Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Egy picit megosztom a tapasztalatokat, hátha segítek a vásárlásban valakinek.
Nagy Oneplus-os voltam (Oneplus 1,3,5,6T,8) és más telókat is kipróbáltam, de többségére a Oneplus vonalon mozogtam, viszont most kipróbáltam a GT2-t. :DDD

Ami tetszik Oneplus 8hoz képest:
- fluid a rendszer mint Oneplusnál (OxygenOS), nincs akadás vagy probléma
- A teló anyaghasználatra jó, hátlappal semmi bajom nincs. A hozzá adott tok elég passzentos, alig tudom felerőszakolni, viszont most egy átlátszót rendeltem hozzá, zöld szín mégis jobban dukál
- kijelzője Amoled (auto - 60 - 120 Hz) amit tudsz választani, nem LTPO 2-es ami ugye 1Hz-ig le tud menni képfrissítésben, de nekem tökéletes. Oneplus 8 90Hz-es kijelzővel volt szerelve.
- Kijelzője nem lekerekített, ami sokmindenkinek számít (Oneplus 8-am az volt)
- Fényképezésben a főkamera tökéletes szerintem, video-t még nem néztem.
- 65W-os gyorstöltés kb 35 perc alatt feltölti a telót, úgy hogy alig melegszik nekem.
- Nem játszok, de nekem tökéletesen bejön a teló, szerintem egy 170k-200k-ig tökéletes választás lehet
- VoLTE és 5G-t tud a teló

Jöjjön 1-2 hátrány: Ezeket szerintem nem sokára frissítik valamelyik köv romban/frissítésben
- sötétben az automata fényerő este leveszi a fényerőt szinte nullára, ami elég zavaró
- egyenlőre a Wifi-calling(VoWifi) nincs a telóban.
SoT amire mindenki vár:
- nekem jelenleg 4-5 óra környékén van(120-hz-re állítva a kijelzőt), úgy hogy folyamatos BT kommunikáció van az okosóra és a teló között, DE ez a kevés üzemidő annak köszönhető, hogy ahol használom a telót nagyon szar a térerő(1-2 csík) így durván merül a teló.
Normál körülmények között szerintem 6-8 óra simán benne van a telóban.
Mivel Győrben elég gyér az 5Ghz, ezért ezt még nem teszteltem,mennyit tud. De ha 5G-re állítom a Preferált hálózatot, akkor jobban merül, mint a 4G-re , ez ugye annak köszönhető hogy a környéken ahol használ a telót nincs 5Ghz.

#34PPePe :
Hát én GT2-re szavazok vagy inkább vagy Samsung S21FE-re ha üzemidő, kijelző, fényképezés/video a fontos. Ez is Snapdragon prcis, jó kijelző.
apróról sok garival 200k-ig tuti tudsz venni szerintem jó párat.
Én is nagy Oneplus-os vagyok, viszont 8-at akartam 9-re lecserélni, de OIS alapból nincs benne , szóval ha videozol, akkor pocsék lesz.

MM-ből rendeltem a GT2-t szerintem menj be és ha tudsz akkor legalább a GT2 + S21FE-t nyomkodd meg. Samsungnak picit kopogó műanyagos a hátlapja.

3 teló összehasonlítása: GT2 vs Oneplus 9 vs Samsung S21 FE

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.