Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:56:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) akosxyz


akosxyz
senior tag

Eleve nem értem azokat akik azt hiszik, hogy a gyártók megelégednek a tavalyi árazással, mikor folyamatosan eladási rekordokat döntenek.
Almáéknál is sír az egész internet, hogy milyen drága, de azért csak megveszik. Amíg nem csökkennek az eladások, addig nem fog mérséklődni sem az ár.

(#52) Inzl


Inzl
csendes tag

Azt az "ár-érték király" szerepet, amit a OnePlus magára vállalt, mostanra gyakorlatilag átvette a Xiaomi, miközben a "Never Settle" sem igaz már. Én a OnePlus 5 után leszálltam a vonatról.

Nekem kezet csókolnak a csajok a kocsmában B+!

(#53) #78791680 válasza Inzl (#52) üzenetére


#78791680
törölt tag

Amit atvett a Redmi a Xiaomitol. Ket ev mulva jon az ujabb.

[ Szerkesztve ]

(#54) enginev3.0 válasza Inzl (#52) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azért a 200ezres középkategóriás note 10 pro vagy mi, annyira nem olcsó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#55) gattolino


gattolino
senior tag

Gyönyörű ez a telefon. Lehet benevezek egyre, ha a 8 valóban lyukas lesz. A 9 vajon már kijelző alá épített kamerás lesz? :F

Vivo X90 Pro Plus

(#56) enginev3.0 válasza gattolino (#55) üzenetére


enginev3.0
félisten

Erre ugye nem vársz választ? :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#57) #78791680 válasza gattolino (#55) üzenetére


#78791680
törölt tag

Remelem 10-ben mar igen :DD

(#58) rankesz válasza #78791680 (#57) üzenetére


rankesz
veterán

Egyébként ha megnézzük hogy a gyártó milyen ütemben implementálja az Oppo (szintén BBK) fejlesztéseit, akkor én az őszi 8T körül számítok a kijelző alatti kamera megjelenésére

(#59) #78791680 válasza rankesz (#58) üzenetére


#78791680
törölt tag

Szerintem iden max koncepcio-keszulekekben lesz, de ha ki is adjak akkor Fold koruli aron. Varat meg magara ez a dolog. Egyreszt el kell tuntetniuk szem elol es a minosegen is kell javitaniuk. Az a baj hogy ezekkel a leakekkel mar elhitettek hogy mar elerheto technologia. Talan 9T :R

(#60) Noukoum válasza L4mie (#37) üzenetére


Noukoum
veterán

Nézz be máshol, ugyanolyan arányú árnövekedést tapasztalsz az apple huawei samsung -nál. Mert oké hogy a one+ mondjuk 140 helyett 240, de az iphone meg 250 helyett 400 és hol van még a vége.
Máshol sem jobb a helyzet. A xiaomi 2019es szériája volt még “olcsó” reméljük idén sem lesz másképp.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#61) Hopkins95 válasza Noukoum (#60) üzenetére


Hopkins95
addikt

A Xiaominál is már tavaly év végén kezdett elcsúszni az árazás, a Mi Note 10 már korántsem lett olyan jó deal, mint a korábbi sziamiauk. :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#62) joey04 válasza enginev3.0 (#54) üzenetére


joey04
titán

De nem ám. Kapta is a savat miatta.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#63) rankesz válasza #78791680 (#59) üzenetére


rankesz
veterán

Meglátjuk mit lép az Oppo, következő modellel megy utána a Oneplus is

(#64) mjani1172 válasza enginev3.0 (#39) üzenetére


mjani1172
addikt

Sosem volt olcsó.
Csak kevesebbet adott mint a többiek. 1kg alma 100 Ft, 0.5 kg 80 ft. Rohadt olcsó.
10-et 5 centért.
De ezeket a köröket már megfutottuk sokszor.

[ Szerkesztve ]

(#65) hmb válasza L4mie (#6) üzenetére


hmb
aktív tag

a szolgaltatom az op 3 al kezdte arulni a 6t-nel viszont kivezette az oneplust,arban mar az aktualis huawei csucsmobilok folott volt,a pixelekkel egy arban.helyette jott az oppo es a xiaomi.durva hogy az oppo olcsobb tud lenni

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#66) #78791680 válasza mjani1172 (#64) üzenetére


#78791680
törölt tag

Elmenyre azert tobbet adott mint a tobbiek :K

(#67) hajbel válasza hmb (#65) üzenetére


hajbel
addikt

Nem volt drágább a P20 pronál és a Pixel 3-nál.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#68) hajbel


hajbel
addikt

[link] Pletykák szerint lesz vezeték nélküli töltés a OP 8 Proban.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#69) rankesz válasza hajbel (#68) üzenetére


rankesz
veterán

Kb. borítékolható volt

(#70) hajbel válasza rankesz (#69) üzenetére


hajbel
addikt

Honnan lett volna borítékolható?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#71) ivatti10 válasza Shyciii (#11) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Nem sikerült kitalálnom, hogy működik a szinkronizálás végrehajtása mobil Chrome-ról. Le tudnán írni röviden? Köszi! :)

ZTE nubia Z60 Ultra

(#72) L4mie válasza hmb (#65) üzenetére


L4mie
veterán

Hát az oppoban még reménykedem mint nagytestvérben. Mondjuk ha szerencsém lesz most, hogy bekerult a szolgaltatókhoz a O+ itthon is, következő céges már lehet az majd 2-3 év múlva....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#73) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

"Értesítési led egyébként nincs, az állandó bekapcsolásúra (always-on) is állítható környezeti kijelző tud felvillanni, ha valami esemény történik."

ezt a részt nem teljesen értem, ha always-on akkor minek kell felvillania. Ha jól tudom, a 7T Proban sincs AOD. Nekem ez hiányzik a legjobban a 7 proból is több évnyi samsungozás után (de kb. minden más gyártó telefonja is tudja). Jól meg is írtam erről a véleményem onepluséknak :D

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#74) Noukoum válasza B.Gaboo (#73) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez az érthetetlen kategória. Lehetséges hogy azért nincs mert akkor a 90hz + aod kombó nagyon merítené az aksit, és az összes tesztben lehúznák emiatt?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#75) tibcsi0407 válasza Noukoum (#74) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Dehogy, sosem volt, a 60Hz-es kijelzőknél sem.
Eleve az AOD, ha akarják, akkor 1 Hz-en is mehet, hiszen nincs folyamatos mozgás. :) Egyszerűen idióták és nem teszik bele az OOS fejlesztők. Custom ROM-okban tökéletesen működik.

https://utdetailing.hu/

(#76) Nagya21 válasza tibcsi0407 (#75) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Van benne AOD, igaz csak töltéskor :DDD :DD :D , vagy dokkoláskor.
De sztem az egy érintés és felvillan a kijelző is jó.(samsung s7edge, mi8-után mondom)
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#77) gabenh


gabenh
tag

2 Hete nyúzom a telefont, minden rendben lenne vele ha nem érzékelne félre a kijelzője és egy oldalon tudnék lefele lapozni és reagálna, de nem :)

Galaxy S23 Ultra

(#78) #78791680 válasza gabenh (#77) üzenetére


#78791680
törölt tag

:U

(#79) tibcsi0407 válasza Nagya21 (#76) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én sem vagyok AOD-függő, P30 Pro-n is kikapcsoltam egy idő után. Rájöttem, hogy engem nem érdekel. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#80) Land


Land
veterán

A gyári szilikon tokhoz képest érezhetően kecsesít a gyári Sandstone tok? Szeretnék rá venni egy szebb/kecsesebb tokot.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#81) #78791680 válasza Land (#80) üzenetére


#78791680
törölt tag

Akkor a gyari protective tokok jok lesznek, nagyon vekonyak de azert vedik a hatlapot es a kamerat.

(#82) B.Gaboo válasza tibcsi0407 (#79) üzenetére


B.Gaboo
tag

nem kell mindenkinek erre vágynia, ezért szokott kikapcsolható lenni más gyártóknál is.

csak az bosszantó, amikor emiatt kell custom romokkal szenvedni (amiről egyébként sok-sok éve leszoktam és most sem szívesen csinálom) mert a OnePlus jobban tudja, hogy mi kell a usernek egy "community driven" szoftverbe.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#83) tibcsi0407 válasza B.Gaboo (#82) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez a community driven a legnagyobb duma, amit a mai napig tolnak. Szerintem már csak ők hiszik el. ;]

https://utdetailing.hu/

(#84) Nagya21 válasza Land (#80) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Nillkin tpu tok.
Kecses, a sarkokon pici bumper, a kamera nem lóg ki.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#85) #78791680 válasza Nagya21 (#84) üzenetére


#78791680
törölt tag

Ha minel karcsubbat akar, akkor ezek a szilikon tokok kevesbe jok. Gyari karbon protective pl konnyebb es vekonyabb.

(#86) zoleeno1 válasza Land (#80) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, kecsesít, de ugye jóval kevesebbet is véd a nagy kivágások miatt.
Az AOD hiánya nekem is fájó pont a Mate 10 pro után, felfogni nem tudom, hogy miért nincs rá egy kapcsoló, hogy akarod e folyamatosra, vagy csak érintésre... De kb ez az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni így pár hónapos használat után... Meg persze a filléres értesítési led-et, de azt már elengedtem... A folyamatos AOD kapcsolóban még bízom egy későbbi frissítéssel :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#87) Land válasza zoleeno1 (#86) üzenetére


Land
veterán

Első körben Dbrand skint szerettem volna rá, ahhoz képest atom védelem a Sandstone :D
Ha nem billegne Skinnel, akkor nem tokoznék. Hátha nem ejtem el ezt sem, ahogy eddig sem ejtettem el a telefonjaimat.

Más: gyári launchernél a főképernyőnél az ikonrács felosztás túl tágnak tűnik a Novahoz képest. Oszlop állítást találtam, de sor állítást nem. Azt nem tudja?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#88) zoleeno1 válasza Land (#87) üzenetére


zoleeno1
addikt

Sor állítást sajna nem tud, csak oszlop+ikonméret.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#89) Land válasza zoleeno1 (#88) üzenetére


Land
veterán

Akkor csak Novazni kell itt is. :/

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#90) KRSoos válasza L4mie (#34) üzenetére


KRSoos
csendes tag

Az árazás kapcsán: kétségkívül lehetne olcsóbb és kidobhatná a cég minimális profittal is a készülékeket sőt, az még jobb lenne, ha a magyar minimálbérekhez igazítaná az árazást, de talán a legtutibb az lenne, ha ingyen lenne!

Viccet félretéve, valóban nem filléres telefonról van szó, de körbenézve a konkurens márkák között már kevésbé indokolt a sírás. Ráadásul azt valahogy nagyon sokan jótékonyan elfelejtik, hogy ez a cég:
a) vagy elsőként hoz be a széleskörbe új technológiát (kijelző alatti ujjlenyomat olvasó, pop-up kamera, 90Hz-es kijelző, legfrissebb androidok, stb),
b) vagy saját fejlesztéseket mutat be (leghatékonyabb OS, Dash/Warp Charge, új 120Hz-es kijelző, stb).

Ezek fényében még azok a kommentek is megtorpedózhatóak, akik azt írják "+pénzért vesznek nagyobb tudású készüléket maguknak". Mit? iPhone 11 Pro Maxot? :DD Vagy Samsung S10+-t? Mert mondjuk a hole-punch display 60 Hz-cel nagyobb tudás, mint amit a OP 7T Pro kínál? (Aki az IP védettséggel házalna: a OnePlus is pont annyira vízálló, mint bármelyik csúcsmobil csak papírozni nem papírozták le.)

''The situation is hopeless, but it is not serious.'' - Paul Watzlawick

(#91) akosxyz válasza KRSoos (#90) üzenetére


akosxyz
senior tag

Beázásra egyik gyártónál sem szól garancia, ha jól tudom. Hiába az IP védelem. Szóval nem merítgetném a telókat, hiába írták rá.

(#92) #78791680 válasza KRSoos (#90) üzenetére


#78791680
törölt tag

Ezert leszek kivancsi hogy amikor OP mar tud majd Qi-t meg lesz IP, akkor mivel tamadjak majd az Almasok, Samusok :DD

(#93) beyruth82 válasza KRSoos (#90) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem nem pont annyira vízálló

(#94) NemMo válasza KRSoos (#90) üzenetére


NemMo
őstag

Pop-up kamerát biztos nem a op hozta be elsőnek, hanem a vivo

(#95) Kocsó válasza NemMo (#94) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Ami igaz, de ugye az is BBK Electronics "leány" :U
Realme, Oppo, Vivo, OnePlus

Valaki esetleg, akinek McLaren van, nem tudja, hogy Messengert is rá lehet valahogy venni a Horizon Light-ra ?? Mert Viber meg egy pár app "használja"

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#96) NemMo válasza Kocsó (#95) üzenetére


NemMo
őstag

Így nézve igazad van. :)) Ez a horizon light valami op feauture?

[ Szerkesztve ]

(#97) #78791680 válasza Kocsó (#95) üzenetére


#78791680
törölt tag

Minden ertesites hasznalja a Horizon Lightot. Ha bekapcsolod az Ambient kijelzot akkor mindig megjelenik ket szelen a fenycsík.

[ Szerkesztve ]

(#98) PartyShan válasza gabenh (#77) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Ha fent van a gyári védőfólia, vedd le. Amíg fent volt nálam, addig időnként érdekesen érzékelt. Mintha feltöltődött volna statikus elektromossággal és emiatt meghülyült volna az érzékelés.

(#99) zoleeno1 válasza #78791680 (#97) üzenetére


zoleeno1
addikt

Csak értelme nem sok van, egyszer végigszalad, amikor megkapod az üzenetet, aztán soha többet... Kb arra jo, hogy ha direkt figyeled, akkor wow de szép, de amúgy másra se:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#100) NemMo válasza zoleeno1 (#99) üzenetére


NemMo
őstag

Ilyen van a xiaomiban is pont ugyanennyire értelmetlenül megcsinálva, hogy csak egyszer villan. Ez valami sajátos kínai logika lehet, hogy jó ez így

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.