Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jswilly


jswilly
csendes tag

Nagy kár, hogy pont ez a modell nem kapható GLOBAL változatban. Én is kinéztem magamnak, de sajnos le kellett mondanom róla.

(#2) Sethdobaloah válasza jswilly (#1) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Ez nem ugyanaz mint a Mi A2 Lite? Egyébként meg szezont a fazonnal... közel sincs olyan erős, mint a csúcstelefonok.

...csak én vagyok helikopter?

(#3) somogyib válasza Sethdobaloah (#2) üzenetére


somogyib
őstag

Ugyanaz, csak a Redmi 6 Pro-n miui9 van, a Mi A2 Lite-on meg 8.1 tiszta Android. És a Mi A2 Lite global.

(#4) Gdi


Gdi
senior tag

Ez olyan telefon ami akkor teszi igazán oda magát, amikor a tesztprogram fut? :)

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#5) nyisziati válasza Gdi (#4) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem, a Xiaomik egyező eredményt mutattak minden tesztprogram alatt.

(#6) jswilly válasza somogyib (#3) üzenetére


jswilly
csendes tag

Én kedvelem a MIUI-t, jelenleg is egy Xiaomi Redmi telefonom van. Ezért a MI A2 Lite nem jött szóba, bár hardveresen megegyeznek.

(#7) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Szerintem kicsit hatásvadász a blogbejegyzés címe. Gyenge soccal és nagyobb aksival nem meglepő ha jobb az üzemideje több csúcs telefonnál.

(#8) ncc1701 válasza KISDUCK (#7) üzenetére


ncc1701
veterán

A lenovo vibe p2-esem plö lenyomja ebben a tesztben a főhőst. :) Ebben 5100-as akku van, és 12-13 óra sot-ot tud.

(#9) KISDUCK válasza ncc1701 (#8) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nincs kedved írni egy bejegyzést " Megalázták a csúcstelefonokat alázó telefont" címmel? :D

(#10) Cifu válasza KISDUCK (#7) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ezzel együtt elég szomorú, hogy nagyobb aksi van benne, mint sok csúcstelefonban. Ami nem a Redmi 6 Pronak dicséret, hanem a csúcstelefonoknak brutális szégyen...

(Pár napja a munkahelyen volt egy beszélgetés, melyben egy idősebb kolléganő panaszkodik arra, hogy a telefonja már nem bír ki két napot se. Egy fiatalabb kolléga felemeli az iPhone 7s-ét, hogy ez egy napot sem bír ki...)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#11) KISDUCK válasza Cifu (#10) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ezzel egyet értek, de itt csak arra tudok gondolni, hogy valami komponens rovására menne az akksi méret hogy tartani tudják a vastagságot,de ki tudja? Az is lehet hogy találtak valami nyereséget a kisebb aksin (annak alacsonyabb árán kívül)...

(#12) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

ezt nem mondanám túl nagy lealázásnak...
a töltés / lemerítés sok mindentől függ...

annyi az egész, hogy jól bánik az akkuval,jól van optimalizálva... de, hogy ezzel nem "aláz" le, az is biztos... inkább a Redmi 6Pro-t alázzák más telefonok... Pl. egy Nokia 5X, Nokia 5.1, Samsung J7 Dual stb... sebességben...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#13) nyisziati válasza KISDUCK (#7) üzenetére


nyisziati
veterán

Dehogyisnem aláz. Itt az ár/érték arány a lényeg, ahogy le is van írva a cikkben.
2-300 ezres telefonokra 50 %-ot ráverni, az már alázás.

(#14) Csapoati válasza nyisziati (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Trabant is lealázza a Ferrarit fogyasztásban....
Xiaomi telefonom van, még mielőtt... :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) nyisziati válasza Csapoati (#14) üzenetére


nyisziati
veterán

Csúsztatás. Egy Redmi 6 és egy OnePlus vagy Huawei közt jóval kisebb különbség van, mint egy Ferrari és egy Trabant közt.
Itt inkább egy Skoda Octavia - Audi A6 különbségről beszélhetünk.

(#16) Csapoati válasza nyisziati (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Oké, de az egyikben 1.6 TDI van, a másikban meg 3.0 TDI.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) nyisziati válasza Csapoati (#16) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem ez azokat nem igazán érdekli, akiknek csak 5 millájuk van kocsira.

(#18) KISDUCK válasza nyisziati (#13) üzenetére


KISDUCK
addikt

Látom Csapoati már próbálta elmagyarázni a lényeget, de teszek egy próbát én is. Az ugye meg van hogy a csúcstelefonokban csúcs soc is van? Snapdragon 835 vagy a rokonai és hasonló szintűek gyártótól függően és a redmi 6 proban pedig Snapdragon 625 van? Nyilván az antutus teszt alatt a csúcs socok nagyobb teljesítményen pörögnek ami magasabb fogyasztást eredményez a 625-nél. Némelyik telefonnak még a képátlója is nagyobb és némelyik telefon pedig kijelző felbontásban a duplája a redmi 6 pro-nak. Az akkumulátor kapacitás aránya pedig nem tér el annyira mint a tesztben kijött üzemidő, szóval a döntő tényező itt inkább a nagyon rendszerchip és az esetlegesen nagyobb paraméterű kijelző okozza, természetesen az eredményre hatással van a némileg kisebb akksi is, de nem akkora részben véleményem szerint mint a két másik elem.

Egyszerűbb példa, ha még mindig kötöd az ebet a karóhoz: ez olyan mintha összehasonlítanál egy gamer laptopot egy sima conzumer laptoppal. Előbbiben ott van a nagyobb teljesítményű cpu, vga és az egész gép a teljesítményre van kihegyezve ami mondjuk legyen 800k huf míg utóbbiban van egy alacsony fogyasztású i5-ös és legyen mondjuk 150k és te ezek után azt állítod, hogy a kis conzumer gép megalázza a nagy gamer gépet mert aksiról jobban bírja...wtf?

(#19) kmisi99 válasza KISDUCK (#18) üzenetére


kmisi99
addikt

Ja állítom, hogy egy hétköznapi 150 000e ft os alsó kategóriás laptop jobb üzemidőt tudna mint a legtöbb 500k+ ft os gamer laptop.

(#20) nyisziati


nyisziati
veterán

Na akkor egy üzenet az összes trollnak:

Ez a cikk - illetve az alapjául szolgáló teszt - NEM a sebességről szól, hanem az ÜZEMIDŐRŐL. Méghozzá nem relatív (tehát sebességhez mért), hanem abszolút értékű üzemidőről.
Úgyhogy aki továbbra is ezekhez a témákhoz (sebesség ill. sebességhez mért üzemidő ) ragaszkodik, az legyen szíves átfáradni egy olyan topikba, ahol ez a téma.
Vagy írjon egy ilyen témájú cikket, nem érdekel.

De ezt a threadet ne szemetelje össze relativizáló témájú hsz-ekkel, amiket ráadásul még offba sem tesz. :(((

[ Szerkesztve ]

(#21) Teal'C válasza nyisziati (#20) üzenetére


Teal'C
addikt

Jó akkor és nem trollságból a Note 9 em egy töltéssel 2 simmel helyadatokkal full fényerőn wifi online streamingel elmegy egyszerre 15 órát. Akkor most hol az alázás?

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#22) nyisziati válasza Teal'C (#21) üzenetére


nyisziati
veterán

"Ez a cikk - illetve az alapjául szolgáló teszt - NEM a sebességről szól, hanem az ÜZEMIDŐRŐL."

EZ A CIKK (és a teszt)!!! ÉRTED?!?! Hol látod a te telefonodat a tesztben, azonos körülmények közt, ugyanolyan terhelésen?!?!

Ez a kép a TE mérésed, a saját metódusoddal. De ez megint offtopic, értsd már meg!

Szerezd be a tesztben lévő telefonokat, hajtsd végre az abban szereplő nyúzópróbát, készíts róla videót, töltsd fel a youtube-ra, és majd akkor lesz összehasonlítható.

[ Szerkesztve ]

(#23) KISDUCK válasza nyisziati (#20) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ne haragudj, hogy próbáltunk értelmesen beszélni a bejegyzéssel kapcsolatban. Nem értem ezt a részt: "Méghozzá nem relatív (tehát sebességhez mért), hanem abszolút értékű üzemidőről." Mi az hogy nem sebességhez mért? A videóban is látszik, hogy a maxon pörgő felső kategóriás socok jelentős mértékben merítették az aksit.
antutu teszt előtt:
one plus 6: 73%
xz2 premium 68%
s9 67%
p20 pro 76%
iphone x 70%
redmi 6 pro 75%
és itt még az azonos telepméretű p20 pro a redmi előtt tart akkumulátor töltöttségben, majd jön a keményebb teszt az 1 órás antutu

one plus 6 47%
xz2 premium 39%
s9 35%
p20 pro 44%
iphone x 42%
redmi 6 pro 65%

aztán jön a videó felvétel és itt nem találtam infót arról hogy milyen paraméterek mellett történt a rögzítés, pedig érdekelne, mert szerintem lényeges. Ez itt már több telefonnál csak szeg volt a koporsóba. Ez még így tálalva még mindig egy hatásvadász módon tálalt cikk. A saját kategóriáján belül hasonló vagy azonosan felszerelt telefonokkal kellett volna összehasonlítani. És ha a cikk valóban a sebességtől függetlenül az üzemidőről szól akkor minek bele játék és benchmark? Üzemidőre elég lett volna böngészés, zenehalgatás és videólejátszás. Nem hiszem hogy aki telefont vesz állandóan benchmarkot fog futtatni rajta ennek semmi köze egy normális üzemidő méréshez.
Itt a videó végéről az összesítő táblázat összesítő táblázat.

(#24) somogyib


somogyib
őstag

Nekem még az jutott eszme, hogy az ilyen teszteket milyen telefonokkal végzik. Mindegyik zsír új, dobozból előszedett darab? Vagy van amelyiknek az akksiját mér fél évig strapálták, a másikat meg egy napja vették?

[ Szerkesztve ]

(#25) st3v3np3t3r válasza Teal'C (#21) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

:C :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#26) Teal'C válasza nyisziati (#22) üzenetére


Teal'C
addikt

Szerintem meg ez teszt, kap egy fix terhelést nem túl nagyot, ezt minden telefon tudja megeröltetés nélkül. Folyamatos egyenletes terhelés minden telefonommal megcsinálom, na jó ez a harmadik. Note 8 S9+ Note 9

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#27) st3v3np3t3r válasza somogyib (#24) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a rendszer érintetlenségéről nem is beszélve meg igen,a készülék és akku kora is lényeges... ez a teszt is olyan mint az antutu... csak "figyula"(csak hogy ne írjak csúnyát) méret mutogatásra jó... nyilván egy felső kategóriás telefon a felhasználói élményre megy rá, még egy középkategóriás inkább csak a használhatóságra... ezek a tesztek lényegében semmire nem jók...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#28) Teal'C válasza KISDUCK (#23) üzenetére


Teal'C
addikt

Az összesítő nagyon érdekes, nekem még sosem merített 30% körül az antutu pedig én majdnem max fényerőn futtatom ha futtatom :F

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#29) Chaser válasza Teal'C (#21) üzenetére


Chaser
titán

ott, h a sáomi' note4-em több mint egy évesen kb tudja a te telefonod akkuidejét? ( :
ami biztos, 2 naponta rakom töltőre, nap közben legalább 8 óra yt megy háttérben, 1-2 óra telefon, 1-2 óra böngészés, wifi/adat/gps mindig bekapcsolva, mindig full fényerőn használom a csodafont

szerk: full fényerőn, minden zagyva nélkül uo. 720p-s és 1080p-s filmekkel nézve uo. lejátszón lehetne korrektül összemérni melyik mennyit tud ténylegesen, wifi/adat/gps kilőve, mert sazok ehetnek többet/kevesebbet, attól függően épp mennyire távoli eszközhöz csatlakoznak

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30) somogyib válasza st3v3np3t3r (#27) üzenetére


somogyib
őstag

Azt nem mondanám, hogy semmire nem jók, de azért a készülékek "hátterét" jó lenne tudni.

Persze az is igaz - ahogy írod - hogy nem az összehasonlítgatós teszteken derülnek ki a dolgok, hanem inkább a mindennapi használatban.

[ Szerkesztve ]

(#31) #33253120 válasza nyisziati (#20) üzenetére


#33253120
törölt tag

Értem.
Majd csinálunk valamikor olyan tesztet is, ahol egy 3310 fog nyerni készenlétben egy kb bármi ellen.
(Nincs olyan telefonom ami a tesztben szerepelne, de az almát körtével össze lehet hasonlítani, hisz mindkettő gyümölcs. )

(#32) Lauda


Lauda
félisten

Nem igazán értem mit háborognak itt emberek. Teljesen egyforma terhelésnek voltak kitéve telefonok. Ilyen körülmények között mérték az üzemidőt. Teljesen mindegy milyen processzor van benne és mennyin pörög, ha egyszer a felhasználási mód ugyan az és nincs szükség az esetlegesen erősebb processzorra ahhoz a feladathoz. Biztos fájhat, hogy a 3-5-ször annyiba kerülő modellek kevesebbet bírtak, de hát ez van. Le kell ezt nyelni. Ebben a tesztben a redmi 6 pro nyert. Másik tesztben esetleg az iphone nyer. Mi okozza itt a fennakadást?

[ Szerkesztve ]

(#33) Chaser válasza Lauda (#32) üzenetére


Chaser
titán

rávilágít, h egy "dzsunka" kínai gyártó olcsó modellje esetenként mennyivel tud többet egyes dolgokban....:) fel is kötném magam, ha naponta kellene töltenéma telefonomat, nemhogy 1-2-3 havi minimálbért pengessek ki érte

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#34) #33253120 válasza Lauda (#32) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hát... Állítólag a dohánylobbi is rendelt olyan tanulmányt amely szerint a dohányzás nem káros.
Meg is csinálták, ki is adták, hivatkoztak is rá....
De attól még az nem mutat átfogó képet a dologról. A hatásvadász kattintásvadász (hisz én is itt vagyok, bár nem vagyok érintett) címmel együtt ez legközelebb lehetne csinálni mérlegelős, köbcentis, meg ilyesmi teszteket is.

Ha nem az adott kategóriába tartozó készülékek hasonulnak össze egy tesztben, akkor bizony ilyen részeredmények jöhetnek ki mint amiről a cikk szól. Viszont arról mondjuk egy szó nem hangzott el, hogy azon a benchmarkon mekkora pontot hozott a adott telefon. Azaz a nagyobb számítási teljesítmény nem került a tesztben célkeresztbe. csak annyi, hogy 1 óra Antutu...
Meg ilyesmi.

(#35) Lauda válasza #33253120 (#34) üzenetére


Lauda
félisten

Ahogy érzed. :D

(#36) Teal'C válasza Chaser (#33) üzenetére


Teal'C
addikt

Ja majd a dzsunka fónnal nyiss meg egy teljes dwg file-t majd szerkezd át kint az építkezés közepén. Szerintem beleőszülnél és a végén megunnád. Persze ez biztos rossz példa de ha nem vesszük számításba hogy 3x drágább és 3x erősebb gyorsabb akkor igazatok van. Nem mész Suzukival egy Mercédesz ellen de az tuti hogy a Suzuki kevesebbet fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#37) Chaser válasza Teal'C (#36) üzenetére


Chaser
titán

nem tudom beszéltem dwg-ről, de ha jól rémlik nem:) ez a telefon újan br 55-60e volt itthon, ahhoz képest überklasszis, ár/érték kb bármelyik luxusfont' veri, amire nekem kell bőven sok is, hab a tortán, restart/fagyás mentes teljesen, és nem kell naponta újraindítanom, sőt hetente sem, újraindul ha elfelejtem töltőre rakni és nincs nálam, 1-2-3 havonta, tölteni két naponta kell, de lazább hasznűlattal 3-4 nap is simán megvolt, nekem pont ennyi kell egy telefontól

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38) Teal'C válasza Chaser (#37) üzenetére


Teal'C
addikt

Igen pontosan jól írtad amire neked kell Nekem dwg-re is kell viszont akkor sajna nem 50-60e be kerül. Csak a szoftver volt 10e a dwg hez.

De lényeg a lényeg mindenkinek más az igénye és a felhasználási területe. :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#39) #33253120 válasza Lauda (#35) üzenetére


#33253120
törölt tag

Akkor máshogy.
Megtankolsz egy honda civicet, meg egy F1-es autót. Mindkettővel fullgázon haladsz x ideig. Milyen jó, hogy kevesebett evett a civic. Örvendjünk.
Melyik haladt messzebbre? Az alatt mennyi üzemanyagott fogyasztott?
A videó szempontjából ez pont nem kérdés.
Ott az a kérdés, hogy mennyi maradt a tankban.

[ Szerkesztve ]

(#40) nyisziati válasza Lauda (#32) üzenetére


nyisziati
veterán

"Teljesen egyforma terhelésnek voltak kitéve telefonok. Ilyen körülmények között mérték az üzemidőt."

Ennyi. Végre egy normális ember, aki megértette a lényeget.

(#41) Lauda válasza #33253120 (#39) üzenetére


Lauda
félisten

Ez akkor lenne megfelelő példa, ha a telefonoknak folyamatosan processzorigényes feladatot kellett volna végezniük.

(#42) ivana válasza Teal'C (#38) üzenetére


ivana
Ármester

A gyakorlatban azért szerintem a dwg fájl szerkesztése mobilon elég durva réteg igény :)

Amúgy meg a csúcstelók ár-érték aránya egy rossz vicc :U
Kb. mióta HD kijelzők vannak azóta gyakorlatilag felesleges a felbontás növelés, mióta kicsit nagyobbak a telók esetleg még a fullHD indokolható volt műszakilag.
Telók esetén nincs az, max. a nagyon alsó kategóriában, mint laptopoknál, hogy az alsó kategóriában annyira csapnivaló az anyaghasználat, hogy használhatatlan lenne az eredmény.
Ha meg egymásmellé rakod és normál használatot csinálsz mindkettőn (net, facebook, spoti, térkép, youtube etc.) akkor szinte nincs különbség.

KISDUCK Pont laptopok esetén a gamer kategória kb. használhatatlan túl melegedő, nehéz, nulla aksiidejű szemét. A valódi workhorse-ok a szinte mindig i5-tel szerelt 14"-es üzleti gépek, amik könnyűek, hosszú aksi idővel, az i5 meg bőven elég mindenre, amire nem oda nem laptop kell. Ha nagyon kell akkor vannak mobil WS-ek, de azok ritkábbak mint a fehér holló.
Ha nem csinálok valami tényleg keményet a gépen (pl. kvantum informatikai szimulációt, vagy neurális hálót) akkor kb. nulla különbség van öreg T420-am, a 6 magos Xeonnal szerelt desktopom és az 1 hónapos céges i5 8350u-val szerelt lapos között sebességre.

[ Szerkesztve ]

(#43) Csapoati válasza nyisziati (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

1. Nem vagyok troll, mint mondtam Xiaomim van és nagyon szeretem,
2. Kicsit arrogánsnak tetszik lenni egy ilyen című "cikknél": Csúcstelefonokat alázott a Xiaomi Redmi 6 pro

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) nyisziati válasza Csapoati (#43) üzenetére


nyisziati
veterán

1) a címet egy facebook posztból vettem
2) miért is van idézőjelben a "cikk" szó?
3) az arrogancia az inkompetens "majd-én-mindent-jobban-tudok" offtopic hozzáállásnak szól.

(#45) Csapoati válasza nyisziati (#44) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A cikk nálam egy olyan írás, ami saját kútfőből származik (jelen esetben saját teszt), ezért tettem csak idézőjelbe. A címet szerencsésebb lett volna kiegészíteni azzal, hogy "üzemidőben", mert egyrészt kevésbé lenne clickbait, másrészt alapból látszana, hogy miről is van szó. Természetesen én is elolvastam végig és látom a különbséget a tesztelt dolgokban, de ez csak a kép egy része, azért is hoztam a hasonlatomat. Miért is kéne egy csúcstelefonnak, ami nyilván jóval erősebb, mint egy alsó-középkategóriás, tovább bírnia üzemidőben, mikor az akksik kapacitása a térfogat fényében eléggé véges. Szerintem én is kapnék érdekes hsz-eket egy olyan írásra, hogy " A Honvéd alázza a Barcelonát", miközben csak arról lenne szó, hogy a saját nevelésű játékosok többet játszanak a csapatban, mint a kívülről hozott igazolások, mert ez lehet, hogy igaz, csak ugye az eredményesség... Elhisszük, hogy jók a Xiaomi telefonok, mert tényleg jók és ár/érték arányban kb verhetetlenek, csak ez az alázás szó valahogy azért furán hat ebben az esetben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#46) joey04 válasza KISDUCK (#18) üzenetére


joey04
titán

köszönöm, hogy ezt leírtad, már akkor le akartam neki ezt írni, amikor megjelent a cikk, csak lusta voltam :D meg így nem én kaptam az áldást legalább. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) nyisziati válasza joey04 (#46) üzenetére


nyisziati
veterán

Pár napja te már megkaptad az egyik topikban, hogy mindenhova csak trollkodni jársz (és nem általam). Most ezt újra aláhúztad. Plusz megerősítetted, amit írtam a kollégáról, ezúton is köszönöm.

(#48) nyisziati válasza Csapoati (#45) üzenetére


nyisziati
veterán

"A cikk nálam egy olyan írás, ami saját kútfőből származik"
Saját kútfőből származik, mert én írtam. A teszt egy VIDEÓ, aminek a megállapításait zanzásítva leírtam.

Egyébként elég kevés cikket olvasnál (akárhol), ha csak saját kutatások/tesztek/akármik alapján lehetne írni cikket.

Ha meg clickbait a cím - ma már szinte minden az. Deal with it.
Te sem véletlenül vagy itt. Írhatom, hogy a cikk címe trollmágnes? ;]

[ Szerkesztve ]

(#49) domos válasza nyisziati (#47) üzenetére


domos
senior tag

Látom aki nem ért egyet veled az mind "troll"... :W A 'teszt" meg vicc kategória, 50% fényerőn egy iPhone X, OP 6 vagy S9 sokkal fényesebb mint a Redmi Pro 6. Persze gondolom ez nem számít. ;] :U :C

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#50) KISDUCK válasza nyisziati (#47) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ha valakinek más véleménye van mint neked és meg is tudja indokolni hogy miért van azon a véleményen akkor az az ember egy troll. Fogadd öszinte gratulációmat eme csodálatos szemlélethez!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.