Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Moki2 válasza Utka (#3000) üzenetére


Moki2
aktív tag

Először fastboot-ban felrakod TWRP:
[link]
Aztán az alól felrakod az utolsó 12.5-ös miu romot:
[link]
Magyar , van hívásrögzítés , bankolni is lehet kivéve azthiszem Raifesen , az már a nyitott bootloadert sem tolerálja..
Ha nem jön be visszalapozva látsz jópár javaslatot amit ugyanúgy TWRP alól fel tudsz rakni.

[ Szerkesztve ]

(#3002) Moki2 válasza Utka (#3000) üzenetére


Moki2
aktív tag

TWRP felrakása : [link]

(#3003) H2o-pok válasza Moki2 (#3002) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Vagy ez.
[link]

(#3004) Moki2 válasza H2o-pok (#3003) üzenetére


Moki2
aktív tag

Ok , ez jobb 😁

(#3005) H2o-pok válasza Moki2 (#3004) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Ha a twrp felment, az alol már az orangefox zip et fel lehet rakni. Twrp re többen panaszkodtak hogy rom tekepitéskor hibát ir ki. Persze ahogy látom már a 3.7 nél tart lehet ezt javitották. Én rögtön felraktam az orange foxot. Rom telepités előtt célszerű kikapcsolni az ujjlenyomat,arc feloldást. Telepités utan meg wipe,adat törlés,mert bootlop lesz. De teljes Adattörlés ,ahol be kell irni a yes t.

(#3006) H2o-pok válasza H2o-pok (#3005) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

(#3007) Moki2 válasza H2o-pok (#3005) üzenetére


Moki2
aktív tag

Redmi note 8-on azt használtam , viszont erre egy baromi régi beta van csak , hivatalos TWRP már támogatja android 12

(#3008) Utka


Utka
tag

Köszönöm szépen!
Beszámolok a fejleményekről. :)

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#3009) Moki2 válasza Utka (#3008) üzenetére


Moki2
aktív tag

Szívesen , ha vmi nem tiszta inkább kérdezz .

(#3010) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Tegnap valamiért megváltozott a facebook kinézete. Böngészős,nem app. Tudja valaki hogy miért? Párom samsungján már kb 2 éve ilyen.

(#3011) Utka


Utka
tag

Üdv!

Kapott másik ROMOT a Mi10 pro!
Megcsinálni egyszerűbb volt mint kibogarászni a mit-hogyanokat :K
A leírások alapján könnyen ment.

Nem simán, de könnyen.
A Varnyút választottam.
A telefonról levettem az ujjlenyomat ellenőrzést, helyette a javasolt feloldó mintát állítottam be.
A TWRP kérte a feloldást, de a mintát nem fogadta el.
Rövid kínlódás után hagytam a fenébe.
"Rendesen" ujraindítottam, kivetem a feloldást, újra gyorsancsizma; TWRP.
A telcsin simán bejött a TWRP menü,.
Addigra a telefon fájlrendszer gyökerén ott várt a Corvus 4.1 ROM. Kiválasztottam és már fent is volt. Törlések, factory reset, indulj,.
De csak egy gyönyörű neon madár csapkodott hosszú percekig.
Főztem egy KV-t, megittam, de még mindig semmi.
Nna, gondoltam, bootloop.....
De mégsem.
Kikapcs-bekapcs és Voila!😁

Hát Őőő.....
Gyors, meg minden, de nekem még szoknom kell erőst.
Hét végére re kiderül, hogy maradós-e.
Ha nem, akkor sincs már(!) Para, mert percek alatt fent van az új ROM.

Köszönöm szépen mégegyszer mindenkinek a sok segítséget!!

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#3012) ncc1701


ncc1701
veterán

Tök jó, tegnap óta valamit riportolni akar, majd agától újraindul, ezt kb 10x eljátszotta. Asszem lassan nézem az utódját, mert ebből a telefonból tökéletesen elegem van.

(#3013) Árpi001 válasza ncc1701 (#3012) üzenetére


Árpi001
senior tag

Nekem fél éves, és minden frissítést kikapcsoltam, illetve nem töltöttem le,mert itt olvastam hogy rosszabb lesz tőle. 12.5 ami rajta van.
Erre kb két hete az üzemi ideje drasztikusan csökkent, mindezt úgy, hogy nem változtak a felhasználó szokásaim.
A közelségérzeklő feloldja a kijelzott ha combzsebbe rakom.
Képtelenség úgy beszelni hogy nem veszem onnan ki, mert össze vissza nyomodnak a gombok közben. Mindezt úgy hogy lezárt kijelzővel teszem bele.
Ha hívnak és rögtön nem tudom felvenni, sokszor a legördülő listából kell kikeresni a hívást....

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#3014) ncc1701


ncc1701
veterán

Nyomtam egy gyors factory resetet. Utálom a telefont nyomkodni ilyenkor, de ennyit még megér. Ma vagy 8-10x kellett már restartolnom, nem tudom, mi történt vele, nem telepítettem semmit. Azzal már megtanultam együttélni, h hetente-naponta lefagy.

(#3015) cbatesz válasza ncc1701 (#3014) üzenetére


cbatesz
tag

Msa akar nekem is jelentést küldeni, naponta többször is, de le nem fagy olyankor, kb egy hete csinálja ezt, de ezt se mindennap, ha nem, akkor viszont fagy :)

[ Szerkesztve ]

(#3016) H2o-pok válasza Utka (#3011) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Én felraktam rá a sleepy kernelt Kb.1 hónapja. Szerintem jobb sokkal az akkuidőm. Amugy ha használod a képernyőkivetitést tv re, akkor ne lepődj meg,ez nem működik sajna. Csak csikos képernyőt látni. 4.0 ban még jó volt,4.1 ben elbaszták. Telegramon is panaszkodtak erre. Ezen kivül nincs más baja.

(#3017) ncc1701 válasza cbatesz (#3015) üzenetére


ncc1701
veterán

Fagyás megmaradt factory reset után is, tegnap yt video nézés közben elkezdett homokórázni, majd elgondolkodott, bekapcs gomb hosszú nyomására újraindult. Szóval, szokásos.

(#3018) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Én kéz alól vettem egy ilyen telót pár hete. Patika, karcmentes, hibátlan állapotban. Előtte (állítólag) magától frissült rá 13.0.16 Global. Lekopogom! Eddig egy fagyásom, újraindulásom nem volt!
Akkor? :F

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#3019) Árpi001 válasza Bajgunar (#3018) üzenetére


Árpi001
senior tag

Akkor örülünk Vincent..

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#3020) Bajgunar válasza Árpi001 (#3019) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

:R

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#3021) BPeter01 válasza Árpi001 (#3013) üzenetére


BPeter01
tag

Csont gyári, minden frissítést megkapott, de az üzemidő problémán kívül ugyan ilyen problémáim vannak.

Üdv: BPeter

(#3022) matta2003


matta2003
tag

Sziasztok!
Új számomra a telefon.

Kerestem a fórumban is, a neten is, de biztos nem jó kereső szavakat írtam be,mert sehol sem találom a megoldást.

MIUI Global 13.0.16

Amikor kikapcsolom a néma üzemmódot egy számomra idegesítő hangot ad ki a telefon - nagyjából mint egy gitárakkord.
Ezt szeretném eltüntetni. Lehetséges ez? Valamilyen fájl törlése/cseréje megoldás lehet?
Kérlek, segítsetek!

Előre is köszönöm a válaszokat.

nem 21 éves vagyok...

(#3023) banda1981 válasza matta2003 (#3022) üzenetére


banda1981
aktív tag

Beállítások /Hangok és rezgések/További beállítások

Bár nem ugyan azon a romon vagyunk.......

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#3024) Bajgunar válasza banda1981 (#3023) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Nincs benne ilyen.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#3025) banda1981 válasza Bajgunar (#3024) üzenetére


banda1981
aktív tag

Ezért írtam,hogy nem ugyan azon a romon vagyunk.......

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#3026) matta2003 válasza banda1981 (#3025) üzenetére


matta2003
tag

Nekem sincs az a kapcsoló, mint az általad küldött képen... biztos a ROM miatt.
Egyéb megoldási javaslata valakinek esetleg?

nem 21 éves vagyok...

(#3027) IQfályter válasza matta2003 (#3026) üzenetére


IQfályter
tag

Szia :) Az az értesítési hang. Állítsd át olyanra ami nem zavar annyira.

(#3028) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Érdeklődnék, mi az eltérés a Redmi Note 10 Pro és Pro Max közt?
Tokot rendelnék rá, találtam egy weboldat, ahol lehet egyedi fotós tokot rendelni, de csak a Max választható ki a listából.
Lehet, hogy azonosak a külső méretek, és akkor a tok jó lenne rá?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#3029) Paklee


Paklee
csendes tag

Sziasztok! Pár nappal ezelőtt téglásította magát a Note 10 prom. Bootloopban marad, fastboot sem tölt be. Vannak ezzel tapasztalatok? A teló nyár óta folyamatosan leépült, először a főkamera nem működött, aztán a többi hátlapi sem, majd a wifi sem. Ettől függetlenül a többi funkcióval nem volt gondom, egészen eddig... Nincs rootolva, minden gyári rajta. Vettem új telót, de szerettem és hátha lehet még életet lehelni bele. Minden segítségnek örülnék. Előre is köszi!

(#3030) banda1981 válasza Paklee (#3029) üzenetére


banda1981
aktív tag

Szia!
Tedd rá töltőre,és hagyd is rajta fél napig legalább......
Hátha az a baja!
Volt már rá precedens........

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#3031) Paklee válasza banda1981 (#3030) üzenetére


Paklee
csendes tag

Szia! Feltettem tölteni. Az normális, hogy azonnal bootol is? Nyilván nem jutott tovább, mint korábban 😏 Rajta hagyom, hátha meggondolja magát. Ha van még másik tipp, ne tartsátok magatokban.

(#3032) banda1981 válasza Paklee (#3031) üzenetére


banda1981
aktív tag

Hangerő fel+bekapcsoló gomb 1x-re nyomása folyamatosan 10-15 másodpercig
Vagy a 3 gomb kongó - Hangerő fel + hangerő le + bekapcsoló gomb 1x-re myomása kitartóan 30 másodpercig .......

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#3033) Paklee válasza banda1981 (#3032) üzenetére


Paklee
csendes tag

Sajnos eddig semmi sem működött. Most hagyom megint lemerülni, aztán újra próbálom, de ez nagyon nem néz ki jól. Nincs valami lehetőség PC-ről felrakni rá valamit?

(#3034) banda1981 válasza Paklee (#3033) üzenetére


banda1981
aktív tag

Még ez az ötletem van!
De ha a gép nem találja a telefont akkor te otthon valószínűleg nem tudod életre kelteni........

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#3035) gerygery


gerygery
csendes tag

Sziasztok, segítsetek kérlek, nagyon rá kattantam a Samsung Galaxy Z Flip4 256GB telóra, csak próbálom a józan eszem megtartani mielőtt megvenném. Most egy Redmi Note 10 Pro 6/128GB telefonom van, az 5G nem érdekel, ami a legfontosabb az a fotózás. Szerintetek megéri lecserélni? HLP PLS :R

(#3036) Bajgunar válasza gerygery (#3035) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Nekem már 100k is lélektani határ egy telóért. Mit tud nyújtani egy teló 2-300k-ért? Semmi többet, mint egy 60k-es redmi 10 pro... De tényleg.
Nagyon hajlottam poco f4 gt-re. De letettem róla. Nincs hozzá alkatrész. S annyit nem game-elek, hogy az kelljen. Vettem egy redmi 10 pro-t. S (eddig) nem bántam meg. Full felesleges drágább. Fotózni? Pff. Minek 3562 Mp-el? Mikor a 4k tv-n is csak ~8.8Mp-elt látsz? Nem zoomolsz bele. A teló kijelzőjén meg ~5Mp-elt mutat vissza. Akkor? ~60Mp-es d
Teló doszt elég, meg sok is egy mezei usernek. Ha meg fotózol, komolyan? Akkor nem telóval teszed, hanem tükörreflexes canon-al. Pl.
Ez a teló meg (sztem) annyira giccses, ronda, csajos sminktükör. Pasi létemre tuti nem kéne. Meg ez is meg a fold is annyira gyerekcipőben jár, hogy haver csajának olyan van, de ~fél év után már azért meglátszik a kijelzőn a hajtogatás éle. Vicc.
Samsung meg ~+40% a brand. Semmi több. Elvből nem kéne samsung teló.
Ezek az én véleményeim.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#3037) Demokatona válasza gerygery (#3035) üzenetére


Demokatona
tag

Szia!
Itt kérdezd meg [link] .Biztos tudnak neked ajánlani jó fotós mobilt.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#3038) H2o-pok válasza gerygery (#3035) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Párom is ilyet akart,de elengedtük. Csiki-csuki,szerintem még nincs kiforrva. 1 év után nézd majd meg milyen lesz azon a részen ahol ide oda hajlik ,csuklik a kijelző. Nézd meg a pixel 7 pro t, én most arra akarok váltani.

(#3039) Francia91 válasza Bajgunar (#3036) üzenetére


Francia91
veterán

Fotózásban elég jó a Redmi Note 10 Pro, csak el kell felejteni a gyári kamerát, kell egy jó GCam, meg hozzzá egy jó konfig.
Nekem ilyen és ilyen képeket lő, maximálisan elégedett vagyok vele, főleg árszintjéhez képest

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3040) ncc1701 válasza Francia91 (#3039) üzenetére


ncc1701
veterán

Szép a cirmi. :)

(#3041) Utka válasza gerygery (#3035) üzenetére


Utka
tag

Nem.
PONT.

Nekem a Pannonia melletti tetszik :)

[ Szerkesztve ]

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#3042) gerygery


gerygery
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget, egyelőre elengedem ezt az ötletet :U :R

(#3043) gerygery válasza Francia91 (#3039) üzenetére


gerygery
csendes tag

Jók nagyon a képek, de okosíts meg kérlek, hogy mi az a Gcam, meg Bigkaka mód, szal hogy hogyan legyek ilyen jó mint te. Köszi :Y :C

(#3044) Francia91 válasza gerygery (#3043) üzenetére


Francia91
veterán

A GCam alapvetően a Pixel telefonok gyári kamera programja, Google Camera. Ez ez egy elég jól összerakott jpg feldolgozó algoritmussal dolgozik, a HDR opciója is a legjobbnak mondható. Néhány fejlesztő ezt portolta át többi Android-os telefonra is.

Itt leírtam korábban, hogy érdemes feltenni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3045) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Tudom bonyolult kérdés, de hogyan tudnám a Nokia 3310-eseken is már tökéletesen működő emelkedő csengőhangerő funkciót aktiválni a telefonon nagyobb berhelés nélkül? Előre is köszi!

(#3046) Utka válasza Babetta-X (#3045) üzenetére


Utka
tag

Tárcsázó
|
------->hívásbeállítások :
|
|----------------------> A bejövő hívás beállításai

EU-rom .....

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#3047) Adamis válasza Babetta-X (#3045) üzenetére


Adamis
őstag

😉

(#3048) Babetta-X válasza Adamis (#3047) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek!

(#3049) matta2003


matta2003
tag

Sziasztok!
Csak a SIM1-nél lehet beállítani a VoLTE funkciót? Esetleg a régebbi SIM-kártya miatt nem látom a SIM2-nél? (MIUI Global 13.0.16)
Köszi a segítséget előre is.

nem 21 éves vagyok...

(#3050) matta2003


matta2003
tag

Közben megtaláltam:
* # * # 869434 # * # * a VoWifi engedélyezése megjelent a SIM2 beállításainál is.
* # * # 86583 # * # * VoLTE engedélyezése megjelent a SIM2 beállításainál is.

[ Szerkesztve ]

nem 21 éves vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.