Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:56:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Nem lehet hogy akiknek bekapcsol zsebben azok ugy rakják zsebre a telefont hogy a popup kamera felfelé néz? Csak mert nekem a lefelé a beton felé néz a kamera vagy is fejjel lefelé rakom el és így még nekem se történt ilyen, sőt ha kipróbáljátok az ambient is azonnal kikapcsol ha fejre fordítod, lehet hogy normál állásban jobban érzékel a kijelző. De ez csak egy tipp.

OnePlus 8T

(#1752) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Skacok, fényképnél a minőséget lehet állítani valahol a gyári appnál?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1753) CactuS válasza CactuS (#1752) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mármint a gyári fényképező appban. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1754) tibcsi0407 válasza CactuS (#1752) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem, ennyit tud kipréselni magából. Használj Gcam-et inkább.

https://utdetailing.hu/

(#1755) CactuS válasza tibcsi0407 (#1754) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi. Gcam az ez lenne? [link]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1756) tibcsi0407 válasza CactuS (#1755) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Inkább ez: [link]

https://utdetailing.hu/

(#1757) CactuS válasza tibcsi0407 (#1756) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi.

Még egy kérdés: popup kamera másnál sem húzódik vissza teljesen síkba? Nagyon picit, kevesebb, mint egy mm-t, de kiáll a ház síkjából. Tokban abszolút nem zavaró vagy ilyesmi, csak feltűnt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1758) tibcsi0407 válasza CactuS (#1757) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tizedmillimétereket nekem is kilóg, de tokban valóban lényegtelen.

https://utdetailing.hu/

(#1759) csenor


csenor
senior tag

Eddig egy OnePlus 7T Pro Carbon Protective Case használtam, de most jött meg a OnePlus 7T Pro Carbon Bumper Case. Mindkettőt csak ajánlani tudom, nagyon jó minőség és vékony tokok.

(#1760) Figura89 válasza csenor (#1759) üzenetére


Figura89
tag

Én a sandstone verziót rendeltem aliról, ma érkezett meg, és fantasztikus. :DD A oneplus 2-nél volt ilyen a telefon hátulja, azt is nagyon szerettem, imádom a tapintását. :C

(#1761) xTech válasza Figura89 (#1760) üzenetére


xTech
tag

Jó már neked. 1,5 hónapja várok az alis sandstone tokra. :O

(#1762) Figura89 válasza xTech (#1761) üzenetére


Figura89
tag

Én 06.09-én rendeltem, ma érkezett, úgyhogy csak megérkezik lassan a tiéd is. :K

(#1763) Galahed válasza tibcsi0407 (#1756) üzenetére


Galahed
senior tag

Köszönöm én is. (ez használja mindegyik lencsét?)

Itt melyik xml file-t érdemes letölteni hozzá?

(#1764) CactuS válasza Galahed (#1763) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha kiderül hogy melyiket, azt is leírná valaki ols, hogy hogyan kell betölteni az xmlt? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1765) HREH válasza Galahed (#1763) üzenetére


HREH
senior tag

Link - ezekből lehet válogatni (görgess le a 7T Pro-ig), nekem a SAP_OverKill-es van.

@CactuS: tibcsi kolléga leírta itt :)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#1766) dannyl válasza tibcsi0407 (#1756) üzenetére


dannyl
addikt

Ehhez kell root, bl nyitás, bármi, vagy rakható stock telóra is?

(#1767) tibcsi0407 válasza Galahed (#1763) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha van root, akkor igen, tudod az összes lencsét használni.

https://utdetailing.hu/

(#1768) xTech válasza dannyl (#1766) üzenetére


xTech
tag

Rakható, de root nélkül csak a főkamerát tudja kezelni.

(#1769) dannyl válasza xTech (#1768) üzenetére


dannyl
addikt

Akkor felejtős egyelőre. Nincs kedvem újra belakni a telót... :B

(#1770) rankesz válasza dannyl (#1769) üzenetére


rankesz
veterán

Attól még érdemes feltenni, a fő kamerára is pozitív hatással van ;)

(#1771) csako válasza rankesz (#1770) üzenetére


csako
veterán

+1
Én pont így használom, főkamera Gcam, mert észrevehetően jobb színeket produkál, többire a gyári is jó :)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1772) waszabi07 válasza ZsyfKo (#1751) üzenetére


waszabi07
tag

Én is mindig fejjel lefelé rakom el a zsebembe de sajnos ígyis ugyanúgy csinálja...

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#1773) plejik


plejik
addikt

[OnePlus Diagnostic]

Hasznos kis cucc. Akku állapotot is meg lehet vele nézni. ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1774) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Csináltam pár fotót este, erős lámpafény mellett a gyerekekről, hát, elszomorító, hogy mit csinál a gyári app, fogalmam sincs, hogy hogyan kaphatott olyan magas értékeket a DXOmarktól (114, abból ráadásul a fotó rész 122 pont, videó 96 pont). Kevesebb fénynél (azért nem félhomályban) és mozgó célnál az AF sem az igazi, de pl: a széleslátóval olyan zajszűrést csinál, hogy a saját gyerekeimet nem ismerem fel a képen. :DDD

De ha majd kisüt végre a nap, akkor kint is megnézem mit tud.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1775) Nagya21 válasza CactuS (#1774) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Vegyél Tükrös gépet, nagy obival az jó lesz...... ;]
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1776) CactuS válasza Nagya21 (#1775) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Van, sok éve, ahhoz nem hasonlítanám soha, mert nem egy kategória. ;) De ennek mi köze ahhoz, hogy a gyári fényképező app zajszűrésnél elrontja a képeket?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1777) tibcsi0407 válasza CactuS (#1776) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hagyd a gyárit, nem véletlen, hogy a Gcam ajánlott. A DXO pedig egy vicc.

https://utdetailing.hu/

(#1778) tomp válasza tibcsi0407 (#1777) üzenetére


tomp
félisten

Akkor lenne a legjobb ha root nélkül menne mindegyik kamera.
Igen, tudom az API... de a Moment Pro Camera app a Play Áruházból tudja kezelni az összes kamerát. Szóval meg lehetne csinálni a Gcam esetében is. Csak gondolom nem akarják...

(#1779) CactuS válasza tibcsi0407 (#1777) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is erre jutottam sajnos. Még a rooton is elgondolkoztam emiatt. Csak még sose volt szükségem rootra, meg nem is akarok az appokkal szívni (pl bankos appok), mert úgy hallottam, hogy némelyik háklis rá.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1780) Drag77 válasza CactuS (#1779) üzenetére


Drag77
senior tag

A 8 ason megy root nélkül is, így van remény, hogy esetleg mi is megkapjuk majd.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#1781) tibcsi0407 válasza tomp (#1778) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Vagy a minőség kárára menne.
Hátha Android 11-hez kapunk friss API-t... Tudom, szép álom. :)

Cactus

Nekem volt problémám korábban a Bankos appokkal, de kiderült, hogy rossz Magisk Managert használtam. Most mind megy hibátlanul root mellett is:
OTP, Revolut, Takarék, TransferWise, Google Pay

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1782) Albigator


Albigator
őstag

Használ valaki ilyen supcase tokokat?

[YT link1]
[YT link2]

Azért kérdezem, mert én még most se vettem fóliát/ üveg fóliát és ez tok-üveg egyben és könnyűnek tűnik feltenni. (Nem kell UV lámpázni, meg csepegtetni meg hasonló) :D

[ Szerkesztve ]

(#1783) drsanya válasza plejik (#1773) üzenetére


drsanya
aktív tag

Miért nincs ez fenn a Play áruházban?? :F

I am iRacer

(#1784) xTech válasza plejik (#1773) üzenetére


xTech
tag

És azt lehet tudni, hogy az akku állapot mennyire pontos? :) Azért kérdezem, mert nekem az egy hónapos telóra 93%-ot ír.

(#1785) pitiless válasza xTech (#1784) üzenetére


pitiless
senior tag

Nekem a novemberi telefon 90%-on áll.

(#1786) Albigator válasza xTech (#1784) üzenetére


Albigator
őstag

Nekem az új telefon 96%-os volt, most 94%-os (1.5 hónapos kb, telekomos akcióból való)

(#1787) plejik válasza xTech (#1784) üzenetére


plejik
addikt

Nem tudom mennyire pontos, de a oneplus által fejlesztett szoftver. Gondolom közelít azért a valósághoz. Nekem az OP6 most 82% -os és már 2 éves, de érzem is az üzemidőben, az a közel 20% mínusz az akku kapacitásba az pont 1 óra kijelző idő mínusz. Eddig 5 körül hozott kb. 20% ot esett óránként, most épp hogy megvan a 4 óra kijelző idő.

Gyanítom új korukban sem tuják a 100% akku kapacitást, nem csak ezek de más telefonok sem. Főleg , hogy az sem mindegy melyik mennyit állt boltban stb..

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1788) beyruth82 válasza plejik (#1787) üzenetére


beyruth82
veterán

Durva akkor az a 20%-os 1 órás csökkenés.7T pronál az azt jelentené hogy egész napos mobilnetes netezés mellett a jelenlegi 4 óra kijelzőidő 3-ra csökkenne :Y
Belegondolni is szörnyű....

[ Szerkesztve ]

(#1789) plejik válasza beyruth82 (#1788) üzenetére


plejik
addikt

Az sajnos. :/ Most van 59 % on a telóm és 1:23 perces kijelző időm van. Az elég satnya.. Ma lehet még a 3 és fél óra se nagyon lesz meg és nem nyomogatom sokat... Új korába elvitte az 5 óra körlüli időt, de most.. ha intezivebben használom jó ha van kéznél töltő.. :DDD :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1790) beyruth82 válasza plejik (#1789) üzenetére


beyruth82
veterán

Ezért mondom én hogy gyorstöltés ide vagy oda a 4 órás kijelzőidők gyengék mindenképp mert abból 1-2 év alatt 3 vagy még annyi sem lesz....

(#1791) Gabis válasza Albigator (#1782) üzenetére


Gabis
őstag

Szia! Nekem ez a fajta Supcase van.
Vastagít a telón, de cserébe védi is.

(#1792) Albigator válasza Gabis (#1791) üzenetére


Albigator
őstag

Szia!
Köszi, bár nekem a fólia/ üvegfólia a problémám, azért a "pattintosat" néztem ki.
Az még vastagabb lehet de legalább a kijelzőt is védi. Azzal van valakinek tapasztalata? Nem túl nagy?

(#1793) dannyl válasza beyruth82 (#1790) üzenetére


dannyl
addikt

Én még mindig nem értem, hogy mi ez a 4 óra üzemidő dolog. 52%-on vagyok mobilnettel, 2 SIM-mel, 3 óra kijelzőidővel.

Amúgy valaki adott tippet átlátszó fóliára a MM-ban. Megcsináltattam, 7k volt a hátlapra (előre még nem rakattam, még jó a gyári fólia), meg ennyi lett volna előre is. Nagyon jó egyelőre. 1 hete van fent, nagyon szép. Azért kell, mert utálom a tokokat, hogy elcsúfítják a telókat. Sose volt tokom, egy fólia a max, amit rárakok. Ajánlani még nem merem, mert ha lejön egy hónap múlva, akkor azért nem volt túl jó vétel. De egyelőre tényleg tetszik.

(#1794) beyruth82 válasza dannyl (#1793) üzenetére


beyruth82
veterán

Elképzelésem sincsen neked hogy jöhet össze mobilnettel ez.Wifin netezve nekem is jó nagyon de mobilnettel pocsék.
Más.
Én kijelzőre rakattam arra 9 ezer volt, gondolkoztam a hátlapon is csak elsőre soknak tűnt a kettő együtt de most hogy írod elgondolkoztam hogy hátlapra is rakatok.Akkor az olcsóbb ezek szerint?Vannak mintások is ahogy néztem.A kamera viszont kiáll akkor arra meg nem lehet rakatni vedőt gondolom.Így nem karcolódik a kamera üvege?

[ Szerkesztve ]

(#1795) dannyl válasza beyruth82 (#1794) üzenetére


dannyl
addikt

Nem tudom én se, de ha 5 és fél óra alatt vagyok, mikor töltőre kell dugni, akkor már szomorú vagyok. Stock minden a telón, chrome-on böngészek, ami amúgy zabál, mint a ló. Automatikus fényerő, automatikus képfrissítés, automatikus felbontás.

Ja, sajnos a kamera nem védett, de próbálom olyan felületre rakni, ahol nem karcolódik meg. Vigyázok rá, ha már ilyen nyomi vagyok, hogy fóbiám van a tokoktól.

[ Szerkesztve ]

(#1796) Albigator válasza dannyl (#1793) üzenetére


Albigator
őstag

Clearplexről van szó? Tényleg szépen rakták fel? (Mert egy ismerősöm Samuján láttam eddig ilyet de az elég ocsmány lett.. )

Amúgy nekem is 4 óra kb az átlag SOT.
Mivel tényleg a mobilnet szívja az akksit így "berágtam" és állandó QHD és force 90 Hzen használom inkább.. :D
Ha már fizettem érte...;]

[ Szerkesztve ]

(#1797) dannyl válasza Albigator (#1796) üzenetére


dannyl
addikt

Az, clearplex. Az első nap csupa buborék volt, másnapig lehetett reklamálni. Már be is terveztem este a napomba, de reggelre kisimult. Nagyon jó minőségnek tűnik. Féltem, hogy hamar fel fog jönni a széle, de egyelőre jól bírja a zsebbe be, zsebből ki kiképzést.
Amúgy 2 teljesen külön nap, átlagos napi használat mobilnettel:

[ Szerkesztve ]

(#1798) beyruth82 válasza Albigator (#1796) üzenetére


beyruth82
veterán

Jól teszed 😊
Én állandó 90hz-n és fhd+-on hasznalom.Csak azért nem Qhd+-on mert az egyik alkalmazas amit minden telefonomon hasznalok(circle launcher) Qhd+-on nem megfelelően jelenik meg.Ezért kénytelen vagyok Fhd+-t használni.
Ilyen Fhd+-on:

Ilyen Qhd+-on ami engem nagyon zavar:

(#1799) dannyl válasza dannyl (#1797) üzenetére


dannyl
addikt

Bocs, kicsúsztam. A 6+ órásnál kb. 18:30-tól wifin voltam.

(#1800) Albigator válasza dannyl (#1797) üzenetére


Albigator
őstag

Megkérdeztem az imént egy MM-es ismerősömet.

Pont most vittek vissza egy telefont aminek betört a kijelzője, de szerencsére clearplexnek nem lett baja. :C :C ;]
És ez nem az első ilyen eset sajnos.
Üvegfóliánál legalább az üvegfólia is betörik. :C

(#1798) beyruth82
Ez így fura kicsit, valóban. De tényleg csak ezért nem használod QHD-n? Az ikonokat lehet látni éppen. :DD
Az állandó 90Hz az force 90hz-et takar ugye (jOnePlus toolsos megoldás) ?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.