Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:56:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Albigator


Albigator
őstag

Nincs zseb üzemmód rendszer szinten (OP5-el ellentétben). De jOnePlus toolson belül igen: Pocket mode
Ez mi lehet?

(#1252) ZsyfKo válasza waszabi07 (#1250) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Nekem szerda óta van meg a telefon. El mondanád hogy mi zavaró? Csak eddig nem volt olyan telefonom amiben nem volt zseb mód, és még nem is telefonáltam vele úgyhogy érdekelne hogy mit eredményez hogy nincs ez a funkció benne és nincs normális közelség érzékelő.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#1253) Victoryus94


Victoryus94
őstag

HDR+ -ra van valami normális megoldás root nélkül?
Mi Note 7-nél GCAM-al tökéltes képeket tudok csinálni, OP-ban viszint sehogy nem jön össze. Vagy ki van égve, vagy be van bukva a kép akármit csinálok. Gyári appban szintén.

(#1254) darál0w válasza BenHans (#1240) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nekem megjött már több, mint 1 hete...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1255) Albigator válasza darál0w (#1254) üzenetére


Albigator
őstag

Oxygen Updaterre most néztem rá, nálam csok ott érhető el az OOS 10.0.9.

(#1256) darál0w válasza Albigator (#1255) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ahogy írtátok itt, hogy jött frissítés, gondoltam majd hétvégén frissítem updaterrel, ha addig nem dobja fel...de jött is OTA :K

btw most nézem hogy lement az ára hivatalosan is a telefonnak....telekomnál elfogyott ugye, de már nem sokkal drágább onepluson sem

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1257) Albigator válasza darál0w (#1256) üzenetére


Albigator
őstag

Frissítettem. Kicsit érdekes amúgy eddig ez a 10.0.9.
Bekapcsolásnál képernyővillódzást tapasztaltam majd újra indítottam és megjavult. Láttam h most a VoLTE-t/ VoWifit megint be kell állítsam a Digis SIM-nél ami sikerült is, de nincs VoWifi csak VoLTE1és2 folyamatosan.
Pedig be van pipálva OnePlus logkitben és a beállítások menü Sim részénél is.

(#1258) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Nálatok az 1080 60fps videó felvétel folyamatos? Csinaltam videót a gyerekekről és kb 5 másodpercenként be szaggat. 10.0.9 van fent.

OnePlus 8T

(#1259) beyruth82 válasza ZsyfKo (#1258) üzenetére


beyruth82
veterán

Nálam teljesen folyamatos.Szép nagyon.10.0.8 van még, nekem nem jött frissítés.

(#1260) ZsyfKo válasza beyruth82 (#1259) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Updater-rel raktam fel, az lehet baj?

OnePlus 8T

(#1261) beyruth82 válasza ZsyfKo (#1260) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem. A végeredmény a rendszer fájljait tekinte ugyan az ha OTA frissítést végzel.Lehet maga az új frissítés egyik hibája ez.Esetleg más akut szoftveres probléma.Állandó a probléma vagy csak ennél az egy videónál tapasztaltad?

(#1262) waszabi07 válasza ZsyfKo (#1252) üzenetére


waszabi07
tag

Van pár dolog, egyik hogy telefonálásnál sokszor feléled és lehúzza a fülem az állapotsort és belép ide oda...
A másik hogy a zsebemben is feléled, meg ha be van állítva gesztus, pl zene elindítás, szám váltás, zseblámpa, na ezeket magátol megcsinálja. Elég kellemetlen mikor a zsebemben indul a zene. Oké ki lehet kapcsolni ezeket de akkor minek vannak? A másik hogy én használnám ugy az arc feloldást hogy meg nyomom a bekapcs gombot és azonnal kijön a kamera, felold. Ezt ha bekapcsolod akkor a zsebedben is kijön a kamera és nézné az arcodat.... Ilyeneket nem teszteltek? Bánom lassan hogy meg vettem, pedig jó kis telefon lehetne....

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#1263) waszabi07 válasza waszabi07 (#1262) üzenetére


waszabi07
tag

egy valami lemaradt, sokszor ha kiveszem a zsebemből, csak kóddal tudom feloldani mert a zsebemben feléledt és az ujjlenyomatot próbálta sokszor felismerni de ugye az nem ment neki így ez után csak a jelkóddal tudod feloldani...

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#1264) Figura89 válasza waszabi07 (#1262) üzenetére


Figura89
tag

Nekem a Meizu 16th csinálta ezt, rendkívül bosszantó tud lenni, főleg telefonálás közben, de a random zenelejátszás is borzasztó. Én is a telekomos akció során jutottam a Oneplushoz, úgyhogy csak szűk 1 hete tesztelem, de ilyet nekem nem produkált, nem tudom, mi lehet a baj nálad. :(

(#1265) beyruth82 válasza Figura89 (#1264) üzenetére


beyruth82
veterán

Neked melyik build van rajta?
10.0.8 vagy már a 10.0.9?

(#1266) zoleeno1 válasza Figura89 (#1264) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1, hónapok óta megvan, sosem csinált ilyet. Gondolom az sem mindegy mennyire szűk nadrágban hordja az ember, én nem, azokat meghagyom a csajoknak... :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1267) Figura89 válasza beyruth82 (#1265) üzenetére


Figura89
tag

10.0.8. van még rajta. Inkább nem teszem fel manuálisan a 10.0.9-et, mert látom, hogy vannak hibái, majd szépen OTA-n keresztül, ha ideér.

(#1268) beyruth82 válasza Figura89 (#1267) üzenetére


beyruth82
veterán

Lehet akkor hogy evvel a 10.0.9-el van a baj nem?
Nekem is még a 10.0.8 van fent és nem jött még OTA frissítés.Az esetleges üzemidő javulás miatt vártam mert mostanaban ha egesz nap mobilneten netezek akkor megint csak 4 óras kijelzőidők jöttek ki és reménykedtem hogy javítottak rajta de akkor inkább nem frissítek egyenlőre.

(#1269) zoleeno1 válasza beyruth82 (#1268) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nálam már a 9-es van, semmi ilyen gond nincs vele, legalábbis 2 napja még nem tapasztaltam.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1270) beyruth82 válasza zoleeno1 (#1269) üzenetére


beyruth82
veterán

Közelségérzékelővel nincs gondod? Akkor lehet nála ez hardveres gond?Mindenesetre nálam meg változó a dolog. Komoly problémám nincs vele de néha nálam is meghülyül és felvillan vagy feloldódik a képernyő beszélgetés közben. Mintha azt érzékelné elvettem a fülemtől a telót holott meg sem mozdítottam, de mint írtam nalam ez közel sem jár annyi problemával mint nála.

(#1271) ZsyfKo válasza beyruth82 (#1261) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Állandó a probléma de csak 1080 60fps-nèl.

Tegnap telefonálás közben direkt kipróbáltam és akár hogy mozgattam a telefont egyszer sem éledt fel a kijelző. Boltban is jó párszor kivettem zsebből hogy megnèzzem a listát mit kell venni és ott se volt gond hogy jelszót vagy kódot kellett volna írni.

OnePlus 8T

(#1272) Albigator válasza ZsyfKo (#1271) üzenetére


Albigator
őstag

Nem érdemes inkább 4K-ban videózni 60 FPS-el?

(#1273) beyruth82 válasza ZsyfKo (#1271) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerintem akkor az új builddal lehet a baj.Más lehetőség nincsen mert nalam a videó rész rendben van teljesen.Esetleg másnál itt a topicban akinek már a 10.0.9 van fent meg lehetne kerdezni tapasztalja-e a problémát?

(#1274) zoleeno1 válasza beyruth82 (#1270) üzenetére


zoleeno1
addikt

Az érzékelő nálam is szokott szorakozni, de az mindig is csinálta, nem a build kérdése. 1080 60fps-t most kipróbáltam, nem akadozik az uj 9-el.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1275) ZsyfKo válasza zoleeno1 (#1274) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Lehet kellene egy gyári visszaállítás?

Amúgy kicsit elbizonytalanítanak ezek a hibák amiket írtok, a videó szaggatáson kívül más bajom nincs de nem akarom később megbánni.

OnePlus 8T

(#1276) zoleeno1 válasza ZsyfKo (#1275) üzenetére


zoleeno1
addikt

Passz, lehet megoldja:)
Érzékelővel nálam igazabol csak annyi van, hogy ha kihangositva beszelek elsotetedik, utana nem kapcsol vissza, csak, ha megnyomom a bekapcs gombot. De abban sem vagyok biztos, hogy ez hiba, lehet ez direkt igy működik:D Fül mellé tartva még nem vettem észre, hogy feléledne, legalabbis véletlen nyomasok hivas közben meg sosem voltak.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1277) ZsyfKo válasza zoleeno1 (#1276) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Lehet meg próbálom akkor.

Gondolom minden teljes kijelzős pop up kamerás telefonnál hasonló a közelség érzékelő megoldása, azoknál nincs ilyen gond? Poco F2 pro-val szereztem még de F1 után elég volt a miuiból és a romolgatáshoz sincs már sok kedv.

OnePlus 8T

(#1278) tomp válasza ZsyfKo (#1258) üzenetére


tomp
félisten

Kamera app és Camera Service adatok törlése megvolt?
Sokszor segít!

(#1279) ZsyfKo válasza tomp (#1278) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Nem az eszembe se jutott. Megnézem

OnePlus 8T

(#1280) waszabi07 válasza Figura89 (#1264) üzenetére


waszabi07
tag

Nem a build miatt van, ez miota meg van ilyen és ha rá keresel xda-n is rengeteg ember panaszkodik emiatt. Virtuális proximity szenzor van benne és nem teszi jól a dolgát, ennyi.
Amugy akkor van sokszor gond ha pl munkában meg izzadok es a zsebemben van a telefon akkor még jobban észrevehető ez.
Azoknál biztos jó aki nem végez fizikai munkát vagy nem sokat van zsebben... nálam kb egész nap ott van így idegesít de nagyon.

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#1281) Albigator


Albigator
őstag

És digis Vowifi megy nektek 10.0.9 -re frissítés után? Mármint ha megcsináltátok az összefoglalóban foglaltatakat megint...
Nálam nem...

(#1282) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Gyári visszaállítás kész. Talán javult kicsit, de most inkább olyannak tűnik mintha újra fókuszálás miatt akadna meg kicsit.

OnePlus 8T

(#1283) HREH


HREH
senior tag

7T Pro berendelve a hivatalos oldalról (607 euró volt), illetve ha még lenne Telekomnál, akkor majd visszaküldöm. OP5T-ről váltok.
Lenne pár kérdés:
- Láttam ilyen UV fényes/folyadékos üvegfóliát, használ ilyet valaki?
- Tokból Spigen Tough Armort néztem, Nexus 5-ömön annak a kistesója volt, OP5T-n meg a Sandstone, de az nem ad túl sok védelmet sajnos. Másfajta tok esetleg hasonló árban (6-7k) ami hasonlóan jó?
- GCam-ot honnan érdemes szedni hozzá? Root egyből lesz :)
- Láttam, hogy hivatalos TWRP nincs rá, ki milyen recoveryt használ?

Remélem nem bánom meg, tesztek alapján nagyon bejön a teli kijelző + 90Hz-es telefonom sem volt még (monitoron is imádom a 144-et) :)

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#1284) xTech


xTech
tag

Tegnap majdnem felraktam a 10.0.9-et az Oxygen Updaterrel, de csak majdnem. Ma reggel felkelek, ránézek a telefonra, és ott figyel az official OTA... :))

(#1285) Galahed


Galahed
senior tag

Be lehet állitani (gyári megoldással, nem külső appal), hogy ne fogadja a névtelen, magán telefonszámokról érkező hívásokat? köszi! :R

(#1286) G-Bali válasza HREH (#1283) üzenetére


G-Bali
senior tag

Az UV fényes üveg fólia engem is érdekel :DD

(#1287) Albigator


Albigator
őstag

Nálatok is nagyon gyenge a rezgő motor? Konkrétan az OP5-ön erősebb volt a rezgés...

(#1288) ez_meg_emaz válasza HREH (#1283) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

607? Akkor ezek szerint egy nap alatt felment 639-re? :Y
A telekomos akciós készletről meg lemaradtam. De azt ígérték lesz még csak nem tudni mikor.

[ Szerkesztve ]

(#1289) HREH válasza ez_meg_emaz (#1288) üzenetére


HREH
senior tag

5% diákkedvezmény volt rá :)
Én is a telekomosra várok, ha lesz ott, akkor ezt visszaküldöm, van rá 30 nap.
Nekem ismerős dolgozik ott, ő mondta, hogy már berendelték az újabb készletet.

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#1290) waszabi07 válasza Albigator (#1287) üzenetére


waszabi07
tag

op6-om volt annál gyenge volt nagyon, most ezen se vagyok elájulva tőle, főleg iphone után nagyon gyenge nekem...

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#1291) spawn21 válasza waszabi07 (#1290) üzenetére


spawn21
veterán

Pont elég arra amire kitalálták. Engem nem zavar 11 pro mellett

iPhone 13p

(#1292) BenHans válasza darál0w (#1254) üzenetére


BenHans
addikt

Páromnak is már több, mint egy hete fent van.
Nekem ma délután, és most ment fel.
:R
Én megszerettem ezt a telefont. Olyan érzésem van mint anno a HTC Desire megvételekor. Sokáig szemeztem vele mire meglett, vannak kisebb hiányosságok, de kárpótol mással.
Remélem nem kell csalódnom a későbbiekben sem.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#1293) G-Bali


G-Bali
senior tag

Hát engem most hogy melegek vannak a zsebemben izzad egy kicsit (még csak jún eleje)de már most sokszor a Google asszisztens fogad mikor kiveszem a zsebemből :W
Kibaszot nagyon idegesítő :o

(#1294) BenHans


BenHans
addikt

Ö-ő, miért lesz mindig homályos és kicsit nagyított minden emoji facen és messengerben is frissítések után?
Törlés és újratelepítés megoldja...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#1295) ZsyfKo válasza G-Bali (#1293) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Hogy van a telefon a zsebedben? Gondolom kijelző a lábad felé néz ha nyomkod, de fejjel lefelé van vagy úgy mintha a kezedben lenne?

OnePlus 8T

(#1296) Albigator válasza spawn21 (#1291) üzenetére


Albigator
őstag

Hát nem tudom... :N Nekem a legerősebb intenzitáson is elég gyenge.
Ha ez lenne az "enyhe" vagy "közepes" és lenne még 1 vagy 2 erősebb fokozat, azt mondanám már h megfelelő.

Szerk.:
Most vizsgáltam meg az asztalon az OP5-öt és a 7T Prot "erős" intenzitáson.
Mind 2 tokban van, előbbi gyári Karbon Bumperben utóbbi gyári szilikonban.
Egyértelműen az OP5 az erősebb. :U Pedig ez se számít bivalynak ebből a szempontból...

[ Szerkesztve ]

(#1297) Albigator válasza Albigator (#1281) üzenetére


Albigator
őstag

Közben amúgy rájöttem mi volt a gond.

Commercial-DT-VoLTE profilon aktiváltam a digis SIM-et is korábban.

Majd OOS frissítés után ez magától a DT_Hungary_Commercial-ra váltott át a telekomos SIM-en, majd ide aktiváltam a digiset is.
Ezért nem működött. Fura is volt, hogy mikor be volt kapcsolva a Wifi és elvileg VoWifin kellett volna legyek, mert a kapcsoló attól be volt kapcsolva, nem bírtam telefonálni se erről a SIM-ről. Amint kikapcsoltam a wifit, vagy a VoWifi kapcsolót egyből tudtam telefonálni.

Ekkor mentem vissza a PDC progiba és nézegettem meg a profilokat. Visszaolvasva kicsit, rájöttem megint, hogy a Commercial-DT-VoLTE profil kell nekem.. Beállítva mind2 SIM-re visszajött a Digis VoWifi is...

[ Szerkesztve ]

(#1298) G-Bali válasza ZsyfKo (#1295) üzenetére


G-Bali
senior tag

Úgy van ,de hát nem véletlenül egyszer már neki ütödőtt a zsebembe és hálistennek az üveg tört,nem a kijelző!
Ezért van kijelzővel befelé fordítva benn!
De ez gáz !

(#1299) zoleeno1 válasza Albigator (#1296) üzenetére


zoleeno1
addikt

Akkor azt képzeld el, hogy a 7pro-hoz képest az egyik javítás pont a rezgés erősítése volt a T szériában, mert abban még gyengébb :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1300) ZsyfKo válasza G-Bali (#1298) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Ez nem egyszerű, én is olvasgatom a fórumokat eléggé megoszlik a dolog, van akinél jelen van a hiba van akinél nem, eddig én sem tapasztaltam, de lehet kikapcsolom majd a dupla érintésre való ébresztést.
De ami nagyobb gáz hogy közben egy csomó mostani telefonnál olvasom ugyanezt a hibát, gondolom azoknál leginkább ahol hiányzik a rendes közelség érzékelő. Csak így még már nem látom értelmét ez miatt vissza vinni a telefont mert akkor mire cseréljem? Ne vegyen senki teljes kijelzős telefont?

OnePlus 8T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.