Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) HoaryFox válasza derrik (#8550) üzenetére


HoaryFox
őstag

Ez jól néz ki :K Stabilan megfogja a telefont?

Esetleg sötétkékben nincs? ;]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#8552) derrik válasza HoaryFox (#8551) üzenetére


derrik
őstag

Amennyire éppen kell szerintem
Azért krokodil a neve :)
Vagy aligátor vagy mi

[ Szerkesztve ]

(#8553) racerx válasza Imdre (#8548) üzenetére


racerx
őstag

Szerintem menj vissza 3.2.2 re. Ezzel a 3.2.4 el vannak érdekes dolgok, nem is teljesen tiszta, hogy visszavonták e vagy sem, ez a másodszor kiadott verzsön javitott e vagy sem... Nálam is az akku szarabbul teljesít (no meg előjött a gmail mint elsődleges fogyasztó - de ez lehet hogy google gond).

(#8554) FoxPuppy


FoxPuppy
tag

lehet, hogy már volt , de ha még nem akkor hátha valaki belefut....

TWRP-backup utáni hibás pin/pattern.

(#8555) thomasvold válasza derrik (#8550) üzenetére


thomasvold
őstag

Kaphatnék egy linket? Állítva ugye nem lehet a telefont beletenni? Hogyan tapad a műszerfalhoz? Elég stabil?

Köszi :)

(#8556) barmar


barmar
aktív tag

nem igazán értem milyen akku problémákról beszélnek emberek, meg milyen 2,5órás SOT-okról.. 24óra alatt wifi, 4g, push szinkron, fb, youtube, chrome stb...

[ Szerkesztve ]

(#8557) Imdre válasza racerx (#8553) üzenetére


Imdre
aktív tag

Lehet az lesz, vagy megvárom a következő frissítést.

(#8558) ollie válasza barmar (#8556) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gyári OS és kernel?

***

(#8559) barmar válasza ollie (#8558) üzenetére


barmar
aktív tag

igen. 3.2.4

(#8560) Aljasvip válasza Imdre (#8557) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Még a topic kezdetén mintha mások is említettek volna hasonló problémát. Arra a megoldás az volt, hogy a hátlapon lévő mikrofont nem szabad eltakarni. Esetleg ezt próbáld ki.

(#8561) K82 válasza SharpSA (#8538) üzenetére


K82
őstag

Az üzemidő mondom azt h nagyjából hidegen hagy, a durva merülés feltűnik azért, de nem tapasztaltam ilyet.
Nem vagyok SOT-fetisiszta, nem azért van okostelefonom h azt nézegessem éjszaka 1 vagy 5%-ot merült-e, valamint ki is használom a teljesítményét, ennyit az üzemidőről.
Mielőtt félreértenél, nem Neked szól a "kirohanásom", csak úgy általánosságban mondom mit gondolok erről a "Nektek mennyit merül a telefon éjszaka? Akkor az enyém rossz?" stb.jellegű kommentekről amikkel tele a fórum. :B

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#8562) SharpSA válasza FoxPuppy (#8554) üzenetére


SharpSA
veterán

Legegyszerűbb TWRP mentés előtt kikapcsolni a képernyő védő megoldásokat.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8563) SharpSA válasza K82 (#8561) üzenetére


SharpSA
veterán

Én sem nézegetem állandóan az üzemidőt, nem is vettem magamra amit írtál (kinőttem már az ilyen magatartásból), de azért adott esetben nem mindegy, hogy mire lehet számítani. Ha tudja azt, amit a gyári, akkor jó, ugyanakkor írta már valaki azt is, hogy jobb. Az nem jó, ha maga a rendszer többet zabál mint kellene. A készenlét meg legyen készenlét.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8564) ittakary


ittakary
nagyúr

3.5.1-ben rengeteg apró kis újdonság van :)

- adatforgalom nyilacskák wifi + cellular forgalomnál is (mint CMen)
- az előbb jött egy figyelmeztetés hogy figyeljek oda az Instagramra mert ez meríti a legjobban a háttérben a telót (energy hungry app)
- új menüpont Settingsben! Advanced - itt megjelent az ütemezett bekapcsolás kikapcsolás
- Night mode állítható lesz (meleg - melegebb színek)
- sRGB még mindig egy kalap szar, teljesen sárgás...

(#8565) derrik válasza thomasvold (#8555) üzenetére


derrik
őstag

[link]
..... Szerintem állítva nem egy 7" tablet még oldalra döntve bele megy

(#8566) ittakary válasza ittakary (#8564) üzenetére


ittakary
nagyúr

ja és Nougat-os értesítősáv gyorsikonokkal már megvan

(#8567) Nagytoll válasza FoxPuppy (#8554) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Erre van automatizált flashelhető zipem, ha kell adok linket.

(#8568) Imdre válasza Aljasvip (#8560) üzenetére


Imdre
aktív tag

Meglepne, ha ez okozná a gondot. Mint említettem, ha kihangosítom/visszaállítom, akkor utána jó.
Remélem szoftveres a gond, mert nem tudom hogyan tudnám gariztatni így

(#8569) pit450


pit450
aktív tag

Sziasztok! Az a helyzet hogy most ugyan annyiért tudnék venni s7 edget mint o+3 at (t nél elofizu hoz) Szerintetek ha az ár nem számít melyik a jobb? Főleg azokat kérdezem akinek volt mind a kettő. Fontos akksi, kamera, használhatóság mint telefon mert egy nap kb 2-3 órát telefonálok. Térerő hívás hangminoseg?

(#8570) pit450 válasza derrik (#8550) üzenetére


pit450
aktív tag

Linket tudnál dobni?

(#8571) Tibko8 válasza pit450 (#8569) üzenetére


Tibko8
senior tag

Összefoglalóban van egy jó összehasonlítás a 2 telefonról.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#8572) dfcwolf


dfcwolf
tag

Valaki tudja, hogyan tudom a telefont számítógépen kezelni? Screen mirroring érdekelne.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#8573) ollie válasza dfcwolf (#8572) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A screen mirroring más. Téged a remote desktop, pontosabban a remote control érdekel.

Ez tudja: [link]

Le kell tölteni a klienst a PC-re meg a mobilra is.

***

(#8574) ittakary válasza ollie (#8573) üzenetére


ittakary
nagyúr

Es ezzel a telo kijelzojet ki tudod kuldeni a gepre?

(#8575) Totheground


Totheground
addikt

Ezt a lenti mobil site ajánlást ki lehet kapcsolni valahogy Chrome-ban? Baromi idegesítő...

Amúgy meg is jött a bambusz tok, baromi jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#8576) syler123 válasza pit450 (#8569) üzenetére


syler123
veterán

Nyilván így 1 áron az S7 edge a jobb telefon. Más kérdés, hogy nem jött ki olyan színben, ami tetszene is, meg nekem a fém hátlap jobban bejön telefonon, mint az üveg (Kicsit fura ezt leírni, tokkal a telefonon, de már a tudat is hogy fém, kellemes :D).

(#8577) vitezlejszlo válasza ittakary (#8566) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Cserébe nincs akkora ugró gyorsikon :( de azért érzed, hogy lassan ott tartunk, mint a kitkat még a 2.3.6-ban volt a gyorsikon is sor? :)

(#8578) ittakary válasza vitezlejszlo (#8577) üzenetére


ittakary
nagyúr

nemértelek édestestvérem

milyen gyorsikonsor? a widget?

(#8579) KraX válasza syler123 (#8576) üzenetére


KraX
őstag

Ha az ár nem számít akkor én is az s7e-re szavaznék első körben. Ettől függetlenül a oneplus3 egy baromi jó telefon. Én egy iPhone 6s-t cseréltem le és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Mondom ezt úgy, hogy gyakorlatilag az iPhone 2g óta iPhone-t és iOS-t használtam.

[ Szerkesztve ]

For the God Emperor!

(#8580) vitezpeto


vitezpeto
tag

Sziasztok!

A Google állapotsávot el lehet valahogy tüntetni?

Köszi!

(#8581) DjBlero válasza vitezpeto (#8580) üzenetére


DjBlero
őstag

igen :K

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#8582) Tibko8 válasza vitezpeto (#8580) üzenetére


Tibko8
senior tag

Használd a kereső :)

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#8583) syler123 válasza KraX (#8579) üzenetére


syler123
veterán

Én is elégedett vagyok vele, de pl a kamera valljuk be hogy átlagos vagy rosszabb fényviszonyok között valami kritikán aluli. Nem sokat fotózok, az utóbbi időben azonban szükségem volt a kamerára és botrány amit alkotott beltéren. Nekem a kamera nem fő tényező, szóval nem kimondottan zavar, imádom ezt a telót, az eddigi legjobb telefonom.

De! elkap az ideg amikor itt dicsérik a kameráját :D

(#8584) ittakary válasza syler123 (#8583) üzenetére


ittakary
nagyúr

szerintem sötétben is full jó

csak pár példa:

(#8585) tovgab válasza syler123 (#8583) üzenetére


tovgab
aktív tag

Pont az előbb csináltam ezt a képet, igaz állványról, de nekem tetszik.

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#8586) syler123 válasza ittakary (#8584) üzenetére


syler123
veterán

Kapásból első kép, minden ami kicsit is mozog elmosódik. Tegnap fotóztam céges névnapozáson, mintha szellemeket fotóztam volna, aki kicsit is elfordította a fejét olyan volt mint a szembe jövő fazon a te képeden.
Zajról nem is beszélve, meg itt még mindig más fényviszonyok voltak mint nálunk.

Alsó kép ugyanez, csak akkor látok éles arcot ha már beállt a hullamerevség.

[ Szerkesztve ]

(#8587) PAPSZIMax válasza ittakary (#8584) üzenetére


PAPSZIMax
tag

Szerintem rohadj meg, hogy ilyen helyeken jársz, de am szerintem is jók :D

(#8588) ribarszki válasza syler123 (#8586) üzenetére


ribarszki
őstag

Azért azt vágod, hogy egy mobilról beszélünk és éjszaki fotózásról? Ami még egy APS-C szenzorméretet is megizzaszt. Ráadásul ott elétekerhetsz, egy F1.7-es üveget.

Nem is értem, mit vártok? Bemozdulásmentes éjszakai fotót? Javaslom az FF érzékelőket 1.4-es fix lencsével. Ott tolhatod az ISO-t is 10.000-ig.

A Telefon képérzékelőjének fizikai határai vannak. Akár Oneplus, akár Iphone, akár Galaxy, kb ezt tudják éjszaka mozgó alakoknál..

(#8589) dfcwolf válasza ollie (#8573) üzenetére


dfcwolf
tag

Köszi de ez nem jó nekem. Én a telefon kijelzőjét akarom a gépemen látni.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#8590) xenom0rph válasza dfcwolf (#8589) üzenetére


xenom0rph
őstag

[link]

halahala

(#8591) PiciDikenz


PiciDikenz
aktív tag

Sajnos koncertfelvetelre ez se sokkal alkalmasabb mint a One volt, tegnapi rhcp-n lottem par videot, es sajnos recseg, ahogy vartam... Nem annyira, mint a one, de nem tul kellemes :( erre van valami sufni megoldas, vagy hardveres a hiba?

(#8592) UberMutant válasza dfcwolf (#8589) üzenetére


UberMutant
őstag

Teamviewer bónuszként még vezérelni is tudod

(#8593) OPiiPO válasza ittakary (#8584) üzenetére


OPiiPO
addikt

Elmosódott, életlen.
Látszik hogy az optikánál hiányzik a fényerő (f1/7,f1/8 vs f2.0) a top LG és Samsung készülékekhez képest, amit a szoftver nem képes ellensúlyozni.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#8594) OPiiPO válasza ribarszki (#8588) üzenetére


OPiiPO
addikt

Nem feltétlenül kell rossznak lenni egy mobillal készült képnek, csak azért mert nem sok a fény.

"Javaslom az FF érzékelőket 1.4-es fix lencsével."
- Azért nem kellene ezt az összehasonlítást erőltetni, Te is tudod hogy erősen sántít. Teljesen más felhasználási terület, teljesen más elvárások. Ok? ;]

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#8595) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Ha már SOT.


(#8596) Killerlaca válasza ittakary (#8584) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Ezek nem Sidarin készültek?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#8597) zoltan6 válasza tovgab (#8585) üzenetére


zoltan6
őstag

újváros :C

(#8598) ollie válasza ittakary (#8574) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt írja: [link]

Multi-platform
Cross-platform PC to PC, mobile to PC, and PC to mobile connections that support Windows, Mac OS, Linux, Chrome OS, iOS, Android, Windows App, and BlackBerry.

(#8595) szkorhetz: nem rossz az Pokemon GO mellett, ami eszi az akkut

[ Szerkesztve ]

***

(#8599) Bibby válasza OPiiPO (#8593) üzenetére


Bibby
addikt

Tudnál példát mutatni? Mármint ilyen képre, ahol egy oneplus elmosódott, de egy samsung vagy lg nem.
Jó csak viccelten. Nyílván te is tudod hogy egy két fényérték nem tud csodát tenni.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#8600) ittakary válasza Killerlaca (#8596) üzenetére


ittakary
nagyúr

Dehogynem kedves Laca :K most jöttem haza onnan 2 napja :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.