Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) SonyNex7 válasza Macika66 (#4098) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Hardverker [link]64gb 8500Ft egész jó ár
Kipróbálnád nekem hogy erre lehet-e pl torrentezni?

[ Szerkesztve ]

(#4103) ribarszki válasza Macika66 (#4097) üzenetére


ribarszki
őstag

Ne keverjük a dolgokat. A panel nagyon jó minőségű amoled kijelző, de alapból rosszul van kalibrálva. Ezt kár tagadni, rengeteg mérés van a neten. A referenica pontoktól bőven eltérnek a színek. Ez látszik is a neon színeknél. Persze alapból minden amoled panel túlszaturált. Ezt tette helyre az sRGB mód, ami színhelyes beállításokkal dolgozik. Ezt tesztek is igazolták. Az más kérdés, hogy az sRGB módot szokni kell, mert az emberek szeme a szaturáltabb színekhez van szokva mobilon, pedig a színhelyes képet ez adja.

Viszont a "rengeteg állítási lehetőséggel" erősen vitatkoznék. Van egy színhőmérséklet csúszkád akkor ha nem használod az srgb módot. Ennyi, semmi több. Azzal is csak a Kelvin értékeket mozgatod, hideg-meleg irányba, de a színek maradnak túllőttek. Nincsen telítettség, nincsen vibrance, nincsen kontarszt, nincs csatornánkénti színállítás. Na az rengeteg lenne. sRGB módban pedig a színhőmérséklet súszkához sem nyúlhatsz. Nem azt mondom, hogy ezeknek benne kell leniük, de legalább a szakmai fórumon ne írjunk olyat, hogy rengeteg állítási lehetőség van mert ez nem igaz. Talán majd a custom romoknál kapunk ilyet.

Mindezek mellett egy nagyon jó panelról beszélünk, de a gyári kalibráláskor, az sRgb előtt ezt kicsit igényesebben is megcsinálhatták volna. Ennyi. :R

[ Szerkesztve ]

(#4104) Potrien válasza ribarszki (#4103) üzenetére


Potrien
senior tag

Szerintem lehet direkt ilyenre kalibrálták a kijelzőt elsőre, mert az átlag embereknek ez jobban tetszik mint a kissé fakóbb valóság.

(#4105) ittakary


ittakary
nagyúr

Nyaralason vagyok, erre nem akar beindulni a Dash charge... Gyari OS rootolva, gyari eszkozok

(#4106) rankesz válasza ittakary (#4105) üzenetére


rankesz
veterán

Kernel bug? Milyen kernel van fent? Restart volt már?

(#4107) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

A garancia mire terjed ki? Ha fogja magát a telefon lefagy és meghal akkor gondolom az benne van a gariban.

(#4108) Toobias válasza Macika66 (#4098) üzenetére


Toobias
csendes tag

Köszi a tippet, be is rendeltem egyet

(#4109) Tibko8 válasza Nagytoll (#4107) üzenetére


Tibko8
senior tag

Igen.

Bővebben: Magyarul
Angolul

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#4110) KraX válasza UberMutant (#4068) üzenetére


KraX
őstag

Illetve egesz olcson lehetne uj telefonokhoz jutni: "jajj ellpotak a telefonom", kernek egy masikat.

For the God Emperor!

(#4111) NORBl


NORBl
aktív tag

Miért raktok fel amúgy külső forrásból származó rendszereket ? Nem jó a gyári, van vele gond ? Vagy mivel lesz jobb, hogyha mást használtok, mint a gyári ? Viszonylag friss a telefon, illetve érkeznek folyamatosan frissítések is, nem ?

(#4112) sto1911 válasza KraX (#4110) üzenetére


sto1911
veterán

Benne van a szerzodesben, hogy vandalizmus eseten pl. rendorsegi feljelentes is kell. Ezt siman elvarhatnak lopas eseten is.

(#4113) gombasm válasza NORBl (#4111) üzenetére


gombasm
aktív tag

A romolás egy életforma :DDD .
Azért vettem meg ezt a telefont (no nem csak ezért de fő szempont volt), mert tudom, hogy folyamatosan fejlesztenek rá évekig. Volt O+1 -om, azon is imádtam, mindent kipróbálni! :))

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#4114) NORBl válasza gombasm (#4113) üzenetére


NORBl
aktív tag

:D Végülis jól hangzik.

(#4115) gombasm válasza #45553408 (#4099) üzenetére


gombasm
aktív tag

Ugyanez nálam is. Egy újraindítás után elment a wifi kiválasztásáig, de a jelszó beírása közben újra előjött ez a hiba. Nagyon béta még, sajnálom.... :(( .

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#4116) jaysee13 válasza sto1911 (#4112) üzenetére


jaysee13
tag

Komolyan nem értitek, hogy ebben a viszonylag olcsó biztosításban miért nincs benne a lopás illetve elvesztés elleni védelem? Ennyire naivak vagytok?

(#4117) latyika1994 válasza gombasm (#4115) üzenetére


latyika1994
tag

Nekem minden rendben ment a telepítés során. Multirom TWRP-t használok, ez a 3. rendszer ami fent van.

Fel flasheltem szépen a .zip-et ami tartalmazza a romot, majd miután végzett felraktam egy pico gapps zipet is. Újraindítottam és minden szépen ment, 2x is felraktam mert elsőnek véletlenül a stock gapps-ot raktam fel.

Mind a 2x teljesen simán és rendesen ment minden. Próbáljatok meg egy resetet tolni telepítés után, jobb ötletem nincs rá sajnos :(

(#4118) sto1911 válasza jaysee13 (#4116) üzenetére


sto1911
veterán

Vilagosits fel akkor minket, tudatlanokat, hogy a visszaelesen kivul (amit rendorsegi feljelentessel siman el lehetne kerulni), hogy miert nincs (az azert mert olcso nem valasz).

(#4119) Banyika válasza #45553408 (#4026) üzenetére


Banyika
csendes újonc

:R

(#4120) Banyika válasza Hujikolp (#4027) üzenetére


Banyika
csendes újonc

:W :R

(#4121) Banyika válasza Macika66 (#4064) üzenetére


Banyika
csendes újonc

Én ezt használom. [link]
A fekete lista elnevezés a hívás tiltó funkciója.

(#4122) gombasm


gombasm
aktív tag

Beleszaladtam a TWRP mentés visszaállítása során a "hibás jelszó" effektusba és megkerestem rá a megoldást:

https://forums.oneplus.net/threads/guide-oneplus-3-how-to-unlock-bootloader-flash-twrp-root-nandroid-efs-backup-and-more.448149/#post-14946297

A 6. pont szerinti törléssel lehet használhatóvá tenni a mentést, ha mentés előtt nem kapcsoltuk ki a kódot és ujjlenyomatot.

(Utána persze a zárolást, ujjlenyomatokat újra be kell vinni.)

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#4123) Macika66 válasza SonyNex7 (#4101) üzenetére


Macika66
addikt

Ne haragudj, hátha más megteszi, nálam nincs fent semmilyen torrent progi a telefonomon, öregember vagyok, makacs elképzeléseim vannak a torrentezésről. (Torrentezéshez komplett gép kell, 0-24 csak az menjen rajta ;) )

(#4124) Macika66 válasza Banyika (#4121) üzenetére


Macika66
addikt

Közben utánajártam, sajnos 3rd party programmal nem lehet megoldani, hogy a hívószám nélkül hívó ne halljon kicsöngő hangot, semennyit sem. Ami simán megy a gyári ROM-ból a Samsungoknál, LG-knél.
Én ezt szerettem volna megkapni az 1+3-nál is.

Olyan progit, aminél meg sem mukkan a teló NÁLAM, olyat már találtam többet is.

(#4125) Banyika válasza Macika66 (#4124) üzenetére


Banyika
csendes újonc

Értem.......esetleg még az lehet számodra megfelelő, ha a csuszka középső állásában a kedvencekhez adod akitől hívást fogadsz. Én ki próbáltam, alapból elutasít mindenkit, aki nincs hozzá adva.

[ Szerkesztve ]

(#4127) gaba78


gaba78
csendes tag

DualSim használathoz egyelőre ez nagyon tetszik. Van benne kiváló SIM - egyes számokhoz rendelő funkció

Valakinek tapasztalat?

(#4128) Rick4 válasza Tibko8 (#4109) üzenetére


Rick4
félisten

Készülékekre, amelyeknek a sorozatszámát vagy IMEI számát eltávolították, megrongálták, megsértették, megváltoztatták, vagy meghamisították.

Itt remélem nem a kis hátsó címkére gondol. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4130) gombasm válasza #45553408 (#4129) üzenetére


gombasm
aktív tag

Ugyanaz, már írtam kicsit előrébb.
Elsőre még a nyelvválasztás sem ment, utána pedig a wifi jelszó beírása közben akadt ki.
Egyelőre felejtős, lesznek napi kiadások - legalább lesz mivel próbálkoznunk ;) .

Resurrection Remix van fenn valakinek? Témaválasztó FC -re van valamilyen megoldása?

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#4131) kano


kano
nagyúr

Másik gapps-ot próbáljatok ki.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4132) ztoldy válasza ollie (#4090) üzenetére


ztoldy
senior tag

rootcloak xposed modul elrejti a root-ot, így használható az a program is, ami kényes a root-ra

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#4133) Timer válasza Macika66 (#4124) üzenetére


Timer
veterán

A Root Call Blocker tudta ezt anno.

(#4134) gombasm válasza kano (#4131) üzenetére


gombasm
aktív tag

Nem jött be, megpróbáltam....
Várunk a következő kiadásra, lesz ez jó!

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#4136) FeRkE válasza #45553408 (#4135) üzenetére


FeRkE
őstag

Varjuk a tapasztalatokat :)

(#4137) jaysee13 válasza sto1911 (#4118) üzenetére


jaysee13
tag

Nem akartam én senkit megbántani, csak azt gondoltam, ez azért elég egyértelmű. És a válasz pedig sajnos pont az, hogy azért mert ez a biztosítás ilyen olcsó. A biztosítónak ez nem érné meg. Egyrészt ott vannak a valós esetek, amikor téríteni kell, illetve ez egy elég vonzó kiskapu (pl. bejelentem a rendőrségen, hogy ellopták, letiltják az IMEI-t, én meg eladom alkatrésznek). Ezekkel együtt a biztosítónak nem lenne annyi nyeresége, hogy megérje fenntartani ezt a terméket.

[ Szerkesztve ]

(#4138) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Orzly és nillkin H9+ üveg között mi a különbség? Nekem mindkettő teljes előlaposnak tűnik, annyi, hogy az orzly keretes, nem?

(#4140) sto1911 válasza jaysee13 (#4137) üzenetére


sto1911
veterán

Nincsen gond, de ez igaz lehet a toresre is. Gari vége felé hozzacsapom a padlohoz és van új telom.

Van egy olyan pont a szerződésben, miszerint a szándékos eseteket nem fizetik ki, én még rákérdeztem mégis mi alapján gondolnak szándékosságra, mert nem mindegy hogy ráfogják a szándékosságot aztán meg nem fizetnek.

Tibko8: lent bemásoltam a válaszukat erre a kérdésre, as good as new volt a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#4141) Tibko8 válasza sto1911 (#4140) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ha mázlid van akkor újat kapsz de ha nem akkor csak valami vissza küldött szervizelt telefont kapsz.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#4142) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Skacok, végigfutottam jópár hsz-t és elég sokféle tokot, fóliát ajánlottatok, továbbá egyéb kiegészítőket.
Nem szeretnék gyári dolgokat feltétlen, mert indokolatlanul drágának tartom őket.Lenne olyan jó valaki és leírná, mit érdemes beszerezni a telóhoz és honnan (ebay, alli, banggod)? Nekem tökéletes lenne egy szép átlátszó tok is, ha igényes, nem bumfordi és kellőképpen véd. Kinek mi vált be, mert azért elég sok panaszt is olvastam. Hálás köszönet! :R

(#4143) sto1911


sto1911
veterán

A vakut nem érzitek gyengének?

(#4144) Tibko8 válasza sto1911 (#4143) üzenetére


Tibko8
senior tag

De. Volt már ennél erősebb is. De fotozasnal még nem éreztem hátrányát.

One-ban erősebb One :))

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#4145) TomWexX


TomWexX
addikt

A Loop VR-ről nincs valami infó? Arról nem nagyon lehet olvasni semmit..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4146) farena


farena
tag

Valaki volna olyan szíves és leírná, hogy Oneplus által készített TWRP és a Grarak által készített TWRP között mi a különbség? Melyiket érdemes telepíteni? Illetve olvastam, hogy van már official twrp támogatás is.

[Oneplus által]
Garak
official

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#4148) bupemko válasza #45553408 (#4147) üzenetére


bupemko
senior tag

Nekem a gyári is villámgyors... :F

(#4149) Macika66 válasza bupemko (#4148) üzenetére


Macika66
addikt

Engem néha zavar már, hogy annyira reszponzív a kütyü, hogy az előtt végrehajtja a dolgot, mielőtt hozzáérnék.
Azaz akár 1 mm-rel az érintés előtt is érzékel, és mire hozzáérek, akkor már kész is. Ennél gyorsabb nem tudom, hogyan lehet...
Hozzá sem kell érni? ;)

[ Szerkesztve ]

(#4150) Macika66 válasza Timer (#4133) üzenetére


Macika66
addikt

Lehet, hogy emiatt az egy dolog miatt érdemes lesz rootolni? :)
A bootloadert vissza lehet zárni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.