Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:56:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) dannyl válasza Albigator (#1800) üzenetére


dannyl
addikt

Nincs olyan fólia ami véd az ütés ellen. Aki ezt elhiszi, az hülye, már bocs. Karcok ellen véd, semmi más ellen. Ha az ujjadra rakok ilyen fóliából 10 réteget, és rákúrok kalapáccsal egy isteneset, akkor megvédi az ujjad? Késsel nem vágom el max, vagy egy tüske nem megy bele, de rommá törik, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#1802) Albigator válasza dannyl (#1799) üzenetére


Albigator
őstag

Én nekem a mobilnet azt is takarja, h BT fülesen megy vmi a háttérben (Rádió, YT pl.) Az meg nem szerepel a képernyő időben ugyebár. :)

(#1801) dannyl

Pedig a promo videójuk nagyon jó: [YT link] ;]
Pont kalapáccsal tesztelték pedig. :C
Valószínű az ujjam bekékül de a sok fóliának kutya baja nem lesz ezek szerint.
Amúgy ha elhittem volna egyből, utána se kérdezek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1803) beyruth82 válasza Albigator (#1800) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen csak kizárólag emiatt. Állandó 90hz ezt jelenti:

(#1804) Albigator válasza beyruth82 (#1803) üzenetére


Albigator
őstag

Az nem állandó 90 Hz-et jelent. :N

Az az auto 90Hz.

Összefoglalóból idézve:

"Ha a Megjelenítés menüpontban 90Hz-es módot választjuk ki az nem azt jelenti, hogy minden alkalmazás 90Hz-en fog menni! Csak azt, hogy ha az alkalmazás támogatja a 90Hz-et akkor úgy fog futni. Az alkalmazásnak támogatnia kell az általa megjelenített tartalom 90fps-el való feldolgozást.
Szerencsére van megoldás a fix 90Hz-es módra!"

"Megjelenítés menüben a frissítési sebességnél 60Hz-et fog kiírni a rendszer de ezzel ne törődj. Ha rámész akkor látni fogod, hogy se a 60Hz se a 90Hz nincs kijelölve. "

Ez az állandó / fix / kényszerített 90 Hz. :K

(#1805) beyruth82 válasza Albigator (#1804) üzenetére


beyruth82
veterán

Ohhhh ezt nem is tudtam. Köszi :R

(#1806) CactuS válasza Albigator (#1800) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kollégám most a nano kencét tetette fel próbaként, egyszer már tesztelte, mert leesett az s10+ a kijelző közepével pont a sebváltóra ( fém a teteje), de nem lett baja, kulcsok mellett tartja és nem is karcolódik. Én maradok a merev "üveglapoknál", az legalább valamennyi energiát el tud nyelni, amikor eltörik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1807) plejik válasza beyruth82 (#1790) üzenetére


plejik
addikt

Mondtam Én, épp hogy 3,5 óra sot. :D Sajnos ez a 82% - os akku kapacitás már .... olyan amilyen.. :))Ja és ugye nekem még 90Hz sincs.

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1808) zoleeno1 válasza Albigator (#1800) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nana, én jártam már úgy egy régebbi teloval, hogy a nillkin 9h+ üvegen egy karc nem lett leejtést követően, de alatta a kijelző szépen megrepedt... :DDD mondtam is de jó, legalább nem akad bele az ujjam... :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1809) Timer válasza beyruth82 (#1790) üzenetére


Timer
veterán

El kell adni másfél évesen, ahogyan én szoktam. Problem solved.

(#1810) dannyl válasza Albigator (#1802) üzenetére


dannyl
addikt

Próbáld ki majd, hogy átalakítós vezetékes fülessel hallgatod. Nekem mindig be van kapcsolva a BT, de ugye nem csatlakozik semmihez, így nem is fogyaszt.

(#1811) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Van aki custom romot használ? Csak azert mert kivancsi lennek hogy egy custom romon is ilyen sot-ok vannak?

OnePlus 8T

(#1812) tibcsi0407 válasza ZsyfKo (#1811) üzenetére


tibcsi0407
félisten

RR-t használtam. Az onscreen fogyasztás nem volt rossz, az idle viszont magas volt. Paranoid viszont nagyon takarékos.

https://utdetailing.hu/

(#1813) dannyl


dannyl
addikt

További hasonlítási alap: 4 óra SoT 34%

[ Szerkesztve ]

(#1814) Albigator válasza CactuS (#1806) üzenetére


Albigator
őstag

Ez milyen nano kence pontosan?

(#1808) zoleeno1
Na akkor igazából mindegy, ilyen üveg, vagy olyan celarplex. A kijelző betörik, de legalább a védők valamikor épségben maradnak. ;]

(#1810) dannyl

:N Vezetékes fülest nem kényelmes, elég nehézkes használni melóhelyen.
Otthon meg már inkább mást szoktam csinálni, ritkán dugok be bármilyen fülest.

(#1815) dannyl válasza Albigator (#1814) üzenetére


dannyl
addikt

Csak összehasonlításképp gondoltam, hogy próbáld ki. De így akkor mindegy :)

(#1816) Albigator válasza dannyl (#1815) üzenetére


Albigator
őstag

Jogos. :R Majd ha lesz időm/kedvem kipróbálom.

Amúgy ha nem csatlakozik BT-hoz semmi, miért van bekapcsolva nálad?

(#1817) dannyl válasza Albigator (#1816) üzenetére


dannyl
addikt

Mert ha beülök az autóba, egyből csatlakozik, és nyomja a spotify-t onnan, ahol abbahagytam. Nem kell kapcsolgatni semmit. Illetve, ha felveszem az okosórám (ami egyre ritkább, lehet eladom) egyből csatlakozik. Lusta vagyok :D

(#1818) Albigator válasza dannyl (#1817) üzenetére


Albigator
őstag

Ja hát én azt hittem egyáltalán nem használt BT eszközöket azért írtam. :D
Nálam füles van meg aktivitásmérő.

(#1819) Albigator válasza dannyl (#1817) üzenetére


Albigator
őstag

Ja hát én azt hittem egyáltalán nem használsz BT eszközöket azért írtam. :D
Nálam füles van meg aktivitásmérő.

(#1820) CactuS válasza Albigator (#1814) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1821) Albigator válasza CactuS (#1820) üzenetére


Albigator
őstag

Köszi, meglesem. :R

Az előző dupláért pedig sorry. Szerkeszteni akartam még, nem tudom h hoztam össze 2X-er. :F

[ Szerkesztve ]

(#1822) PartyShan


PartyShan
aktív tag

Lehet kicsit unalmas már ez a SoT téma, de azért megosztom. Ez leginkább mobilnet, mivel munka volt, ahol nincs wifi.

(#1823) beyruth82 válasza PartyShan (#1822) üzenetére


beyruth82
veterán

Azért az a leginkább mobilnet jócskán tartalmazott wifit is gondolom.....

(#1824) Gabis válasza PartyShan (#1822) üzenetére


Gabis
őstag

Szia! Jól látom, hogy Beta-n vagy?

(#1825) PartyShan válasza beyruth82 (#1823) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Reggel 5kor indulok dolgozni, este 10re érek haza és kb. 1 óra múlva fekszem le.. Tehát igen tartalmazott wifit, annyit hogy amikor hazaérek csatlakozik rá és ennyi, mert egyéb dolgaim miatt nem használom már este a telefont. Nem szoktam kikapcsolni semmit sem, csak BT nem megy, mert nincs olyan eszközöm. Szóval többet használom mobilnettel a telefont hétköznap mint wifivel.

Gabis: Igen beta. Neutrino kernel

(#1826) beyruth82 válasza PartyShan (#1825) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen így viszont már teljesen reális.Az azt jelenti hogy kb 5 óra kijelzőidő amit mobilnettel ment az pedig éppenhogy az átlagos szint.Mondjuk még mindig jobb mint az én átlag 4 órám....
Wifin más a helyzet. Tegnap reggel vegeztem munkaval és utana töltöttem fel a telót azota csak wifin használtam.50%-on vagyok 4 óra 4 perces kijelzőidővel.Kár hogy ez a teljesítmény a felére csökken ha mobilnettel hasznalom :((

(#1827) dannyl válasza beyruth82 (#1826) üzenetére


dannyl
addikt

Stock-on tegnap is megvolt a 6+ óra nálam is. Igaz, 6%-on voltam már.

(#1828) beyruth82 válasza dannyl (#1827) üzenetére


beyruth82
veterán

Jó lenne ha egész napos mobilnetezés mellett nekem is meglenne a 6 óra de sajnos ettől én igen távol vagyok....

(#1829) PartyShan válasza beyruth82 (#1828) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Mai nap, 70%-on vagyok és 2 óra 12perc SOT. Csak mobilnet.
Nekem bőven jó,hogy 1,5-2 naponta töltöm.

[ Szerkesztve ]

(#1830) beyruth82 válasza PartyShan (#1829) üzenetére


beyruth82
veterán

El nem tudom képzelni hogy jöhet ez össze neked

(#1831) dannyl válasza PartyShan (#1829) üzenetére


dannyl
addikt

Kb. nekem is így van. ~30% ~2 óra SoT.

(#1832) Albigator válasza PartyShan (#1822) üzenetére


Albigator
őstag

Én hétvégén, wifiről tudok/tudnék ilyet összehozni:

Pl ez ilyen:

93-23%, azaz 70% töltöttséggel : ~5 óra SOT majdnem 1.5 nap alatt. QHD+ force 90 Hz. BT fülessel való médialejátszás nem volt. 2 SIM (Telekom+DIGI)
Szóval kb 6 óra lett volna meg ha jobban lemerítem és 100%-ról kezdek. De nem szokásom.

[ Szerkesztve ]

(#1833) G-Bali válasza Albigator (#1228) üzenetére


G-Bali
senior tag

Lenne egy olyan kérdésem hogy ha frissítek (OxygenOS 10.0.9-re) mert még nem foglalkoztam vele ,de azt olvastam az összefoglalóban hogy a VoLTE törlődik .
De a hangrögzítő is is törlődik?I
Illetve akinek Google pay -el meg a CURVE az újra rakta annak minden fennakadás nélkül vissza tudta rakni a Google pay.be és működött is?
Csak mert most minden hibátlanul megy!

(#1834) waszabi07


waszabi07
tag

nekem is 4 óra körül van csak... max 5 ugx ha este meg reggel wifizek is kicsit itthon...

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#1835) Albigator válasza G-Bali (#1833) üzenetére


Albigator
őstag

A hangrögzítő nem szokott.

(#1836) pitiless válasza G-Bali (#1833) üzenetére


pitiless
senior tag

Ha csak sima upgrade lesz, akkor szerintem nincs mitől tartanod. Legalábbis GPay tekintetében. Vodánál, Telekomnál megy a VoLTE a 10.0.9-el. Nekem volt egy reset, ami után nem tudtam visszarakni a Curve kártyát, de aztán egyszer mégis sikerült. Azóta működik rendesen.

(#1837) G-Bali


G-Bali
senior tag

Sima frissítés és lenne ,(Digi+Telenor) igazság az hogy a Google pay +Curve elvesztése ami miatt öngyilkos lennék.. ;] ha elmenne én nem tudnám visszaállítani...

(#1838) tibcsi0407 válasza G-Bali (#1837) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Megy a Gpay Transferwise-zal is, bőven jó az is. :)

https://utdetailing.hu/

(#1839) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Direkt feltöltöttem a telót 100%ra és hagytam lemerülni, csak mobilnet, 1 sim Telekom nekem így alakult a SOT.

OnePlus 8T

(#1840) G-Bali válasza tibcsi0407 (#1838) üzenetére


G-Bali
senior tag

Köszönöm mindenkinek akkor frissítés!

Szerkesztés: VoLTE eltünt!
Eddig ezt már tuti észrevettem

[ Szerkesztve ]

(#1841) beyruth82 válasza ZsyfKo (#1839) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor ez 3 óra 44 perces kijelzőidőt jelent?Nem tudok egyértelműen kiigazodni ezen az alkalmazáson.... :)

(#1842) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

36 óra 55 perc alatt merült le ebből 57%ot aktiv kijelzővel ami 3 óra 44 perc.

OnePlus 8T

(#1843) dannyl válasza ZsyfKo (#1842) üzenetére


dannyl
addikt

Hát ez borzalmas :Y

(#1844) dannyl válasza G-Bali (#1840) üzenetére


dannyl
addikt

Nem tűnt el. Beállítások => Wifi és internet => SIM & hálózat => SIM beállítás. Rányomsz a SIM-edre, és ott van egy kapcsoló, hogy VoLTE (Használja a VoLTE-t, ha rendelkezésre áll)

(#1845) G-Bali válasza dannyl (#1844) üzenetére


G-Bali
senior tag

Nem volt!
De már próbáltam minden mást , sikertelenűl
Végül megcsináltam mégegyszer a Pc-re dugva ,de aktiválásnal kiírt valami hibát ,de ettől függ már működik

(#1846) waszabi07


waszabi07
tag

Ez már ki idegel... Zsebből kiveszem és ez fogad...

ui: ha valaki váltani akar iphone 11 ről vagy xs max-ról azonnal szóljon és kap érte egy makulátlan 7t pro-t ami "veletlen" le nem esik egyszer...

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#1847) beyruth82


beyruth82
veterán

Szerintetek az alkalmazás vagy a teló hibája hogy naponta 2x-3x random megnyitja a google play zene alkalmazást es elindítja a zenét rajta?Elég kellemetlen mikor bizonyos helyzetekben(járműveken,munkahelyen,boltban, stb) elkezd üvölteni a doom metal a telefonból.Pár hete csinalja.Mitől lehet ez?

[ Szerkesztve ]

(#1848) waszabi07 válasza beyruth82 (#1847) üzenetére


waszabi07
tag

nincs beallitva hogy inditsa gyors gesztussal? nekem addig csinálta amig az be volt kapcsolva, ez is az elöző posztomban leirtak miatt van... szar az egész...

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#1849) beyruth82 válasza waszabi07 (#1848) üzenetére


beyruth82
veterán

Áhh köszi ez lesz akkor a baj, ugye?

(#1850) waszabi07 válasza beyruth82 (#1849) üzenetére


waszabi07
tag

szerintem igen, nekem azóta nem indult el.
olyan jó hogy a jó funkciókat nem lehet használni...
biztos nem veszek oneplus-t legközelebb...

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.