Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) finest


finest
őstag

Ezek nem öngyilkos merénylők. A 2004-es madridi robantások azok voltak. Képzeld el, milyen pöszén nézhettek, akiket aznap reggel a levegőbe röpítettek!

Megértem, h szar dolog késni, de azért szerintem elgondolkodtató, h milyen szinten vagy indifferens azzal a két emberrel szemben, akik történetesen akkor vetették magukat vonat elé, amikor Te is arra jártál. Ha visszajöttél az ego trippről, majd gondolj bele, h Te jobban fájlalod az ürsen maradt hasadat és két óra késést, mint a két halálesetet!

Talán pont emiatt a hozzáállás miatt vetették vonat elé magukat ezek az emberek, nyilván mindig mindenkinek jobb dolga volt, mint hogy velük foglalkozzon, én úgy látom ez volt az ő végső bosszújuk a nemtörődöm társadalommal szemben.

Tood, h József Attila hogyan halt meg? A halála előtti hétvégén meglátogatták a pesti barátai kocsival a Balatonon a nővérénél, szeretett volna velük visszamenni Pestre, de öten jöttek és ő már nem fért be a kocsiba. Később az egyik barát azt mondta, h megígérték neki, h visszamennek érte a következő hétvégén, de ő már azt nem várta ki. Az övé egy tehervonat volt, biztos akkor is voltak a forgalmi irodán olyanok, akik amiatt nyöszörögtek, h késett a szerelvény és tovább tartott a műszak. :R

“Don’t shoot, I’m Globish.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.