Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) doc74 válasza doc74 (#3199) üzenetére


doc74
lelkes újonc

és ezt kapom ha belépek

(#3202) amargo válasza doc74 (#3201) üzenetére


amargo
addikt

Ezt nézted már?[link]

Kicsit bele olvasva, mindenki azzal szenved, hogy azt a thread-ed lezárták.. kunyerald el valakinek az accuntjat :)

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#3203) doc74 válasza amargo (#3202) üzenetére


doc74
lelkes újonc

Gondoltam már rá,kérdés az hogy ki küldené el nekem PM-be az Acc-ját persze ,csak addig amig vissza nem hozom az életbe a telefonom. :F :F :F

(#3204) enginev3.0 válasza doc74 (#3203) üzenetére


enginev3.0
félisten

mondd neki hogy segítsen teamvieweren

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3205) Griff55 válasza doc74 (#3200) üzenetére


Griff55
senior tag

szét is szedték a telefonodat? milyen volt utána az összeszerelés minősége? én nem tudom elképzelni, hogy ezeknél a ragasztott üvegtelefonokat össze lehet megint rakni gyári minőségűre...

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#3206) doc74 válasza Griff55 (#3205) üzenetére


doc74
lelkes újonc

Bocs de ez olyan messze van az üvegtelefontól mint Makó Jeruzsálemtől :D

(#3207) htctopaz válasza K82 (#3192) üzenetére


htctopaz
tag

Köszönöm!

(#3208) Griff55 válasza doc74 (#3206) üzenetére


Griff55
senior tag

úgy értem, hogy üveg elő-hátlap fémkereten. A lényeg ugyanaz, ragasztva van a hátlap. Csak az érdekel, hogy a szerviz mennyire végez igényes munkát az összeszerelés során.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#3209) szabeska


szabeska
addikt

Az mi, hogy újonnan vásárolt telót szeretnék nyitni, kiírta, hogy 360 óra várakozás... mondom oké, várok. Most, 4 nap elteltével ismét megnéztem, hátha véletlen működik, mert ráértem... már 653 órát kell várni. Normálisak ezek, hogy csak így variálják az időt?? :W Neten olyat is találtam, akinek 1440 órát írt. Besza behu... :Y Mi értelme ennek? A 72 órát még megértem a lopások miatt, a 360-at pedig a kereskedők gányolt romjai miatt....De ez?

[ Szerkesztve ]

F1

(#3210) Viper26


Viper26
nagyúr

Mennyi szabad hely van a 64-esen? 55GB körül?

Közben meglett.:

128GB (110GB user available) vs 64GB (51GB user available)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#3211) 1Konrad


1Konrad
tag

Most érkezik Global rommal nekem is.
A következőkben szeretnék segítséget kérni:
- Mi az, amit az első indításkor érdemes megcsinálni (természetesen a szoftverfrissítésen kívül;):
Ilyesmire gondolok: melyik régió, reklámszűrés, stb... és hogyan.
- Mivel láma vagyok: hogyan kell átvinni úgy a telefonkönyvet, kapcsolatokat, hogy a régi telefonon lévő képek, bejegyzések (emailcim, azonos névhez tartozó számok) mind átmenjenek?
- Megmaradjanak az SMS-ek szövege, egyéb üzenetek (Whatsapp, mesenger), és azok képei?
(Az elöző telefon: Samsung Note 3)

- hogyan bírja az aksi az állandóra bekapcsolt GPS-t? (Tudom, ha folyamatosan van, jobban eszi majd ezt is, de agyrém volt az eddigi telefonjaimnál, hogy nem tudtam úgy Budapest másik felére átjutni, hogy ne merítette volna le...)

Előre is köszönöm!

(#3212) doc válasza 1Konrad (#3211) üzenetére


doc
nagyúr

en siman google-n keresztul hoztam at a contactokat (ha regi telefonnal be van kapcsolva hogy google felhobe szinkronizaljon, es az ujon is engedelyezed, lehuzza)

GPS nalam azota be van kapcsolva hogy megvan a telefon, szerintem baromi jol birja az akku

beallitasok meg... szerintem menj vegig az osszes menuponton (en is igy szoktam) legalabb kepben leszel hogy mit tud a telefon :)

(#3213) CactuS válasza szabeska (#3209) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én a 360 után kaptam még 570 órát, szóval még jól jártál. :DDD

Az ilyenek miatt azért elgondolkozom, hogy ennyiért pont vehettem volna P20-at is és akkor lehet az egész romolás fölösleges is lenne....

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3214) doc válasza CactuS (#3213) üzenetére


doc
nagyúr

vagy vehettel volna eleve unlockolt bootloaderes telefont is, es akkor az egesz unlockolgatas felesleges lenne :D

vagy pl. global romos telefont, es akkor az egesz romolgatas felesleges lenne :D

(#3215) CactuS válasza doc (#3214) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Global rom van rajta, de EU-s miui-t szeretnék rátenni. hivatalos hazai forgalomba sajnos nem kerül nyitott BLes xiaomi telefon. :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3216) Viper26


Viper26
nagyúr

Két nap és érkezik egy 128-as kék EU-s. :-)

iPhone 14 | FR955

(#3217) doc74 válasza Griff55 (#3208) üzenetére


doc74
lelkes újonc

A hátlap nem üveg hanem kopogós műanyag a készülékhez a hátlap egy vékony ragasztó csíkkal van hozzá ragasztva a telefon műanyag részéhez. Ha a szervizesnek lett volna annyi esze akkor felmelegíti a ragasztót egy kicsit mert akkor nem került volna KB 5 másodpercembe, hogy leszedjem a hátlapot. Szóval a szerviz az ide sem adom be többet a készülékem kategória.

(#3218) doc válasza CactuS (#3215) üzenetére


doc
nagyúr

igy mar tenyleg nem ertem...
A P20-on gyarilag unlockolt a bootloader, akkor is ha itthon veszed?

[ Szerkesztve ]

(#3219) CactuS válasza doc (#3218) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem, viszont ott nem is vágynék rá, hogy lecseréljem az alap emui-t, legalábbis mostani ismereteim alapján, így nem is érdekelne a nyitás (ott is van limit, ahogy kb. minden gyártónál már manapság, csak nem feltétlenül ennyi és nem is változik így véletlenszerűen az idő).

A global romhoz képest a fórumos tapasztalatok alapján viszont hozzá tud adni egy xiaomi.eu-s rom. BL nyitásnál törlődnek az adatok, így addig fölösleges rendesen belakni. Kb. ennyi a morgásom oka.

doc74: a sötét rész csak egy bevonat a YT-os videók alapján, de az tény, hogy kopogós, viszont ha műanyag lenne, akkor sokkal hamarabb karcolódna a tesztekben.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3220) dragonfx válasza szabeska (#3209) üzenetére


dragonfx
veterán

de hogy nyitod?
mi fiok bejelentkezik és mi unlockkal?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3221) Griff55 válasza doc74 (#3217) üzenetére


Griff55
senior tag

Üveg az, hidd el. Láttam róla gyepálós videót és a műanyag nem így törik :)
Valóban jó nagy kontár munka hogy így ragasztotta vissza a hátlapot.. de így mát te is tudsz utólah hozzá ragasztót beszerezni és rendesen visszarakni. De köszi a tapasztalatokat, legalább meggyőztél, hogy nem fogom elvinni szervizbe portalanításra, amíg feltétlenül nem szükséges.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#3222) Viper26


Viper26
nagyúr

MIUI 10 Global kb mikor várható?

Közben látom már van.:

Idrees Patel
MIUI 10 Global Stable rolling out for the Xiaomi Mi Mix 2S and Xiaomi Mi 8

Mondjuk fura, hogy P még sehol.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#3223) K82 válasza Viper26 (#3222) üzenetére


K82
őstag

Szeptember 17. óta van.

Szerk.: 8.9.20 developer (MIUI10) már P-n van.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#3224) Viper26 válasza K82 (#3223) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, közben meglett, valamiért azt hittem ez P lesz már. :)

iPhone 14 | FR955

(#3225) pmatthew


pmatthew
tag

Sziasztok,

Régen, korábbi MIUI verzióknál, lehetett a DND (do not disturb - ne zavarj) mellé kivételeket definiálni (leginkább olyan kontaktokat, akik ilyenkor is kicsörögnek); MIUI 10 Stabil alatt nem találok ilyet... létezik, vagy ez már a múlté ?

(#3226) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok
Miui 10alatt hol lehet a gesztus vezérlést bekapcsolni és az alsó navigációs sávot el rejteni?

(#3227) doc válasza Roland861010 (#3226) üzenetére


doc
nagyúr

ha beirod a settings keresojebe hogy 'gesture', elso helyen kidobja (full screen display)

(#3228) Roland861010 válasza doc (#3227) üzenetére


Roland861010
addikt

Magyar nyelvre van állítva
Próbáltam gesztus, és navigációs dokkot de semmit nem talál rá...

Akkor marad a nyelv választás

Azért köszi

(#3229) zsocy válasza Roland861010 (#3228) üzenetére


zsocy
őstag

beállítások - teljes képernyős megjelenítés

Nem volt kifejezetten elrejtve ;]

(#3230) szabeska válasza dragonfx (#3220) üzenetére


szabeska
addikt

Persze :) Nem először nyitok Xiaomi BL-t :K

F1

(#3231) zsoltiz válasza pmatthew (#3225) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Ott van a hang (sound and vibration) beállítások alatt. Ha ott bekapcsolod a DND módot, akkor megjelennek a DND-hez tartozó opciók:

screenshot

(#3232) Istuu15


Istuu15
senior tag

Teljesen off topic de leakarok tölteni háttérképeket a telefonos miui forum appról. Letöltöm a képeket rányomok a fájlra és nem csinál semmit csak elindídtja a böngészőt.

Eddig még ilyen problémám sosem volt vele.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#3233) Roland861010


Roland861010
addikt

Érdemes csak azért nyitni a Bl-t hogy az eus romot dobjam fel a globál helyett?

(#3234) doc válasza Roland861010 (#3233) üzenetére


doc
nagyúr

erdemes, de nem feltetlenul kotelezo, a global ROM is f@sza

(#3235) Viper26


Viper26
nagyúr

Megérkezett, meg is volt a restore, most jöhet a 10-es update. :D

iPhone 14 | FR955

(#3236) dragonfx


dragonfx
veterán

valaki aki nyitotta a bl.t és van twrp.je probálta már a dolby atmos for oreo.t feldobni rá?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3237) walakyb


walakyb
aktív tag

hmmm, valakinek van meg olyan gondja, hogy barmilyen modon radugom a telefont a gepre (bebootolva, twrp, fastboot) nem latja a telefont a gep? driverek fent vannak, korabban romoltam is, twrp-t is tettem fel ra

[ Szerkesztve ]

(#3238) Viper26 válasza walakyb (#3237) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez általában Win10 hülyeség...már ha az van fent.

iPhone 14 | FR955

(#3239) kazsmerlaca válasza walakyb (#3237) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Miért dogod a gépre? Én mindent airdroid-al viszek át a telóra... :U

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#3240) K82 válasza kazsmerlaca (#3239) üzenetére


K82
őstag

adb-s parancsok nem működnek Airdroiddal. Flasheléshez pedig alap a működő USB-s kapcsolat.

Pixel / OnePlus Pad

(#3241) Roland861010


Roland861010
addikt

Szevasztok

A BL nyitásához most komolyan heteket kell várni?
Régen mi a1 és az mi 5s nyitását kb fél nap alatt megoldották.

Most meg legyek 360 órája összekapcsolva meg 720 órát kell várnom...

(#3242) CactuS válasza Roland861010 (#3241) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, nincs már 2 accountos időkorlát megkerülés. Illetve előfordul, hogy időnként az eredeti 360 órát kicsit megtoldja, eddig a legtöbb, amit hozzácsapott a Xiaomi olyan 1100 óra volt a fórumok szerint. Reklamálni lehetetlen és felesleges is, nincs érdemi reakció a gyártó részéről.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3243) Roland861010 válasza CactuS (#3242) üzenetére


Roland861010
addikt

Akkor addig marad a globál rom.

Nem mintha bajom lenne vele !

(#3244) doc válasza Roland861010 (#3243) üzenetére


doc
nagyúr

attol meg kerhetsz BL nyitast, maximum soha nem hasznalod ki :)

(#3245) Viper26


Viper26
nagyúr

Nova launcher-nek kell értesítés hozzáférés (az unread "pöttyök" miatt), amit meg is kapott, viszont, az ikonokon unread dots sehol...erre van megoldás? Nova beállításokban oda teszi, hogy kell neki az access, de már megkapta.
MIUI optimization kikapcsolva, és akkunál is a kivételek között a launcher.
Valakinek lenne ötlete?

A másik, hogy recent appok között hogyan lehet CSAK EGYET bezárni, az összes helyett?

iPhone 14 | FR955

(#3246) Viper26


Viper26
nagyúr

Remek

Akkor nem egyedi dolog... :U

iPhone 14 | FR955

(#3247) Viper26


Viper26
nagyúr

BT füles másnál kezeli / állítja a media hangerőt a telefonon?

iPhone 14 | FR955

(#3248) doc válasza Viper26 (#3245) üzenetére


doc
nagyúr

elrantod jobbra az ikonjat :)

(#3249) zsocy válasza Viper26 (#3246) üzenetére


zsocy
őstag

Nálam a Nova kirakja a pöttyöket ha adott program új értesítést küld. Az unread countos (teslaunread) verziót nem néztem, csak a szines pontokat. Nem csináltam semmi extrát, csak ami engedélyt kért az leokéztam.

(#3250) Viper26 válasza doc (#3248) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na erre nem jöttem volna rá. :R

(#3249) zsocy.:

Ez érdekes, most átraktam a számokra (ehhez kellett a Tesla), és az most jó. Remélem így is marad. :)

iPhone 14 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.