Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Én csak a kerámia biztosítékos verziót ismerem. Ott ossze kell törni a biztosítékot, és a pici darabokat kell az övegre dobni. A titok az hogy a kerámia úgy törik hogy rendkívül vékony élek jönnek létre, és ezeken a nagyon kicsi pontokon hat az ütközési erő, amit az üveg nem bír elviselni, és hálósan összetörik.

(#2) #53246592


#53246592
törölt tag

aztán olvasd el a topkommentet is :)

(#3) Nordic válasza #53246592 (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Najó...azt nem tettem meg :U ...amúgy most hogy elolvastam, most láttam meg azt a kis bizbaszt az ujján...addig fel sem tűnt, annyira kevés ideig mutatja.

(#4) nincsisbéla válasza Nordic (#3) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Ohh, nekem sem. Így már nem is olyan nagy cucc! :D

Mentalita'

(#5) #53246592 válasza Nordic (#3) üzenetére


#53246592
törölt tag

én a spoiler elolvasása után is hiába néztem, csak akkor láttam miröl is van szó amikor megállítottam ott a viedót :)

(#6) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Alapvetően a rezgéssel operál, legalábbis ezt akarja elhitetni, de ez kamu. Pár éve apám strandolt a barátnőjével, és pár percig, amíg egyszerre voltak vízben, megfújtak minden cuccot, köztük a kocsikulcsot is(messzemessze otthonról, pótkulcs ésatöbbi, ugyanmár). Kénytelen volt ellopni a saját autóját, jó erőben van a mai napig, sok helyen aggatnák rá a kétajtós szekrény jelzőt. Teljesen kikészült a keze, mire egy téglával sikerült beverni az oldalsó ablakot.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.