Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:56:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) *Mukeey* válasza rigoberto (#496) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Engedd már el légyszi ezt az óriás off-olást itt. Kérlek :R
Ezt egy új tesztnél szokták max az első pár hozzászólásban.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#502) rigoberto válasza *Mukeey* (#501) üzenetére


rigoberto
őstag

Ok, igazad van.

(#503) rigoberto válasza waszabi07 (#499) üzenetére


rigoberto
őstag

Jah, az vagy.

[ Szerkesztve ]

(#504) Timer válasza beyruth82 (#476) üzenetére


Timer
veterán

Hát, a MIUI az én szememben köszönő viszonyban sincs az OOS-sel, de ez csak egy személyes vélemény. Most állítottam be hétvégén az Asszony új Mi 9 Lite-ját. Nem a sebességet méltatom vagy ekézem a MIUI-t, nyilván nem fair összehasonlítás a 7 Pro-hoz képest, amit használok, de az energiamenedzsment az pokol abban a ROM-ban. Be volt lakatolva minden, optimalizáció alól ki volt véve, ehhez képest ezeket nyírta ki reggelre: Chronus widget, Fitbit sync, netatmo wiget, walloop mozgó háttér. Végül az oldotta meg, hogy a fejlesztőiben csaptam ki a MIUI optimalizációt egy topiklakó javaslatára... Kicsit meglepődtem, hogy egy működő telefont raktam le, és másnap egy szétesett verziót vettem fel az éjjeli szekrényről.

[ Szerkesztve ]

(#505) beyruth82 válasza HUNgabus (#494) üzenetére


beyruth82
veterán

Számomra a kamera sokkal jobb mint amit vártam.A szelfi és a hatsó kamera is az én mércém szerint nagyon jó kepeket csinál.A rendszer sebessége viszont egyáltalán nem tűnik annyira kiemelkedőnek és egyedülállónak mint ahogy sokan mondják/írják.Semmivel sem érzem gyorsabbnak mint az előző xiaomi mi 9T-met vagy az azelőtti huawei mate 10 pro-mat.Ja most igen mert a fejlesztői beállításokban az animációk sebességén allítottam de ezt ugye bármelyik másik telefonon is meg lehet csinálni akkor azok is ilyen gyorsak lesznek....
A netes letöltési sebesség wifin és mobilneten az ami nagyon szuper még es ez gondolom a snapi 855+ wifi es mobilnetes modemének köszönhető.A kijelzője tényleg nagyon állat még fhd+-on és 60hz-n is.Qhd-n es 90hz-n pedig páratlan.Az üzemideje szamomra inkabb átlagos csak wifin netezve kiemelkedő de ha mobilnetet is gyakrabban hasznalom(vagy csak azt)akkor már "csak" átlag üzem es kijelzőidőket hoz a teló,legalábbis szamomra mert én olyan telókhoz vagyok szokva amik 7-10 óras kijelzőidőket produkáltak akarhogy nyűttem őket.Ennél a 7 már elég jónak szamít erősebb hasznalat és mobilnet mellett inkább a 5 maximum 6 amiket hoz de volt már 4 óra is nekem.Bugot vagy laggot én még nem tapasztaltam eddig.

(#506) #76289792 válasza beyruth82 (#505) üzenetére


#76289792
törölt tag

"A rendszer sebessége viszont egyáltalán nem tűnik annyira kiemelkedőnek és egyedülállónak mint ahogy sokan mondják/írják.Semmivel sem érzem gyorsabbnak mint az előző xiaomi mi 9T-met vagy az azelőtti huawei mate 10 pro-mat."

Pedig ez a legszembetűnőbb dolog amikor először a kezébe veszi az ember. Én a Mi 9T Pro mellett bőven érzem, nem csak hogy gyorsabb de sokkal simább is és az animációk sokkal kidolgozottabbak. Amúgy ha leveszem S10-en az animációkat és ezen 1-es értékre állítom még úgy is látványos a különbség.

(#507) rigoberto


rigoberto
őstag

OP nál is vannak eu, globál romok, custom stb?

(#508) Stabi83 válasza rigoberto (#507) üzenetére


Stabi83
senior tag

Persze. Sőt talán a legjobban kidolgozottak. De főleg a 7 Pro amihez rengeteg van. A 7T Pro-hoz még kevesebb.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#509) rigoberto válasza Stabi83 (#508) üzenetére


rigoberto
őstag

Köszi.
A BL nyitás is hasonló metódus?
Mennyit kell rá várni?

(#510) beyruth82 válasza #76289792 (#506) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor a sima Mi 9T gyorsabb a Mi 9T pronal 🤣🤣🤣
Na jó ez csak vicc volt.Nekem egyáltalán nem tűnik fel sőt amikor gmail-on keresztűl nyitottam meg a logout.hu-s értesítéseket akkor az Mi 9T kicsivel még gyorsabban is dobott át az oldalra....(erre kifejezetten és tisztan emlékszem).Egyébként kb egyformának tűnik.Lehet én kritikusabban szemlélem mert túl sokat vártam vagy ilyesmi.

(#511) tibcsi0407 válasza rigoberto (#509) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Semennyit. 2 másodperc.

https://utdetailing.hu/

(#512) rigoberto válasza tibcsi0407 (#511) üzenetére


rigoberto
őstag

Az komoly.
Kezd egyre jobban tetszeni a brand..

(#513) tibcsi0407 válasza rigoberto (#512) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Egy fastboot parancsal nyithatod. :)

https://utdetailing.hu/

(#514) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

köszönöm Mindenkinek a válaszokat, ha jól értem kamera OK, rendszer OK, és nincsenek "gyermekbetegségek" gyártási hibák mint voltak a régebbi szériáknál,

mint F1 McLaren drukker vennék egyet de már sehol sincs :O

így lehet marad a sima kék, olvasva a OP 8 híreket, ha tényleg lyukas lesz a kijelző akkor már inkább ez, nem tetszik a samuknál se, akkor már inkább egy kisebb csepp noch :)

használ vki Gcam portot az esetleges jobb képminőségért?

(#515) tibcsi0407 válasza HUNgabus (#514) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Alzánál sincs már? Én ott vettem.
Gcam nagyon jó, nekem a legújabb 7.3-as Arnova van. Ütős!

https://utdetailing.hu/

(#516) *Mukeey* válasza HUNgabus (#514) üzenetére


*Mukeey*
addikt

A lyuk nekem iszonyat idegesítő. Volt nálam egy Note 10 nemrég, nagyon bántotta a szemem. Inkább a noccs, azt legalább el lehet tüntetni.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#517) rizso válasza tibcsi0407 (#515) üzenetére


rizso
addikt

Pontosan melyik és milyen XML fájllal? Én próbáltam párat, de egyik sem győzött meg. LG v30-nál a gyári és gcam között brutál különbség volt, 7t pro-nál nem ilyen drámai, sőt sokszor a gyári kamera jobb.

*Mukeey*: én hónapokig használtam note 10-et, egyáltalán nem zavart a kameralyuk. Előtte s10+ is volt nálam dupla lyukkal, az sem zavart. A "kameracsepp" és a keskeny notch viszont valamiért jobban irritál.

Más. Nálam 1-2 napja szórakozik a Chrome, írok a billentyűzettel, és kifagy, nem látom az utolsó 1-2 szót, amit írtam, csak ha bezárom a billentyűzetet, majd újra belekattintok a szöveg mezőbe. Más is találkozott ilyen hibával?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#518) *Mukeey* válasza rizso (#517) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igen, 6t-n is jelen van sajnos.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#519) Timer válasza rizso (#517) üzenetére


Timer
veterán

Megerősítem. SwiftKey van Neked is?

(#520) rizso válasza Timer (#519) üzenetére


rizso
addikt

Gboard. Viszont tegnap este frissítettem chrome-ot, és azóta nem akadt - mondjuk viszonylag keveset is használtam, szóval még bármi lehet.

Kipróbáltam, hogy mennyit merül éjjel, és 1:30-kor levettem töltőről. 5 óra alatt 8%-ot merült úgy, hogy wifi és mobilnet ki volt kapcsolva. Ezt soknak gondolom, bár lehet, hogy pár ilyen alkalom után beáll majd (kiírt valami optimalizációt ezzel kapcsolatban, csak nem emlékszem mi volt az pontosan).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#521) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Root es bl nyitas garivesztos?
Ha nem, akkor van barmifele hatranya ezeknek? Meg anno az X8at mokoltam! :D

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#522) Nagya21 válasza rizso (#520) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
3%-ot szokott merülni.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#523) hyperspace válasza rizso (#520) üzenetére


hyperspace
őstag

Az sok. Repülő üzemmódba szoktam én tenni.
S10+-on is akad a chrome, nem tudom mi a kínja. Szerencsére csak ritkán.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#524) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Az OnePlus Switch a könyvtárakat, fájlokat is átköltözteti, vagy csak a beállításokat? Biztonságosan használható, nem hibázik? 6T-ről költöznék 7T Prora. Két napja rendeltem meg a gyártói oldalról, mára megérkezett. :Y :)

ZTE nubia Z60 Ultra

(#525) Nagya21 válasza ivatti10 (#524) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Mi8-ról költöztem, mindent vitt, képeket, videókat etc.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#526) ivatti10 válasza Nagya21 (#525) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Köszi! Az eredeti könyvtárszerkezetben másolta át? Nekem rengeteg képem, videóm van, almappákban is, nem szertném, ha összekeverednének.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#527) Nagya21 válasza ivatti10 (#526) üzenetére


Nagya21
addikt

NA vazz ezze megfogtá......
Nekem csak a Dcim mappa volt+ video mappa, + music.
Ha nálad bonyolultabb, akkor sztem csinálj egy számítógépre biztonsági mentést, és úgy költözz.
De az a lényege az egésznek, hogy átköltöztet minden beállítást, sztem.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#528) csako válasza rizso (#520) üzenetére


csako
veterán

Az rengeteg, én nem kapcsolok ki semmit éjszakára, és kb. 7 óra alatt merül 3%-ot a 7Pro.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#529) beyruth82


beyruth82
veterán

Sajnos voltam olyan marha hogy leszedtem a gyári fóliát és felraktam egy üvegkijelzővédőt amit rendeltem netről.Mikor levettem a gyárit akkor láttam mennyire masszív vastag az is hiába nem üveg vagy pet de ekkor már késő volt természetesen.Amit rendeltem az a széleken kiáll és a gesztusvezérlés sem működik normálisan mert a széleknél nem érzékel rendesen a kijelző a védő miatt.Vissza alltam a 3 navi gombos iranyítasra ideiglenesen.Arra gondoltam hogy holnap elmegyek a mediamarktba és felrakatom a clearplexet.Van valakinek ezen a telefonon tapasztalata vele?Használja valaki?Az jó erre a telóra is?

(#530) Gabis


Gabis
őstag

Tegnap óta boldog tulaja vagyok én is egy Pro-nak. :C Huawei P9 lite-ot (2016) váltott.

(#531) Nagya21 válasza beyruth82 (#529) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Linkeld már lécci milyen üveget rendeltél.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#532) beyruth82 válasza Nagya21 (#531) üzenetére


beyruth82
veterán

Ilyent:
[link]

(#533) zoleeno1 válasza beyruth82 (#532) üzenetére


zoleeno1
addikt

Gondolhattad volna, már a mate 10 pro-ra sem volt normális, pedig az fele ennyire sem lekerekített...:)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#534) k5.20 válasza beyruth82 (#529) üzenetére


k5.20
senior tag

Szia nekem a 6T-n van, de annak sík a kijelzője. Elégedett voltam vele, nem jött fel sehol, tényleg képes regenerálódni, de nem olyan homogén, mintha üveg lenne rajta. Azért nem zavaró, azt hiszem erre is feltetetem, ha a gyári jobban megmakkan. Egy ponton ez már meg is történt, mert - szerintem - kilyukadt valamitől és levegő ment alá. Ki tudom nyomkodni alóla, de mindig elenged ott.

Más. A napokban vizsgázott a Supcase tok: kb. 1,6 méterről szabadesésben a hátára zuhant a vas. Igazi hátas volt, ahogy padlót-fogott (fürdőszoba, járólap) úgy is maradt.
A jó hír: a készülék továbbra is sérülésmentes! Supcase: ajánlott.

(#535) beyruth82 válasza k5.20 (#534) üzenetére


beyruth82
veterán

Rendben és köszönöm 😊
Holnap felrakatok akkor egyet.

(#533) zoleeno1 :
Én a huawein 300ft-os kínai színezett szélű peteket használtam és tökéletesen illeszkedtek és védték a telefont.

(#536) zoleeno1 válasza beyruth82 (#535) üzenetére


zoleeno1
addikt

Tudom, cserébe a tapintása is olyan volt mint egy pet palack, borzalom...:DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#537) Stabi83 válasza Gabis (#530) üzenetére


Stabi83
senior tag

Üdv köztünk! Szerintem nem fogod megbánni a döntésed :C

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#538) Gabis válasza Stabi83 (#537) üzenetére


Gabis
őstag

Köszi, én is úgy érzem. :K

Azt meg tudnátok mondani, hogy miután aktiváltam a VoLTE és VoWIFI funkciókat, a két applikáció törölhető, vagy azok kellenek?

(#539) rankesz válasza Gabis (#538) üzenetére


rankesz
veterán

Van hely, elfér... :P Na jó, komolyra fordítva lehet szükség még rájuk rom frissítés után, néha nekem elmászik a volte beállítás

(#540) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Nos, én nem nagyon szoktam foglalkozni az akkuidővel, mert általában annyit csinálok, hogy melóban feldugom 1 órára napközben (nem a gyári töltővel, ott az előd mate 10 pro-hoz kapottat használom), igy kb 30-80 között tartom, ami nekem bőven elég is a következő napig. Most viszont fent felejtettem, 100-ra ment, ami nem is árt neki néha. Gondoltam, ha már így esett, megnézem mennyi lesz az annyi. 2nap2ora készenléti idővel, 5.5ora SOT-tal 20%-on dugtam fel újra. Nyilván nagyban függ minden a használati szokásoktól, de nekem ez bőven elég.
Wifi vagy mobilnet végig ment, fix90hz és QHD felbontáson.
Akinek ez nem elég, vegyen enerdzsájzert:D

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#541) Gabis


Gabis
őstag

Van itt olyan aki Telekomos, és próbálta a VoWifi-t? Nekem nem akar összejönni. :B

(#542) beyruth82 válasza zoleeno1 (#540) üzenetére


beyruth82
veterán

Ha csak wifivel netezek akkor nekem nagyon durva SOT-okat produkál de mobilnettel vagy vegyesen már sokkal rosszabb a helyzet.
A mobilnetet nem lehet valahol szabályozni, hogy ha lezárom a képernyőt akkor bizonyos idő után lekapcsolja azt?
Felrakattam a clearplexet.7 ezer ft volt.Tökéletesre sikerült de alul (és csak alul) ha felrakom a gyári tokot elkezd buborékosodni,feljönni.Tok nélkül viszont elég veszélyes hordani....
Vagy lehet 24 óra múlva(ennyi a hivatalos teljes száradás) már olyan erős lesz hogy nem lesz ez a probléma?
Ha mégis akkor még 7 ezerért hátlapra is rakatnom kell egyet?
De akkor a kamera védtelen marad és karcolódik vagy arra is raknak védelmet,a hátlapi clearplexbe az is beletartozik?
Meg hát berendeltem 5 tokot aliexpresszről azokkal mit csinálok?

(#543) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Oneplus 7T Pro Gearbest-en akciós 210k szàllitàssal együtt. Ennyièrt megèri vagy van jobb àron is?

Köszönöm

(#544) *Mukeey* válasza FuRiONight (#543) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Jelenleg az életben nem kapod meg kínából. Felesleges rendelned, amig ez az egész őrület nem cseng le...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#545) FuRiONight válasza *Mukeey* (#544) üzenetére


FuRiONight
őstag

Az aliexpress-es cuccaim szèpen èrkeznek. Használtam nem szívesen venném.

Sima Note 10 üzemidőben pedig elég gyengusz.. :O

[ Szerkesztve ]

(#546) zoleeno1 válasza beyruth82 (#542) üzenetére


zoleeno1
addikt

Az akku beállításoknál van egy ilyen:

Ez a wifit tuti lekapcsolja egy idő után, legalábbis úgy vettem észre. Nem tudom a mobilnetre van e hatása...
Clearplex-re passz, nem használtam még. Tokbarát kivitelt kértél?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#547) beyruth82 válasza zoleeno1 (#546) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen tokbarátot.Az a baj hogy a wifi semmit sem fogyaszt szinte a mobilnet ami zabálja az aksit.

(#548) zoleeno1 válasza beyruth82 (#547) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hát, megoldás, ahol lehet menj wifire:)
Várj akkor 24 órát, utána hátha jó lesz tokkal is.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#549) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Első használat 1 nap 10 óra, 10 órás képernyőidővel. Ez nagyon jó, nem számítottam ilyen értékekre :C Adat, wifi folyamatosan bekapcsolva, képernyő gyári beállításokon. OP6T is csak ritkán produkált ilyet.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#550) beyruth82 válasza ivatti10 (#549) üzenetére


beyruth82
veterán

90hz és Qhd vagy 60hz és Fhd+?
Az adat és wifi folyamatosan bekapcsolva mit jelent pontosan?Mennyit neteztél wifin es mennyit mobilneten mert nagyon nem mindegy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.