Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Mobi28 válasza bullseye (#30) üzenetére


Mobi28
tag

Ez nagyon szar duma. Aha szóval: ember, ne törődj semmivel csak kussolj, gürizz mint egy állat erőn felül, adózz mégtöbbet és majd minden szép és jó lesz... Hallottam én már ezt a lemezt csak anno kicsit másképpen szólt. "dübörög a gazdaság és XY év múlva minket irigyel majd egész európa". És mi lett belőle? NAGY SEMMI! :U

Szerinted ha 5millió ember adózna nem pontosan ugyanitt tartanánk? Hát dehogynem! Ne legyél már ennyire naív kérlek. Én személy szerint dolgozom. Hajtok mint egy állat sokkal többet is mint kéne mert kell a pénz. Ez 1-2 évtized múlva csúnyán visszaüt majd az egészségi állapotomban. Nem tudok mit tenni ezt dobta a gép. Ennek ellenére sohasem nyavajogtam senkinek, hogy "jajj de szar nekem meg de utálom és, hogy unom már az egészet". Nekem sajnos nem volt lehetőségem egyetemre menni. Maradt a tiszetes kétkezi munka, így a GDP-t én és a hozzám hasonló ténylegesen termelő munkát végző emberek termelik meg. Dolgozom, adózok (nem is keveset) és teszem a dolgom szó nélkül. De a f@xom teli van már azzal, hogy egyesek csúnyán néznek rám ha ki merem mondani: pártállástól függetlenül az ország vezetése baszott el itt mindent! Pedig ez van, ez az igazság. Mert ha nem ők rontották el akkor ki? Talán te vagy én? Nem hinném... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.