Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:56:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) tomp válasza PartyShan (#1147) üzenetére


tomp
félisten

Vagy sikerült valamit mókolni a Simple appal, hogy a bétán már felugorjon vagy felvették a kalcsolatot a OP supporttal, hogy oldják már meg ők. Én az utóbbira tippelek...

(#1152) PartyShan válasza tomp (#1151) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Igazából engem nem zavart, a vásárlás sikerült így is úgy is. Most viszont már úgy működik ahogy kell.

(#1153) *Mukeey* válasza zoleeno1 (#1148) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Uhh basszus, ez azért elég jó ár. Lehet megy az apróra a 7pro-m...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1154) *Mukeey* válasza *Mukeey* (#1153) üzenetére


*Mukeey*
addikt

262ezer a OP oldalán átszámolva mai árfolyamon...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1155) zoleeno1 válasza *Mukeey* (#1153) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, ez most BB, aki most akar venni. De ahogy a kolléga is írja, a hasznalt áraknak is odaver biztos.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1156) *Mukeey* válasza zoleeno1 (#1155) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Az fix. Kérdés, mekkora készlete van a T-nek. Ha csak pár darab, akkor a használtpiacot nem fogja érinteni...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1157) xTech válasza *Mukeey* (#1156) üzenetére


xTech
tag

Ebben a pillanatban 24 darab 7T Pro van készleten. Reggel még 30 felett volt.

(#1158) tomp


tomp
félisten

No!
Nem a Simple lett kompatibilis hanem a OnePlus oldotta meg megkeresés után, hogy az inkompatibilis app jól működjön. Zseniális... :Y :DDD

(#1159) zoleeno1 válasza tomp (#1158) üzenetére


zoleeno1
addikt

Sejtettem én, azért megy a betan csak:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1160) tomp válasza zoleeno1 (#1159) üzenetére


tomp
félisten

Azért ez elég szépen minősíti a Simple fejlesztőit.
"Hé gyerekek mi hülyék vagyunk a munkára, csináljátok már meg ti"
Nem az app lett kompatibilis hanem az OxygenOS lett kompatibilis az inkompatibilis alkalmazással.

(#1161) PartyShan válasza tomp (#1158) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Ezt honnan lehet tudni?

(#1162) tomp válasza PartyShan (#1161) üzenetére


tomp
félisten

Rákérdeztem a OnePlus supportnál, hogy az adott alkalmazás javulásához történt e gyártói módosítás.
Válasz: Igen mivel jelezték, hogy az app hibásan működik így elvégezték a szükséges optimalizációt az apphoz.

(#1163) PartyShan válasza tomp (#1162) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Cool, azért kíváncsi lennék hogy ez mennyire volt az OTP vagy az OOS hibája.

(#1164) tibcsi0407 válasza tomp (#1158) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Zseniális? Ezek szerint az OOS volt a ludas végig.

https://utdetailing.hu/

(#1165) fauv


fauv
őstag

Üdv !

Az asszonynak tudtam rendelni "T".től egy új 7T Prót. Azt szeretném kérdezni, hogy a telefonon tényleg van gyárilag védő fólia, illetve ha igen ez milyen minőségű?

Köszi előre is

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#1166) spawn21 válasza fauv (#1165) üzenetére


spawn21
veterán

van rajta, egy sima fólia. Jobb mintha nem lenne, érdemes fent hagyni

iPhone 13p

(#1167) tomp válasza tibcsi0407 (#1164) üzenetére


tomp
félisten

Nem egészen!
Az android 10 egy nulláról írt rendszer amiben a felugró értesítés/esemény megjelenítés más hivatkozással megy. Google féle androidban megtalálható a régi megoldás is ezért működik. OnePlus viszont kiszedte és csak az android 10-es megoldást hagyta meg. Ha már android 10 ugye... Na de ha az app nincsen felkészítve erre akkor ez lesz...
Nem lehetetlen megcsinálni mivel az Erste megoldotta az ErstePay appnál. Érintésnél szépen felugrik az ablak. Illetve rengeteg külföldi bank appnál megoldották.
Szóval ez továbbra is a Simple szegénységi bizonyítványa.
Android 10/MIUI11 alatt sincs felugró ablak.

(#1168) tibcsi0407 válasza tomp (#1167) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tehát akkor ők szedték ki a szükséges modult. Értem.

https://utdetailing.hu/

(#1169) tomp válasza tibcsi0407 (#1168) üzenetére


tomp
félisten

Mondhatni ez olyan mint a Windowsnál lévő kompatibilis mód. Ha nem készítik el az adott program kompatibilis verzióját akkor is van esély arra, hogy jól működjön. Ott is a gyártó tett szívességet, hogy az ős programot menjenek...
A OnePlus akadályozta eddig, hogy a Simple kompatibilis verziót csináljon? Nem. Egy mobilfizetési appnál elvárható lett volna, hogy 9,5hónap alatt kompatibilis legyen. Nem lett. Ezt megtudta a OnePlus és megoldotta. Azaz a Simple továbbra sincs felkészítve a 100%-os tisztán android 10-es rendszerre mivel a felugró esemény ablak továbbra is android 9-es.
Pár hónap és itt a következő android. Reméljük arra már rendesen összetákolják az appot. Vagy inkább bejön a GPay...

(#1170) HUNPablo


HUNPablo
tag

Telekomnal most egész jó áron van a készülék.
Listaáron par száz forinttal 200.000 HUF alatt van.

(#1171) tibcsi0407 válasza tomp (#1169) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Más telefonokon működött?

https://utdetailing.hu/

(#1172) tomp válasza tibcsi0407 (#1171) üzenetére


tomp
félisten

Samsungon és Huawei telefonokon igen mivel elsődlegesen arra optimalizálják a Simple-t. MIUI11-en ugyan ez van, azaz nincs felugró ablak.
Ismerősömnek van saját maga által írt NFC appja. (nem banki) Neki se ment a felugró OnePlus-on ha a droid9-es hivatkozással szerette volna alkalmazni. Megnézte az android 10-es felugró hivatkozást és belerakta az appba. Tádám, máris megy. Ő ezt 1 délután alatt megoldotta...
Érthető a Google megoldása, hogy a régi és az új lehetőséget is benne hagyta de ezzel csak azt érték el, hogy a fejlesztők ne foglalkozzanak a droid10-el már hát minek ha megy. Miközben ha kiveszik az app alól a régi hivatkozást, máris lebukik az app miszerint nem lett felkészítve droid10-re...

(#1173) tibcsi0407 válasza tomp (#1172) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor maradjunk annyiban, hogy ennyi idő után elvárható volt a Oneplus-tól a lépés. OTP pedig nem csoda, hogy nem lépett, hiszen Samun és Huawei-en ment a Simple, kvázi a legtöbb embernél azok vannak a droidosok közül.
Én sem változtatnám meg a céges működésemet 1 ügyfél miatt, ha a többi ügyfelem máshoz alkalmazkodott. Függetlenül attól, hogy most van egy újabb megoldás, vagy nincs.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1174) tomp válasza tibcsi0407 (#1173) üzenetére


tomp
félisten

A OnePlus szimplán azért lépett mert megkeresték őket.
Azért illene ennyi idő után egy hivatalos banki appot teljes mértékben felkészíteni az aktuális rendszerre. Egyszerűen be kellene illeszteni az android 10-es hivatkozást a 9-es mellé. De még erre is képtelenek. Habár a Simple-nek ez a legkisebb hibája a meglévők mellett.

(#1175) TTom65 válasza zoleeno1 (#1148) üzenetére


TTom65
tag

Ez független teló? A céges számom Telenoros ezért kérdezem.

(#1176) tibcsi0407 válasza tomp (#1174) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem nem használják elegen.

https://utdetailing.hu/

(#1177) Mikrobi1989 válasza TTom65 (#1175) üzenetére


Mikrobi1989
csendes tag

Megkérdeztem és független.

(#1178) TTom65 válasza Mikrobi1989 (#1177) üzenetére


TTom65
tag

:R

(#1179) zoleeno1 válasza TTom65 (#1175) üzenetére


zoleeno1
addikt

Szerintem már az összes teló IS független, amit kapni lehet:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1180) *Mukeey* válasza zoleeno1 (#1179) üzenetére


*Mukeey*
addikt

:K

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1181) G-Bali


G-Bali
senior tag

Lenne egy olyan kérdésem hogy ami most jött frissítés ,és benne van a lassított videos 960fps .nem lehet letölteni csak magát a kamera app-ot ami ezt tudja ,vagy nem lehetséges frissítés (09)nélkül?

(#1182) rankesz válasza G-Bali (#1181) üzenetére


rankesz
veterán

Én úgy gondolom hogy nem fog működni, mert hiányoznak blobok amik szükségesek a működéshez de egy próbát megér

[link]

(#1183) G-Bali válasza rankesz (#1182) üzenetére


G-Bali
senior tag

Köszönöm letöltöm .
Amúgy jobb az frissítés összességében?
Csak mert nem voltak elájulva tőle sokan :U

(#1184) waszabi07


waszabi07
tag

szép kártya alkalmazás másnál is csak fekvő módban hajlandó futni? nagyon idegesítő

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#1185) klooo válasza waszabi07 (#1184) üzenetére


klooo
tag

Nálam is ilyen. Tényleg idegesítő.😀

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#1186) beyruth82 válasza waszabi07 (#1184) üzenetére


beyruth82
veterán

Nálam is de szerintem az alkalmazás van így megírva.Pl vannak olyan játékok is amiket nem lehet fektetve játszani csak állítva.Ez teljesen független a telótól.

(#1187) HREH


HREH
senior tag

Ezt komolyan nem hiszem el, reggel ránéztem, még volt készleten Telekomnál, most rendelném, erre már az összes elfogyott :W

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#1188) Gabis válasza HREH (#1187) üzenetére


Gabis
őstag

Próbálj meg üzletet is felhívni, hátha van nekik raktáron.

(#1189) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Valaki tudja hogy mukodik a 960fps? Hol kell elsutni hogy a legjobb pillanatban lassuljon le?

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#1190) G-Bali válasza rankesz (#1182) üzenetére


G-Bali
senior tag

Szerintem működik.... :)

(#1191) beyruth82 válasza DefJamHUN (#1189) üzenetére


beyruth82
veterán

Olyan oos-ben nincsen.Minden olyan pillanat ami nem tökéletes az felesleges sallang tehát nem létezik.

(#1192) waszabi07 válasza beyruth82 (#1186) üzenetére


waszabi07
tag

Nem tudom mert iphone-on oke de az más téma ugye, viszont probaltam egy samsungon azon is hibátlan, csak a 7t pro-n ilyen nekem.
A másik dolog:

Nekem van 2 hibám az utolsó frissítés óta ami most jött ki.
1. ha pár percig vagyok egy alkalmazásban, pl chrome vagy facebook aztán kilépnék az üres kezdőképernyő fogad és 2-3 mp mire betölti a dolgokat...
2. Este bezártam minden appot, reggel feloldom a telefont és az oneplus switch alkalmazásba van belépve, kilépek és nincs is a megnyitottak közt az alkalmazás, ezt is tapasztaltam tegnap sokszor.

Galaxy S24 Ultra <- Iphone 13 pro max <- Iphone 11 pro <- Iphone X <- Oneplus 7t pro <- Oneplus 6 <- Iphone 8 plus <- Huawei p20 pro <- Huawei mate 10 pro <- Iphone 7 <- Iphone 6s <- Iphone 5s <- Zte Blade

(#1193) rankesz válasza beyruth82 (#1191) üzenetére


rankesz
veterán

(#1194) Timer válasza beyruth82 (#1191) üzenetére


Timer
veterán

Figyelj már, nem unod még? Nekem is tele a tököm a Mi 9 Lite ganédombbal, mégsem megyek kétnaponta beszólogatni a fórumba (pedig lenne miért...).

@Gabis, @ tomp: ez esetben pedig ott a bannhammer. Topikgazda nem jár erre? Ez már kimeríti a trollkodást, nyugodtan mehetne érte a tiltás.

[ Szerkesztve ]

(#1195) *Mukeey* válasza beyruth82 (#1191) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Kár, hogy nincs ásító emoji itt...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1196) Gabis válasza Timer (#1194) üzenetére


Gabis
őstag

Szerintem alig várja, hogy jöjjön egy komment amire bedobhatja... :K el kell engedni az ilyet.

(#1197) tomp válasza DefJamHUN (#1189) üzenetére


tomp
félisten

Hát arra még én se jöttem rá. Kb indítás után negyed mp-el készíti a lassítást.
Amúgy ez a 960fps mód olyan, hogy oké lett. De nélküle is nyugodtan tudtam eddig aludni. :DDD

Timer
Ha levegőnek vesszük talán befejezi. Legfeljebb megy a másik után... ;]

(#1198) HREH


HREH
senior tag

A Telekomos készülékre is jár a 2 év gyártói gari?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#1199) zoleeno1 válasza HREH (#1198) üzenetére


zoleeno1
addikt

Persze

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1200) beyruth82 válasza HREH (#1198) üzenetére


beyruth82
veterán

Káncsi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.