Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) vacs válasza Tiédetis (#3300) üzenetére


vacs
veterán

Igen :K

Amúgy google kereső második találata, kulcsszó:
alza oneplus garancia

(^)(>.<)(^)

(#3302) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Sziasztok, kis segítségre van szükségem. 7 T telefonon a Samsung Health letöltése után belépnék de a hitelesítések után csak fehér képernyő és homokórázás van számítógépen be tudok lépni. Galaxy Watch active 2 órával használnám. Mi lehet a baj?. Előre is köszönöm. :R :R :R

(#3303) rankesz válasza szabosasito (#3302) üzenetére


rankesz
veterán

Engedélyek körül néznék szét a helyedben, probalj meg manuálisan megadni neki mindent amit kér

(#3304) szabosasito válasza rankesz (#3303) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Köszönöm a segítséget, sikerült. :R :R :R

(#3305) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok, "edzett üvegfólia" megnevezésű kijelzővédőt nézegetek, gondolom Kínából rendelve árulják itthon. Ha valakinek van ilyen: rendesen működik vele a navigációs gesztusvezérlés (ami a navigációs sávot váltja ki)? Arra gndoltam, hogy ha nagyon vastag, akkor a kijelző aljáról felfelé húzásnál zavaró lehet, ha beleakad az ujj.

Sima vékony fóliát nem találtam itthon olcsón.

[ Szerkesztve ]

(#3306) rankesz válasza Mauzes (#3305) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem már a gyári fólia is instant off ahogy a dobozból kiveszem, mert a széle egyszerűen zavar
Ami még ennél lényeges hogy ha felteszed akkor valószínűleg romlani fog az ujjlenyomat olvasó hatékonysága

(#3307) Mauzes válasza rankesz (#3306) üzenetére


Mauzes
őstag

Engem az nem zavart. Sajnos az állandó hajszálkarcok is nagyon zavarnának, és szerintem azt nem lehet elkerülni, ha zsebben hordod.

(#3308) rankesz válasza Mauzes (#3307) üzenetére


rankesz
veterán

Én nem fogom egy évig hímestojásként óvni drágán vett üveggel / fóliával azért hogy eladáskor 5 ezerrel többet kapjak érte. Ha a kijelzőt odaverem nagy valószínűséggel úgy is törik, a zsebben kapott hajszálkarcok viszont nem érdekelnek, használat közben úgy se látom

(#3309) pcnet


pcnet
addikt

Ha már fólia... Mennyire karcolódik fólia nélkül? Táskában hordom, semmi fém nincs mellette. Télen kabátzsebben. Csak a telefon, semmi más nincs mellette. Screenknight fólia van most rajt elöl/hátul, nekem csalódás. Hátul pár napos korában kellett levágnom egyik sarkát mert alá ment a szösz és egyre jobban vállt fel. Előlapit folyamatosan felnyomta a gyári tok, de szerencsére eddig mindig bubi mentesre visszatapadt. Viszont a jobb felső sarka kezdi megadni magát. Arra gondoltam, a hátlapra veszek egy Dbrand fóliát, hogy ne csússzon ki a kezemből, a kijelző meg csupaszon marad. Dbrandet tényleg hajszárítózni kell? Mondjuk úgyis GSM boltossal rakatnám fel, de nem hiszem szórakozna hajszárítóval.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#3310) beeep146 válasza pcnet (#3309) üzenetére


beeep146
tag

Üdv.
A dbrand foliánál én erősen javaslom a hajszárítót az íves oldalú hátlap miatt. Abszolút nem nehéz feltenni. Én amikor rákerül akkor hajszárítózom az íves oldalán és rögtön beleteszem egy tokba ami az oldalát is fogja. Másnap reggel vagy este megismétlem a hajszárítós storyt majd megint tok egy pár órát. Nekem így még soha nem jött fel dbrand fólia tok nélkül sem utána. És ez nagyon sok darabot jelent mert én minden telefonra veszek, nem a karc miatt hanem a csúszás miatt. (black matrix erre tökéletes..)

(#3311) beeep146 válasza Mauzes (#3305) üzenetére


beeep146
tag

Gyári üveget használok/tam a 7T-n. Ujjlenyomat olvasó az üveg felrakása után újra tanítva abszolút rendben. A gesztus vezérlést használom, nekem nem akad a swipe mozdulatnál.

(#3312) vacs válasza pcnet (#3309) üzenetére


vacs
veterán

Ajánlott a hajszáritó a dbrand-hez, nézd meg a gyári videót. :K

(^)(>.<)(^)

(#3313) pcnet válasza vacs (#3312) üzenetére


pcnet
addikt

Igen, láttam, épp ezért kérdeztem, hogy ennyire komoly?

Köszi mindenkinek a választ. :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#3314) ghiottone válasza pcnet (#3313) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én anno bent az irodában raktam fel a Gadgetshieldz fóliát, majd jött a meglepi, hogy ez nem igazán ragad a szélekre, rá kell melegíteni. Hajszárító az nem volt kéznél így egy elektromos hősugárzót maximumra kapcsolva melegítettem rá, hogy letapadjon normálisan. :)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3315) scream válasza rankesz (#3306) üzenetére


scream
veterán

Én nemrég vettem le a gyári fóliát (2019 októberi teló) mert gondoltam rakok rá üvegfóliát, erre leszedtem és vagy lehúzott vagy gyárilag is sérült volt a kijelzőn a bevonat (oleophobic réteg) aminek most annyira nem örülök. Használat közben persze nem látszik semmi belőle, tapintásra sem érzem másnak (kb fél kisujj-körömnyi területről van szó kb a volume down gomb mellett a kijelzőn) de napfénynél, kikapcsolt képernyőnél azért látszik. :U

OnePlus supportnak írtam, megküldtem a képeket is hozzá, most várok válaszra, kiváncsi leszek mit tudnak rá mondani, hátha valahogyan tudják ezt utólag fixálni rajta.

(#3316) Mauzes válasza rankesz (#3308) üzenetére


Mauzes
őstag

Én sem eladás miatt mondtam, hanem hogy engem kifejezetten zavarnának az üvegre szerzett eltüntethetetlen hajszálkarcok.

(#3317) pcnet


pcnet
addikt

Csak érdekességképp írom, másodtelefonnak egy lassan 3 éves Galaxy A3 (2017)-et használok. Első nap vettem rá egy kijelzővédő üveget. Olyan rossz lett az érintés érzékenysége, hogy mérgemben letéptem róla és ketté hajtottam. Azóta egy egyszerű, már besárgult 500 ft-os szilikon tokban van. Néha leveszem a tokot, kitörölgetem a port, kijelzőn semmi védelem és patika állapotban van. Régebben láttam egy szürkés pacát a kijelző közepén, de TFT tisztítóval az is szépen lejött. Azt hittem az ujjlenyomat taszító réteg sérült meg. Hajszál karc sincs a lassan 3 éves telefon kijelzőjén. Ugyan úgy hordom mint a OnePlus 6-omat. Táska, télen kabátzseb. Ezért gondoltam, ha egy A3 kijelzője ilyen jól bírja, akkor a OnePlusszal sem lehet gond.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#3318) Mauzes válasza pcnet (#3317) üzenetére


Mauzes
őstag

Nem tudom, min múlik, nekem fólia nélkül több telóm is karcos lett, pedig szerintem vigyáztam rájuk. És a kialakult karcok nagyon könnyen tudnak tovább nőni vagy mélyülni, elég egy beletapadt porszemcse.

(#3319) milkabrams


milkabrams
őstag

A Chrome mellett a Google kereső is bugos? Ha a képen nyíllal megjelölt ikon jön be keresésnél, csak kényszerített leállítás után hajlandó működni.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#3320) ghiottone válasza milkabrams (#3319) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nincs felrakva valami app, ami átírta kezdőoldalt, keresőt? - pc-n emlékszem hasonlóra.
Milyen vpn, vagy reklámblokkoló appot használsz? - ha az nem aktív akkor is jelen van ez a probléma?

Nálam Opera megy inkább + néha Blokada. Most a Chrome-ra ránéztem és rendben van (verzió: 85.0.4183.101).

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3321) milkabrams válasza ghiottone (#3320) üzenetére


milkabrams
őstag

Adguardot használok, lehet ez az oka? Mikor legközelebb előjön kipróbálom kikapcsolt reklámblokkolóval is.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#3322) Pistike1985


Pistike1985
aktív tag

Elbúcsúzom... Visszatérek inkább Samsungra (s20), de néha lehet hogy még benézek, mert családban marad a 7t, páromat boldogítja majd. 🙂 További szép napot és kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#3324) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Az csak nekem új, hogy a telefon tud fordított töltést?

Type-C - Type C kábellel simán tölti a TWS fülesem. :)

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#3325) tomp válasza bollokcs80 (#3324) üzenetére


tomp
félisten

Igen, csak neked. :D
Mivel tud OTG-t így áramot is tud adni.
Jó párszor töltöttem így a Bullets Wireless és a ProStereo fülesemet. :)

(#3326) bollokcs80 válasza tomp (#3325) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Mindig tanul az ember..... :))

B.Cs.

(#3327) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Google Play augusztusi frissítés elérhető.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3328) Rotate válasza ghiottone (#3327) üzenetére


Rotate
veterán

ami meglepett, hogy ezért újra kellett indítani a telefont

(#3329) rankesz


rankesz
veterán

Reggel melóba tartva lefrissítettem béta 8-ra és legnagyobb meglepetésemre megmaradt a VoLTE profil, nem kelletr PDC-zgetni

[ Szerkesztve ]

(#3330) slice14 válasza ghiottone (#3327) üzenetére


slice14
veterán

Nekem nemhajlandó megtalálni.

#3329 rankesz: Vagy valami csoda folytán bekerült a hiányzó profil. :D Bár kétlem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3331) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Beta8-ban újraindítás után egy pillanatra megjelent a GPay ikonja a képernyőn....aztán eltűnt.

Lehet, hogy hamarosan elérhető lesz?! :U

B.Cs.

(#3333) scream válasza bollokcs80 (#3331) üzenetére


scream
veterán

Amikor megvettem a készüléket ('19 október) már akkor ott volt rajta GPay, aztán egy ideig eltűnt, aztán Curve óta aktívan használom.

(#3334) slice14


slice14
veterán

Aki Telekom előfizető, annál megy a VoWIFI? SMS-ben aktiváltatam. A Digi-s VoWIFI müxik.

Amúgy annyira nem fontos, csak érdekes hogy nem megy.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#3335) bollokcs80 válasza #32839680 (#3332) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Erre tippelek én is.

B.Cs.

(#3336) ZeroX92P válasza slice14 (#3334) üzenetére


ZeroX92P
tag

legutolsó infom még az hogy 8 on valamiért megy 7t-n nem, nem tudom változott e valamit azóta

(#3337) Rotate


Rotate
veterán

nekem csak a VoLTE van aktiválva, a VoWifi mellett sokszor megszakadt a hívásom, ha netán hívás közben kisétáltam a range-ből... LTE-vel nincs ilyen gondom minőségre meg ugyanaz, szóval jó ez így is :)

(#3338) Integrale


Integrale
veterán

Sziasztok!

Gondoltam hosszu hasznalat utan, egy wipe cache nem arthat, kikapcs, hangero le +pwr, keri a jelkodot, behuzom, ami kell, de nem fogadja el. Lenne valami altalanos jelkod, mint PIN eseteben 0000 es tarsai?

"Bad reklám is reklám too"

(#3339) K82 válasza Integrale (#3338) üzenetére


K82
őstag

Nincs általános jelkód. Egyet tudsz csinálni: vagy leveszed a védelmet erre az időre vagy pin-t állítasz be, törlés után pedig vissza.

Pixel / OnePlus Pad

(#3340) Integrale válasza K82 (#3339) üzenetére


Integrale
veterán

Na de miért nem jo az a jelkód, amit hasznalok?

"Bad reklám is reklám too"

(#3341) bkri


bkri
tag

Sziasztok.
Csatlakoztam ezt a típust használók táborához.
Eddig minden bitang jó. S10e-ről jöttem.
Egyedül méretét tekintve "visszalépést"... Másban tökéletesen azt adja amit vártam.

(#3342) valeno válasza bkri (#3341) üzenetére


valeno
tag

Szia!
Megkérdezhetem, hogy miért váltottál az S10e-rol és hogy milyen a két telefon összehasonlítva? A két teló kamerája milyen összehasonlítva, milyennek látod?
S8-om van most és ezt a kettőt nézegetem mostanság.
K

(#3343) Prowler válasza bkri (#3341) üzenetére


Prowler
senior tag

Üdv a klubban! Én is nemrég váltottam, a méret fura egy ideig de hamar hozzászoksz majd :)
Nekem is pozitív csalódás volt a telefon minden tekintetben, én iPhone 11-ről váltottam.

Veremivadék Undorkutya

(#3344) bkri válasza valeno (#3342) üzenetére


bkri
tag

Még csak 1 napja váltottam. Váltás oka annyi,hogy s10e-t jó árban tudtam eladni. Kamera nem volt rossz a Samsungban, sőt... De 1-2 napot adj még,hogy valódi véleményt alkossak.
Méret.ami eddig "negatív"... De valamit valamiért

(#3345) bkri válasza bkri (#3344) üzenetére


bkri
tag

Kerestem itt, de nem találtam. Bocsánat, ha mégis volt már.
Olyan mint "Always On Display" azaz folyamatosan mutatott idő és értesítések lehetőség van ezen a készüléken? Ha igen, merre található? Köszönöm előre is.

(#3346) K82 válasza bkri (#3345) üzenetére


K82
őstag

Nem csoda h nem találtad, mert nincs. De érkezik az Android 11-es frissítéssel.

Pixel / OnePlus Pad

(#3347) bollokcs80 válasza K82 (#3346) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Töltés közben van hasonló "képernyővédő" címen.

B.Cs.

(#3348) bkri válasza K82 (#3346) üzenetére


bkri
tag

Köszönöm mindenkinek a választ.
Akkor várok türelmesen.

(#3350) slice14 válasza #32839680 (#3349) üzenetére


slice14
veterán

Kéthavonta jón biztonsági frissítés. De általában átcsúszik következő hónapra. Pl. júliusi patch, augusztus elején érkezett. Persze az Android 11 bekavarhat, de valszeg évvége lesz belóle.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.