Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Márka

Hozzászólások

(#51) GabN73 válasza Jhonny06 (#48) üzenetére


GabN73
addikt

Hát nem tudom, hogy hány Bugatti volt eddig a lábadon, de nekem télen nagyon is jó volt. Bélelt belső, magas szárral, elegáns kinézet, kényelem. Bír(ja)ta a havat is, és nem törik vagy csónakosodik. Ellentétben a Levisel, ő most kezdett egy kicsit felfelé hajolgatni, de ő többet kapott.
Volt Panamám is - több mint 3 évet kibírt - csak én hülye, egyszer abba mentem el télen a haverokkal "szánkózni". Na, az aztán kapott rendesen, el kellett vinnem cipészhez is, az rendbe rakta.

(#52) Huma válasza Lauda (#44) üzenetére


Huma
addikt

Miért ne? Akinek nem tetszik az így járt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#53) Jhonny06 válasza Huma (#52) üzenetére


Jhonny06
veterán

Valószínűleg nem is fog nekik tetszeni, bárhol jelensz meg benne és te leszel az, aki "így járt". ;)

(#54) Huma válasza Jhonny06 (#53) üzenetére


Huma
addikt

Ez engem nem nagyon izgat.
Külön öröm, ha nem kell elviselnem az efféle embereket.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#55) 8th válasza Lauda (#44) üzenetére


8th
addikt

Miért ne? Persze az sem mindegy milyen magasságban mozog az ember de ismertem valakit aki rövidnadrágban, ingben járt tárgyalni ezzel. Mellesleg ezzel is szállította az által forgalmazott termékeket. Élőben gyönyörű ez az autó. :)

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56) Lauda válasza Huma (#52) üzenetére


Lauda
félisten

Ebbol csak az latszik, hogy sosem jarsz targyalasra. Ha 20-an oltonybe vannak es egy valaki nem, az szerinted ugy jo?

(#57) Huma válasza Lauda (#56) üzenetére


Huma
addikt

Persze. Legalább a 20 birka közt van egy egyéniség is. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#58) Lauda válasza Huma (#57) üzenetére


Lauda
félisten

Aha. :D

(#59) sagesz93 válasza madgie (#43) üzenetére


sagesz93
addikt

nem véletlenül rendelgetek én amerikából o'neill pólókat... kegyetlen jó minőségűek, a philip russeles pólók 1 egész nap után rajtam is gyűröttek, nem kell azt trehányan hajigálni... :D

[ Szerkesztve ]

(#60) GabN73 válasza Huma (#57) üzenetére


GabN73
addikt

Nem tudom miért nem szereted az öltönyöket :))
Pedig egy belépő-középkategóriás (nem a piacos 9000 forintos dologról beszélünk) is nagyon jó tud lenni. Én különösen szeretem, igaz nem abban járok éjjel nappal. Néha egy ing+zakó+farmer+ valami értelmes cipő is jó kombó :)
Ismerős köreimben van egy pár öltönyös, de ők se hordják éjjel nappal. A nagy része tényleg csak temetésre, vagy tárgyalásra, esetleg esküvőre veszi fel, hétköznap-délután teniszpóló+farmerben járkál(nak).
Azért néha ők is szabadulnak tőle amint tudnak :)

(#61) Crystalheart válasza GabN73 (#60) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nekem mellény kellene, így most nem tudom nagyon hova tenni a zsebórám. A bársony hatású farmer kis zsebében nem mindig kényelmes. :) Mondjuk meg se szólaljak, kb. két váltás elmenős ruhám van, ha öltöny kell mittudomén valami szavalásra vagy konferálásra, akkor öcsémtől kell kérnem. :D

(#62) Kassadin válasza Huma (#57) üzenetére


Kassadin
addikt

Te a tárgyaláson nem egyéniség, hanem bohóc lennél... Megtiszteled a bíróságot azzal, hogy illendően felöltözöl. Neked mondjuk úgysem lehet semmi sem megmagyarázni, falra hányt borsó.

[ Szerkesztve ]

(#63) tildy válasza Nordic (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

pff. Jol tetted.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#64) tildy válasza Lauda (#44) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha o Boris Johnson, akkor igen:)

--------------------------------
Eletem legdragabb "ruharabja" egy oakley szemuveg volt. Utana jon a clarks csizmam £70ert. Sosem vettem meg magamnak 7000 forint feletti aron ruhat. Semmilyet.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#65) Crystalheart válasza tildy (#64) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Cipőt sem? Uh, nekem a legeslegolcsóbb motoroscsizma, amit találtunk, majdnem 40 ezer volt évekkel ezelőtt. o.O Azóta is azt használom, igaz, lassan hetente kell megragasztanom a talpát, mert két bőrréteg közt szétjött, nem tett neki jót a rendszeres futás.

(#66) 8th válasza tildy (#64) üzenetére


8th
addikt

Ezzel én is így vagyok. Egyedül a cipőre vagyok kicsit háklis. Az az egyetlen amiből mindig normálisat veszek. Enyhe fokú bokasüllyedésem és ráadásnak még lúdtalpam is van ezért az olcsóbb gyengébb minőségű cipőket elég hamar széttaposom. De 15ezernél egy petákkal sem adnék többet egy pár cipőért. :N

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#67) Beri válasza 8th (#42) üzenetére


Beri
addikt

XY "márkás" póló plázában 4500-6000ft. Ugyanaz a póló logo nélkül 500ft.
Hozz egy szabadon választott vadonatúj pólót 500 forintért, én kiveszek egy agyonmosott ezeréves ötezer forintosat a szekrényből és betérdelsz a különbségtől.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#68) tildy válasza Crystalheart (#65) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem igazan. Talan egy sportcipot tudok mondani , ami 10E forint volt, az elmult 32 evben. Meg a csizmam, 70 font korul.

Odahaza mindig learazaskor vettem kb fel aron, vagy kozvetlen a gyartotol (ELVÉ cipo") 5-7 ezer forintert/

Jahm es pumaim meg adidasaim voltak utobbi evekben, kb kb 6k-ert a Hervisbol.

Kicsit felreertheto az elozo hozzaszolasom, soha semmilyen ruha nem vonatkozik cipore . Polo, pulcsi,bluz, farmer, nadrag, alsonemu,ezekre ertettem ott a ruhazatot:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#69) Crystalheart válasza tildy (#68) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Tényleg félreérthető volt, mert említettél cipőt is :D

Hát ha nem bőrcipő, akkor érthető, hogy ilyen olcsón szoktál azt is venni. Nekem egy olyan csizma kellett, ami bírja a telet, nem bűzlik be nyáron, kényelmes a végtelenségig, hogy túrázni is lehessen vele, no meg azért dizájnos is, és a talpán a csúszásgátló réteget leszámítva bőr. :)

Rendes ruhát én sem szoktam drágán. Sőt, szerintem 10 éve olyan ruhákban járok el itthonról, amiket valamelyik szekrény mélyéről kapartam elő, vagy épp ismerős kiszanálta és odaajándékozta. Nem kell sok kritériumnak megfelelniük, csak lehetőleg ne legyen béna szabása a mindig hosszú nadrágnak, és ne legyen hivalkodó felirat a pólón/félingen. Gondolkodom, lehet, kellene rendes inget is használni.

Most van néhány új kedvenc téli ruhadarabom, amit lomtalanításon szedtünk össze. :D Gyerekek, igazi márka: Május 1 Ruhagyár! :D Tiszta dizájnos hosszú kabát, vastag mint az istennyila. Ha a műanyag gombjait fémre cserélem, gagyinak sem fog tűnni. A másik egy régi katonai, két elemből álló kabát, ilyen halvány-levélzöld, a gallérján szőrmével, egy nagyon meleg alsókabáttal, már szinte csak egy szovjet fülvédős setyak hiányzik mellőle. :D Aztán ott van, amit általában használni is szoktam, egy zsír új sokzsebes, vízlepergetős, drága hatású kabát, amit a derekánál meg lehet húzni, és karcsúsított hatása lesz. Nagyon praktikus, elfér a zsebében egy átlag regény. Ja, és a szintén egyszer sem használt, minimum 30 éves zöld vászon esőkabát, amin még a biléta is rajta volt. Ma már ilyet nem gyártanak.

Esküszöm, ma ezekkel jobban lehet villogni, mint ilyen béna lowend márkákkal. :) Ezekben még volt anyag.Mák, hogy mindegyik szinte új, biztos ott álltak valami idős szekrényében és aztán halála után az örökösök kiszanálták. Bírom, amikor csodálkozva kérdezik, hol vettem... :D

[ Szerkesztve ]

(#70) Gergő_ válasza k. (#2) üzenetére


Gergő_
őstag

Ezt mondják illúziónak. Én a túraholmikért vagyok oda, no meg a kézzel készített, kötött ruhákért, kézzel varrott cipőkért.

(#71) Huma válasza Kassadin (#62) üzenetére


Huma
addikt

Mármint azok szerint lennék bohóc akik szerintem birkák?
Ez kb olyan mintha egy csöves azt mondaná nekem, hogy nem jól hordom a ruháimat mert nem használom wc-ként. Gondolom, te egy rakás csöves közé keveredve azonnal "alkalmazkodnál" hozzájuk. :D

A bíró meg ne az én ruhámmal foglalkozzon hanem az igazságos ítélettel. Ez utóbbi amúgy sem az erősségük.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#72) Crystalheart válasza Huma (#71) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Társadalmi normák, tudod, társadalmi normák - illem, tisztelet, alázat és miegyéb. :)

(#73) Huma válasza Crystalheart (#72) üzenetére


Huma
addikt

" illem, tisztelet, alázat és miegyéb"

Na ezek azok a dolgok amiket nem vagyok hajlandó mutatni, csak azok felé akik megérdemlik. A felfújt hólyag+öltöny kombót képviselő emberek nem tartoznak a megérdemlik kategóriába.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#74) Kassadin válasza Huma (#71) üzenetére


Kassadin
addikt

F@szság a példád, de mindegy. Csak azért kell úgy megjelenni, mert úgy illendő. Gondolom én, hogy állásinterjúra se mész úgy, ahogy ők óhajtják, hiszen birka emberekről van szó. :(

(#75) Huma válasza Kassadin (#74) üzenetére


Huma
addikt

Legutóbb egy kopott, ezeréves bőrkabátban mentem.
Nem is vettek fel. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#76) Kassadin válasza Huma (#75) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha nem kell munkahely (fizetés), akkor végül is nem gond.

(#77) 8th válasza Beri (#67) üzenetére


8th
addikt

Tessék: Gildan Ultra Cotton 700ft, Fruit of the Loom Super Premium 650ft/db. Bruttó kisker árak színes pólóra vonatkoznak. Én ezeket hordom. Több éves tapasztalat után kijelenthetem, hogy igencsak prémium minőség mindkettő. Annak meg kifejezetten örülök, hogy nincs rajta se pipa, se ugró puma se semmi hülye logo.
4-5éve csak Gildan Heavy Cotton pólókat hordok dolgozni. Extra igénybevételnek vannak kitéve egyik másik legalább 150x ki lett mosva még sincsenek elcsavarodva, nem nyúlt ki a nyakuk és nem keményedtek meg a sok mosástól. Ugyan olyan puha mind mint újkorában. Egyedül a színük fakult meg a sok mosástól. 450forintért vettem anno darabját. Bemész bármilyen butikba vagy akárhova tesco pl a legolcsóbb gagyi póló is 1rugó. Ez alig a fele és nagyon jó minőségű. Azt konkrétan tudom, hogy az Adidas többnyire Sol's pólókat használ. 1:1 ugyanaz a logo nélküli póló 1200forint/db. Ez a színesre vonatkozik a sima fehér olcsóbb is valamivel. Azokat a jó minőségű piké pólókat amit 6-8k-ért viszel haza a butikból szintén megkapod 1500-2500 között. Nem leszek népszerű de szerintem egyszerűen lúzer aki 2500 forintos pólót megvesz 8000 forintért csak mert belevarrtak egy címkét és vasaltak rá egy 5x5centis matricát. Fiatalabb koromban sokáig csak a menő márkákat vettem. Kizárólag J.Press zokni, Nike atléta, Nike rövidnadrág, Adidas póló volt a szekrényemben de szerencsére idővel kinőttem ebből a divatmajom korszakból. Manapság már kifejezetten szeretem ha egyik ruhadarabomon sincs 50méterről látható logo. Már feleslegesnek tartom a rongyrázást. Nem a ruha teszi az embert. :N

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#78) PazsitZ válasza Huma (#71) üzenetére


PazsitZ
addikt

Azt azért bátorkodnék megkérdezni, hogy mekkora tapasztalatod van tárgyalások, hivatalos ügyek intézésében, ahol az elvárt öltözködési forma nem rövidgatya-póló? Ezek közül pedig mennyi könyvelhető el sikeresnek?
Csak mert nagyon az az érzésem, hogy a nagy határozottságod, 0 tapasztalati háttérrel rendelkezik és a levegőbe beszélsz.
De hátha egyszer talán felnősz.

Egyébként én pl. néha szeretek még hétköznap is inget zakót venni, kicsit elegánsabb lenni.
Az, meg, hogy pl. állásinterjún, vagy említett bíróságon megtiszteled a a másikat, hogy nem sz@ros gatyában jelensz meg, pedig nem hiszem, hogy képmutatás vagy személyidegen viselkedés lenne.

Persze te minden felett állsz és jobban tudsz, ezt már kezdem tapasztalni itt a forumon rólad.

btw.: Hallottál már egyébként a "mindenki hülye csak én vagyok helikopter" szólásról?

ON topic:
Azért többnyire a márka minőséget is ad. Persze sok esetben túlzó az ár, de a negyed olyan árúak között pedig kicsi az esély, hogy tényleg tartós ruhát kapsz.
Szóval, inkább kifizetem a márkát is, hogy minőségi terméket kapjak. Hozzáteszem nem annyira rajongok a nagy márkafeliratokért, inkább a szolid kinézetű darabokat kedvelem.
Mondjuk az említett leértékelt 22 ezres póló már határozottan egy másik kategória, ami árban erős túlzás.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#79) Huma válasza PazsitZ (#78) üzenetére


Huma
addikt

"Persze te minden felett állsz és jobban tudsz"

Végre valaki nyíltan beismeri. Jó érzés ha értékelik az ember erényeit. :)

"Egyébként én pl. néha szeretek még hétköznap is inget zakót venni, kicsit elegánsabb lenni."
Engem meg egyáltalán nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam mások. Tudod, madarat tolláról, embert barátjáról...

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#80) Jhonny06 válasza 8th (#77) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát nem tudom, szerintem az se különb, aki egész évben sima fekete meg fehér pólókba mászkál. Ha már a lúzerekről beszélünk.

(#81) JoeYi válasza Nordic (#10) üzenetére


JoeYi
őstag

két dolog van, az UV szűrés és a polarizáció. A cimkét amit a mostani szemcsiddel el tudsz olvasni azért van, mert polarizált. A régi nem volt az. De ez a tény nem befojásolja az UV szűrést. Attól hogy nem polarizált egy szemcsi még lehet UV szűrő képességű (igazából egy egyszerű üveglap is az)

Amúgy én azért nem kedvelem annyira a polarizált szemüveget, mert a telefonom kijelzője is polarizált így ha nem jó szögben tartom, akkor semmit nem látok a képéből. Ugyanez a fényképezőnél

(#82) PazsitZ válasza Huma (#79) üzenetére


PazsitZ
addikt

Szerintem az igénytelenség nem tesz se jobbá, se okosabbá.
Az meg, hogy egy társadalomban élsz, de mindenki véleményét leszarod fura. Persze nem ismerlek, de ez elsőre kb. egy eltájolt elszállt-beképzelt embernek mutat.
Szerintem rossz taktika az önértékelési problémákat ilyen felfogással kivédeni.

- http://pazsitz.hu -

(#83) GabN73 válasza Huma (#79) üzenetére


GabN73
addikt

És akinek nincsenek barátai ? :(

(#84) Huma válasza PazsitZ (#82) üzenetére


Huma
addikt

Szerinted igénytelenség szerintem meg az egyéniség része, hogy olyan ruhákat hordok amilyeneket szeretnék és nem pedig olyanokat melyeket mások szeretnének rajtam látni.

Én elvből sem vagyok hajlandó megfelelni ennek a nagy márka mizériának. Egyszerűen szánalmasnak tartom azokat az embereket akiknek az egész életük a márkák körül forog és mindig mindenkinek meg akarnak felelni.
Tudod hány olyan embert ismerek aki azzal kérkedik, hogy épp milyen méregdrága ruha van rajta? Szerintem a többségük legszívesebben rajtahagyná a ruhán az árcímkét.

Volt amelyik azzal menőzött, hogy 45e-s rövidnadrágban jött dolgozni. És ezt minden alkalommal elmondta mikor rajta volt. Az persze már más kérdés, hogy nagy vetítőgép az illető és jó ha 5e-be került a rövidnadrágja.

Alapítani kellene egy céget. Balek lenne a neve. Minden ruhán rajta lenne a márkajelzés és méregdrága lenne. :D

(#83) GabN73:
Az már jó jelnek számít. :)

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#85) Kassadin válasza Huma (#84) üzenetére


Kassadin
addikt

Itt senki se állította eddig sem azt, hogy neked non-stop öltönyben kell megjelenned mindenhol. Csak ott, ahol úgy illik.

"Én elvből sem vagyok hajlandó megfelelni ennek a nagy márka mizériának. Egyszerűen szánalmasnak tartom azokat az embereket akiknek az egész életük a márkák körül forog és mindig mindenkinek meg akarnak felelni.
Tudod hány olyan embert ismerek aki azzal kérkedik, hogy épp milyen méregdrága ruha van rajta? Szerintem a többségük legszívesebben rajtahagyná a ruhán az árcímkét."

Rossz körökben mozogsz. Én egy olyan embert sem ismerek, aki ezzel kérkedne. Van aki, sose tud felnőni, rájuk kell hagyni. Normális esetben ez a kivagyiság időben kiveszik az emberből, vagy még jobb az, ha meg se jelenik.

(#86) Huma válasza Kassadin (#85) üzenetére


Huma
addikt

Nem mozgok én rossz körökben. Az ilyenek megtalálnak akárhol is vagyok.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#87) tildy válasza Crystalheart (#69) üzenetére


tildy
nagyúr

Borcipok , csizmak voltak. Csak mint irtam szezon vegen, learazasokkor vettem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#88) tildy válasza Kassadin (#85) üzenetére


tildy
nagyúr

En leszoktam a kosztumrol allasinterjukon, elegge ritkan veszem fel. Maradok a hagyomanyos szovetnadrag blz komobonal, nyaron pedig atvaltok valami olyan szoknyara, amiben nem fesztivalozni szoktam jarni, hanem tobbnyire dolgozni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#89) Kassadin válasza tildy (#88) üzenetére


Kassadin
addikt

Igen, de ez még akkor is elegáns marad. Nem farmerben és egy színes, mintás pólóban mész el interjúra.

[ Szerkesztve ]

(#90) PazsitZ válasza tildy (#88) üzenetére


PazsitZ
addikt

Mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy nem feltétlenül várnak el mindenhol ing, nyakkendő, öltönyt esetedben kosztümöt.
De összességében, rosszul semmiképp nem járhatsz vele, ha adsz magadra. Ellenkező esetben viszont, egy hasonlóan megnyerő jelentkező öltönyben, sokkal hamarabb tűnhet szimpatikusnak, profibbnak.

Én is volt, hogy egyszínű póló, zakóba mentem el. De ez függ a szakmától, esetlegesen a cégtől is.

Huma esetében mondjuk azzal is probléma van, hogy behozta a nem öltözök ki elegánsabban sehova, senkiért dolgot, de párhuzamosan a márkákról beszél, ami nem azonos metszet.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#91) Jhonny06 válasza PazsitZ (#90) üzenetére


Jhonny06
veterán

"nem feltétlenül várnak el mindenhol ing, nyakkendő, öltönyt esetedben kosztümöt."

Hát nem tudom, ezen kívül kb. a farmer+póló kombó marad, ami szerintem nagyon gáz, még ha nem is várják el.

"Én is volt, hogy egyszínű póló, zakóba mentem el."

Ez teljesen rendben van szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#92) 8th válasza Jhonny06 (#80) üzenetére


8th
addikt

Te képzeld. Vannak ingeim, zakóból is kettő lóg a szekrényben. Sőt még néhány nyakkendő is akad. Kérlek nézd el nekem, hogy a munkámból kifolyólag heti 5-6x kényelmes ruhába ugrok bele ami nem akadályoz a szabad mozgásban. A kimaradt egy-két napban pedig nincs kedvem itthon pingvinnek öltözni. Szóval szerinted lúzer az aki egy ezresért jobb minőségű pólót vesz mint te 5-6ezerért? Ja el is felejtettem. Hát azt ilyesmit csak a lúzer prolik hordják meg azzal amúgy sem lehet feszíteni a plázában mert nincs rajta 30cm-s betűkkel, hogy nike... Jót mosolygok a hozzád hasonlóan gondolkodó rongyrázó látszat embereken. ;)

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#93) tildy válasza Jhonny06 (#91) üzenetére


tildy
nagyúr

Dehogyis.
Ferfiaknal siman lehet szovetnadrag es rovidujju ing , nyakkendo nelkul, vagy sotet farmer , polo, zako , mikozben ugye elvileg oltony,hosszuujju ing es kotelezo nyakkendo lenne az elvart.

Szoval nem, nem csak a "farmer" marad.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#94) Beri válasza 8th (#77) üzenetére


Beri
addikt

Volt/van Fruit of the Loom pólóm, egy durva darab rongy volt. Igaz, hogy nem nyúlt el, meg bolyhosodott ki három mosás után, de elég megfogni a két anyagot és érzed a különbséget.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#95) Valty válasza Beri (#94) üzenetére


Valty
aktív tag

+1

Nekem is van pár, és nem vagyok egy divatmajom, de azért a Fruit of the Loom elég messze van a kényelemtől

(#96) Hintalow


Hintalow
senior tag

Pólóknál az egészséges határ 3-5 ezer Ft között mozog számomra, és azt szeretem, ha egyedi valamelyest, így többször ebay-ről, webshopokból szerzem be.
Merthát hiába jön veled szembe ilyen-olyan márkás pólóban bárki, ha a tiédről laza mosollyal Megatron céloz felé az ágyújával, akkor bizony te nyersz :DD

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#97) 8th válasza Beri (#94) üzenetére


8th
addikt

Kb 8féle létezik belőle.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#98) tildy válasza Hintalow (#96) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha mar polok, meg 22 ezer forint, ha valaki jol be akar vasarolni, nem csak polokbol, es markas cuccokhoz is szetne olcsobban hozzajutni, ajanlom a sportsdirect.com-ot. HU-ba is szalloitanak. Nem egyszer vettunk adidas polot 7-8 fontert.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#99) Jhonny06 válasza 8th (#92) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem a márka a lényeg, hanem a változatosság. Én se szoktam Nike/Adidas polokat venni. Nem azért, mert drágák, hanem mert szarul néznek ki. Ellenben a Vörösmarty téren levő boltokban fele ennyiért tényleg jó cuccokat lehet kapni és az ég világon semmi nem látszik abból, hogy milyen márka.

Biztos kurva nagy arcnak hiszed magad, hogy te ezeré' veszed a pólókat, én meg 3-ért, de legalább nem ugyanaz van rajtam minden nap. Persze mondhatod, hogy leszarod, hogy ki mit gondol rólad, de ez egy felnőtt férfinél akkor is gáz. Legyünk már legalább egy kicsit igényesek (ha meg nem, akkor legalább ne kérkedjünk vele).

(#100) GabN73 válasza tildy (#98) üzenetére


GabN73
addikt

Ha már mindenki külföldről vásárol, valami mérettáblázatot tud adni valaki? Inghez és pólóhoz is egyaránt, jó lenne ha rajta lenne USA-UK-MO hasonlítás

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Márka
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.