Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moma


moma
őstag

én is úgy keveredtem ide anno, hogy ilyen olyan számteches nyűgöm volt. és akkor még nem tűnt föl különösebben, hanem természetesnek tűnt, hogy segítenek. de azóta úgy gondolom, hogy ez nem az. nem elvárható, hogy saját szabadidejét(!) áldozza valaki mások ügyes bajos problémáinak megoldására és mégis megteszik! egyszerűen lenyűgöző az a kitartás és türelem, ahogy újra és újra fejébe verik az épp kezdőknek az szükséges info-t (aki meg remélhetőleg családon, ismeretségi körön beül ezt szintén elvégzi :DDD). szóval le a kalappal tényleg :R

we all deserve a bit of luck.

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ide tévedtem, itt ragadtam.
Kezdtem szakmai topicban. Túl bő lére eresztettem mondandómat, szóltak érte.
Blogot nyitottam. Azóta nincs rám panasz.

Jó kis brancs ez. Hálát adok sorsomnak, hogy ide vezérelt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Egyszer már kérdeztem Tőled, de mire a választ megnéztem volna, már zárták a topikot, hová lett a kiskutya? :) Megszoktam már, hogy a Neved mellett őt látom. Kiöregedett ? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4) Eddie141


Eddie141
senior tag

Én azért nem vagyok olyan régen tag, de mindenképp osztozom az írás hangulatával, sé én is hasonlóan érzek. Mikor bekapcsolom a gépet, és azon belül is az internetet, az elős amivel szembeötlök az a PH! És sokszor itt is ragadok órákra:D
Szeretem, szerettem, és mindig is szeretni fogom. Már nagyonsok barátot szereztem itt, és mégtöbb problémámra találltam itt megoltást!
Jó írás! Sok sikert a továbbiakhoz! :C :C

(#5) Tzombi


Tzombi
csendes tag

Augusztusban jöttem ide először. Egy alaplapot akartam venni, sikerült is nagyon jó áron. :R A második, harmadik bejelentkezésnél láttam, blog is van az oldalon. Akkoriban épp kiutálóban voltam az előző helyen, ahol az akkori blogom volt. Persze a politikai nézeteim miatt. Fel tettem egy írásomat, eléggé viharosra sikerült a debütálásom. Azt hiszem megszerettek, de most már okosan politikáról egy szót sem szólok! Jól érzem itt magam. Itt már találtam új barátot is magamnak. :C
Rendszeresen olvasom a szakmai oldalt, de hozzászólni az én felhasználói ismereteimmel nem nagyon tudok (nem akarok köznevetség tárgya lenni!) :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#6) sztyui2


sztyui2
őstag

Tényleg nagyon király ez a fórum. Mindenre találok topicot, ami érdekel. Még arra is, ami nem :D

(#7) brownus


brownus
veterán

Well, let's not start suckin' each other's dicks quite yet. ;] :)

(#8) Oly


Oly
senior tag

Érdekes, hogy mindenki imádja ezt a fórumot... és személyes talikra viszont alig jönnek!
Miért bújik mindneki az avatarja mögé?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.