Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) Kolondrum válasza MR007RM (#5800) üzenetére

Pár napja használom.

A te telefonod megérett a full újrahúzásra! A kamera update nem tartalmazta a felbontásos dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#5802) MR007RM válasza Kolondrum (#5801) üzenetére


MR007RM
addikt

Talán megérett, de ha nem lépünk azonnal és keressük a megoldáshoz a kulcsot az sose legyen baj.

Tudod milyen fájlokat kéne törölnöm? log fájlokat a c-ről?

A kamera updaténél volt pl közelebbi macro. Semmi nem változott.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#5803) Quasi_modo válasza MR007RM (#5800) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Egy alaphelyzetbe állítás is segíthet. A nejem mobilján ( C5-03) is úgy nyertük vissza a helyet a C-n.
Ja és nem töröltünk semmit. Igaz minden a kártyára volt installálva.

valami

(#5804) Polarstar válasza Quasi_modo (#5803) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Na, mondjuk az célszerű...

Mellesleg v-é-g-r-e megjött a samu galakszi négy.
Nagyon pörög ám a pálya! :D /Nem jöttök kicsit f..kázni? :D /

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5805) Kolondrum válasza Polarstar (#5804) üzenetére

Én már voltam, 8 mag vs. akku.

(#5806) MR007RM válasza Quasi_modo (#5803) üzenetére


MR007RM
addikt

Hogyan csináljam? Nem hallottam még erről sem. Na mindegy ma ráérek kicsit játszadozni a telóval. Ha nagyon elrontok valamit akkor újra minden, de hülye nem vagyok előbb lementek. :)

Felszabadítok az E és F-en egy csomó helyet, aztán a C-t lementem úgy ahogy van + biztonsági mentés az F-re. És jöhet az a bizonyos tanulópénz dolog. :D Mindenki a saját kárán tanul. Egészen be vagyok izgulva mire jöhetek rá, amit eddig nem tudtam. :DDD

Majd jelentkezem.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#5807) Quasi_modo válasza Polarstar (#5804) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Azt a topikot egyelőre csak olvasgatom.
Egyelőre nem terem utódja ennek a gépnek.

valami

(#5808) Polarstar válasza Quasi_modo (#5807) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hát sajnos ez nem egy nagy durranás, csak egy elfojtott hangyapuki a boly alján...

Tucat - uncsi és újra feltalálták a szappantartót, de az simán nevetséges, hogy a egy sima kézi funkciót egy új ficsörnek adják el.
Ahogy szoktam mondani: "Egy egyszerű probléma költséges és haszontalan megoldása."

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5809) lbence válasza MR007RM (#5806) üzenetére


lbence
aktív tag

N8-on én is így szoktam. OVI Synccel szinkronizálom a névjegyeket, naptárat, jegyzeteket, smseket lementem gépre, ez utóbbit visszavarázsolni már nem lehet. Lementem a többi dolgot, *#7370#, utána leformázom a többi meghajtót, biztos ami biztos. Ezután már lehet visszaszinkronizálni OVI Synccel a lementett dolgokat, kvázi már használható is a telefon. Sokkal gyorsabb lesz.

(#5810) Quasi_modo válasza lbence (#5809) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha a Suite segítséglével újrahúzod a gépet, akkor is kb ugyanez az eredmény.

valami

(#5811) BobTail


BobTail
őstag

Hűha, nálam egész felpörögtek az események! Ma nálunk is, mint országszerte mindenhol esett a hó, de most eszméletlen nagy pelyhekben, így elővettem a kis Minoltát meg a PureView-et, és fényképeztem párat:


Szokás szerint megosztottam twitteren is, majd jött egy üzenet Nokia Connects-től, hogy megkaptam-e az e-mailt... hát mondom nem, de megadok másik e-mail címet is, és akkor küldje el még egyszer. Na az új fényképeken felbuzdulva megint küldenek nekem pár hétre egy telefont mint annak idején egy 808 PureView-et), egy Lumia 820-at. Igazából örülök is, meg nem is, mert mint fényképező nem kiemelkedően jó a 820-as, és a WP8-as rendszer sem áll a szívemhez közel, de azért jó hogy bíznak bennem, és hogy kipróbálhatok huzamosabb ideig egy Lumiát is. Pár év múlva úgy is veszek új telefont, és több mint valószínű hogy valami Lumia lesz, addig majd csak kiforr a rendszer :)

Na legyen szép napotok, és menjetek, csináljatok pár utolsó téli képet Ti is! ;)

(#5812) Quasi_modo válasza BobTail (#5811) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Kíváncsi leszek mit tudsz előadni a 820-szal.

valami

(#5813) Kobak77 válasza Quasi_modo (#5812) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Szerintem bármit is sikerül vele Bobtail-nek összehoznia, azt halandó ember utol nem éri azzal a telefonnal :)

szerk.: ja és király a hópehelyfotó!

[ Szerkesztve ]

(#5814) crane75 válasza BobTail (#5811) üzenetére


crane75
senior tag

Szia,nagyon tetszenek a képek. Gondolom állványt használtál. Gyári fotóprogival dolgoztál? Nagyon nehéz úgy összehozni,hogy stimmeljen a fénytengely is és ne legyen szivárványszerű kontúr a makrózott tárgy körül. Milyen fénybeállítást esetleg szűrőt használtál? Bocs a sok kérdésért de ezekkel sokat küzdök. Mégegyszer gratulálok :)

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#5815) BobTail válasza Quasi_modo (#5812) üzenetére


BobTail
őstag

Én is kíváncsi leszek, hogy a mobilarénás tesztképek óta javult-e a helyzet... ha nem, akkor nehéz dolgom lesz :)

Köszönöm Kobak77 és crane75!

crane75, ezekhez nem használtam állványt, csak egyik kezemmel hozzáfogtam a kamerához az objektívet, a másikkal pedig exponáltam és fényképeztem. Gyárival szoktam fényképezni, mert nekem jobban tetszik és kezelhetőbb a felülete, mint a CameraPro-nak. Az én objektívemmel csak arra kell figyelni, hogy a lencse pereme ne legyen benne a képben, ezt 5 megapixelen max zoommal tudom elérni, egyébként nálam nincs jelent az általad említett szivárványszerű kontúr jelensége. Nem szoktam használni semmilyen szűrőt, a fehéregyensúlyt szoktam egy kicsit lejjebb állítani, hogy ne égjen ki egyes részeken a kép (ez főleg a hópelyhek fotózásánál szükséges), de ezen kívül minden beállítás automatikus módban van. ;)

(#5816) crane75 válasza BobTail (#5815) üzenetére


crane75
senior tag

Értem. Biztosan optikafüggő is a dolog. Az exponáláshoz nekem tuti állvány kell,mert a makró nekem gyakran bemozdul, még attól is,ha a kijelzőn megnyomom az exponáló gombot.

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#5817) MR007RM válasza MR007RM (#5806) üzenetére


MR007RM
addikt

Na úgy néz ki javítottam a helyzetemen. Leszedtem még pár alkalmazást aztán néztem az áruházat tudom-e használni, nos nem tudtam. Aztán csináltam megint (mint már oly sokszór) egy Nokia Suite frissítést és láss csodát az áruházi alkalmazásaim frissülnek és minden rendesen működik. Nincs fagyás és újraindulás sem. Megnéztem egy csomó appot mind régi volt már legalább 2 vagy 3 frissítéstől elestem, nem vettem észre a végeredményt. :)

Igen, a programírók nem biztos hogy 808-ra komponálnak. Mindig a telóval szedek le wap-on vagy wifin és kitudja attól hogy felmegy nem biztos hogy jó az nekem a késöbbiekben.

Most pedig majd lassacskán egyesével elkezdem visszatenni amiket leszedtem. Megtalálom a bűnöst és megjegyzem.

A CameraPro-m is friss lett nagyon is. :)

A helyem a C-n egy kicsivel lett nagyobb, pedig az E és F-et jól megtisztítottam, de majd szép lassan visszafog állni, ha az eddigi megfigyelésem helytálló volt. Továbbra sincs szükségem főnixes flashelésre, inkább jobban odafigyelek a telómra. :K

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#5818) crane75 válasza BobTail (#5815) üzenetére


crane75
senior tag

Még azt szeretném kérdezni,hogy az "utómunkákat" a gyári szerkesztővel és a Sophie Cam-val szoktad csinálni a képeken?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#5819) MR007RM válasza BobTail (#5811) üzenetére


MR007RM
addikt

Mint egy ékszer. :) A természet csodái.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#5820) BobTail válasza crane75 (#5818) üzenetére


BobTail
őstag

Változó, de legtöbbször 500px-re PS-pal szoktam szerkeszteni a képeket, Instagram-on értelemszerűen a beépített filterekkel bűvészkedem (BlueStacks droid-emulatorral használom), de a közösségi oldalakra szoktam SophieCam-mel szerkesztett képeket is feltölteni! :)

(#5819) MR007RM: imádtam a mai hópelyheket, rég láttam ilyen nagyokat, még szabad szemmel is!

[ Szerkesztve ]

(#5821) Ricardo válasza BobTail (#5811) üzenetére


Ricardo
félisten

Szépek lettek. Kíváncsi vagyok mit hozol ki a 820-ból. Majd tedd be a "nyers képetekt" is. Remélhetőleg rá tudod bírni a jó minőségre.

(#5822) sphe válasza BobTail (#5815) üzenetére


sphe
senior tag

Fehéregyensúlyt nem lehet lentebb állítani, maximum az expozíció korrekciót :) Biztos arra gondoltál (a pluszminuszra).

(#5823) MR007RM


MR007RM
addikt

délelőtti fotóim :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#5824) BobTail válasza sphe (#5822) üzenetére


BobTail
őstag

Valóban elírtam (nem is értem miért írtam fehéregyensúly), köszönöm a helyreigazítást :)

(#5821) Ricardo, köszönöm! Én is kíváncsi leszek, mert ahogy néztem a fotókat, még az N9-nél is gyengébb kamerája van, úgyhogy mindenképp érdekes lesz... bár szerintem ezt nem is elsősorban azért küldik majd, mert akkor 920-at küldtek volna, hanem hogy ismerkedjek a WP8-cal, és hogy "szeressem meg" ... hááát ;] (a nyers képeket a 820-ra gondoltad vagy a hópelyhes képeimre?)

(#5823) MR007RM :C

(#5825) MR007RM


MR007RM
addikt

Eldar Murtazin: majdnem tökéletes lesz az új Nokia Catwalk

Gondolom ezt a cikket már rég olvastátok. Sajnos gonoszkodom egy kicsit. Egy idézet.

"Eldar véleménye szerint a Catwalk fantasztikus, egyetlen hátránya a Windows Phone 8 rendszer."

Én ettől mikor olvastam besírtam. :) Még mindig nem szereti a Nokiát. Egyébként a cikk is megéri a pénzét, mert akkor most a majdnem tökéletes az mennyit is jelenthet? :U

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#5826) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Sziasztok!
Végre nekem is megérkezett a telefon, így én is csatlakozok a 808-asok klubjához :B

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#5827) MR007RM válasza Psychopeti (#5826) üzenetére


MR007RM
addikt

Szia! :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#5828) Kolondrum válasza Psychopeti (#5826) üzenetére

Tudom kitől "kaptad" :))

(#5829) Ricardo válasza BobTail (#5824) üzenetére


Ricardo
félisten

A 920-ra gondoltam amit kapsz. Jó lenne látni, alaból milyet lő.

(#5830) sadboy


sadboy
aktív tag

Feltettem a 1508-at én találtam változást a szoftverben a 1507-ben szerintem nem volt ilyen hosszú a lista kép1, meg szerintem ilyen sem volt. kép2

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#5831) Polarstar válasza Kolondrum (#5828) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A kérdésedet megértem!

Engem is piszkál a kérdés, hogy amit fogok venni az valóban az enyém lesz-e?
Pl szeretném kiküszöbölni a vétel utáni "lezárásos felismerést" és az "itthon nem frissíthető" készüléket.

És azt, hogy a külföldi darabra ne menjen fel a magyar térkép pl. Mint egy ismererősömnél is volt ilyen. Pfff.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5832) Roshan


Roshan
tag

Mai unalmas napom szulottei:D
Kep 1:[link]
Kep 2:[link]
Kep 3:[link]
Kep 4:[link]
Kep 5:[link]

[ Szerkesztve ]

(#5833) Kolondrum válasza Polarstar (#5831) üzenetére

Ettől nem kell tartanod.

(#5834) süti5


süti5
őstag

Jött frissítés galéria és kamerára wifin töltöttem le.

(#5835) Kolondrum válasza süti5 (#5834) üzenetére

Lemaradtál picit. Neked 1507 van?

[ Szerkesztve ]

(#5836) thom79 válasza Polarstar (#5831) üzenetére


thom79
tag

Milyen színben tervezed a vásárlást???

(#5837) Polarstar válasza thom79 (#5836) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Végső soron mind1! Ha nem tetszik át lehet karosszériázni bármikor.

De mivel tokban lesz, úgy sem fog látszódni.

Előbb legyen meg.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5838) Quasi_modo válasza Kolondrum (#5835) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nekem is az van, de minden OK.

valami

(#5839) thom79 válasza Polarstar (#5837) üzenetére


thom79
tag

Nem tudom hogy mikorra lesz ez neked esedékes de szerintem ahonnan én is hoztam ott még van...

(#5840) MR007RM válasza Polarstar (#5837) üzenetére


MR007RM
addikt

Lefogadom hogy te nem ilyen telót fogsz venni. Ez csak egy megérzés.

(#5832) Roshan: Hát igen. A mi telónk ezt is tudja. :R

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#5841) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Sziasztok!
Ha a szoftver verziónál ez a dátum van hogy: 2012. 10. 15. akkor az jó vagy nem a legfrissebb :F

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#5842) MR007RM válasza Psychopeti (#5841) üzenetére


MR007RM
addikt

Nálam momentán 2012-09-21 szóval nem lehetsz nagyon rossz. :)

de a lényeg: 113.010.1507 vagy ha jobb akarsz lenni a vége 1508 amennyiben flashelsz.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#5843) süti5 válasza Kolondrum (#5835) üzenetére


süti5
őstag

Igen az van, de wifin keresztül még csak most jött ki a frissítés, nem? Mármint amit írtam.

(#5844) Psychopeti válasza MR007RM (#5842) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Honnan lehet tudni hogy flashelve van-e?
Mitől jobb ha flashelve van?

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#5845) Quasi_modo válasza Psychopeti (#5844) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha pl 1508 van rajta akkor valószíműleg. Mert hogy az nem ért ide hivatalosan.
Már amennyiben magyar piacra szánt készülékről van szó.

szerk.: állítólag egy 1515 még jön.

[ Szerkesztve ]

valami

(#5846) Psychopeti válasza Quasi_modo (#5845) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Igen 1508 a vége akkor ez valószínűleg flashelt?

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#5847) Quasi_modo válasza Psychopeti (#5846) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Előfordulhat. Szerintem. Vagy olyan külföldi piascról származik ahova a 1508 kijött.
Magyar nyelvű ?

valami

(#5848) Psychopeti válasza Quasi_modo (#5847) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Igen magyar nyelvű.

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#5849) Quasi_modo válasza Psychopeti (#5848) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor inkább a flash-re szavazok. Bár ez nem jelent semmilyen hátrányt.

valami

(#5850) Psychopeti válasza Quasi_modo (#5849) üzenetére


Psychopeti
senior tag

És akkor most milyen dolgokat lehet rárakni extraként mint ami nem flashelt, gondolok itt a témázhatóság, rendszer, ikonok meg stb..

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.