Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

A lényeg, hogy kiderült! :K Jó egészséget a használatához!

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Psychonaut


Psychonaut
addikt

"Nem tudom pontosan milyen...a márka Toshiba, az biztos." :P

Na jól van akkor, örülök, hogy működik rendesen, sok örömet az ismerősödnek vele. :K

(#3) puttputt


puttputt
őstag

"Nem tudom pontosan milyen...a márka Toshiba, az biztos." :P

Eztet nem értem. :)

Amúgy, már a finisben vagyok. Hétvégén legkésőbb már új gazdijánál lesz a masina. :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4) Psychonaut válasza puttputt (#3) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kettőnk közül nem én mondtam, ennyit segítek. :D

(#5) puttputt válasza Psychonaut (#4) üzenetére


puttputt
őstag

Ja, már világos. :)
"A szó elszáll..." ;] Amúgy, korrekt üzletfél volnék..., tessenek velem megegyezni :U :P

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6) Thunderzolee

Nekem nagyon bejön ez, édesapámék laptopja is Fu-Si, azon is tekergetni kell. Sokkal jobban szeretem az ilyen "minden funkciónak egy külön gomb, tekerentyű, stb" megoldásokat, mint "fn+ billentyű(k)" kombinációkat.

Régen is jobban bírtam azokat a videokat, amin lehajtva az előlapot, valóságos gomb, potméter, stb útvesztő terült a szemem elé, ott minden kézre állt azonnal, nem egy menüben kellett lépkedni, mint manapság.

A wi-fi kapcsoló már sok ismerősömet megsz×vatta.. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) puttputt válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


puttputt
őstag

Bizony. Egyébként, abszolút kézre áll (a tekerő), már annak, aki egyszer megtalálja. :DDD
A DVD-RW meg csodás. Végre nem oldalt kell matatni...
Írtam vele egy próbát, az elég nyögvenyelős volt, de tökéletes másolat lett.
Persze, a 3 USB-kimenet hátul van, de bánja kánya.
Szerintem, akinek viszem nem fog ezek miatt reklamálni, örül, ha be tudja kapcsolni és gyorsan bootol... majd "kitanítom" valamelyest.

A bill. kombinációk itt nem olyan vészesek, végül is rájöttem, hogy lehet hangerőt szabályozni úgy is..., csak a vicc, hogy amennyiben le van tekerve oldalt, hiába teszed maxra a "szoftverest", továbbra sem hallasz semmit. :DDD
(Magyarán az "Fn"-esnek semmi értelme.)

Wifit próbáltuk egy ismerőssel tegnap. Kikocsikáztunk a meki parkolójába.
Ott korábban teszteltünk már Iphone-t is, simán ment vele a net.
Most viszont nagyon gyenge volt a jel, de legalább láttam, hogy szépen csatlakozott.
Valószínűleg, árnyékolva lehettünk, azért volt olyan...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.