Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:56:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) beyruth82 válasza Stabi83 (#700) üzenetére


beyruth82
veterán

:DDD :DDD :DDD

(#702) Gabis válasza Stabi83 (#700) üzenetére


Gabis
őstag

Vagy a sok kézfertőtlenítő lemarta már a... Na mind1 is, nekem nem jön be ezen része, ez van. :K

(#703) waszabi07 válasza Gabis (#699) üzenetére


waszabi07
tag

Nálam is most chrome szórakozik... néha 2-3mp-re megfagy szöveg beírása közben. Nem hiszem el hogy andriodon ezekre nem tudnak oda figyelni

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#704) KRSoos válasza Stabi83 (#698) üzenetére


KRSoos
csendes tag

Szépen, problémamentesen működik a Firefox, meg vagyok elégedve vele, így van alternatíva. Asztali böngészőm is elsődlegesen Firefox, csak meglepődtem, hogy most a Chrome megint nem támogatja a 90Hz-et.

''The situation is hopeless, but it is not serious.'' - Paul Watzlawick

(#705) tibi020


tibi020
tag

Sziasztok!

Van köztetek olyan, aki root-olja a készüléket, és esetleg oprendszert vagy kernelt is cserélt?
Eddig az összes régebbi telefonomat szét "hekkeltem" :).
Nem mintha itt vagy eddig szükség lett volna erre, de ez a home office rengeteg szabadidőt ad :). Na meg ha jön a karantén akkor napi egy két oprendszer csere is bele fér!

(#706) Gabis válasza tibi020 (#705) üzenetére


Gabis
őstag

Te milyen Home office-ba nyomod? Nekem konkrétan behalt a Ctrl gomb a laposon, annyi feladatot kapok... meg vannak őrülve az emberek.

(#707) rizso


rizso
addikt

Ha már root. Van hülyebiztos megoldás, amivel nem vágom haza? Netán olyan, amivel nem vesznek el az adatok/beállítások a telóról (7t pro mclaren)? Nem nagyon agyaltam eddig a rooton, de a gcam csak a főkamerát kezeli root, illetve egészen pontosan magisk modul nélkül, legyen is az bármi.

Márpedig gcam egész jól teszi a dolgát a gyári kamerához képest, jó lenne működésre bírni mindhárom kamerát.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#708) tibcsi0407 válasza rizso (#707) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Biztonsági mentés. :)

https://utdetailing.hu/

(#709) Stabi83 válasza rizso (#707) üzenetére


Stabi83
senior tag

Nálam a Root ott bukott el hogy vannak alkalmazások amik allergiásak rá. Pl a Netfix-et sehogy nem tudtam rávenni a működésre. Persze lehet hogy csak.én vagyok a láma...

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#710) tibcsi0407 válasza Stabi83 (#709) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A Netflix megy, csak oda lesz a HD.

https://utdetailing.hu/

(#711) Stabi83 válasza tibcsi0407 (#710) üzenetére


Stabi83
senior tag

Nekem abszolút el sem indult. Annyival lezárta a dolgot hogy az android verzióval nem kompatibilis.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#712) Gabis válasza Stabi83 (#711) üzenetére


Gabis
őstag

Szia!
Milyen az élet Note 10+ után?

(#713) Stabi83 válasza Gabis (#712) üzenetére


Stabi83
senior tag

Az S-Pen hiányzik de minden másban jobban szeretem az OnePlust. Bár bevallom most az CAT S61-et nyomkodom többet.
Jó volt a Note 10+ és biztos hogy azt is tökéletesen tudnám használni a mindenapokban és munkára is de nem érzek kéztetést hogy megint samu legyen.
A legjobban az OOS és a full kijelző fogott meg. Ha nem lenne hajlított akkor számomra tényleg a tökéletes.közeli telefon lenne.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#714) tomp


tomp
félisten

7 Pro-ról való váltás:

:D

(#715) Stabi83 válasza tomp (#714) üzenetére


Stabi83
senior tag

:C

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#716) FuRiONight válasza tomp (#714) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ezt hogy? :DD :DD

(#717) tomp válasza FuRiONight (#716) üzenetére


tomp
félisten

Hát röviden: Miután szervizben elb@szták a mikrofont így másodjára is szervizbe ment ahol csak papíron javították. Visszakaptam hibásan. Ez után nyomatékosabban léptem fel. Megtalált egy bizonyos Bryan Turner(aki a fórumon "Bug Hunter" titulusként van) aki átvette az ügyemet. Biztosított róla, hogy cserélik mivel 3. szerviz útja lesz a telefonnak. Mivel már nincs 7 Pro-ból Nebula Blue így Almond színben adtak volna. Na ezt megírtam Bryannek, hogy az nem tetszik. De szívesen kifizetem a 7T Pro különbözetet mert abból van Haze Blue. Fél órával később jött az email, hogy 7T Pro Haze Blue rendelés létrejött a fiókomban. Fizessem ki: 10€. :D

___
Mivel már 7T Pro tulaj leszek így szívesen karban tartom a topikot és összefoglalót is készítek ha esetleg nektek tetszik az ötlet. :)

(#718) beyruth82


beyruth82
veterán

Nekem nagyon tetszik az ötlet. Elég eseménytelen ez a topic...

(#719) zoleeno1 válasza tomp (#717) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hajrá-hajrá! Köszönjük! :R

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#720) Autley


Autley
csendes tag

Sziasztok!
Valószínűleg láma kérdés, de mi a különbség a hivatalos oldalról rendelt és a szolgáltatótól vett telefonok között? Jelenleg a jó öreg OP3-t nyúzom de váltanék OP7TPro vagy OP8Pro-ra, csak nem tudom, hogy a szolgáltattóinál mennyire nyúlnak bele a szoftware-be. Gondolom a szolgáltatói is SIM független?! Köszönöm a segítséget.

(#721) beyruth82 válasza Autley (#720) üzenetére


beyruth82
veterán

Az enyém vodától van. Független és egyetlen előretelepített vodás app sincsen rajta.

(#722) *Mukeey* válasza Autley (#720) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én meg telenorban vettem volna, csak náluk a sima 7t van csak, azt kérdeztem, semmi belenyúlás nincs és független.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#723) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok! Valaki használja közületek a beta frissítéseket? Mik a tapasztalatai?

(#724) tomp


tomp
félisten

Készítettem egy alap összefoglalót.
Ha még valamivel kiegészítsem akkor írjátok meg. :)
Szerdán jön a 3700Ft-os 7T Pro-m. :C

(#725) zoleeno1 válasza tomp (#724) üzenetére


zoleeno1
addikt

"VoLTE/VoWiFi beállítása
Sajnos minden rendszerfrissítés után újra kell aktiválni a konfigurációs profilt a PDC programmal!"

Ez még biztos így van? Mert én megvételkor aktiváltam (csak az első 2 pont kellett a leírásból) és azóta is megmaradt, sosem tűnt el frissítés után. Telekom.

Üdv a Tpro klubban, grat itt is az elért sikerhez, korrekt volt 1+ :K

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#726) Gabis válasza tomp (#724) üzenetére


Gabis
őstag

Nagyon köszönjük. :R

Más: ma végre megérkezett Ailról a Supcase tok... Nagyon jó fogást ad a telónak, egy Sandstone-t váltott. :K

(#727) tomp válasza zoleeno1 (#725) üzenetére


tomp
félisten

Hmm valóban!
Telekomnál és Vodafone-nál már hivatalosan is VoLTE képes lett a telefon!
Na akkor majd átírom. :)

Hát köszi! :D

(#728) Stareye válasza tomp (#727) üzenetére


Stareye
csendes tag

Szia! Mi volt a probléma sandstone tokkal? Csak azért kérdezem mert én is tokot keresek és a sandstone-ba is gondolkodom. Mellesleg azt nem tudod véletlenül, hogy a 7 pro üvegfóliája jó a 7T pro-ra?

(#729) Land válasza Gabis (#726) üzenetére


Land
veterán

Ezzel vastagabb lett a telefon? A nagy méretét egy vékony tok még nem taszítja a vállalhatatlan méret kategóriába.
Pont ezért szimpatikus a gyári Samdstone tok. Egyéb márkák közül még mi jöhet szóba?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#730) Gabis válasza Land (#729) üzenetére


Gabis
őstag

Vastagított rajta a Sandstone-hoz képest, de ezt tudtam is. Ebben viszont jobb a fogása, nincs az az érzésem mint a másiknál, hogy ki akar csúszni a kezemből. Nem utolsó sorban normálisan védve van így az alja és teteje is.

(#731) rizso válasza Stareye (#728) üzenetére


rizso
addikt

Én pl nagyon szeretem a sandstone tokot, nem annyira bumszli, sokkal jobb a fogása, mint pl a gyári McLaren tokkal.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#732) Gabis válasza Stareye (#728) üzenetére


Gabis
őstag

Szia! Különösebb gondom nem volt vele, 2800 Ft-ot bőven megért, de mivel életemben nem adtam ki ennyi összeget egy telefonra, ezért ebben az új tokban masszívabnak érzem egy kicsit. Védve vannak a gombok is, és a gumis keret biztosabb fogást eredményez.

(#733) waszabi07


waszabi07
tag

Nekem is sandstone van, énis azért szeretem hogy nem vastag tőle, igaz nem is annyira védi mint a gyári szilikon tok, de azzal pl kényelmetlenebbek a navigációs gesztusok. :)

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#734) tomp


tomp
félisten

Megérkezett a drágaság(olcsóska?). 10.0.7-et felraktam. Létezik, hogy még mindig januári a biztonsági peccs? :DDD

(#735) tibcsi0407 válasza tomp (#734) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze, hiszen ez a Oneplus. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#736) zoleeno1 válasza tomp (#734) üzenetére


zoleeno1
addikt

Na, grat meg1x :C
Bár sok különbség nincs a 2 között :D
Igen, az a legfrissebb jelenleg. Gondolom a korona betett ennek is...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#737) tomp válasza zoleeno1 (#736) üzenetére


tomp
félisten

Globalból van már 10.0.8 és abban már márciusi. Azaz itt az EU-s kiadás csúszott el valamiért.

tibcsi0407
Na ez csúnya volt.. :DDD

(#738) tibcsi0407 válasza tomp (#737) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Csúnya, de igaz, biztonsági frissítések terén mindig is bajban voltak. :) Open beta még nagyjából tartja a frontot.

https://utdetailing.hu/

(#739) tomp válasza tibcsi0407 (#738) üzenetére


tomp
félisten

Na igen. 7 Pro-nál most tértem át OB-re erre csere lett 7T Pro-ra... :DDD
Vajon itt az OB2 milyen lehet?

(#740) tibcsi0407 válasza tomp (#739) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem lehet rossz. Nekem az OB1 is tetszett, de ott elgurult a gyógyszerem és felraktam egy Havoc OS-t, aztán most egy Omni-t, de maradok is ezen, amíg nem jön ki a Paranoid Android. :)
Főleg most, hogy időm is engedi majd mókolgatni..

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#741) zoleeno1 válasza tibcsi0407 (#740) üzenetére


zoleeno1
addikt

Majd szólj, ha kijön. Évek óta nem mokoltam a teloimat, de most sajna nekem is özön az időm, lehet raszanom magam :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#742) Gabis válasza tibcsi0407 (#740) üzenetére


Gabis
őstag

Szia! Volt valami probléma az OB1-en amiért váltottál?

(#743) zoleeno1 válasza Gabis (#742) üzenetére


zoleeno1
addikt

"Elgurult a gyogyszerem" - also nem bírt a mokolos vérével, felrakott valami mást :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#744) tomp


tomp
félisten

7 Pro-nál 3 fajta gesztus vezérlés volt.
Itt csak 2 van és nekem pont a 3. kellene amikor alul a szélén felhúzva lenne a Vissza. Most az oldalról húzható vissza van de így az appok oldalsó menüjét nem lehet behozni...
Valahogy be lehet kapcsolni a 3. fajta gesztus vezérlést? :F

(#745) #76289792 válasza tomp (#744) üzenetére


#76289792
törölt tag

Elvileg ha lassan húzod oldalról akkor beadja az oldalsó menüt, de lehet tévedek.

Szerk. Kipróbáltam. Tedd oda az ujjad, várj egy pillanatot és úgy húzd.

[ Szerkesztve ]

(#746) tomp válasza #76289792 (#745) üzenetére


tomp
félisten

óóó bakker ezt nem próbáltam... :W
Köszi! Így már mindjárt jobb! :R

LDAC bug ahogy látom itt is megvan ahogyan 7 Pro-nál is megvolt. Ott már az aktuális bétán javították a QXDM logomnak köszönhetően. Ehhez a modellhez is beadtam a bugot és a logot. :)

(#747) Gabis válasza #76289792 (#745) üzenetére


Gabis
őstag

Ezt én is köszönöm, sokszor kellett volna már. :R

(#748) #76289792 válasza tomp (#746) üzenetére


#76289792
törölt tag

Így már is jobban bejön ez a gesztusvezérlés, igaz? :DD

(#749) tibcsi0407 válasza zoleeno1 (#741) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szólok, követem a Telegram csoportot. Már úgy várom, mint a Messiást. :) Omni is nagyon jó, ráadásul CAF (Code Aurora) alapú, ezért nagyon pattogós kis rendszer, de a Paranoid az Paranoid. :)

https://utdetailing.hu/

(#750) tomp válasza #76289792 (#748) üzenetére


tomp
félisten

Maga a működése tetszik. Csak nem tudtam előhozni az oldalsó menüt. :)
Amúgy van valami adb-s parancs a 3. fajta gesztusvezérlés bekapcsolásához?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.