Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) Sub-ZeRo válasza stevewonder (#11749) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ebay-en Annyi van hogy el is adják.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11752) brix1221


brix1221
újonc

Sziasztok!
Tegnap sikerült végre megvennem a Telenornál egy ilyen telefont. Azt hogy tudom megnézni, hogy már Amber van-e rajta?

(#11753) sirkan13


sirkan13
aktív tag

Ez melyik program?Köszönöm a választ.

(#11754) sirkan13 válasza westcoastog (#11748) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Ez melyik program?Köszönöm a választ.

(#11755) Sub-ZeRo válasza brix1221 (#11752) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kicsit nyomkod és megtalálod. 😉

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11756) brobert1


brobert1
tag

üdv! már a készülék birtokában lenne olyan kérdésem , hogy a wifi rádiót hogy tudom beállítani (megkeresni) nem vagyok egy zsugabubus úgyhogy ha kérhetném a "kézenfogást"
köszönöm :O

(#11757) Sub-ZeRo válasza brobert1 (#11756) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Beállítás - wifi?!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11758) brobert1 válasza Sub-ZeRo (#11757) üzenetére


brobert1
tag

ok megtörtént

(#11759) westcoastog válasza sirkan13 (#11754) üzenetére


westcoastog
veterán

(#11760) sirkan13 válasza westcoastog (#11759) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Köszönöm a gyors választ.

(#11761) stevewonder


stevewonder
aktív tag

Lehet, hogy én hülye vagyok, de nem találok....
Ez tetszik neki , de szerintem ez tok, nem hátlap. Valami linket dobjatok már pls ahol van ilyesmi! Köszi

szerk.
ez már jó lehet nem?

[ Szerkesztve ]

(#11762) Joker88 válasza stevewonder (#11761) üzenetére


Joker88
őstag

a teljesség igénye nélkül

Ebay-es keresés

ez meg magyar forgalmazó/üzlet

szerk1.: amiket te linkeltél,azok védőtokok. a hátlap és tok két különböző dolog..
a hátlaptok/védőtok "fekszik" rá a hátlapra. máshogy nem tudom hirtelen leírni..

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#11763) stevewonder válasza Joker88 (#11762) üzenetére


stevewonder
aktív tag

Ó köszi. Már azt hittem, hogy hülye vagyok és azért nem találok. Ezek megvannak nálam is, de ezek közel sem olyanok, mint ami kellene, mivel sima egyszínűek.

(#11764) westcoastog válasza sirkan13 (#11760) üzenetére


westcoastog
veterán

Szívesen. :)

(#11765) m1lan válasza hroberto (#11724) üzenetére


m1lan
őstag

Kipróbáltam, ha letiltom, akkor nem tartja ébren a Wifit, viszont újra engedélyeztem, mert én is attól tartottam, hogy így nem jönnek majd az értesítések. A helyzet jelenleg a következő: toast értesítés egyáltalán nem jön, a csempe meg csak internet csatlakoztatásakor frissít ha jól láttam (tehát Wifi/Mobilnet be > frissül), de lehet, hogy bizonyos időközönként is megteszi. Remélem a végleges változatig még csiszolnak rajta, bár a korábbi Facebook apphoz, meg a droidoshoz képest ez egy remekmű :C

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#11766) Vermilion69


Vermilion69
aktív tag

Sziasztok,

Olyan problémám lenne, hogy nem tudok telefonszámokat írni a telefonkönyvbe!
Valaki világosítson fel, mert ez a nokia kezd az agyamra menni a wp rendszerével.
Anyu telefonja, de nem tudom neki beállítani.. a hotmail-jével összekötöttem és a kapcsolatokba a hotmail e-mailjei vannak, telefonszámot meg nem tudok simán beírni egy telefonkönyvbe vagy valamibe..
Nekem android van és az normális, egyszerű telefonkönyvvel rendelkezik, ezzel ellentétben.

Valaki segítsen léci, mert mindjárt agyvérzést kapok! :W

(#11767) netpeti98 válasza Vermilion69 (#11766) üzenetére


netpeti98
addikt

Bemész a kapcsolatokba, eltekersz odáig, hogy mind, és ott megnyomod a + gombot.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#11768) Vermilion69 válasza netpeti98 (#11767) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Rámegyek, hogy mind és ott az újra, de akkor a hotmailre akar csinálni új névjegyet..

Új névjegy (Hotmail) - így néz ki.. de nekem sima egyszerű nyamvadt telefonszámok kellenek, nem hotmail fiókkal akarok babrálni.

Másik kérdésem, hogy nem megy a wifi se rajta, pedig be van kapcsolva, de azt írja mindig a facebook is, hogy kapcsolódási hiba, meg a hotmail is. Nem értem miért nem jó..

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#11769) netpeti98 válasza Vermilion69 (#11768) üzenetére


netpeti98
addikt

Az is jó neked, offline módban is működik, csak a következő online kapcsolódáskor szinkronizálni fogja a névjegyet a hotmail névjegyekkel.

Üdv netpeti98

(#11770) Vermilion69 válasza netpeti98 (#11769) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Azt hiszem értem mire gondolsz... de most beleraktam a saját sim kártyámat és egy telefonszámot sem látok azok közül amik a sim-en vannak..
A sim-kártya névjegyeinek importálása címszó meg szürke, szóval nem tudok semmit sem csinálni vele.. :F :(((

[ Szerkesztve ]

(#11771) Vermilion69


Vermilion69
aktív tag

Az időt se jelzi ki jól.. automatán van, de mindig rossz időt ír ki.. nem tudom, hogy a telefon rossz vagy én nem tudok valami..

(#11772) nemkufar válasza netpeti98 (#11726) üzenetére


nemkufar
tag

A TuneIn a WP mobilra az október második felében ráerőltetett frissítése óta egy rakás sz.., na az lett, sajnos!
Az asztali számítógépen továbbra is rendben van, de a Nokia Lumia 520-ra mentett kedvenc rádióállomások törlődtek, elvesztek egyszerűen és rengeteg állomást attól a "frissítés" dátumtól (letöltöttem én hülye is a mobilomra, mert ki tudta...) nem játszik le!
Olvassátok a hozzászólás véleményeket 2013.10.22. után! Itt:
http://www.windowsphone.com/hu-hu/store/app/tunein-radio/7f7e3f68-ba3a-e011-854c-00237de2db9e

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

(#11773) Amarth


Amarth
aktív tag

Üdv!

Aki mostanában vett a T-mobilnál ilyen telót,megmondaná mi volt/van a dobozban?

Köszi!

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#11774) Zsolt1 válasza Amarth (#11773) üzenetére


Zsolt1
tag

Telefon + töltő + USB kábel + fülhallgató + papír.

Erre valaki esetleg tud megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#11775) nicu71 válasza Vermilion69 (#11770) üzenetére


nicu71
addikt

pedig ,ha vannak rajta kontaktok,azokat be kéne tudni olvasni.
az időt ha hibásan irja ki akkor van rá egy módszer,de az most a jóistennek nem jut eszembe :D valaki már írta,talán olvassa. :)
inditsd újra mindenesetre.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#11776) Vermilion69 válasza nicu71 (#11775) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Csináltam egy gyári visszaállítást.. idáig jónak tűnik, csak félek ha mgint hozzáadok egy e-mail fiókot akkor berakja a kapcsolatokhoz, amit nem szeretnék :/

(#11777) Lall válasza Vermilion69 (#11776) üzenetére


Lall
veterán

Ha ugyan azt a fiókot adod hozzá, már hogyne rakná be. :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11778) Vermilion69 válasza Lall (#11777) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Én csak szeretném, hogy a kapcsolatokban legyenke CSAK a telefonszámok amik a régi telefonról lettek most átmásolva, semmi többet nem szeretnék.
Azt nem értem, hogy miért nem kezeli külön a hotmail fiókot. Miért kell a telefonszámok közé berakni azt a 200 e-mail címet ami a hotmail fiókon van? Azt szeretném, hogy ha belemegyek a "borítékba", az e-mailbe akkor ott lássam az e-mailhez tartozó dolgokat, de a kapcsolatokban meg ne legyen benne.

(#11779) Lall válasza Vermilion69 (#11778) üzenetére


Lall
veterán

Akkor csinalj egy másik fiókot, amiben csak a telefonszámaid lesznek és add meg azt.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11780) Vermilion69 válasza Lall (#11779) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Ezért csináljak egy e-mail címet amit majd nem fogok használni semmire se? És a hotmailt meg tudom oldani, hogy a borítéknál azt hozza be?

(#11781) Lall válasza Vermilion69 (#11780) üzenetére


Lall
veterán

Ha nem vagy hajlando rendezni a régi email cimeid, akkor igen.
Igen.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11782) Vermilion69 válasza Lall (#11781) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Mit értesz rendezés alatt? Azt sehogy nem lehet megoldani, hogy a kapcsolatok közt, semmilyen hotmailes kapcsolat ne legyen, csak amit a régi telefonról másoltam át?

(#11783) vrsptr válasza Vermilion69 (#11782) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Beállítások-alkalmazások-kapcsolatok-névjegyalbum szűrése

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#11784) zzola


zzola
félisten

Készülékindítás után mindig 16-os a csengő hangerő. Ez valami standard beállítás? Minden nap fel kell hangosítanom maximumra... Esetleg megoldás van rá, vagy ez ilyen?

(#11785) zsoltek


zsoltek
aktív tag

Ebben a bing időjárásban nem lehet megoldani azt , hogy éppen a tartózkodási helyem jelenjen meg a csempén?

Huawei P30

(#11786) xxSanchez válasza zsoltek (#11785) üzenetére


xxSanchez
őstag

Kattints a mostani ikonra, de előtte engedélyezd a helymeghatározást a beállításokban. Vagy nem erre gondolsz?

Heyho.

(#11787) Lall válasza Vermilion69 (#11782) üzenetére


Lall
veterán

Azt, hogy belépsz a people.live.com-on nevezett hotmail fiokkal es rendezed a névjegyeid. Törlöd ami felesleges, összevonod amihez van telefonszamod, nevet adsz annak ami csak egy email címet tartalmaz.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#11788) vrsptr válasza zsoltek (#11785) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Bing időjárást megnyitod-beállítások-hely aktiválása(jelenlegi hely) és utána teszed ki a csempét vagy kitehetsz több csempét is lakóhely, jelenlegi hely... a kedvencek alól.

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#11789) nicu71 válasza zzola (#11784) üzenetére


nicu71
addikt

Ez a standard,ha ujraindul visszaáll.De miért kell mindennap újraindítani?

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#11790) Sub-ZeRo válasza Vermilion69 (#11778) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mert Windows 8 alapokon nyugszik. Ha nem tetszik, akkor van még droid meg ios vagy. Amúgy egy jó dolog mert minden infó megjelenik a személyről.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11791) zzola válasza nicu71 (#11789) üzenetére


zzola
félisten

Köszi! Miért ne? Én minden este kikapcsolom, minek menjen feleslegesen?

(#11792) Sub-ZeRo válasza zzola (#11791) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én is így voltam vele, de ezt a telefont nem kell. Még tölteni sem tudod mikor ki van kapcsolva. Repülő üzemmódbe berakod és kész is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11793) old rocker válasza nemkufar (#11772) üzenetére


old rocker
veterán

Sajnos, amióta frissítettem, hasonló cipőben járok... Sz@r lett a tunneln rádió; de a szoftverfejlesztők megint kitalálták, mi a jó nekünk, ostoba felhasználóknak és a macskák is csak whiskast vennének, semmi mást...

Laokoon mintájára: félek a frissítésektől, még ha ajándékot hoz is...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11794) DarthRoni


DarthRoni
tag

Sziasztok, tesóm tegnap lett tulaja egy 520-nak, piroséknál már szinte ingyen dobálják mert gondolom számítanak az utódra :D
Annyi kérdésem lenne, hogy semmi esély nincs flash alapú játék életre keltésére a készüléken?

(#11795) consono válasza DarthRoni (#11794) üzenetére


consono
nagyúr

Semmi. Nincs flash, nem is lesz.

"In God we trust. All others must bring data"

(#11796) Vesztor87 válasza DarthRoni (#11794) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Feltöltőkártyásan 44.900 Ft, miközben a másik két szolgáltató 29.900 ft-ért adja, ez aztán az olcsóság:D

(#11797) DarthRoni válasza Vesztor87 (#11796) üzenetére


DarthRoni
tag

Igaz, akkor lekorlátozom az előfizetéses részlegre, 2 hónap alatt 15 ezret zuhant az ára előfizetésben, legolcsóbb előfizetésben is csak 10-et kell kiperkálni érte.

(#11798) yaksi


yaksi
aktív tag

Egy kérdés: akik hozzám hasonlóan. A Telekomnál vették a telefont, kaptak garanciajegyet? Az enyémben nem volt, a matricák viszont rajta vannak a dobozon. Akkor most? Az Online felületen is csak a szerződés van fent...

yaksi

(#11799) Воланд válasza yaksi (#11798) üzenetére


Воланд
titán

nem. nem is kell, eleg a szerzodes.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11800) yaksi válasza Воланд (#11799) üzenetére


yaksi
aktív tag

És ha neadjúristen eladom a telefont? Adjam vele a kinyomtatott szerződést, rajta minden adatommal??

yaksi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.