Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) kammler válasza Horvi (#3834) üzenetére


kammler
senior tag

Nem tudom mi van, nem nyúltam semmihez. De újabban az van, hogy ha több órára leteszem az asztalra a munkahelyen, akkor ez a barom kikapcsol mindent. Viber stb. Látom ám, hogy szürke az ikonja, mikor feloldom akkor lép fel netre. Az akkuoptimalizálás ki van kapcsolva.a vibernél, meg egy csomó appnál. De ha lehúzom felülről az állapotsávot vagy mi, gyorsan feloldás után, akkor látom, hogy kapcsolja vissza a netet, meg a bluetoothot. Normális ez? Lekapcsolja magától? Eddig nem csinálta, hozzá se nyúltam. Akku tele. Én meg csak várok, hogy mi van.

(#3852) Horvi válasza kammler (#3851) üzenetére


Horvi
őstag

Igen ez amúgy nekem is feltűnt, főleg a BT-nél(Mi Band4), hogy kikapcsolja de nem tudom miért. Nem jönnek értesítések meg semmi mondom mi a fene. Megnézem a Bandet és látom a kis BT ikont, hogy nincs kapcsolat a telóval. Feloldom a telót aztán akkor kezd el kapcsolódni. Régen viszont nem csinált ilyet.

Hello darkness, my old friend...

(#3853) pcnet


pcnet
addikt

Ugyan ez volt nálam OnePlus 6-on. Mindent végignéztem, majd megtaláltam jól eldugva készenlét optimalizálást. Ezt kapcsoljátok ki.

Itt találjátok:

Beállítások / Akkumulátor / Akkuoptimalizálás / Jobb fent 3 pötty / Speciális optimalizálás / Készenléti állapot optimalizációt kapcsoljátok ki.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#3854) Horvi válasza pcnet (#3853) üzenetére


Horvi
őstag

Köszi szépen a tippet. Kipróbálom meg tesztelem, hogy mi a helyzet így. Mondjuk nem értem a dolgot, a leírásában azt írja, hogy kikapcsolja a hálózati kapcsolatot pl, ha alszom. De bakker délután fél2-kor munkaidőben, hogy aludnék már? :DD

Hello darkness, my old friend...

(#3855) kammler válasza pcnet (#3853) üzenetére


kammler
senior tag

Na ez a barom visszakapcsolta, sztem a legutóbbi frissítéskor. Ez ki volt lőve.

(#3856) kammler válasza Horvi (#3854) üzenetére


kammler
senior tag

Azért, mert szerintem szegényem csak azt figyeli, hogy pl. 3 órája nem nyúltak hozzá. Mozgásérzékelő nem érez mozgást. Akko biztos alszik a gazda. Amellett az is lehet, hogy ebben a verzióban ez a funkció el van tolva.

[ Szerkesztve ]

(#3857) Horvi válasza kammler (#3856) üzenetére


Horvi
őstag

Hmm az mondjuk lehet bár akkor sem értem teljesen a dolgot. Nem mindenkinek van a kezéhez ragadva a teló, de attól az értesítéseket még szeretné megkapni.
Na de eddigi tesztelés alapján nem lövi ki a kapcsolatokat és az értesítések is rendben megjönnek szóval köszi a segítséget még egyszer. Viszont akkor lehet érdemes lesz ezt a beállítást figyelni a szoftverfrissítések után.

Hello darkness, my old friend...

(#3858) szabi__memo válasza Horvi (#3857) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Alapértelmezett módban a OnePlus a legrosszabb ilyen téren. Állítgatni kell itt is.
Jó lenne ha az lenne az alapértelmezett mód amit a Google kitalál. Sajnos nem az

(#3859) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Tiszteletem mindenkinek. Érdeklődnék, hogy 119ropiert érdemes megvenni még ezt a telot? Esetleg akinek van digi kártyája tudna nyilatkozni hogy a wote és vowifi működik?

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3860) Horvi válasza szabi__memo (#3858) üzenetére


Horvi
őstag

Akkor majd a következő factory resetnél alaposan áttúrom a menüt és beállítok mindent. Meg nézek hozzá valami guide-ot hátha.

Hello darkness, my old friend...

(#3861) qltsar


qltsar
addikt

Sziasztok,

Visszatérő probléma sajnos, viszont most egy csavarral nálam.

Gmail értesítések rendben működnek mindenkinél?

Megjön minden nagyjából időben, a status bar-on ott a notification, viszont nincs bannerem, amikor megérkezik az email.

Más Google alkalmazásokban működik a banneres értesítés pl. Hangouts, Drive, Photos, viszont Gmailnél nem - természetesen a standard hibaelhárításokat már végigzongoráztam, nem segített semmi.

Másnál is ez a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#3862) rankesz


rankesz
veterán

Kint, a 11 béta 1, vállalkozó kedvű tagoknak irány a oneplus community

MOD, azt írja ennek a felrakása mindenképp full resettel jár, szóval előtte mentsetek

[ Szerkesztve ]

(#3863) ghiottone válasza rankesz (#3862) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Vasárnap olvastam a gcam telegram csoportban, hogy hétfőn-kedden már jöhet - jól tippeltek. Várom a tapasztalatokat. :)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3864) szabi__memo válasza ghiottone (#3863) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kb mennyi időre számítotok míg nem lesz belőle éles?

(#3865) Aksomatic válasza ghiottone (#3863) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Ez nyilvános csoport?

(#3866) rankesz válasza Aksomatic (#3865) üzenetére


rankesz
veterán

Igen [link]

(#3867) ghiottone válasza szabi__memo (#3864) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem 2-3 hét.
Lehet nem bírok magammal és megnézem hétvégén. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3868) szabi__memo válasza ghiottone (#3867) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az remek lenne. Nem is mertem ilyen gyorsban reménykedni :DDD remélem. Meg hogy addigra nem lesz full bugos

(#3869) rankesz válasza rankesz (#3862) üzenetére


rankesz
veterán

Nah, szóval a community fórumon az eredeti linkek már nem érhetőek el, gondolom a sok forrófejű indiai miatt akik egyből rávetették magukat, és nem olvasták a figyelmeztetéseket hogy az onnan leszedett zip gyalul mindent.
Én béta 9-ről a gyári OTA frissítővel leszedtem a 11 beta 1-et, lefrissítettem, utána magisk 21.4-el újra rootoltattam mindkét partíciótm és kb 2 perc molyolás után simán bebootolt a rendszer, az adatok is maradtak
A hátrány amit eddig észrevettem: frissebb a ROM-ban levő youtube klienx mint a vanced, ezért nem megy fel , downgrade mikéntjére egyelőre nem jöttem rá, a klieens nem engedi, hiába szedem le rootos system app uninstallerrel

(#3870) Ronam válasza rankesz (#3869) üzenetére


Ronam
addikt

Nálam fenn van a Vanced, nem volt semmi probléma a telepítésnél, Youtube le van tiltva nálam.

[ Szerkesztve ]

(#3871) Aksomatic válasza rankesz (#3866) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Köszönöm :R

(#3873) ghiottone válasza #32839680 (#3872) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez már Oxygen romra a béta, a Kínaiaknál Hydrogen rom van, ha jól emlékszem.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3874) Rotate válasza rankesz (#3869) üzenetére


Rotate
veterán

gondolom veletlenul sem rakták bele a Google Discovery Feedet a baloldalra a Shelf helyere...

(#3876) bollokcs80 válasza rankesz (#3869) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

AZ AoD benne van?

B.Cs.

(#3877) Ronam válasza Rotate (#3874) üzenetére


Ronam
addikt

Én úgy látom hogy nincs benne :(

#3876 bollokcs80: AOD sincs benne.

(#3878) rankesz válasza Rotate (#3874) üzenetére


rankesz
veterán

Én Novát használok, google companion pluginnel, az tudja ezt, meg még annyi hogy substratummal feketére cseréltem a companion szürke hátterét is

bollokcs80: írták is hogy ebbe még nem kerül bele az AOD, csak a canvas can benne mint béta funkciós ficsőr

[ Szerkesztve ]

(#3879) bollokcs80 válasza rankesz (#3878) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Oké, köszi! Közben végigolvastam a changelog-ot, így tájékozottabb lettem. :R

Stabilitás milyen, az ott leírt problémákat tapasztaljátok (fogyasztás, Galéria, BT akadozás)?

B.Cs.

(#3880) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Tegnap este feltettem én is (sima OTA), eddig ezek az észrevételeim:

- nem volt semmi gyalu
- A Wifit ledobálja az után hogy bekapcsolom, így kétszer kell aktiválni (eddig 2x fordult elő)
-Google Play rendszer frissítés volt rögtön az után, hogy felraktam a frissítést, majd most reggel még egyszer egy kis méretű. A biztonsági frissítés dátuma nem változott
- A rendszer font változhatott félkövérre, mert most az FB Messenger Light-ban a nevek is vastag betűvel vannak írva
- Töltésnél kiírja a zárképernyőn, hogy kb. mennyi idő van hátra
- Merülés, instabilitás eddig semmi

(#3881) bollokcs80 válasza -FreaK- (#3880) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Oké, köszi. Ha lemegy a heti robot, holnap délután én is ránézek.

Egyébként 11-től függetlenül a Launcher is frissült a napokban, az ikonok és a Shelf kinézete módosult, lehet, hogy a betűméreteken is változtatott.

A Play-csomag nekem nemrég frissült decemberire a Beta9-en.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#3882) rankesz válasza bollokcs80 (#3881) üzenetére


rankesz
veterán

Betűméret változás nekem is gyanús volt, aztán a developer optionsnál láttam hogy 38x dpi van beállítva a korabbi 411 helyett, így én azt visszaállítottam.

(#3883) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Jött egy frissebb build bétához Indiai és Global csatornán, EU még nincs: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3884) -FreaK- válasza rankesz (#3882) üzenetére


-FreaK-
veterán

na ezt jó tudni, hogy ott lehet, köszi

akkor már egy bug, ehhez kapcsolódóan: beállítások/Testreszabás alatt ott írja kicsi szürke betűkkel, hogy milyen opciók vannak ezen belül, írja a betűtípust is, de az nincs ott valójában.

(#3886) bollokcs80 válasza ghiottone (#3883) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

OTA-n elvileg nincs wipe probléma.

B.Cs.

(#3887) Rotate válasza #32839680 (#3875) üzenetére


Rotate
veterán

csak ez sajnos egy 7T :D szóval sokat nem segít, hogy kapcsolható rajta :D Nova-ba tudom hogy bele lehet erőltetni, de nincs kedvem vele baszakodni, reméltem hogy legalább a 11-be beleteszik, de csak szimplán szarnak rá... Nordban benne van, 8-ban benne, 7T-ben nincs... pár dolog miatt egyre kevésbé szimpatikus a OnePlus hozzáállása, annak ellenére is, hogy összes hibájával is imádom ezt a telefont...

(#3888) szabi__memo válasza Rotate (#3887) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Gyakori eset. Sok telefon jó hardveresen. Sajnos a szoftver + támogatás viszont legtöbbször szar.

(#3890) Linkin1994 válasza szabi__memo (#3888) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Samsung se jobb
[link]
szoftver support mindig csak kín a gyártóknak

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#3891) Integrale


Integrale
veterán

Beállítható valahogy, hogyha hívnak, de nem akarom felvenni, sem lenyomni, tudjam hasznalni a telefont?
Baromi idegesítô, hogy meg kell várnom, amíg lerakja.

"Bad reklám is reklám too"

(#3892) szabi__memo válasza Linkin1994 (#3890) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem is tudom manapság létezik e olyan Androidos gyártó amivel nem lehet melléfogni. Szerintem nincs

(#3893) Rotate válasza #32839680 (#3889) üzenetére


Rotate
veterán

igen értem, csak az értelmét nem értem :D

(#3894) rankesz válasza Integrale (#3891) üzenetére


rankesz
veterán

Szerintem simán kisöpröd a tárcsázót mint bármi más appot, mintha a kezdő képernyőre akarnál jutni

(#3895) rankesz válasza Rotate (#3887) üzenetére


rankesz
veterán

Nova launcher miért nem opció? Simán tudja szz, és sokkal jobban testre lehet szabni

(#3897) Integrale válasza rankesz (#3894) üzenetére


Integrale
veterán

Probaltam, nem mukodik. Ha pedig teljeskepernyos a hivas, akkor sem tudok ellepni onnan.

"Bad reklám is reklám too"

(#3898) Rotate válasza rankesz (#3895) üzenetére


Rotate
veterán

egyszer már ez előjött, meg is van véve a Nova még korábbról, de valami bajom volt vele, mikor legutobb mondtátok és kipróbáltam a Feed miatt.

csak már nem emlékszem, hogy mi...

(#3899) rankesz válasza Rotate (#3898) üzenetére


rankesz
veterán

Valószínűleg a főképernyőre lépésnél a teljes redraw, ez amúgy itt is jelen van, de nekem ennyi belefér, sokkal többet ad a Nova a serpenyő másik felére

(#3900) ghiottone válasza rankesz (#3899) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én lawnchair-re áttértem, ott kevesebb, vagy gyorsabb ez az újra rajzolás/töltés.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.