- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Amiga A500 - A régi barátnő
- Yutani: YRHA - Yutani Retró HAngkártyái: IBM mWave
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Yézi: 10 év
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Peterhappy
őstag
Sziasztok,
Meglepő módon mosógép előtt állok
A segítségeteket, tanácsotokat szeretném kérni.
Egy lassan tízéves, 6kg-s AEG mosógépet cserélnénk le.Alapvetően szerettük, de eljárt felette az idő, ráadásul kinőttük, három gyerkőc mellett már kevés a 6kg-s dob.
Az AEG-gel alapvetően elégedettek voltunk (a szárítógépünk is az), elsősorban abban gondolkodtunk, de most igen komolyan elgondolkodtam a Bosch gépein is, az öt év garancia engem is megszédített - az pedig csak grátisz, hogy az i-DOS gépeknél visszajön 10% - igaz, nem tudom, az megéri-e a felárat.
Ahogy azt sem tudom, melyik lenne jobb választás: serie 6-os i-DOS gép, vagy serie 8-as "sima" (avagy nyúljak mélyen a tárcámba és serie 8-as i-DOS-os - ami már eléggé borsos áron fut).150K-t szántunk volna a műveletre, a lélektani plafon 200K környéke, de az sem baj, ha nem költjük el a teljes összeget
Ár/érték arányban így szemeztem/szemezek pl. a Media Markt-ban kapható 100K-s Bosch géppel is.
Az még nem eldöntött, hogy 8kg vagy 9kg lenne a mosókapacitás, mivel közel azonos mennek, én utóbbira lőnék, de még kérdéses, hová kerülne a gép - és így még lehet a "méret is lényeg".
A versenyzők:
+ még tucatnyi gép, Bosch, illetve fenti gépek 9kg-s változatai. Megköszönöm, ha tudtok segíteni, merre érdemes továbbmennem, avagy merre ne induljak semmiféleképpen. Olvasgattam korábbi hozzászólásaitokat, nagy segítséget jelentettek, láttam hogy volt, aki hasonló gépek közül próbált választani; én mindenesetre eddig jutottam.
Wifi nem prioritás (nem hiszem, hogy kihasználnánk), Aquastop előny, de nem feltétel.
Elnézést a kesze-kusza hozzászólásért, meló mellett, apránként, kb. két óra alatt sikerült összeraknom
Előre is köszönöm a segítséget!
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Nintendo Switch 2
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Xiaomi Mi Box androidos médialejátszó 4K és HDR támogatással
- Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ
- Motorola Moto Tag - nyomom, követ
- Szemérmes szerzet a Gigabyte lefrissebb csúcs-VGA-ja
- Jön az új 80 Plus fokozat az adatközpontokhoz
- További aktív témák...
- Új Lenovo Yoga Pro 7 Profi Ultrabook -40% Ryzen 7 7735HS 8Mag 16/512 2,5K RadeonT 680M 2GB
- Eladó használt XIAOMI Vacuum MOP Pro robotporszívó!
- Bomba ár! Dell Precision M4700 i7 Extreme 3940XM I 24GB I 256SSD I 15,6" FHD I K2000M I W10 I Gari!
- Bomba ár! Dell Latitude E6540 - i5-4GEN I 8GB I 320GB I DVDRW I 15,6" FHD I HDMI I W10 I Gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X390: i5-G8 I 16GB I 256GB SSD I 13,3" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
- Apple iPhone 13 / 128 GB / 89% akkumulátor / 12 Hó Garancia
- Lenovo Thunderbolt 3 kábel (4X90U90617)
- LG 42C3 - 42" OLED EVO - 4K 120Hz 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen6 CPU
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest