Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Reaper04


Reaper04
aktív tag

Senkinek nincs valami tapasztalata ? :F
Bármilyen segítség jól jön! :R

(#2) Armahun


Armahun
addikt

Lehet kapni mélyalapozó folyadékot, ha azzal bekened az megfogja a málást.
Beton helyett inkább zsákos vakolatot vegyél ahhoz csak vizet kell tenni és kenheted fel.

Ha csak a beton szeretnéd levakolni arra fagyálló flexi csemperagasztót tennék.

Én sem vagyok kömérges :)

[ Szerkesztve ]

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

(#4) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ezt olvasgasd el, tuti beválik: KOPROX

Ha írsz az elérhetőségükre, készséggel segítenek és javaslatot is tesznek a javítás menetére. Mondjuk ha a téglák közül is kimállana a vakolat, akkor tényleg valamivel be kellene előtte ereszteni. Meddig mállik ki, átlyukadna a földig? Mert akkor lehet, hogy legegyszerűbb volna plusz egy sor tégla, és arra belülről a Koprox.

[ Szerkesztve ]

(#5) Reaper04 válasza Armahun (#2) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Köszi a tippet! Utána nézek ezeknek! :R

DeFranco: Becs szó, utána kerestem mielőtt megírtam volna. Biztos rossz kulcsszavakat adtam meg :) De most már azt is tudom, hogy van ilyen topic :R

Crystalheart: Sajna átmenne a másik oldalra szerintem. Ráadásul a másik oldalt lévő nagyobb falon csak alul és felül van malter, jobbra-balra elfelejtették :W

Ide valami radikális megoldás kellene. :(

(#6) Crystalheart válasza Reaper04 (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez esetben gyakorlatilag nincs fala a pincének, újat kell belülre húzni. Egy réteg beton is elég lehet, amit bekentek belülről glettszerűen Koprox-szal. Ha ház alatt van, akkor viszont inkább kistégla.

(#7) Reaper04 válasza Crystalheart (#6) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Hűha ... :F Újat? Az szép lenne...
Akkor ezt alaposan ki kell gondolni, hogyan és miként. Melyik fallal mit csináljunk...

(#8) flgabor


flgabor
újonc

A máladozó rétegeket igyekezz minél jobban eltávolítani.
Mélyalapozó folyadék felkenése. Új habarccsal kitölteni a rétegeket és a felületre hálót beglettelni a fal megerősítéséhez. Erre egy új vakolatot már biztonsággal fel lehet húzni.
Ha szükséges akkor megcsináljuk neked.
www.lakas-burkolo.hu

Részleges vagy teljes lakásfelújítást vállalunk
Keresd Gábort
06 30 393 0793

(#9) Reaper04 válasza flgabor (#8) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Megoldottuk már. Alaposan letisztítottuk a téglákat, lekentük mélyalapozóval, de új habarcsot nem kentünk fel.
Lefestettük fehérre, jól néz ki. Pincének, azon belül fatárolónak és "raktárnak" ideális :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.