Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3452) Seadon


Seadon
újonc

Sziasztok!
Már két hónapja tulaja vagyok egy gyönyörű kék mi 8-nak. Minden szép és jó, de egy problémám volt a telefonnal. Teljesen meg voltam elégedve az aksi üzemidejével, kivéve mikor dolgozni voltam. ( Egész nap fel-alá mászkálás, teló a zsebben, nagy ritkán elővéve. ) A problémám a következő volt: nagyjából 50 %ot dobott el a teló az üzemidőből a semmire, otthon ugyanilyen felhasználás mellett ez 5-10 % körül van. Kipróbáltam repülő üzemmódban, de nem segített, ugyanúgy merült a telefon. Nem olvastam ilyesmit sem itt, sem a másik fórumon ( pedig az elejétől olvasom folyamatosan ). Mióta megvan a telefon használom a feloldás rázással funkciót ( Beállítások -> Megjelenítés -> Feloldás rázással ). Nagyon tetszik, mire kényelmesen magam elé emelem a telefont, már be is engedett. De eszembe jutott, hogy mi van ha ez a funkció, miközben a zsebemben van a telefon, folyamatosan azt figyeli, hogy működésbe kell-e lépnie és néha ( vagy sűrűn ) próbál is beengedni. Ki is kapcsoltam ezt a funkciót és nagyon úgy tűnik, hogy ez okozta a problémámat, azóta nem tapasztaltam ezt a drasztikus üzemidő csökkenést. Remélem tudtam bárkinek is segíteni ezzel a szép hosszúra sikeredett hozzászólással! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.