Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

Nekem egy Lumia 610-em van. Sose hagy cserbe, mindig kibírja a napot. :))

Egyszer meg kapott sajnos egy kis betont az arcába... :(

(#2) Švejk válasza Picike8 (#1) üzenetére


Švejk
őstag

Ettől még utálod a RAM miatt :)

(#3) psyho85 válasza Picike8 (#1) üzenetére


psyho85
aktív tag

Betont/aszfaltot azért legtöbbünk egy telefonja kap az arcába, hozzátartozik az egyedfejlődéshez. :) Bár azért az is jó jellemző, hogy hogyan reagálnak a készülékek a sok G-s lassulásra... nem sok marad egyben. :(

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#4) Traxx válasza psyho85 (#3) üzenetére


Traxx
őstag

Volt egyetemi szobatársamnak volt valami nagyon belépőszintű Siemens-e, még a "hőskorban" (Siemens A35 talán). Egy koncerten kiesett a zsebéből, külön lelte meg a telefont, az akkut, a SIM-et, a billentyűzetet. Összerakta, bekapcsolta, no problem, némi illesztési gondot leszámítva :D Utána még 1-2 évig működött csont nélkül, igaz az említett illesztési gondot befőttesgumival kellett orvosolni :)

Nekem is Montém van, és tényleg strapabíró...bár ennyit nem kapott, mert vigyázok rá. Lassan 3 éves lesz, de az akku élettartama sem csökkent. És igaz, hogy Java sucks, mert kellene rá 1-2 olyan progi, ami nincs, de Androidra van. De legalább Opera Mini van, MSN progi volt / van (ami sajna a skype-ot nem kezeli), szótár szintén van rá. Egy nagy hibája van a szoftvereken kívül: a kamera elég gyenge képeket készít szerintem.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#5) Picike8 válasza Švejk (#2) üzenetére


Picike8
aktív tag

Nem utálom. :N Egyszerűen nem nekem való. :)

(#6) psyho85 válasza Traxx (#4) üzenetére


psyho85
aktív tag

Háhá, első telefonom is ilyen volt. Lehettem vagy 16 éves, amikor megkaptam. Első nagy szerelmem és csalódásom is azon a nyáron jött, amikor megkaptam, sok emlék fűződik hozzá. Az izomból történő szobán át reptetést, majd radiátor alatt landolást kacagva bírta. :D

A Monte fő hibája szerintem a teljes billentyűzet kihagyása. Hogy döntve is a 3x3-as jön be, az elég zavaró, pedig az Opera Mini tényleg kicsi saját teljes billentyűzete jól használható, mert pontosan érzékel amúgy az érintőképernyő. A kamera valóban gyenge, de én vele még maradi vagyok, telefonálni lehessen vele, arra pedig kiváló. A skate-től már többet vártam volna el, de hát ez van. :)

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#7) Traxx válasza psyho85 (#6) üzenetére


Traxx
őstag

Mintha olvastam volna, hogy létezik már QWERTY a Montéhoz, egy firmware frissítés keretein belül. Bár ezt sosem próbáltam, maradok az "ami jó, ne piszkáld" elvnél :)

Újonnan 20 rugóért amúgy megérte, nálam kb. ez csere lélektani határ. Most viszont nincs mire cserélni, mert a T-nél nagyon elvadult árak vannak - és nálam szempont lenne, hogy jelentsen a csere egyértelmű előrelépést. És csak az Android nálam önmagában nem lenne az. Kéne jobb kamera pl, vagy nagyobb-szebb kijelző, de ezen az áron ez aligha férne be, még ha előfizetésest is nézek :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.