Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) KISDUCK válasza nyisziati (#20) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ne haragudj, hogy próbáltunk értelmesen beszélni a bejegyzéssel kapcsolatban. Nem értem ezt a részt: "Méghozzá nem relatív (tehát sebességhez mért), hanem abszolút értékű üzemidőről." Mi az hogy nem sebességhez mért? A videóban is látszik, hogy a maxon pörgő felső kategóriás socok jelentős mértékben merítették az aksit.
antutu teszt előtt:
one plus 6: 73%
xz2 premium 68%
s9 67%
p20 pro 76%
iphone x 70%
redmi 6 pro 75%
és itt még az azonos telepméretű p20 pro a redmi előtt tart akkumulátor töltöttségben, majd jön a keményebb teszt az 1 órás antutu

one plus 6 47%
xz2 premium 39%
s9 35%
p20 pro 44%
iphone x 42%
redmi 6 pro 65%

aztán jön a videó felvétel és itt nem találtam infót arról hogy milyen paraméterek mellett történt a rögzítés, pedig érdekelne, mert szerintem lényeges. Ez itt már több telefonnál csak szeg volt a koporsóba. Ez még így tálalva még mindig egy hatásvadász módon tálalt cikk. A saját kategóriáján belül hasonló vagy azonosan felszerelt telefonokkal kellett volna összehasonlítani. És ha a cikk valóban a sebességtől függetlenül az üzemidőről szól akkor minek bele játék és benchmark? Üzemidőre elég lett volna böngészés, zenehalgatás és videólejátszás. Nem hiszem hogy aki telefont vesz állandóan benchmarkot fog futtatni rajta ennek semmi köze egy normális üzemidő méréshez.
Itt a videó végéről az összesítő táblázat összesítő táblázat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.