Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#218) Bundyta


Bundyta
tag

Helló!

Megjött a masina, de csak most próbáltam ki. Killa és egyéb sample nem nagyon hat meg, ezért másfelé indultam - nem rakom sorrendbe, csak így, ömlesztve:

- a megrendelés napját követő napon kihozta a GLS Futárszolgálat, az általam kért időintervallumban: THX!
- kár, h nem került bele a dobozba egy HDMI kábel, illetve elemek, de megoldottam
- réges-régi fényképezőmmel készített .mov lejátszása: OK
- elsőre egyértelmű a menü kezelése - 2012 januári firmware van rajta
- automatikusan nem áll át 30/25/24f/s-re, de van hozzá gomb a távirányítón, illetve a májusi fw-ben már kiküszöbölték ezt a hiányosságot is
- kicsit tompábban játssza le a hangot
- baromi jó, hogy még 2x-es előre tekerésnél is van hang
- tolócsúszkán állítható, hová szeretnénk beletekerni, gombnyomásra odaugrik
- a felirat-kezelése: át kell nevezni ugyan olyanra - nyilván marad a .srt - a felirat nevét, nem komálja, ha a kis- és nagybetű különbözik
- a felirat pozíciója - jól jött! -, színe, mérete, kódolása állítható, ellenben nem lehet a felirat mögé takarást kérni, ami nagy hiba, mert párszor nagyon jól jött volna. Emiatt visszatekerés, felirat pl sárga legyen és akkor már jobban olvasható...
- van rajta USB3.0-s port is - az egyiknek fekete a csatlakozója, a másiknak babakék

- hogy Video_TS-ből játszik-e DVD-t, fogalmam sincs, majd megnézem. .iso-m sincs, ezt is kiderítem - kár, h a killa sample-n kívül alig tesztelt az úr valamit. Nem teszt, amit csinált, vicc.

- Android-ba butulva valamiért lassabban reagál a távirányító gombjaira

A műsorban nem sikerült a youtube klienst használni. Nos, ez valóban így van. Ellenben ha az Internet Explorer ikonra kattintott volna - would have clicked :D - a kolléga, akkor egy virtuális billentyűzet segítségével a tecsőre eljut és indulhat a buli. A tecsőn a lejátszást teljes képernyőn nyomatja.

Megnéztem, az index.hu is bejön, de így: http://m.index.hu - a butatelóra optimalizált változat, örültem is, hogy jövőre 350Ft lesz a villamosjegy. Frankón lehet navigálni, olvasni, visszalépni. A virtuális billentyűzet angol nyelvű, abc sorrendbe van rakva, van simbol kapcsoló a különböző írásjeleknek. Hogy kezel-e a játékos PC-s USB-s billentyűzetet, fogalmam sincs - PS/2-esem van. Jó lenne, könnyebb lenne megadni az URL-eket.

Kapásból DHCP-n keresztül kért és kapott IP-t, ezzel nincs gond. Ellenben nem tudtam átállítani bejing-ről bujapestre, izé, Budapestre a lokációmat. Szerettem volna tudni, lefagynak-e a tökeim, vagy sem.

Van még egy rahedli - szerintem teljesen felesleges - játék telepítve a masinára.

Egy dolog fájóan hiányzik róla: a komponens csatlakozók hada. Még átalakítóval is jó lett volna.

Összefoglalva: a játékos tetszik, amire kell, használom.

2012 januárjában a sebesség-bolt-ban 11.900Ft-ért lehetett hozzájutni. Most 24.990Ft. Nem volt több, mint 2x-es béremelésem, gyerekek!

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.