Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hány évig ment?

(#2) Recon666


Recon666
Közösségépítő

1,5 évet bírt a Trust. :(

(#3) Thome válasza Recon666 (#2) üzenetére


Thome
addikt

Ne aggódj, ez minimum fog 5-öt! :) Az én G5-öm lassan 4,5-5 éves, és a kopáson kívül kutyabaja! (Kop-kop-kop) :)

(#4) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nagyon komoly az egérpadod, milyen márka/típus? :)

(#5) Recon666 válasza Thome (#3) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Úgy legyen :DDD

(#6) Recon666 válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Köszönöm, az egérpad egy CM Storm FPS Tactics kb: akkora, mint a 19colos monitorom képernyője :) .

[ Szerkesztve ]

(#7) szablya


szablya
tag

Nekem ez túl nagy :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) Recon666 válasza szablya (#7) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nem olyan veszélyes az :DDD

(#9) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis rágcsáló. Használd egészséggel! :K :R

(#10) keIdor


keIdor
titán

Ilyet készülök venni!:) Tetszik! :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) Recon666 válasza rolkaDb (#9) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Köszönöm szépen.

(#12) Recon666 válasza keIdor (#10) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nyugodtan vedd meg, nagyon jó kis egér, és kényelmes is, jó a fogása. :DDD

(#13) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

A görgője ugye tud annyira forogni, mint az MX Revolution-nak?
Egyébként nagyon tetszik az egér, én eddig egy M500-ast akartam venni, de ha jól látom ez nem sokkal drágább. :))

when the sun shines, we'll shine together

(#14) Recon666 válasza mexicanraven (#13) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Igen, ha lenyomod a gombot a görgőt előtt, akkor akadás mentesen forog, ha nem akkor simán .

(#15) Recon666 válasza Recon666 (#14) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Szerk: Hát az M500 már 8k-ból megvan, ez meg 14k.

(#16) mexicanraven válasza Recon666 (#15) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ahol én venném, ott 9k és a különbözetet ez szerintem megéri. Fizikailag mik a méretei? Nekem elég nagy kezem van, kényelmes volna?
Mellesleg használd egészséggel! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#17) Recon666 válasza mexicanraven (#16) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Köszönöm, hidd el nekem sincs kis kezem a 192cm magasság mellett, elég nagy és kényelmes is.

(#18) mexicanraven válasza Recon666 (#17) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nagyon szimpatikus ez az egér nekem. Ha letudtam valamikor a kötelező költségeket, szerintem meglepem magam vele! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#19) Recon666 válasza mexicanraven (#18) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nem fogod meg bánni. :)

(#20) dakonvagoo


dakonvagoo
újonc

helló, nekem is ilyenem van nagyon jó kis egér, csak egy problémám van, a talpai(mivel egy jó ideig nem megfelelő felületen használtam) nagyon elkoptak, nem tudod hogy a g5öshöz való hyperglide méretei megegyeznek-e a g500assal vagy esetleg a hyperglide gyárt-e ehhez megfelelő talpakat, valamint ha valamelyik válasz igen akkor hol lehet MO-n beszerezni? előre is kössz a választ

(#21) Recon666 válasza dakonvagoo (#20) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Méretre azonosak a talpak a G5 és G500-on, a képek alapján, de nem hiszem, hogy tudsz hozzá külön szerezni gyári talpat, itt tudsz hozzá venni, de ha most is ugyan azon a felületen használod ,akkor megint el fog kopni.

[ Szerkesztve ]

(#22) teratti


teratti
senior tag

Már nem tudom,hogy aktuális-e régen nem írt ide senki....Én is egy G500-ast tervezek venni mert a G9 v. G9x túl "gamer" nekem.....de mindenféleképp Logitech-et veszek. Remélem meg leszek vele elégedve.....

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#23) joey04


joey04
titán

Nekem MX518 van, de a görgője szarakodik már. Kinéztem az utódot a G400-at, majd nagy nehezen rávettem magam a vásárlásra. Elmentem a boltba, és ki volt rakva a G500 is. Hát egér nélkül jöttem el... Mert kipróbáltam, és jóval kényelmesebb a nagytesó, viszont más előnye számomra nincs. A többi előnyt nem igazán élvezném ki. Így most filózok, hogy csak a kényelmesebb fogás megéri-e számomra a pluszt pénzt...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) teratti válasza joey04 (#23) üzenetére


teratti
senior tag

Én sem vettem meg a végén a G500-ast csak az M500-ast mivel én sem használom ki a tudását.....Alapvetően szimulátorozom, így tök feleslegesnek tartottam.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#25) joey04


joey04
titán

Hát én rászántam magam végül...
Most üzemeltem be, eddig happy. :))

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) joey04


joey04
titán

nagyon jó a cucc, egyetlen parám van, amit a tesztben is írtak: "Új helyre költöztek a felbontásállító gombok, a bal egérgomb külső peremére tették őket. Annak, aki háromujjas technikával (mutató bal gombon, középső görgőn, gyűrűs jobb gombon) játszik, bizony az útjában lehetnek"

viszont véletlen nyomás nem volt, csak amikor az ujjam érinti, akkor ott a "para".

de nagyon jó. a szabadonfutó állása a görgőnek sokszor jó. a súlyozás is.
10/10 lenne, a fenti apróság miatt adnék 9-et.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ez az egérpad epic, már szemeztem vele, kár hogy márkahű vagyok :DDD

Az egerentyű meg zsírkirály, örökdarab. Én az enyémet(=drága gameregér) már lassan 6 éve nyúzom és makulátlan, habár nagyon vigyázok rá, és nagyon magas a sense játék és Win alatt is, szóval alig mozog. Meg kell hagyni, sok előnye van ennek a használatnak :D A vásárolt egér majdnem tökéletes*, használd egészséggel :K Azon rágcsálók között van, amiket asztalra tennék. 6-8 ilyen Razer van, és olyan 5 Logitech.

* tökéletes csak Razer Diamondback lehet ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28) teratti válasza hoffman_ (#27) üzenetére


teratti
senior tag

Szemeztem én is a Razer "család" valamelyikével 6-8 ezer között mozogtak itt az aprón de nem mertem,pedig ebben az árfekvésben kerestem. 6k-ért vettem inkább egy új M500-ast mint,hogy beleszaladjak egy lestrapált Razer-be......

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#29) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ami azt illeti, az én gagyernyák Microsoft egerem, ez amit kitben lehetett kapni a fekete billentyűzettel, már sztem vagy 6-7 éves. :D

(#30) hoffman_ válasza teratti (#28) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Garancia miatt nyilván jó, anyaga és összeszerelése is jó, de az optikája játékra nem túl előnyös, Razerekhez és ehhez képest elég gány.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#31) teratti válasza hoffman_ (#30) üzenetére


teratti
senior tag

Értem. Szimulátor bajnokságban versenyzem oda inkább a jó kormány (G27) kell, mintsem gamer egér. Ezért döntöttem inkább az új, alsó-középkategóriás Logitech mellett + a supportja is kiemelkedő szerintem. Akármi bajom volt eddig mindent cseréltek és nagyon segítőkészek! :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#32) hoffman_ válasza teratti (#31) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az M500 nem alsó-középkategóriás, szerintem jó egér, csak az optikája hc játékra(fps) nem igazán jó. A Logi supportja meg köztudottan elit :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Szia.

A G500 -hoz. Nem tudod honnan lehetne venni talpat? (gondolva a jövőre :))
Logitech hivataloson van, de nem tudom rendelni, mert hibát az oldalnak azon része.:(

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#34) joey04 válasza joey04 (#26) üzenetére


joey04
titán

na árnyaltabb a kép azért. a bal gomb hangja nem olyan, mint az lején. olyan, mintha kicsit nyikorogna, vagy nem tudom... kattintással nincs gond, nem nezebb vagy ilyesmi. viszotn a fent leírt elrendezés így hosszabb távon kijelenthető, hogy egyáltalán nem zavaró. szóval 9/10 helyett lehetne 10/10, de ilyen árkategóriába ez a hang nálam nem fér bele, így 8/10.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) Xmodule


Xmodule
őstag

Hali. Nekem ma jött meg az egér. Kicsit fura most eddig egy lx8 at használtam ez most kicsit nagy. De remelem megszokom. Viszont lenne pár kérdésem. a SetPoint programban nem lehet nyelvet valtoztatni? Mert en angolt valasztottam telepitesnel mégsem angol lett. Másik meg a makro -ot hogy lehet programozni? Csinaltam egy makrot hozza rendeltem a gombhoz, de nem csinalt semmit. olyan makrot csinaltam, hogy az asztalon csinaljon egy uj mappat. De nem csinalt semmit.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#36) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem!
Nekem van egy Logitech g500 as egerem

Van oylan hogy elfelejtkezik magárol és a görgő nem működik! Amikor meg magához tér akkor működik!

Ha áramtalanitok az sem oldja meg ha kihuzom az sem oldja meg!!!
van amikor egy hétig nincs semmi minden jól működik aztán egymás utána 2 nap 1-1 max 2-2 órára meghülyül!!!

Valami ötlet? vagy ezt szerelni kell? mit csináljak?

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#37) joey04 válasza joey04 (#34) üzenetére


joey04
titán

Na ez a Logi nem bírta úgy, mint az MX518. Előjött sajna a duplaklikk para, a bal gomb sokszor duplaklikkel magától, a jobb klikk meg néha nem megy. 1-1.5 hónapja jelentkezett először a hiba, és 1 hete van az, hogy már nagyon zavaró. Ma már kb minden 10. klikkelés szar. Először márkát akartam váltani, de a többi sajnos nem jön be, mindnek van valami parája, vagy drága, esetleg kényelmetlen. Így veszek még egy G500-at, ez meg marad vésztartaléknak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) keIdor válasza joey04 (#37) üzenetére


keIdor
titán

Ugyan én már váltottam azóta Mambára, de csak úgy.:) A 2010-ben vett (#10-es hsz) G500 ugyanolyan hibátlanul megy másik gépnél azóta is. 3 éves lesz. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#39) po1son válasza keIdor (#38) üzenetére


po1son
addikt

Gondolom nem esports szinten használják. :)
Nekem 2 év alatt már ez a 2. egerem a g500ból, de már ez is haldoklik... Az elsőnek a görgője adta meg magát és néha kikapcsolt 3-4 másodpercre (gariba kicserélték)...
A mostaninak megint sz.r a görgője és néha lelassul az egér pár másodpercre...
Viszont még ezekkel a hibákkal is ez a legtökéletesebb egér nekem hardcore fpsre...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#40) aimettirlz válasza po1son (#39) üzenetére


aimettirlz
tag

Üdv, nekem ugyanez gyakorlatilag gondol egyet és kihagy az egér pár secre és DPI-t is átállítja néha magától... gondolom alaphelyzetbe áll vagynmtudom pedig driver legújabb winfos 7 64bit nm rég tettem újra és egyszercsak (ma) mintha kontaktos lett volna az egerem játék közben és azóta csinálja... másik usb port nm oldotta meg... logitech azt mondta 3 év garisak ezek küldjem vissza... talán még belefér nem tudom... nem soká kiderül... valaki oldottamár meg ezt valahogy? vagy egyértelműen haldoklik :(((

® aimeTTi atticuS ™

(#41) dookiee


dookiee
tag

Helló mindenki. Nekem is van egy G500-om és az a bajom vele hogy a kurzor teljesen önállósítja magát..amint egy kicsit is megemelem az egeret mert elérek az egérpad végére rögtön elugrik valamelyik sarokba a kurzor..sőt ha húzom oldalra az egeret sokszor akkor is megcsinálja..egérpad nélkül is ez a helyzet sajnos. Tisztítani próbáltam nem jött be. Felraktam a drivert nem jó letöröltem nem jó. Tudtok ebben segíteni hogy miért csinálja ezt? (használtan vettem itt PH-n.)

Xbox Series X

(#42) wiERHcSc


wiERHcSc
tag

Hali!
Már régóta van g500-as egerem, de mostanában vetődött fel, hogy nem csak egy játékkal játszanék. Az egér memóriájában be van égetve egy profil. De most még a burn feliratot sem találom, hogy mást mentsek el bele :-( Meg a játékoknál külön beállított profilt sem választja ki, hanem mindenhol a beégetett megy. Hogyan tudnám működésre bírni? Milyen verziót használtok? Ha nem a legújabbat akkor honnan tudom letölteni?
Más: ki milyen dpi, és egyéb beállításokkal használja? Köszi!

(#43) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Hát a kezdeti dicsérés után jöttek azért az évek során hibák, amire egy ilyen drága egérnél nem várna az ember, szóval most érzem ugy hogy tudok róla konkrétumot mondani mert két G500-am volt mióta megírtam ezt a kis ismertetőt.
Emlékeim szerint annak idején valami 15e ft volt az egér , amit ma sem mondanék épp olcsónak, de ahogy elgondolkoztam a cserén, kezdtem körülnézni és ilyen szintű egeret 20 alatt nem találtam sőt inkább a 30 fele tolódik a dolog, a régi nagy kedvencemet is sak egy helyen lehet már megvásárolni na az az egy egér amiért kiadnék 20e ft-ot, név szerint egy Razer Imperator. De visszakanyarodva a G500-ra az első példány megvételét követően előjött a "tipikus híba", amiről sűrűn olvastam később, a duplaklikk az első egérnél a jobb oldali kapcsolón jelentkezett, na azonnal fel is kerestem a logitecehet, akik készségesen segítettek és, bármilyen konkrét ellenőrzés nélkül, elküldték nekem a cseredarabot, a régit hibást megtarthatam magamnak. Bár azóta már a cserélt példány is duplaklikkel, elkophatott alul a műanyag kis pöcök vagy hibás a mikrokapcsoló, teljesen mindegy ilyen szempontból hibás konstrukció, viszont a garancia, azt hiszem annak idejéne őpont ezért kezdtem el Logitech cuccokat venni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.