Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) slice14 válasza qltsar (#4350) üzenetére


slice14
veterán

Már feltettem az EU-t updater-el kedden, így az updater-el néztem rá most a globalra, és láttam hogy már elérhető.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4352) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Valaki használ OP7T-vel Samsung Galaxy Watch Active 2 okosórát? Nagyon gondolkozok egy ilyen óra vásárlásán.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4353) giroud199 válasza qltsar (#4350) üzenetére


giroud199
aktív tag

Nekem csak oxygen, ota nem jelzett :U
Végre nem az a bovli animációs időjárás app van, bár nem érdem miért nem lehet a Google kereső bal oldalt.... :W
Készenléti fogyasztás talán még jobb is lett nálam mint volt 10 alatt :U

[ Szerkesztve ]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#4354) Rotate válasza Gaborz1 (#4352) üzenetére


Rotate
veterán

sima Galaxy Watch-om volt, nem volt vele gond... annyi hogy telepíteni kell egy rakás Samsung keretprogramot... viszont nekem annyira nem jött be a Tizen, szóval végül váltottam Fossil gen 5-re.

De nincs semmilyen kompatibilitasi problema, ha ettől tartottál, akkor vedd keg nyugodtan.

(#4355) Gaborz1 válasza Rotate (#4354) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Igazából a vérnyomás és EKG mérés lehetősége miatt venném az órát, mert hasznos funkcióknak tartom és nincs eszetlen feláruk.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4357) giroud199 válasza #32839680 (#4356) üzenetére


giroud199
aktív tag

Maradjunk annyiban, hogy mindkettőnél láttam már nem egy szebben megrajzolt gyári időjárás alkalmazás....
Rondabbat már keveset :DDD :DDD :DDD
Viszont ez legyen a legnagyobb hibája :D :D

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#4358) Integrale válasza #32839680 (#4356) üzenetére


Integrale
veterán

Bárcsak lenne egy korrekt, jó minőségű időjárás alkalmazás, mint a HTC-kel, azonnal raknám is fel az OP-re, de csak gagyi utánzatok vannak, gyári meg egy szál sem.

"Bad reklám is reklám too"

(#4360) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Feltettem Oxygenből a 11-et, ugyanakkora rakás sz.r, mint a beta3. AoD sehol, kamera fagy (app cache és rendszerszintű cache törlés után is. :((( :W Az egyetlen pozitivum, ami elmondható, az a friss biztonsági csomag.

Kamerára van még valami ötlete valakinek? Gyári visszaállitást nem csinálnám végig megint, elég volt a bétánál. Stabil ágon nincs adatvesztés nélküli rollback lehetőség? :F

B.Cs.

(#4361) Rotate válasza bollokcs80 (#4360) üzenetére


Rotate
veterán

ez érdekes, nekem ilyen stabil még nem volt a rendszer, amióta megvettem a telefont... minden működik, gyorsabb az egész, és jobban bírja az aksi... totál nem értem

(#4362) slice14 válasza bollokcs80 (#4360) üzenetére


slice14
veterán

Érdekes. Én a Global 10.0.16-ról frissítettem updater-el EU 11-re. Majd gyári visszaállítás előtt ránéztem a kamere appra, és nem volt vele semmi probléma. Gyári visszaállítás után is működik a kamera app rendesen.
Nálam a Paypal hitelesítéssel volt problémám, de szerencsére végül sikerült.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4363) Ronam


Ronam
addikt

Viberen próbált már valaki úgy telefonálni, hogy be van kapcsolva a kamera? Nálam kikapcsol a képernyő, és nem reagál utána semmire, ugyanezt csinálja ha csak a másik félnél van bekapcsolva a kamera, 10-es androidon nem volt ilyen gond.

(#4364) bollokcs80 válasza Rotate (#4361) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én se, de rohadt mérges és csalódott vagyok. egy 80 ezres Redminek különb supportja van. :(((

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#4365) szabi__memo válasza bollokcs80 (#4364) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én gondolkodom is hogy váltok egy f3-ra

(#4366) MittuDomain_ válasza giroud199 (#4357) üzenetére


MittuDomain_
őstag

yr.no

A norvég nemzeti met.hu, és piszok pontos, részletes előrejelzéseket ad. Én pécén szoktam rá, és kíváncsiságból feltettem az app-ot is.
Részemről ajánlott.

Nem kell megijedni, van angol felület. Norvégul részletesebb, én úgy használom, alap német tudással tök egyértelmű.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#4368) Rotate válasza #32839680 (#4367) üzenetére


Rotate
veterán

Mi A2-ről jövök, ott elvileg fasza Android One support volt, és minden update késett és bugos volt... just sayin...

(#4370) szabi__memo válasza Rotate (#4368) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez a késés már nem érzem hogy különbség lenne
morgyi:
- nincs kijelző alatti ujjlenyomat olvasó. Legalább gyorsabb
- plasztik keret. Nem izgat
- nincs zoom lencse. Ez már nem annyira jó
- MIUI meh... Nézőpont kérdése. Van vele baj de Oxigén sem győzött meg
- egy Xiaomit nem láttam még rendesen működő proximity szenzorral. Ez igaz, de ez se izgat
stb... stb...
Tudok mondani előnyét is a MIUI-nak. Pl az app lista elemek blur-ja, appolk zárása nem a rendszer zárással, stb-stb
Még nem vagyok azért benne biztos de lehet megnézem azt

[ Szerkesztve ]

(#4371) milkabrams


milkabrams
őstag

Sziasztok!
Valami ötlet [ehhez]?
Vagy ha nem megy, hogy válthatok vissza 10-es droidra?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4372) ghiottone válasza milkabrams (#4371) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam a poweramp jól működik. Törölted az app tárhely adatait majd újra megpróbáltad beallítani és ugyanez?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#4373) rankesz válasza bollokcs80 (#4360) üzenetére


rankesz
veterán

Szerintem a kamerára a Fr vagy a teljes clean install a megoldás. Nálam is rossz volt béta 3- 4-en, majd tettem egy hétvégi kitérőt a Yaap világában, de merült a telefon mint a titanic.. Kedden MSM Tool-al feltettem a 11-et, és azóta a kamera is megy, az akksi meg kb áramot termel, sokkal jobb az üzemidőm mint a béta alatt

(#4375) milkabrams válasza ghiottone (#4372) üzenetére


milkabrams
őstag

Köszi, megoldódott.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4376) Integrale válasza Rotate (#4361) üzenetére


Integrale
veterán

Nekem az üzemidô nem változott, csak egyenletesebben merül. 10-zel 1%-on viccen kívül 1 órán át még youtube videókat néztem, amíg ki nem kapcsolt, most ilyen nincs.

"Bad reklám is reklám too"

(#4377) bollokcs80 válasza rankesz (#4373) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

A bétán én is szívtam vele, akkor rászántam magam a factory resetre és visszaálltam a 10-es stabilra, szép és jó is volt minden. Aztán a hülye fejemmel ráengedtem ezt a szemetet... :W

Sajnos se a kamera reset, se a (többszöri) wipe cache nem segített....ha nincs más megoldás, hétvégén megint nekiesek - az is lehet, hogy megint visszarakom 10-re és maradok is ott még egy darabig. :((( :((( :(((

B.Cs.

(#4378) Linkin1994 válasza bollokcs80 (#4377) üzenetére


Linkin1994
senior tag

7 pro-ra most jött és semmi baj a kamerával :Y

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#4379) bollokcs80 válasza csako (#4314) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

A Google Cam-ot fel lehet rakni root nélkül is? Ha igen, átmenetileg kiválthatja a gyári Cam appot?! :F

B.Cs.

(#4380) ghiottone válasza bollokcs80 (#4379) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az a lényeg a Gcamoknál, hogy a csomagnév snapcam legyen. Android 11-en csak ez megy át a szűrőn és lehet vele root nélkül használni az összes lencsét. pl.: Wichaya V3.1.1
+ Timo 3.1.xml a telegramról.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#4381) slice14 válasza bollokcs80 (#4377) üzenetére


slice14
veterán

Ezt azért nem értem. Hogy van az, hogy valakinél jelentkezik, valakinél nem? Tény hogy nekem nem volt fent a 11 béta egyike sem, de ennek szerintem nem kéne köze legyen hozzá. Esetleg készülék verzió függő lehet (HD1903, stb.). De az eu-ban leginkább a HD1903 van forgalomban, tehát ez sem állja meg a helyét.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4382) ZeroX92P válasza slice14 (#4381) üzenetére


ZeroX92P
tag

Nekem akkor döglött/döglik meg a kamera amikor elkezdtem a beállitásokba illetve a funkciókat kapcsolgatni, akkor egy teljes adat törlés illetve újraindítás hozta vissza csak, ha nem nyúlok semmihez akkor működik rendesen. És factory resettel ment fel a 11.

(#4383) slice14 válasza ZeroX92P (#4382) üzenetére


slice14
veterán

Nálam se a módok, se a kamera lencsék közötti váltásnál, se a beállításai állítgatásánál nem fagy ki.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4384) bollokcs80 válasza ghiottone (#4380) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Oké, köszi utánanézek. Első próbálkozásra egy Urnyx-et raktam fel, az ultraszélest leszámítva ez is egész jó. Az XML-t hová kell tenni?

B.Cs.

(#4385) bollokcs80 válasza slice14 (#4381) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én se, főleg az hogy a béta miben befolyásolja ezt. A 10-re visszaállva full resetet nyomtam... :F

(HD 1903 az enyém is, hivatalos oldalról rendelt.)

B.Cs.

(#4386) giroud199


giroud199
aktív tag

Amúgy ez milyen aod már a 7t n, hogy vagy emelni vagy érinteni kell a dolgokért....? Tisztára, mint ips nel, sőt ott is van állandó megjelenés.... Ahogy emlékszem anno op6 nal is volt nekem :W :W :W

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#4387) ghiottone válasza bollokcs80 (#4384) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kell egy Gcam mappa és azon belülre. A 7-es gcamokhoz Configs7, a 8-asokhoz Configs8 mappába. Majd a képen jelölt helyre két katt és betallózni:

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#4388) Linkin1994 válasza giroud199 (#4386) üzenetére


Linkin1994
senior tag

mivel nincsen benne még aod így nem is változott semmi

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#4389) giroud199 válasza Linkin1994 (#4388) üzenetére


giroud199
aktív tag

Lényegében ugyanaz.... Persze nem úgy, hívják, de érthetetlen miért nincs egy másfél éves flagship modellben ez a funkció.... :F :U

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#4390) #40047616 válasza bollokcs80 (#4385) üzenetére


#40047616
törölt tag

Miután felrakod a 11-et csinálj fr-t és lakd be újra. Androidnál főverzió váltásnál nagyon is ajánlott az fr.

(#4391) bollokcs80 válasza giroud199 (#4386) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Semmilyen. Azért nem is értem mit szenvednek vele ennyit, mert a töltés/dokkolás közben megjelenő óra is AoD, csak azt kellet volna módosítani tulajdonképpen.

Egyébként sikeresen kivették a duplakoppos ébresztést is....

B.Cs.

(#4392) Rotate válasza #40047616 (#4390) üzenetére


Rotate
veterán

egyáltalán semmi gondom nincs FR nélkül sem...

(#4393) ghiottone válasza bollokcs80 (#4391) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Melyikre gondolsz? Nálam megy. 1 kop AOD, 2 kop a lezárt kijelző. A Gombok & Gesztusok -Gyors gesztusoknál ott van.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#4394) bollokcs80 válasza ghiottone (#4387) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi az eligazítást, sikerült feltenni, de ugyanúgy belefagy az ultraszélesre váltáskor. :F :((( Felteszek valami egyszerűbbet, aztán azzal kibekkelem valahogy a következő OP frissítésig.

B.Cs.

(#4395) bollokcs80 válasza #40047616 (#4390) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Általában ezt szoktam, de most a bétáról stabilra való visszatérésnél csináltam, nincs kedvem megint órákat szórakozni vele....ezen kívül minden jól megy.

#4393ghiottone: Megvan. :R

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#4396) Rotate


Rotate
veterán

ezt a Timo xml-t feltolti valaki? telegramrol nem sikerul letolteni. koszi

(#4397) csako válasza ghiottone (#4393) üzenetére


csako
veterán

A két koppot érdemes kikapcsolni, mert egyébként az egy koppra lassabban jön elő, gondolom mert vár a másodikra.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4398) #40047616 válasza Rotate (#4392) üzenetére


#40047616
törölt tag

Neked nincs gondod de látod másoknak meg van.......

[ Szerkesztve ]

(#4399) Rotate válasza #40047616 (#4398) üzenetére


Rotate
veterán

egyelőre annyi biztos, hogy akinek nem volt fenn Beta, annak simán megy a stable, wipe-al, anélkül, tökmindegy

(#4400) #40047616 válasza Rotate (#4399) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ok. Csak jótanácsként írtam bollokcs80-nak. Akinek minden rendben arra egyértelműen nem vonatkozik. Mindenki azt csinál amit akar..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.