Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Márka

Hozzászólások

(#77) 8th válasza Beri (#67) üzenetére


8th
addikt

Tessék: Gildan Ultra Cotton 700ft, Fruit of the Loom Super Premium 650ft/db. Bruttó kisker árak színes pólóra vonatkoznak. Én ezeket hordom. Több éves tapasztalat után kijelenthetem, hogy igencsak prémium minőség mindkettő. Annak meg kifejezetten örülök, hogy nincs rajta se pipa, se ugró puma se semmi hülye logo.
4-5éve csak Gildan Heavy Cotton pólókat hordok dolgozni. Extra igénybevételnek vannak kitéve egyik másik legalább 150x ki lett mosva még sincsenek elcsavarodva, nem nyúlt ki a nyakuk és nem keményedtek meg a sok mosástól. Ugyan olyan puha mind mint újkorában. Egyedül a színük fakult meg a sok mosástól. 450forintért vettem anno darabját. Bemész bármilyen butikba vagy akárhova tesco pl a legolcsóbb gagyi póló is 1rugó. Ez alig a fele és nagyon jó minőségű. Azt konkrétan tudom, hogy az Adidas többnyire Sol's pólókat használ. 1:1 ugyanaz a logo nélküli póló 1200forint/db. Ez a színesre vonatkozik a sima fehér olcsóbb is valamivel. Azokat a jó minőségű piké pólókat amit 6-8k-ért viszel haza a butikból szintén megkapod 1500-2500 között. Nem leszek népszerű de szerintem egyszerűen lúzer aki 2500 forintos pólót megvesz 8000 forintért csak mert belevarrtak egy címkét és vasaltak rá egy 5x5centis matricát. Fiatalabb koromban sokáig csak a menő márkákat vettem. Kizárólag J.Press zokni, Nike atléta, Nike rövidnadrág, Adidas póló volt a szekrényemben de szerencsére idővel kinőttem ebből a divatmajom korszakból. Manapság már kifejezetten szeretem ha egyik ruhadarabomon sincs 50méterről látható logo. Már feleslegesnek tartom a rongyrázást. Nem a ruha teszi az embert. :N

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Márka
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.