Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Hát a kezdeti dicsérés után jöttek azért az évek során hibák, amire egy ilyen drága egérnél nem várna az ember, szóval most érzem ugy hogy tudok róla konkrétumot mondani mert két G500-am volt mióta megírtam ezt a kis ismertetőt.
Emlékeim szerint annak idején valami 15e ft volt az egér , amit ma sem mondanék épp olcsónak, de ahogy elgondolkoztam a cserén, kezdtem körülnézni és ilyen szintű egeret 20 alatt nem találtam sőt inkább a 30 fele tolódik a dolog, a régi nagy kedvencemet is sak egy helyen lehet már megvásárolni na az az egy egér amiért kiadnék 20e ft-ot, név szerint egy Razer Imperator. De visszakanyarodva a G500-ra az első példány megvételét követően előjött a "tipikus híba", amiről sűrűn olvastam később, a duplaklikk az első egérnél a jobb oldali kapcsolón jelentkezett, na azonnal fel is kerestem a logitecehet, akik készségesen segítettek és, bármilyen konkrét ellenőrzés nélkül, elküldték nekem a cseredarabot, a régit hibást megtarthatam magamnak. Bár azóta már a cserélt példány is duplaklikkel, elkophatott alul a műanyag kis pöcök vagy hibás a mikrokapcsoló, teljesen mindegy ilyen szempontból hibás konstrukció, viszont a garancia, azt hiszem annak idejéne őpont ezért kezdtem el Logitech cuccokat venni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.