Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Viszlát


Viszlát
addikt

Úgy tűnik, manapság már csak jelzővel képesek az emberek illetni az ellenkező véleményt... ezt persze nem büntetik.

A rendőrökhöz meg annyit, hogy nagyon örülök a pozitív tapasztalatoknak, de sajnos nem tejfel az egész világ.Nem akarom nagyon összerondítani a rózsaszín képet, ezért egy 100%-ig saját élményt osztok csak meg: OB döntő, szerencsétlen mozdulat, összetört orr és állkapocs, az egész fejéből ömlött a vér, én vittem kórházba (a kivezényelt mentősök autója nem indult be). Tépek át a városon, rendőr megállít, gyorsan hajtok, plusz öcsém nincs bekötve. Mondom neki, hogy mi a helyzet, nagyon sajnálom és jó kisfiú leszek örök életemre, de most tényleg nagyon mennénk, mert nagy a baj. Miért nem hívtunk mentőt... aztán szépen megírta a kis cetlijét 25ezerről, öcsémet hátraültette (akinek minden mozdulat óriási fájdalommal járt), és nagy kegyesen elengedett.

Egy szó mint száz, a tapasztalatok sokfélék, jómagam nem szeretnék ilyen helyzetben a rendőr jóindualától függeni, de kinek-kinek jó belátása szerint ugyebár, csak próbáljuk meg baromságozás meg marhaságozás nélkül elfogadni, hogy másképp is lehetnek a dolgok, mint ahogy mi azt elképzeltük. Köszöntem.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.