a legyártott darabok vannak, de a hazai ellátás finoman szólva is elég gyenge a Xiaomi részéről. Hazai raktár készlet már igen karcsú, mondhatni hogy üres a raktár.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#863) ANDROID??? válasza novinyul (#862) üzenetére


ANDROID???
addikt

Kissé undorító a Telekom, ha azt hazudja lesz még, amikor egyértelmű kérdést kaptak rá. :W

Az oldalon most is ez szerepel :
"Jelenleg nincs készleten, de újabb készlet várható!"

[ Szerkesztve ]

(#864) novinyul válasza ANDROID??? (#863) üzenetére


novinyul
veterán

A szolgáltatók fele még érkezhet egy adag, bár a Note 10 Pro már egy ideje nem elérhető a gyártótól.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#865) ANDROID??? válasza novinyul (#864) üzenetére


ANDROID???
addikt

Amennyiben végül nem érkezik meg az ígért szállítmány ebből a típusból, nem tudom melyik lenne árban is tudásban is a megfelelő. :W

Mi 11 lite (5g) esetén is egyre több hiba van keírva a topikjában. 🙄

(#866) novinyul válasza ANDROID??? (#865) üzenetére


novinyul
veterán

Ott van a Realme GT széria, szépen teszik a dolgukat. Árban is jók.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#867) Cranberries válasza Indian74 (#828) üzenetére


Cranberries
aktív tag

A Samsung A 52 5G/A 52s 5G javára írható még az optikai képstabilizálás illetve a hosszabb szoftveres támogatottság.

(#868) ncc1701


ncc1701
veterán

Éertesítési led hiányában van arra megoldás, h történés esetén mondjuk percenként felvillantsa a kijelzőt? Most jöttem rá, h milyen praktikus is volt az előző telómon a led.

(#869) Indian74 válasza Cranberries (#867) üzenetére


Indian74
senior tag

Köszönöm....és itt látom hogy a telekomnál már nem biztos hogy kapható,és ezekszerint nem a legjobb választás lenne?! :F
Még várok egy kicist,remélem lesz valami változás,akció a telekomnál :K

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#870) Iborka válasza ncc1701 (#868) üzenetére


Iborka
tag

Helló! Én a LED Blinkert használom, nagyon szuper.

(#871) ANDROID??? válasza Indian74 (#869) üzenetére


ANDROID???
addikt

Most kérdeztem rá, azt írták biztos fog érkezni, minden színben. (megkérdeztem a bronz színt is)
Azt, hogy mikor, azt nem tudják megmondani.

novinyul: a Realme GT, gyengébben muzsikál több téren, emellett több is az ára. :(

[ Szerkesztve ]

(#872) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#871) üzenetére


ANDROID???
addikt

Jó a soc az elég masszívan GT esetén, de annyiba is kerül. :U

[ Szerkesztve ]

(#873) novinyul válasza ANDROID??? (#872) üzenetére


novinyul
veterán

Ott a GT Master 778G-l, igen jó méretben, árban meg hivatalosan kb. bruttó 120eft.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#874) t.imi


t.imi
addikt

Kicsit körbenéztem aod miatt. Sok helyen azt írják, nem akarnak konkurenciát a mi11 stb csúcs gépeknek, ezért a 10mp limit. Kérdés, hogy a miui 13-nál lesz-e változás.

(#875) banda1981 válasza ncc1701 (#868) üzenetére


banda1981
aktív tag

link

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#876) ncc1701 válasza banda1981 (#875) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez jól néz ki, csak már a jogosultságok beállítása sem úgy megy (hanem sehogy), ahogy az indiai úriember magyarázza. Valószinű ha megvenném a fullost, azzal ok lenne.

(#877) Indian74 válasza ANDROID??? (#871) üzenetére


Indian74
senior tag

Na most kapható a telekomnál....egyenlőre :K
[link]

NAGYPAPA

(#878) Indian74


Indian74
senior tag

De ha belelépek a magenta csomagomba ott már nem kapható.. :F
Ezt most nem értem van vagy nincs???
De ez van a samsung a52 5g-vel is meg a 52s 5g meg bent sincs a magenta csomagban...érdekes. :F :Y

NAGYPAPA

(#879) blueye válasza Indian74 (#878) üzenetére


blueye
veterán

Gondolom egy darab volt ujra es amig beleptel megvettek.

(#880) Indian74 válasza blueye (#879) üzenetére


Indian74
senior tag

Valahogy úgy :R :K

NAGYPAPA

(#881) ANDROID???


ANDROID???
addikt

1 db lehetett :K

Magenta csomagban olcsóbb? :U
Nálam új előfizetés esetén is ugyanazt írja mint a meglévővel, az összeget tekintve.. :(

(#882) Indian74 válasza ANDROID??? (#881) üzenetére


Indian74
senior tag

Nekem kb 3 otthoni és 3 mobil elöfizetsé mellé( bár janurban vásároltunk készüléket...)
de igy is 22X2800 ft ért tudnám kihozni :K

NAGYPAPA

(#883) ANDROID??? válasza Indian74 (#882) üzenetére


ANDROID???
addikt

2 mobil + az otthoni (minden) ugyanaz az ár. :U

Natur új előfizetés , ha semmi nincs ott akkor is annyiba kerül. :U

(#884) FeZ...


FeZ...
aktív tag

Sziasztok !

Valaki tud egy működő elmulasztott hívás / sms / értesítés jelző programot ? Nekem nem sikerült működésre bírni eddig egyet se. Vagy van valami Xiaomi varázslat, ami kell hozzá ? A programok által ajánlott / kért engedélyeket és beállításokat elintéztem, mégse működtek.

(#885) ncc1701 válasza FeZ... (#884) üzenetére


ncc1701
veterán

(#875) banda1981 ajánlotta fentebb. Rá kell szánni azt az 1 órát, míg belövi az ember, de már alakul. :)

(#886) FeZ... válasza ncc1701 (#885) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Köszönöm, talán jó is lenne, ha működne. (bár én hangjelzésesnek jobban örülnék. Igaz, azt is be lehet pipálni, de nem megy az sem) Hiába szántam rá az időt a videóra, nálam nem működik ezekkel a beállításokkal. :(

(#887) ncc1701 válasza FeZ... (#886) üzenetére


ncc1701
veterán

Nekem sem tudom, mitől kezdett el működni, de működik, faja. :) Próbálkoztam vele, majd megvettem, utána idegből letöröltem. Aztán felszívtam magam, melóban visszatettem, és nyomkodtam. Alapból utálom azokat az appokat, amit 5 perc után sem lehet beállítani, ez meg pont olyan.

(#888) cs_dy


cs_dy
tag

Sziasztok!
Nemrég vettem ezt a telót, egyetlen egy problémám van eddig.

Amikor néhány alkalmazás szeretné kérni az engedélyét a google-fiókomhoz egy külön ablakon azt én nem tudom sem engedélyezni sem mégsem-mel bezárni.

Tud erre valaki megoldást?

Köszönöm!

AMD RYZEN 5 5600, 32 GB RAM, 1TB SSD, RTX 3060 TI

(#889) banda1981 válasza FeZ... (#886) üzenetére


banda1981
aktív tag

Találtam egy másik videot.......link
Ezzel könnyebb!
Linkek a videó alatt......
Az appokat is engedélyezni kell,hogy mélyiknél jelezzen!

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#891) ncc1701 válasza ANDROID??? (#890) üzenetére


ncc1701
veterán

Enyém is babakék, de aqua-tól jött. :)

(#892) ncc1701 válasza banda1981 (#889) üzenetére


ncc1701
veterán

Nagyon csecse app, rögtön megfogott a csilivili értesítése. :) Megérte vele foglalkozni.

(#893) öregpapa válasza ncc1701 (#892) üzenetére


öregpapa
tag

Üdv! Majd arról is számoljatok be, mennyire szivja az akksit!

(#894) FeZ... válasza banda1981 (#889) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Köszönöm, kedves vagy. :B
Te végignyomtad a videót ? Mert akkor azt elárulhatnád, hogy 4'45-nél honnan a fenéből varázsolta elő a Google Keep-be azt a kód sorozatot ?
Mert itt akadtam el és ezen a szép nyelven alig pötyögök valamit. :D

(#895) vincotte23


vincotte23
tag

Sziasztok!
Redmi Note 9 Pro-ról váltottam. Azt tapasztalom,hogy sokkal jobb volt az akksija a 9-nek. A másik a kamera. Ha a 9-esen 64 megapixelre váltottam,akkor átváltott széles látószögre, a 10-nél ha 108 mpx-re váltok,nem történik semmi. Nálatok is így van?

(#896) ANDROID??? válasza ncc1701 (#891) üzenetére


ANDROID???
addikt

Bocs :D

Most vettem észre, hogy a babakék és a bronz (narancs) matt hátul a szürke pedig selyemfényű :U

Mellesleg a babakék akinek megfelel és a T-től akarja beszerezni, amikor kiírtam még 965 darab volt , most már 930 alá csökkent a készlet.

[ Szerkesztve ]

(#897) jimmedly válasza vincotte23 (#895) üzenetére


jimmedly
senior tag

Sajnos az akkuidő gyengébb igen. Note 9s volt nekem, érezhetően jobban bírta.

(#898) Viktor0610 válasza cs_dy (#888) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem akkor volt ilyen, amikor aktív volt a lebegő labda, vagy valami olyan app, ami "elfedi" a kijelzőt, tehát aktív a "Megjelenítés a többi alkalmazás fölött" engedély.

Samsung Galaxy A54

(#899) banda1981 válasza FeZ... (#894) üzenetére


banda1981
aktív tag

Az egy TXT file amit a videó alatt le tudod tölteni,és a telefonon meg tudsz nyitni és másolni......

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#900) ncc1701 válasza öregpapa (#893) üzenetére


ncc1701
veterán

Egyelőre nálam semmi extra, nem veszem észre, h jobban merülne. De nem vagyok erre a kérdésre ideális, mert napi 2 órát ülök a kocsiban, és ott szoktam tölteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.